- x
Seat Leon hakkında # Fikir ve görüşleriniz #
9 Cevap4910 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

586 Mesaj
13 Ocak 2012; 22:02:12 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Seat Leon kullananlar araba hakkındaki olumlu/olumsuz yorumlarınızı buraya yazarsanız sevinirim..

1.4 lt TSI 125 hp
Donanım : FR
Fiyatı : 48.300 TL

Bu fiyata bu arabaya rakip olabilecek başka önerileriniz varsa onlarıda açıklarsanız sevinirim..

Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler

"-Adalet diye birşey yok.. Bu dünyada yok"
( Spartacus )

597 Mesaj
13 Ocak 2012; 22:13:05 

www.seatclubturkey.com adresinden araç hakkında daha çok yoruma ulaşabilirsin.

FR donanım seçeneğiyle iyi bir tercih

4398 Mesaj
13 Ocak 2012; 22:28:50 

Bu fiyata bu araca rakip olacak yeni civic var sanırım. FR donanım leon da çok güzel görünüyor fakat yüzü çok eskidi ve yeni kasası çıkacak yakın zamanda. Tercih sizin

2011 Mazda 6 2.0 Sport
2013 Ford Focus 1.6 TDCI Titanium Sunroof + Smart Paket

3065 Mesaj
13 Ocak 2012; 22:31:36 

araba güzelde bence 2. el az kullanılmısını kovala 40 bin tl ye alabılırsın 48300 tl çok fazla .
http://www.sahibinden.c...api-full-69570950/detay
bence gti

6923 Mesaj
13 Ocak 2012; 22:32:15 

Diğer beklentilerini de belirtirsen daha fazla yardım edebiliriz... Sınıf takıntın var mı? Benzin+LPG'ye soğuk musun, performansı önemsiyor musun? Dizel alacak kadar uzun yol yapıyor musun vb v...

O'nu Özlüyorum. Aslında O'nu hiç görmedim, yüz yüze gelmedim. Ama O'nu tanıyorum. Sesini cızırtılı bantlardan dinledim, hep siyah beyaz filmlerde gördüm yüzünü; çelik bakışlarını, şiirlerde okudum. O'nu yaşıyorum. Özlü sözlerini okudum köşe başlarında. Adını, her sabah okul sıralarında andım. Şimdi 74 yıl sonra, O'nunla son yolculuğa çıkıyorum bir kez daha. O'nun geçtiği yollardan geçiyorum, çektiği acıları ruhumda taşıyorum. O'nu arıyorum.. [1881 - 193∞]

Veteriner Hekimi, Gıda Güvenliği Danışmanı

15 Mesaj
21 Ocak 2012; 1:41:17 

quote:

Orijinalden alıntı: Berk Erden

Bu fiyata bu araca rakip olacak yeni civic var sanırım. FR donanım leon da çok güzel görünüyor fakat yüzü çok eskidi ve yeni kasası çıkacak yakın zamanda. Tercih sizin

Katılıyorum leon fr güzel bi seçim ama yeni kasasıda gelcek leonun artık tabi yeni kasayı görmeden yorum yapmakta çok zor

2416 Mesaj
21 Ocak 2012; 1:45:30 

İscilik pek iyi degil. 1.6 102 Stylance 2006 var cam acma tuslari soyuldu. Onun disinda cok iyi arac motor sesi vb.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

★ Corsair Severler Derneği ★ Corsair Fan Club ★
Intel Core i5 4670K@4.6 GHz || MSI Z87 G45 Gaming || Asus GTX 780 DirectCU II || GSkill RipjawsX 8GB 1600MHz CL9 || Samsung 840 EVO 250 GB SSD || Seagate Expansion Desk 2 TB HDD || Corsair Carbide 400R 750W || Corsair Hydro H100i || AOC E2461Fwh

97 Mesaj
21 Ocak 2012; 1:46:03 

2007 model Leon kullandım, yaklaşık 1 yıl kadar. 1.6 mpi motordu ve bir daha Leon alacak olsam, sıfırı için imkanımda olsa 1.6 mpi yok diye sıfır almam. O motorun sesine hastaydım Yol tutuşu çok iyiydi. Koltuğu en alt seviyede kullandım sürekli, oturuş pozisyonu harikaydı. Dışardan bakıldığında sadece bir kafa görünüyordu, o da gizem yaratıyo :) (boyum 1.80) yolda kullanıcıya güven veren bir araç, kesinlikle. Otobanda 160 km hız ile giderken yanımda oturan arkadaşımın "gaza bas lan kaçla gidiyosun" dediğini bilirim, sürati hissettirmez

motorunu bilmdiğim için yorum yapamıyorum, ama araç olaran çok güzel bir arabadır Leon. her bineni kendine aşık edebilir

'07 Peugeot 407 2.0 HDI Comfort Trip.

2835 Mesaj
21 Ocak 2012; 2:02:22 

quote:

Orijinalden alıntı: SejanRuby

2007 model Leon kullandım, yaklaşık 1 yıl kadar. 1.6 mpi motordu ve bir daha Leon alacak olsam, sıfırı için imkanımda olsa 1.6 mpi yok diye sıfır almam. O motorun sesine hastaydım Yol tutuşu çok iyiydi. Koltuğu en alt seviyede kullandım sürekli, oturuş pozisyonu harikaydı. Dışardan bakıldığında sadece bir kafa görünüyordu, o da gizem yaratıyo :) (boyum 1.80) yolda kullanıcıya güven veren bir araç, kesinlikle. Otobanda 160 km hız ile giderken yanımda oturan arkadaşımın "gaza bas lan kaçla gidiyosun" dediğini bilirim, sürati hissettirmez

motorunu bilmdiğim için yorum yapamıyorum, ama araç olaran çok güzel bir arabadır Leon. her bineni kendine aşık edebilir

Ses var görüntü yok.

97 Mesaj
21 Ocak 2012; 2:57:06 

quote:

Orijinalden alıntı: ***Leopard***

Ses var görüntü yok.

O konuda şüphe yok olsun, ben onu hantallığıyla seviyordum :D

'07 Peugeot 407 2.0 HDI Comfort Trip.
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Motorlu Araçlar Dünyası] » Otomobil Genel » Markalar ve Modelleri » Seat Leon hakkında # Fikir ve görüşleriniz #
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.305