Lucemon'da Karakter Satılır! Tamer 42 Lv , Digimonlar >>>
3 Cevap514 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

636 Mesaj
14 Ocak 2012; 22:55:43 

Evet Arkadaşlar.Server Lucemon ve Tamer 42 Lv.Digimonların Lvlleri X-Veemon:52 Impmon:52 Veedramon:48 AgumonX:42 Lvdir.
Ayrıca bütün digimonlar son evoları dahil olmak üzere herşeyi açıktır.Fighter Mode,Beelzemon,UlforceVeedramon vs.
X-Veemonun Statları:Atk:9 Crt:8 dedir.
Bankada 1 Mode Selector bulunuyor ve 2. ni alıp X-Veemonun dragon moduna rahatlıkla binebilirsiniz.

İsmim:Bayram Karakter İsmi:Jush Digimon isimlerine fotoğraflardan bakabilirsiniz. AgumonX:Happy (Fotoğraflarda AgumonX yoktur.)
Telefon:05385863408 (Ulaşamazsanız kısa mesaj atmanızı rica ediyorum.)

Telefondan ulaşamayan arkadaşlar olursa foruma yazmaları halinde iletişime geçebiliriz.Şuan fiyat belirlemedim.Fakat fotoğrafları görünce kendi kafanızdan biçtiğiniz fiyatları not düşebilirsiniz.Takas KESİNLİKLE YOKTUR.Lütfen takas teklif etmeyiniz.Fiyatları silk yoluyla yapabilirseniz makul bir indirime gidebiliriz.Teşekkürler.

Artık fotoğraflara geçiyorum.Yukarıda anlattıklarımı fotoğraf yoluyla tekrar aktarmak istiyorum.(AgumonX'in fotoğrafı fotoğraflara dahil değildir.Nasıl birşey olduğu ve nasıl göründüğü zaten belli bir digimon.)

X-Veemon:

X-Veemonun Statları:

Impmon(Statları:3-4 arasında değişiyor.):

Veedramon:

Son olarak bankadan bir görüntü(Evo ve bunun gibi şeyler):

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CreoNn... -- 16 Ocak 2012; 0:32:45 >

655 Mesaj
15 Ocak 2012; 14:55:43 

sağlam çar.

61 Mesaj
20 Ocak 2012; 21:46:59 

ne kadar fiyatı burdan aklındaki fiyatı söylersen

269 Mesaj
23 Ocak 2012; 22:28:53 

Bende merak ettim fiyatı

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Free to Play - MMO] » Web bazlı oyunlar » Digimon » Lucemon'da Karakter Satılır! Tamer 42 Lv , Digimonlar >>>
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.172