- x
microsoft WPD gelişmiş depolama parolası sürücüsü başarısız (ömrümü yedi)
14 Cevap3601 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1664 Mesaj
15 Ocak 2012; 11:16:08 

beyler bir sorum olucak, telefonu bilgisayara bağlayabiliyordum eskiden artık yapamıyorum. bilgisayar açılınca aygıt sürücüsü yazılımı başarılı olamadı hatası alıyorum. açıklamasında da microsoft WPD gelişmiş depolama parolası sürücüsü başarısız diyor.. aygıt sürücüsünden bulup sağ tuşla güncelle dedim ama zaten son sürümü kullanıyorsunuz dedi.. win7 kullanıyorum ne yapmam gerekir? teşekkür ederim

0

Ekteki dosya (1)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frank Lapidus -- 8 Temmuz 2013; 7:14:22 >

DH Body Builders + DH Fight Club [Boxing]

Atam izindeyiz.. (sahip olduğum pahalı teknolojik ürünleri imzama koymayım da herkesten bir farkım olsun)

11155 Mesaj
15 Ocak 2012; 12:00:23 

aygıt yöneticisinde o aygıta sağ tıklayarak KALDIRa basıp (sürücüyü de sil tikli olacak) kaldırmayı deneyin.sonra telefonu takın tekrar

Xperia™ Z Black
SSS - Teknik Rehber

1664 Mesaj
15 Ocak 2012; 17:53:58 

çok teşekkür ederim

Atam izindeyiz.. (sahip olduğum pahalı teknolojik ürünleri imzama koymayım da herkesten bir farkım olsun)

133 Mesaj
29 Ocak 2012; 0:53:50 

ben de aynı hatadan alıyorum dediginiz gibi o sürücüyü kaldırdım ama hala kullanamıyorum usb bellegimi

PSN İD: cihatgenc "PES 2014 ve GOW Ascension Online"

Soyut bir yüz aynada aksederken yüzüme kimsin demeye dilim varamadı...

1664 Mesaj
30 Ocak 2012; 10:28:33 

quote:

Orijinalden alıntı: cihat52.5

ben de aynı hatadan alıyorum dediginiz gibi o sürücüyü kaldırdım ama hala kullanamıyorum usb bellegimi

kaldırdıktan sonra bilgisayara restart attım ben düzeldi

133 Mesaj
30 Ocak 2012; 15:40:07 

quote:

Orijinalden alıntı: bhiziroglu

kaldırdıktan sonra bilgisayara restart attım ben düzeldi

anlamıorum ki portlar bozuk olsa kablosuz mausu nasıl kullanabileyim? acayip bir durum cözemedim hala

PSN İD: cihatgenc "PES 2014 ve GOW Ascension Online"

Soyut bir yüz aynada aksederken yüzüme kimsin demeye dilim varamadı...

1664 Mesaj
30 Ocak 2012; 22:09:51 

zaten bi tek o hata veren şey bozuk oluyor, sen onu siliyosun, yeniden taktığında bilgisayar onu yeniden tanıyo v.b v.b

20 Mesaj
28 Mayıs 2012; 22:34:27 

onu kaldırın dediniz bende size güvenip kaldırdım pc ye reset attım ama yine olmadı o geri de gelmiyor napcam lan ben ?

11157 Mesaj
28 Mayıs 2012; 22:39:48 

quote:

Orijinalden alıntı: stlgolden

onu kaldırın dediniz bende size güvenip kaldırdım pc ye reset attım ama yine olmadı o geri de gelmiyor napcam lan ben ?

Hocam tam olarak neyin driverini kuruyorsunuz..

20 Mesaj
29 Mayıs 2012; 13:29:52 

yukardaki hatanın aynısı bende oldu . pc ye format attım sonra kart okuyucuyu okumadı . bu siteden yukarıdan biri kaldır o aygıtı ve reset at dedi ben de inanıp oyle yaptım simdi hiç olmuyor

11157 Mesaj
29 Mayıs 2012; 17:12:25 

quote:

yukardaki hatanın aynısı bende oldu . pc ye format attım sonra kart okuyucuyu okumadı . bu siteden yukarıdan biri kaldır o aygıtı ve reset at dedi ben de inanıp oyle yaptım simdi hiç olmuyor

Uyumsuz driver kuruyor olabilirsin. Elinde bulunan driver Cds içerinden kurmayı denedin mi ?

20 Mesaj
29 Mayıs 2012; 18:09:10 

denedim . olmuyor.

11157 Mesaj
29 Mayıs 2012; 18:14:54 

quote:

denedim . olmuyor.

Başka kart okuyucu deneme şansın varmı

Chipset driverlerini güncelledin mi ?

20 Mesaj
29 Mayıs 2012; 20:16:52 

hayır . fazla anlamam zaten donanımdan . genelde web üzerineyim . facebook tan ekler misin www.facebook.com/faruk.1405

90 Mesaj
6 Temmuz 2013; 20:44:26 

konuyu canlandıralım. noontec v8 pro 2TB media playerım var işletim sistemim windows 7. medyaplayerı bir macte denedim gördü işletim sistemi windows 8 olan bir makinede denedim gördü ama benim makinede görmüyor ve aynı hatayı veriyor. bu sorunu nasıl halledebiliriz? var mı bilen.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Teknik Yardım » microsoft WPD gelişmiş depolama parolası sürücüsü başarısız (ömrümü yedi)
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.180