Şimdi Ara

Renault Flash Hakkında Yardımlarınız

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşalr öğrenciyim ve aynı zamanda çalışıyorum 5000 tl limitli bütçem var araştırırken flashlar gözüme çarptı araç hakkında kullananlar kullanmaya devam edenler ve bilgisi olanlar yani yakıt durumu yedek parça fiyat performans sağlamlık arıza durumu vs yazarsa çok sevinirim şimdiden teşekkürler ...

• çok seri araba sen çarparsın alma bence
  • Araba kullanmasını flasta ögrendim diyebilirim :)
    bencede çok seri araba 2 3 ay önce sattık 2011 model avensis aldık ama flaş kadar seri diyemem açıkçası :) ama arabanın agırlıgına göre kıyaslarsak normal tabi (diyerek durumu kurtarim bari :) )
    biz 4.900 e sattık sattıgımzz kişide hemen haftasında 5.400 e müşteri bulup satmş :) bizimki artık sanayiden çıkmıyrdu peder beyin canına tak etmşti artk o yüzden 0 araba alıp sanayiye gitmek istemiyrdu artk.. temiz bişe bulabilirsen bence güzel araba aksi taktirde sanayiden çıkamazsn yada arabayı rehin bırakabilirsin (ögrenci oldugunu göz önüne alırsak) yakıt konusundada 3 sene kullanmamıza ragmenı ne yaktıgını bilmiyrm ama tüplü olması ekonomik olur her halükularda.. :)
    fiyat olarak biz çok iyiye sattıgımızı düşünüyorduk ama sattıgımz kişi çok çok iyiye müşteri bulmş kendine sen hesap artk temiz bişeye 4500 5000 arası verilebilir bence..

• spring diyecem ama spring de seri kaçıyor kavrama aralığını çok kısa tutmuşlar ışıkta durduktan sonra patinaj çekmeden kalkmak hüner istiyor.
  • bizde benzinli broadway var arabayı kullandım kullanalı yemin ediyom baganajsız 1 veya 2 kere kalkmışımdır kimbilir flash nasıldır
  • yok seri olsun daha iyi ama yedek parça konusunda nasıl acaba ? arıza yapması sorun degil sonuçta 20 yaşlarında 5 binliralık bi arabadan bahsediyoruz önemli olan yedek parça konusunda yagınmı ve fiaytları nasıl ?
  • yedek parçası tofaş kuş serisi kadar olmasa da ucuzdur..
  • yedek parça sıkıntısını ankarada hiç çekmezsin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: predatory1

arkadaşalr öğrenciyim ve aynı zamanda çalışıyorum 5000 tl limitli bütçem var araştırırken flashlar gözüme çarptı araç hakkında kullananlar kullanmaya devam edenler ve bilgisi olanlar yani yakıt durumu yedek parça fiyat performans sağlamlık arıza durumu vs yazarsa çok sevinirim şimdiden teşekkürler ...

Renault'un en belalı araçlarından biridir,bence uzak dur,karböretörleri hastalıklıdır,kronik su kaçırma problemide cabası,broadway bak bence
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.