Şimdi Ara

ZTE de 4 çekirdekli tablet yarışına katılıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
3.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ZTE de 4 çekirdekli tablet yarışına katılıyor

CES fuarı NVIDIA'nın 4 çekirdekli Tegra 3 platformunun öne çıktığı bir fuar oldu. Acer, Asus ve Lenovo'nun ardından Çinli ZTE de kendi 4 çekirdekli tabletini görücüye çıkardı. Asus'un Eee Pad Memo tableti ilk 7 inçlik 4 çekirdekli tablet olarak lanse edilse de ZTE'yi de unutmamak gerekiyor.

Çin'in başkenti Pekin'de lanse edilen ZTE'nin T98 modeli 1.5GHz hızında çalışan 4 çekirdekli NVIDIA Tegra 3 yongada sistemi barındırıyor. Ancak standart 7 inçlik 1280 x 800 çözünürlükte ekran, 1GB RAM, 16GB depolama kapasitesi, Android 3.2 işletim sistemi, 11.5mm incelik, 4000mAh batarya, 3G modem, 1080p video kaydı, 5MP arka/2MP ön kamera, WiFi, Bluetooth gibi özellikler sunuyor.

ZTE'nin nasıl bir fiyatlandırma ve satış politikası izleyeceği belli değil. Ancak satışına Çin'den itibaren başlanacağı tahmin ediliyor. ZTE'nin bütçe dostu fiyatlandırma yaptığı takdirde yeni 4 çekirdekli tabletinin piyasada rakipsiz olacağı muhakkak.

• Her firmaya Tablet çıkarma zorunluluğu mu getirildi de haberimiz yok? Farklı tasarımlar yapsalar keşke.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jibe

Her firmaya Tablet çıkarma zorunluluğu mu getirildi de haberimiz yok? Farklı tasarımlar yapsalar keşke.

Çok doğru söyledin arkaaş herkeze sanki ödev verilmiş tablet çıakrın diye ben bundan yıllar önce heğ derdimki bilgisayar kalkıcak eskiyiciek her yer laptop olucak demmeki tablet olucakmış:)) hayallerime yazık:)ama şakabir yana tablet son yıllarda ABD başta olmak üzere tüm ülkeler in gözdesi hafif,taşınılabilir,güzel hele bide üksek performanslı oldumu ne ala.:)
  • Tegra 3'lü tablette moda oldu.

Bkz:'uff snne be slk .s.s'
  • Resesif ekran kodummu tamamdır
  • Ekran boyutunu atlamışsınız ???
  • Farklı nasıl tablet çıkarsın mesela?Söylüyorsunuz bari bir örnek verin,kare mi olsun,silindir mi olsun?En ideal tasarım dörtgen,ebatları farklı oluyor işte.Çıkartsınlar,diğer firmalar belki fiyat politikalarını değiştirirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahoron

Ekran boyutunu atlamışsınız ???

Aynen ha bir saattir bakıyorum yok.Kör bakıyodurum diye mesaj atmadım çünkü bu forumda laf sokan çok
  • çinliler koptu gidiyor
  • Çin e taşınacağım en sonunda :)
  • motorola aura gibi bide yuvarlak tablet yaptılarmıydı tamamdır.
    i(çin)e ettiler piyasanın
  • markanın adında hayır yok bu marka modem kullanmıştim çok dandikti.zte (zie) :-D
  • Ekran boyutu 7 inç diye 2 farklı yerde açıkça belirtilmiş. Sadece bir daha bakarak daha dikkatli okumak yeterli.

"Asus'un Eee Pad Memo tableti ilk 7 inçlik 4 çekirdekli tablet olarak lanse edilse de ZTE'yi de unutmamak gerekiyor."

"Ancak standart 7 inçlik 1280 x 800 çözünürlükte ekran,..."
  • ZTE modem ve Swithlerde kısaca network grubunda hem kaliteli hemde piyasanın çok altında fiyatlara ürünler satıyor umarım ülkemizdede satışa f7p olarak sunulur ozaman 1 gb ram 7" ekran ve tabiki tegra ile tatdın yenmez :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: jibe

Her firmaya Tablet çıkarma zorunluluğu mu getirildi de haberimiz yok? Farklı tasarımlar yapsalar keşke.

ne yapacaklar daha laptop gibi mi yapsınlar kardeşim buldun bunuyon
    beyin kontrolu ile çalışan yaparlar benki 1000 seneye yada 3023 de
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.