- x
Skyrim Thalmor Embassy Sandık Sorunu Çözümü
12 Cevap4849 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

263 Mesaj
14 Ocak 2012; 13:38:01 

Biraz açalım(Arkadaşlar bizi bu görevde elf bir odaya götürüyor. Eşyalarımızı baloda yoktu burdan alcaksın diyor ve sandık görev olarak gözüküyor mutfakta ki sandığı diyorum. Tıkladığınızda sandık boş oluyor ve eşyalarınız olmuyor. Dolayısıyla eşyasız görevi tamamlayamıyorsunuz. İşte çözüm. Not: Biraz açalım bölmünü sonradan ekledim.)
Arkadaşlar bende bu sorunla karşılaşmıştım ve hiç bi yerde çözüm bulamadığım için kendim çözmek zorunda kalmıştım ve baya da uğraştırmıştı. Sizinde uğraş mamanız için buraya çözümü açıklıyorum. Önce konsolu açın ve tgm yani ölümsüzlük kodunu yazın ve görevi tamamlayın. Sonra size görevi veren kadının yanına gitceksiniz hani bardaki dolaptan girdiğiniz yer. Oraya girince dolaptan aşşağı inin hemen yanında sandık var bütün eşyalarınız orada bazıları kırmızı ama siz alın bişey olmi :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mkt -- 14 Ocak 2012; 16:39:16 >

[link=http://forum.donanimhaber.com/m_80163793/f_//tm.htm

263 Mesaj
14 Ocak 2012; 13:39:24 

Konsol açmak için é tıklayın

1404 Mesaj
14 Ocak 2012; 14:31:53 

Sorun değil ki bu sadece konuşmaları okumadan geçip oynayan insanların yaşadığı bi problem.

From a place beyond time, and time beyond counting.

263 Mesaj
14 Ocak 2012; 16:34:42 

Kardeşim sandık boş oluyor eşyalar yok sorun bu

121 Mesaj
14 Ocak 2012; 19:43:24 

dostum sen malbornla ilk inn de konuşurken veriyorsun ona itemleri en son saveye geri dön

1980 Mesaj
14 Ocak 2012; 22:25:05 

Barda konuştuğun elfe verdiğin eşyalar; balodaki kasada olur. Tabi verirsen
Delphine'e veriklerini, görev bittikten sonra riverstad'da ki han'dan geri alıyorsun.

43 Mesaj
28 Temmuz 2012; 8:51:27 

Bende o göreve geldim :D Yanlız orda gizlilikle yapman gerekiyor sanırım. Seni ilk gören düşmana gitmeden önce diğer odada mage kıyafetleri var. Ve koridorda Light Feet potion var. Seni ilk gören adam odada dolaşıyor arkasını dönüyor vitrine bakıyor tam o sırada yavaşça eğilerek geçiyordum. Odaya başka muhafız girdi. Quicksave, auto save bozuldu geriye dönemedim :D Bende yazdım tgm dağıttım çıktım :D Sonra kadından itemlerimi aldım geri ^_^

1993 Mesaj
28 Temmuz 2012; 10:58:33 

Olumsuzluk kodu mu yazalim? Hileye gerek yokki o gorevde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

7496 Mesaj
28 Temmuz 2012; 11:25:18 

Ben de dalgınlığına eşyaları önceden vermeyi unutmuştum, cıbıldak kalmıştım sonra.

Ama sneak kullanarak ve yerde bulduğum hançerle gerektiğinde savaşarak geçebilmiştim. Hileye falan gerek yok, kullanabileceğiniz özellikleri duruma uydurmaya çalışın.

264 Mesaj
1 Ağustos 2012; 11:46:08 

Bende shoutlarıma güvenip dağıtmıştım ortalığı, zırhlarını silahlarını falan almıştım adamların.

Brutal ve Scream Vokal Hakkındaki Konum.
Children of Bodom ~ Warheart | Kissing The Shadows | Follow The Reaper [Live] | Angels Dont Kill | Trashed, Lost & Strungout
Kalmah ~ Hades | Heroes To Us | Evil In You | They Will Return | Bird of Ill Omen
Death ~ Voice of The Soul | Crystal Mountain | Without Judgement | Spirit Crusher | Trapped In A Corner
Cannibal Corpse ~ Hammer Smashed Face | Raped By The Beast | Make Them Suffer | Dead Human Collection
At The Gates ~ Blinded By Fear | Slaughter of The Soul | Cold | The Burning Darkness |

509 Mesaj
1 Ağustos 2012; 15:34:42 

ben bu görevi görünmezlik iksiriyle yapmıştım.. herhangi bir komuta gerek olmadı.. hele god mod ile hiç işim olmaz.. oynama daha iyi oyunu..
http://elderscrolls.wik...iki/Invisibility_Potion

zaman içinde yapa yapa ,en iyisini öğrendim...

2 Mesaj
1 Eylül 2012; 17:16:30 

teşekkürler çok işime yaradı

Rainbow in The Dark

1 Mesaj
9 Şubat 2013; 23:04:55 

Ben direk bound swordu çektim kestim hepsini conjurationun gözünü seveyim ya

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Oyun] » Pc Oyunları » RPG/FRP » Skyrim Thalmor Embassy Sandık Sorunu Çözümü
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.301