Şimdi Ara

Bates Motel (2013-2017) (46. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.133
Cevap
22
Favori
35.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yarın başlıyor dızı bu sezondan beklentım cok fazla
  • Başladı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3.sezon 1.bölüm
    norman ılk bölümden müşterisini dikizlemeye basladı (müşteride dikizlenmıycek gıbı değil gerçi) ılerlıyen bolumlerde bu sapıklık sevıyesı artıcak gıbı norman'ın

dylan eğer doğruysa pis işlerden elını cekıcek gıbı fakat şerif dylan'ın basını agrıtacak gibi anladıgım kadarıyla uyusturucu ısınden pay alıp bu ıse bulasanları koruyor yetkısı sayesınde fakat narkotık onların ısını bozdu ılerlıyen bolumlerde şerifinde başı ağrırsa şaşırmam

• 3.sezon 1.bölümü izledimde dizide sanki böyle ilerleyecek konu yok gibi ordan burdan gidiyor işte gerçi ilk 2 sezonda öyleydi ama yinede izlettiriyor
  • 3x01

Şimdi bu sezon bazı şeylerde adeta anahtar niteliğinde olacak. Revolution'ın Tracy Spiridakos'a bak hele. Makyaj ve kıyafet ikilisi kadınları gerçekten başka bir hale sokup, evrime boyun eğdiriyor.

• Norman aseksüel olacak. Bunun ne zaman olacağını bilemem. Ya bir cinsel eğiliminin annesinin başına iş açacağı ya da Norma'yı seks objesi haline getirdiği için onun kaybıyla böyle bir kimliğe bürünecek bilemem. Geçirdiği cinnet sırasında annesini öldürecek. İkincisine daha sıkı tutunabiliriz çünkü annesini kaybettikten sonra çift kişilikli oluyor.
    • Dizinin canlanabilirliği açısından farklı bir senaryo ortaya atılmalı bu sezon. Çok kısır bir döngüde ilerliyor. Bu döngüde her ne kadar yüksek randıman verse de bazı duyguları seyirciye daha farklı tattırmalılar.
    • Bu arada yazık Emma ne kadar sevindi garibim bir şeyler olacak diye. Zaten ciğer kapasitesi küçülmüş bir de bu olaylarla kız mavi ekran verecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ed Wood -- 12 Mart 2015; 2:33:22 >
  • İlk bölümden Eyvah! dedirtti !
  • Dizinin filmini falan hiç bilmiyorum ama olur da
    dediğin gibi diziden çıkarsa Vera Farmiga ablamız, bu dizi izlenmez, diziyi çoğu insan ben dahil onun için izliyordur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maicole -- 11 Mart 2015; 17:10:21 >
  • Güzel başladı diyemem bu sezon için ama bir şekilde izlettiriyor kendini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok öyle bir şey olmaz. Çocukluğuna inildiği için çok daha uzun zaman önceleri konu ediniyor dizi.
    Ölürse finale doğru ölebilir.
  • bu sezon norman'ın abazanlığını izlicez heralde
  • ben bu dizinin filmini daha izlemedim (diziyi son bölüme kadar izledim) sizce izlemelimiyim yoksa bitince daha mı iyi olur izlenmesi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: chairman of the board

en fazla 5 sezon olacakmış

http://seriable.com/bates-motel-ending-on-own-terms-after-season-5-showrunner-confirms/

Çok bile, üzülecek bir haber değil bence.
  • Başlamış haberim yok yahu.
    5 sezon olması yeterli bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 sezon olması yeterlı bence zaten konusu senaryosu bellı norman tam olarak raydan cıktıktan sonra dahada uzatmanın mantıgı yok
  • 3x02
    bu bölüm onemlı bır sey olmadı en sondakı kız ıcın annıka jonhson ızlenımı vermeye calıstılar fakat o değil cok emınım

onun dısında tatsız tuzsuz bır bolumdu sonrakı bolumler daha ıyı olur ınsallah
  • zaten fazla düzgün dizi kalmadı. bitmesin yahu. senaristler iyi iş çıkardıktan sonra sürebilirdi.
  • 2. Sezonun ortalarında bırakmıştım izlemeyi. Nasıl gidiyor diz 1. sezona göre izlenebilirliği arttı mı ?
  • Ben ilk 2 sezondaki olaylarin nerdeyse hicbirini hatirlamiyorum indirdigim surumde de ozet yok, youtube'da bulabilen var mi veya cok kisa bir ozet verebilecek
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.