Şimdi Ara

Sony Xperia S, İngiltere'de ön sipariş listesine girdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
1
Favori
16.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony Xperia S, İngiltere'de ön sipariş listesine girdi

Akıllı telefon pazarında Ericsson ile ortaklığını bitirip bu pazarda yola tek başına devam etme kararı alan Sony'nin Android işletim sistemli telefonu Xperia S, İngiltere'de ön siparişli satış listesindeki yerini aldı.

Sony'nin 1280x720 çözünürlüğe sahip Reality Display teknolojisiyle ürettiği 4.3 inç boyutlu ekrana sahip olan telefonda 1.5 Ghz işlem hızına sahip çift çekirdekli işlemci yer alıyor. 1 GB'lık sistem belleğiyle donatılan telefonda 32GB kapasiteli dahili hafıza, kullanıcıların depolama ihtiyacını karşılamakta. Telefonun diğer teknik detayları arasında, WiFi,3G,GPS gibi standart özelliklerin yanısıra 1080p çözünürlükte video kayıt desteği sunan 12 MP'lik arka kamera ve 1.3 MP'lik ön kamera yer alıyor. Google'ın Gingerbread kod adlı Android 2.3 işletim sistemiyle satışa sunulacak olan Xperia S, ileriki dönemde Ice Cream Sandwich kod adlı Android 4.x işletim sistemi için gerekli olan güncellemeyi alacak.

İngiltere'de bulunan Clove Technology adlı tedarikçi firmanın ön siparişle internet sitesinde satışına başladığı Sony Xperia S'in £389.99 fiyat etiketine sahip olduğu belirtildi.

• Oldukça başarılı bir iş çıkarmışlar. 1.5 ghz çift çekirdek işlemci ve 1 gb ram. Şu an evimde downlad server olarak kulandığım pc de bile 1 gb ram 2 ghz işlemci var :)
  • Bu sefer baya hızlılar , Türkiyeyede çabuk gelecektir bence
  • 1.5 ghz lik işlemci az olmuş onun yerine tegra 3 süper olurdu...
  • çok şık görünüyor valla dokunmatik ekranın hassasiyeti iyiyse alınır halan çoğu telefonda dokundukdan sonra işlem yapılıo apple burdan kazanıyo malesef bnce hassasiyete el atmaları lazım firmaların ;)

mesut abi izin kullanmadıysa yarın gelecek millet hazır olun incelemeye doyarız artık :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karaköy_soğancısı -- 16 Ocak 2012; 17:19:12 >
  • O fiyata burada satılsa satış rekorları kırar,muadillerine 2-3 bin TL vermek yerine 1.000 TL rahat ederim.
  • bu alet fotoğraflarda bile çok farklı görünüyor ki ele alınıp incelendiğinde kalitesini hissettirecek...

ayrıca fiyat olarak Türkiye de affetmezler fiyat baya tepelerde olur...
  • 1300 civarı olursa süper olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: musti545

1.5 ghz lik işlemci az olmuş onun yerine tegra 3 süper olurdu...

Nükleer santral mi kuracan birader ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: D.A.R.B.E.C.i

çok şık görünüyor valla dokunmatik ekranın hassasiyeti iyiyse alınır halan çoğu telefonda dokundukdan sonra işlem yapılıo apple burdan kazanıyo malesef bnce hassasiyete el atmaları lazım firmaların ;)

mesut abi izin kullanmadıysa yarın gelecek millet hazır olun incelemeye doyarız artık :))

dostum son çıkan akıllı telefonları gördün mü mesala galaxys s2 yada sony ericson neo algılayamama gbi sorunlar tarihe karıştı...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nedense Tipi hiç hoşuma gitmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: *Whisky

quote:

piyasaya ayak uydurman lazım birader
    Her marka 4 çekirdek çipseti amiral gemilerine koyacak bu sony ericson eski model islemci ile yola devam etsin...gidensenede aynısını yaptılar sony ericson xperia arc ta

• kamerası da gayet iyi. Görüntü sabitleyici var. video çekim kalitesini baya arttıran bir özellik. andreno 220 gpu var
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: D.A.R.B.E.C.i çok şık görünüyor valla dokunmatik ekranın hassasiyeti iyiyse alınır halan çoğu telefonda dokundukdan sonra işlem yapılıo apple burdan kazanıyo malesef bnce hassasiyete el atmaları lazım firmaların ;) mesut abi izin kullanmadıysa yarın gelecek millet hazır olun incelemeye doyarız artık :))
    dostum son çıkan akıllı telefonları gördün mü mesala galaxys s2 yada sony ericson neo algılayamama gbi sorunlar tarihe karıştı...

gördüm kardeşim onlarda bile geç algılama oluo ama öle uzun deil tabi apple dan nefret eden biri olarak iphone ların en sevdiğim yönleri algılaması belki programdan kaynaklanıyordur bilemicem...

• quote:

quote:

Soğuk füzyonu icat edecekmiş.
  • Kamerası baya iyi yalnız , 1500 civarında olur diye düşünüyorum Türkiye'de
  • quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: D.A.R.B.E.C.i çok şık görünüyor valla dokunmatik ekranın hassasiyeti iyiyse alınır halan çoğu telefonda dokundukdan sonra işlem yapılıo apple burdan kazanıyo malesef bnce hassasiyete el atmaları lazım firmaların ;) mesut abi izin kullanmadıysa yarın gelecek millet hazır olun incelemeye doyarız artık :))

gördüm kardeşim onlarda bile geç algılama oluo ama öle uzun deil tabi apple dan nefret eden biri olarak iphone ların en sevdiğim yönleri algılaması belki programdan kaynaklanıyordur bilemicem...

3 aydır galaxy s2 kullanıyorum telefon bır kere bile donmadı... Geç algılamada olmadı arkadaşta iphone 3gs vardı bu hızı icin oda galaxy s2 aldı...

• quote:

quote:

quote:

piyasaya ayak uydurman lazım birader
    Her marka 4 çekirdek çipseti amiral gemilerine koyacak bu sony ericson eski model islemci ile yola devam etsin...gidensenede aynısını yaptılar sony ericson xperia arc ta

Allah aşkına 4 çekirdekle ne yapacağını söylesene bana bi ? Angry Birdsi 3D olarak mı oynayacaksın ?

• quote:

quote:

çok şık görünüyor valla dokunmatik ekranın hassasiyeti iyiyse alınır halan çoğu telefonda dokundukdan sonra işlem yapılıo apple burdan kazanıyo malesef bnce hassasiyete el atmaları lazım firmaların ;)

Haklısın algılayamama problemi yok.
    Doğru algılama problemi var.

Geçtiğimiz ayı 2 farklı iPhone 4S ile geçirdim.
    Galaxy S2'yi ise yeterli miktarda kullandım.

En önemli fark; öküz parmaklı biri olmama rağmen iPhone 4S'te ilk seferde hiç hata yapmadan ve hızlı bir şekilde yazabilmemdi.
    Galaxy S2'de ise maalesef bu konuda başarılı olamadım; aynı hızda yazmak istediğimde hatasız kelime yazamadım.
    Tek olumlu tarafı, ekranının mevcut Huawei IDEOS X5 telefonumdan daha çabuk tepki verebilmesiydi o kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pulstar -- 16 Ocak 2012; 17:44:17 >

• Şu sensörleri küçülte küçülte mercimek tanesi kadar yaptılar.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.