Şimdi Ara

intel hd graphics 3000

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
29.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2 gün önce vatanbilgisayardan Casper CN-VTI2670B laptop aldım ... Benim sorum laptopu alırken özelliklerinde HD6730M ekrankartı olduğu yazıyordu fakat bilgisayarın ekran özelliklerine baktığımda sadece intel hd graphics 3000 yazıoyor....Arkadaşlar birisi bukonuda bana yardımcı olursa çok sevinirim ...şimdiden teşşekürler...

• Sağ tık yap boş alanda değiştirilebilir grafikler de ondan sonra yüksek permormanslı gpu ya bas 1,2 dk sonra geçer.
  • usta değiştirelebilir girafikler diye birşey çıkmıyor sadece grafik özellikleri vegrafik seçenekleri var birazdaha açıklayabilirmisin ?
  • Normalde (yani driverler tamsa) boş masa üstünde sağ tık yapınca:
    -Grafik Özellikleri
    -Değiştirilebilir Grafikleri Yapılandırın Çıkması lazım.
    Hatta Fotoğraf Yükleyeyim

• Laptopun garanti noktalarına hasar vermeden laptopu açın bakın varmı yokmu diye :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: MUse elf

Laptopun garanti noktalarına hasar vermeden laptopu açın bakın varmı yokmu diye :)

Bu dümdüz piskopatlık olur :D Ama şarj cihazınız takılımı eğer takılı değilse otomatik olarak kendini intele atıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AF.R -- 16 Ocak 2012; 22:13:37 >
  • Ama eğer ekran kartının olup olmadığından şüphe ediyorsanız laptopun sağına soluna bakın:HDMI,vga vs varmı varsa zaten ekran kartı vardır
  • Çok sağolun arkadaşlar sorunu çözdümmmm...
  • quote:

Orijinalden alıntı: angamando

Çok sağolun arkadaşlar sorunu çözdümmmm...

Ö.d. nereden yaptın?
  • Bu geçiş olayı bi tuhaf zaten ne zaman hariciye ne zaman dahili karta geçtiği kesin anlaşılmıyor.

Arkadaşım aygıt yöneticisinden görüntü bağdaştırıcılarına gir orada iki tane ekran kartı göreceksin eğer hd graphics dışında bişey varsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rakacar

Bu geçiş olayı bi tuhaf zaten ne zaman hariciye ne zaman dahili karta geçtiği kesin anlaşılmıyor.

Arkadaşım aygıt yöneticisinden görüntü bağdaştırıcılarına gir orada iki tane ekran kartı göreceksin eğer hd graphics dışında bişey varsa.

Yoo , ben çok rahat müdahale edebiliyorum..

Bende hem dokunmatik panel var tek tuşla geçiş için veya super posh adlı entegre programı var + manuele aldım gerektiğinde hd 3000deyim gerektiğinde ekran kartına geçiriyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.