Şimdi Ara

BMW 3 SERİSİ (F30)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
0
Favori
5.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlkanExclusive -- 28 Ocak 2012; 8:09:19 >

• Eline sağlık TechZone. Ben de bu aracı bekliyorum. Kısmet olursa kırmızı bir 328 şahane olur. Senin de destekleyici bilgilerinle güzel bir topic olacağı düşüncesindeyim. Saygılar.
  • aah dostum ah.. fiyatları bir belli olsa da... ne ayağa düşsün ne de erişilemez olsun...

keşke noel babadan isteseymişim

ayrıca başlık iyi olmuş eline sağlık
  • 49.500 euro'dan başlayacağını duydum,sadece bi duyum,kesinlikle kesin bir bilgi değildir..
  • Cok guzel gozukuyor kadran
  • Bu e30 dan sonraki yeni efsane
  • Bugün sordum Bursa Teknik Oto dan. 49.350 Eurodan başlıyormuş...
  • 49350euro ise bedava
  • Liste fiyati 49350 ise gercekten bedava zira su anda 320d afvantage 52.000 den satildigini goz onunde bulundurursak hayalden oteye gitmez bu durum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -JuDgE-

Liste fiyati 49350 ise gercekten bedava zira su anda 320d afvantage 52.000 den satildigini goz onunde bulundurursak hayalden oteye gitmez bu durum

advantage ın liste fiyatı 52000, 52000 euro ya alan keriz yoktur..
  • O yuzden liste fiyati 49k dedim
  • esas bizim gibi bilinçli bmw müşterilerine liste fiyatından satmaya çalışan keriz satış temsilcileri var mıdır bunu merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Donanımcı Aras

esas bizim gibi bilinçli bmw müşterilerine liste fiyatından satmaya çalışan keriz satış temsilcileri var mıdır bunu merak ediyorum.

http://forum.donanimhaber.com/m_55536856/tm.htm

Şurda sanırım itelemişler arkadaşa hemde 2 tane
  • Valla genele bakınca itelemek hiç de zor değil, bir sürü kişi çok iyi fiyat diye yorum yapmış, raif bey sadece fiyat fazla demiş.

Bu arada yuakrdaki mesajımı değiştiremedim, değiştirme paneli bozuk yoksa 2 post atmazdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caipirinha

quote:

esas bizim gibi bilinçli bmw müşterilerine liste fiyatından satmaya çalışan keriz satış temsilcileri var mıdır bunu merak ediyorum.

valla burada e90 sportplusları 43bin eurolara alan insanlardan sonra biri bana böyle fiyat çekicek bende kroşeyi çekerim suratına. cin olmadan adam çarpmaya çalışan elemanlara uyuz oluyorum tutamıyorum kendimi...

inşallah bana denk gelmez

• quote:

quote:

quote:

valla burada e90 sportplusları 43bin eurolara alan insanlardan sonra biri bana böyle fiyat çekicek bende kroşeyi çekerim suratına. cin olmadan adam çarpmaya çalışan elemanlara uyuz oluyorum tutamıyorum kendimi...

Techzone la birlikte gidin bence fiyat almaya

• quote:

quote:

quote:

quote:

Techzone la birlikte gidin bence fiyat almaya

arkadaş istanbula teşrif ederse öyle olucak zaten

• arkadaşlar duyduğum kadarıyla f30 3 serisinde anlık beygir ve tork kullanım göstergesi olacakmış. standartmı olucak acaba her modelde. ?
  • Aras'a özel fiyat çektiricem artık laf ağızdan 1 kere cıkar.. navi profunla, Logic 7 bedavaya gelir buyuk ihtimalle ;)

www.cometomyflat.com

ankara'ya bekliorm yavrum :))))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlkanExclusive -- 13 Ocak 2012; 22:44:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TechZone

Aras'a özel fiyat çektiricem artık laf ağızdan 1 kere cıkar.. navi profunla, Logic 7 bedavaya gelir buyuk ihtimalle ;)

www.cometomyflat.com

ankara'ya bekliorm yavrum :))))

sağol yavrum ankaraya sözüm var zaten.. kuğuluparka gidip kuğulara yem atıcam...

da sen önce istanbula geliver

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.