Şimdi Ara

Bates Motel (2013-2017) (40. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.134
Cevap
22
Favori
35.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Pek önemli birşey olmadı durgun bir bölümdü.
  • Çok güzel bölümdü bence. Dizinin çok hoş bir havası var.
  • başlayalım bakalım konusu iyi gibi görünüyor.bu boşlukta iyi gider.
  • 2 & 3 izlendi.

Gayet güzel gidiyor bence.
    Şimdilik fırtına öncesi sessizlik gibi, yavaş yavaş olaylar hareketlenince gerilim tavan yapacak gibi görünüyor.
    Bu arada Vera Farmiga, sen ne muhteşem bir kadınsın hayranlıkla izliyorum resmen her bölüm!...
  • sitede en baştaki 1. bölümdür diye direk tıklayıp izlemeye koyuldum.sonunda bakınca sezon sonu olan 10. bölüm olduğunu anladım.dizi çöp oldu
  • Kesinlikle çok iyi bir dizi 1 yıldır ikinci sezonu bekliyordum 3.bölümde farkettim geldiğini arka arkaya patlattım üçünüde..
    Abisi kimin babası yalnız onu anlamadım norman'dansa abisine daha çok benziyor adam :D
  • hemen deneyelim
  • batesmotelpro sandım lan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheFormul

Kesinlikle çok iyi bir dizi 1 yıldır ikinci sezonu bekliyordum 3.bölümde farkettim geldiğini arka arkaya patlattım üçünüde..
    Abisi kimin babası yalnız onu anlamadım norman'dansa abisine daha çok benziyor adam :D

Dylan'ın babası.

• norman hödüğü dayısını öldürür şimdide
  • Bıraktım diziyi.Vera ablamızın uyuzca konuşmasına sinir oldum iyice
  • 1. sezonu yeni bitirdim. Emma Decody'nin hastasiyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • altyazı henüz çıkmamış sanırım
  • Altyazı geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reinhardt -- 25 Mart 2014; 23:04:06 >
  • 2.sezon çok yavan gidiyor. ilk sezondaki o hava o gerilim yok.
    norman bu sezon sayko değil bence daha çok gerizekalı gibi görünüyor.

• norman annesine çok pis bakıyor.hiç hoşuma gitmiyor bu durum ama genelde amerikan dizilerinde bu durumu görüyorum neden acaba.neden spoiler içine aldım bilmiyorum
  • Öyle yorumlar görüyorum ki sanki farklı diziyi izliyorum.

Norman Bates çift kişilikli bir çocuk. Kendisine yapılanlardan çok annesine karşı yapılan şeyler etkiliyor kendisini. Ayrıca 4. bölümle birlikte de gördük bunun fiilen ortaya çıkışını.

Slavoj Zizek evin katlarının id, ego, superego ile eşleştiğini söylüyor. İlk kat ego. Burası Norman Bates'i pek etkilemez, kendi kişiliğindedir. Üst katta ise tatmin edilmesi zor bir superego yatıyor. Orada annesi var, bu yüzdendir ki annesini her dakika memnun etmeye çalışır. Norman annesini id'ye yani bodrum katına götürürken kişilik olarak başkalaşma içerisine girer, kuralları görmezden gelir.

Dizinin gizem ve psikolojik yönü ağır basıyor. Dakika başı olay ya da aksiyon beklemeyin. Dizinin amacı zaten bu çocuğun nasıl Norman Bates'e döndüğü.. Bana göre harika bir şekilde işleniyor.

• Norman'ın sahilde ki görüntüsü çok komikti
  • Dizi super ilerliyor bence her bolumu cok iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne ara başladı lan bu dizi.
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.