Şimdi Ara

The Legacy

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • The Legacy Surname ( Soyadınızdır ) The Legacy Exp ile tüm açtığınız karakterlerin ortak Exp olmaktadır.

32 Level Class quest tamamlandıktan sonra legacy açılmaktadır.

Oyundayken Y harfini tuşladığınızda The Legacy pencereniz açılır.

Warzone veya quest yaptıkça The Legacy exp elde edersiniz.

The Legacy isminizin üstünde herkes tarafından görünmesini istiyorsanız;

Preferences> Social >Legacy > Show Legacy Bar (işaretli olacak)> Legacy Display > Legacy Title seçmelisiniz.

The Legacy

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blacktekno -- 18 Mayıs 2012; 16:54:09 >

• Legacy - Surname olayi. Quest ,raid , pvp vs yaptikca puanlar kazaniyorsun , ilerde legacy lvlina göre ek özellikler gelecek diye tahmin ediyorum. Ne olur dersen bir fikrim yok... Kendileride emin olmadiklari icin proje asamasinda birakmayi tercih etmisler sanirim ama ilerliyen zmnda ise yariyacak ;)
  • Şu an için Viik'in dediği gibi sadece soyisim alabiliyorsun karakterlere. İlerisi için yeni karakter yapma tipleri, özel questler gibi şeyler ekleneceğini söylemişlerdi.

Beklemedeyiz şu an için.
  • beyler mage olan clasi izledim biraz paso aynı skille oynuyor 1skilmi var mor elektirik dalgası gibi birşey ile vuruyor 10dk video baska bişe yok yaptigi
  • Oynanış tarzına göre değişir, tek o büyüyü atıyorsa efektif oynayamıyor demektir. Sınıfı tam kullanmıyordur.
    Sith sorcererda sadece lightingden daha fazlası var. Heal, shield, dotlar ve aoe.

Ama büyük bir kısmını efektleri gene yıldırımvaridir.
  • The Legacy Levelim şu an 13 hedef 50lvl :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

Şu an için Viik'in dediği gibi sadece soyisim alabiliyorsun karakterlere. İlerisi için yeni karakter yapma tipleri, özel questler gibi şeyler ekleneceğini söylemişlerdi.

Beklemedeyiz şu an için.

ilerisi için wowdaki heirloom sistemi gibi bişey geliceğini düşünüyorum. alt karakterleri daha hızlı kasmaya yönelik bişeyler olabilir.
  • Bence legacy level kaç ise o kadar yüzde defans veya atak artmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blacktekno

Bence legacy level kaç ise o kadar yüzde defans veya atak artmalı.

o kadar basit bişey gelmez. skill ağacı gibi birşey gelir. sen legacy lvl artırdıkça oraya puan verirsin o serverdaki bütün karakterlerin o açtığın talentlardan yararlanır.
  • benim de 7 oldu
  • Wow gibi olmaz insallah
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.