Şimdi Ara

Bates Motel (2013-2017) (34. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.133
Cevap
22
Favori
35.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ferrotello

Norma'yı oynayan kadının kardeşi de benzer türdeki American Horror Story'de, bunlar abla kardeş arıza herhalde.

Aralarında o kadar çok yaş farkı var ki, ben kızı sanıyordum Taissa Farmiga'yı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kelâg

quote:

Norma'yı oynayan kadının kardeşi de benzer türdeki American Horror Story'de, bunlar abla kardeş arıza herhalde.

Aralarında o kadar çok yaş farkı var ki, ben kızı sanıyordum Taissa Farmiga'yı.

Aynen yaş farkı çok, kızı sanmak çok normal.
  • dipnot vereyim ailesi Ukrayna asıllı ayrıca hristianlıgın bir meshepi olan Pentakostalizm üyesi imiş farmigalar..
    edit düzeltme yahudi yazmışım doğrusu Hristiyan ordatoks

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reko -- 2 Temmuz 2013; 20:42:08 >
  • Küçüğü ileride çok can yakar.
  • quote:

Küçüğü ileride çok can yakar.

bir ropratajını okudum hollywood gazetesinde abla kardeş birbirini çok seviyor ve desteklıyormus.."benim herseyim ilham kaynağım ablam" diyor ufaklık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reko -- 2 Temmuz 2013; 20:44:05 >
  • Psycho'yu şimdi izledim. Gayet güzelmiş filmi.
  • Bizim Zack Shelby yeni diziye başlamış, Under the Dome'da oynuyor.
  • Hello Dexter Morgan.
  • Diziyi izleyen arkadaşlar diziyi tavsiye ediyor mu?
  • quote:

Diziyi izleyen arkadaşlar diziyi tavsiye ediyor mu?

Gerilim seviyorsan kaçırma derim.
  • quote:

Diziyi izleyen arkadaşlar diziyi tavsiye ediyor mu?

İkinci sezon çok daha sıkı olacak, kesin başla yani.
  • Başlayalım öyleyse.
  • İzleyecek 4 - 5 diziden başka güncel dizi bulamıyorum. Bates Motel özletiyor kendini.
  • İlk bölümü izledim, ortamı iyi dizinin ama anladığım kadarıyla American Horror Story'de olduğu gibi büyülü olaylar (1. sezondaki) ve çok sert sahneler yok daha çok gerilim ve dram tarzında dizi.
  • Doğaüstü bir şey yok hocam dizide.
  • Bir de ilk sayfayı okudum da bana bu dizinin hangi film uyarlaması olduğunu ya da hangi filmlerden esinlendiğini söyleyebilir misiniz?

Biri ensest olayı falan yazmış filmde olduğu için demiş ama sonraki sayfalara başka spoiler yememek için bakmadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maicole -- 14 Temmuz 2013; 3:43:00 >
  • quote:

Bir de ilk sayfayı okudum da bana bu dizinin hangi film uyarlaması olduğunu ya da hangi filmlerden esinlendiğini söyleyebilir misiniz?

Biri ensest olayı falan yazmış filmde olduğu için demiş ama sonraki sayfalara başka spoiler yememek için bakmadım.

Psycho (1960)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Double Penetration

quote:

Bir de ilk sayfayı okudum da bana bu dizinin hangi film uyarlaması olduğunu ya da hangi filmlerden esinlendiğini söyleyebilir misiniz?

Psycho (1960)

İzlemek lazım mı bunu diziyi izlemeden?
  • quote:

quote:

quote:

Psycho (1960)

Ben izlemedim. Dizi filmden esinlenilmiş şöyleki Filmdeki baş karakterin çocukluğu ve annesiyle olan ilişkisi anlatılıyor. Çok gerekli değil hatta izlemezsen daha iyi olur bir nevi geleceğini bilmemiş olursun çocuğun.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Psycho (1960)

Ben izlemedim. Dizi filmden esinlenilmiş şöyleki Filmdeki baş karakterin çocukluğu ve annesiyle olan ilişkisi anlatılıyor. Çok gerekli değil hatta izlemezsen daha iyi olur bir nevi geleceğini bilmemiş olursun çocuğun.

Nick iyimis.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.