Şimdi Ara

Archos G9 tabletler gelecek ay ICS güncellemesine kavuşuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
3.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Archos G9 tabletler gelecek ay ICS güncellemesine kavuşuyor

Fransız tablet üreticisi Archos'un kısa önce de ülkemizde satışa sunduğu G9 serisi tabletler için 2012 ilk çeyrekte Andorid 4.0 Ice Cream Sandwich güncellemesi alacağı belirtilmişti. CES fuarında ortalarda pek gözükmeyen Archos güncelleme tarihini açıklamakla yetindi.

Firmanın yaptığı açıklamaya göre Şubat ayının ilk haftasında G9 tabletler ICS güncellemesi almaya başlayacak. İlk versiyonlar bilindiği gibi Honeycomb sürümü ile piyasaya sürülmüştü. Aynı modellerin ICS yüklü versiyonları ise Şubat ayı sonundan itibaren piyasaya sürülecek.

Firmanın tabletler için tasarlanan Android 3.0 Honeycomb ile işletim sistemi ile piyasaya sürdüğü ilk modelleri olan G serisi tabletlerden 80 G9, 1GHz hızında çift çekirdekli OMAP 4 işlemci, 8GB/16GB depolama kapasitesi, 8 inçlik 1024 x 768 piksel çözünürlüğünde ekran, 512MB RAM, WiFi, Bluetooth, 1080p oynatma/720p kayıt gibi özellikler sunarken 101 G9 modeli ise aynı donanım üzerinde 1280 x 800 piksel ekran çözünürlüğü sunuyor.

Modellerin işlemcilerinin 1.5GHz hızına yükseltilmiş versiyonlarının ise yine 2012 yılının ilk aylarında piyasaya çıkması bekleniyor.

• Mobee bile daha kalitelidir
  • HDMI çıkışı yok sanırım! eğer olsaydı biraz kullanıcıyı cezbederdi...Büyük bir ekrana bağlandığı taktirde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cengizhan72 -- 13 Ocak 2012; 10:08:06 >
  • Fransız malı zaten! ucuz ve kaliteli olsa bile almam...
  • Benim acimdan degersiz bir urun.
  • Apple basliklari sizi beklet
  • İki gündür o kadar çok haber oldu ki neredeyse hiçbiri dh de yer almadı.Sorunun ne olduğunu bilmiyorum ama ces gibi önemli bir fuar esnasında haberlerin kesilmesi,sebebi ne olursa olsun dh ye yakışmadı.Yabancı sitelerden takip etmeye devam...
  • Dün'ün kopyasını yaşıyacağız, bugünde akşama kadar haber gelmeyecek sanırım?
  • Ekranda problemler oluyor;ölü pixel,dalgalanma gibi.Daha iyileri mevcut
  • onca tablet varken bedavaya verseler gidipte fransız malı almam...İthalatçısıda getirmesin artık ..
  • Ana Sayfada bir başlık açılsaydı CES ile ilgili bütün gelen haberler o başlık altında sıralansa daha iyi olmaz mıydı? DH tarihinde ana sayfa böyle eziyet görmemiştir.
  • DH A7 haberiyle CES'e noktayı koydu galiba...
  • aynen yahu 2 nci gün ve haber yok
  • 512mb ramli cihazlarda Ics guncellemesini gormek umut verici birsey ...
  • Archos G9 iyi bir tablete benziyor tasarım v eteknik özellikler üzerindede bakılırsa fena değil.
  • archos sağlam bir markadır,ürünlerine her zaman güvenirim.
  • bundan sonra fıransızlar agzında kuş tutsa fransiz malı almam.bunların alayını boykot ediyorum.bu konuda hassasım .herkez haddini bilecek .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.