Şimdi Ara

OynuYORUM: Minecraft

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
204
Cevap
5
Favori
55.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sınısız dünya, sınırsız hayal gücü! Baltalar elimizde, uzun ip belimizde Minecraft oynuyoruz.

• boyutu küçük olan oyunlardan en zevklisi olabilir :)
  • Single player commands kullanıyonuz sizde :D
  • sonunda!
  • gördüğüm en güzel inceleme
  • kusura bakmayın ama video oynatıcınıza küfredesim geliyor
  • o kadar iyi anlattınızki 2 nizle oynıyasım geldi.Aranıza alırmısınız benide?Oynayalım birlikte?
    Edit:Beyler bu oyun ücretlimi link atar mısınız_Nerden ulaşabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edwırd3 -- 12 Ocak 2012; 20:26:23 >
  • Yahu tamam iyi güzelde bu oyunun ilk 10'da olması çok ama çok anlamsız. Onca oyun varken bu oyunu koymak. Hala sinirim geçmedi bu oyunun ilk 10'da olmasına
  • Kutu kutu olmasına rağmen kutulu satılmayan bir oyun.
    @VeilOfFire
    İlk 10'da olması normal çünkü eşi benzeri olmayıp alışma süresinden sonra bağımlılık yapan bir oyun olması. Göze pek güzel gelmez o da normal.
  • terraria içinde böyle bi video bekliyoruz. teşekkürler
  • İnceleme gerçekten çok güzel, 14 dakika nasıl da heçti anlayamadım. Tebrikler, başarılarınızın devamını dilerim
  • gerçekten mükemmel :)
  • hani bazı oyunlar vardırya grafik önemli olmayıpta oyuncuya yaşattığı zevk paha biçilemezdir işte minecraft bence bunun en güzel örneklerinden birisi. Oyunu 1.7 yamasından beri takip ediyorum ve halada oynuyorum gerçekten diğer oyunlardan fersah fersah güzel bir oyun. Oynamayıpta grafikleri yüzüne vazgeçenler bence oynayın.Bu arada inceleme için teşekkürler.
  • En keyif alarak izlediğim BSC videosuydu.Oyunu anlamamıştım ve pek hoşuma gitmemişti.İlk işim oyunu almak :)
  • Sıcağı sıcağına ?
  • Yav hadi ordan video oynatıcıya küfür edesi geliyormuş benim nasıl hemen doluyor arkadaşım siz kullandığınız tarayıcıya küfür edin hemen suçu siteye atıyorsunuz.
  • Sıcağı sıcağına mı? Biraz soğuğu soğuğuna gibi bir şey oldu ama.
  • İnceleme için teşekkürler.
  • en dahice oyunlardan biri
  • Yer altinda mekan yapmaya bayiliyorum ama gelistirilmesi lazim :)
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.