Şimdi Ara

Aeg 75270 FL Alındı 899 TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
2
Favori
13.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Walla hocam imkanın varsa 75280 fl alsan en iyisi.
    Normalde 1400-1500 civari ama teknosa veya kliksa gibi denk getirirsen ayni fiyata 150 lira puanla berebaber güzel fiyAta alırsın. Takibe devam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uametin

ARKADAŞLAR DİKKAT !!!!
    Electroworldden AEG Lavamat 75270 Fl çamaşır makinası aldım , 2 gün sonra teslim edildi. Ümraniye servisi geldi ama tam problemliler. Montaj yapılmadan gidildi , bende tutanak vs imzalamadım . Makinaya tekrar baktığımdan makinanın sağ tarafının vuruk olduğunu gördüm , değişim istedim. Bugün yeni makina geldi oda aynı yerden aynı şekilde vuruk ve göçük. Bu seri de problem olabilir, Evinize makinayı alınca sağına soluna iyi bakın aman diyim , vuruk makinayı ittirmeye bakıyorlar. Dikkatinize arkadaşlar !

GEÇMIS OLSUN BU AEG LERDE HEP VURUK ÇIKIYOR.
  • Bende bugün 1099 TL' ye AEG L75270FL modelini almış bulunmaktayım. Nasipse bu hafta içi kurulum yaptıracağım. Dikkat etmem gereken hususlar nelerdir ? İlk yıkama ve makinanın püf noktaları hakkında ipuçları nelerdir ?

Tekrar tüm arkadaşlara teşekkür ederim.
  • Hayırlı olsun.Güzel bir tercih.Eve gelen misafirler önce kapağa hayran kalacak.Temizliğini soracaklar ve kendi makinalarıyla kıyaslayacaklar.Kapak genişliği gerçekten rahatlık.
    Servis kurulum ertesi yıkama yaptırın makinaya zaten bir şey varsa ortaya çıkacaktır.Sessizliğine şaşıracaksınız.Sadece su alırken ve suyu boşaltırken gürültü olacaktır.
    Güle güle kullanın biz memnunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uametin

ARKADAŞLAR DİKKAT !!!!
    Electroworldden AEG Lavamat 75270 Fl çamaşır makinası aldım , 2 gün sonra teslim edildi. Ümraniye servisi geldi ama tam problemliler. Montaj yapılmadan gidildi , bende tutanak vs imzalamadım . Makinaya tekrar baktığımdan makinanın sağ tarafının vuruk olduğunu gördüm , değişim istedim. Bugün yeni makina geldi oda aynı yerden aynı şekilde vuruk ve göçük. Bu seri de problem olabilir, Evinize makinayı alınca sağına soluna iyi bakın aman diyim , vuruk makinayı ittirmeye bakıyorlar. Dikkatinize arkadaşlar !

Hocam benim aldığım cihazda sağ arkadan darbeli çıktı, servis form yazıp kurmadan gitmiş. Sizin değişen cihazda darbeli çıktı demişsiniz, olayı nasıl sonuçlandırdınız ? Bilgi verirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

Bende bugün 1099 TL' ye AEG L75270FL modelini almış bulunmaktayım. Nasipse bu hafta içi kurulum yaptıracağım. Dikkat etmem gereken hususlar nelerdir ? İlk yıkama ve makinanın püf noktaları hakkında ipuçları nelerdir ?

Tekrar tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

Hayırlı olsun.
    Nerden aldınız?
  • Teşekkür ederim, Media Mark' dan aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Extralarge -- 19 Nisan 2013; 14:35:18 >
  • quote:

Teşekkür ederim, Media Mark' dan aldım.

İzmir'den galiba. Sizin bölgenize özel olabilir.
    Tekrardan hayırlı olsun, nasıl memnun musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: thall

quote:

Teşekkür ederim, Media Mark' dan aldım.

İzmir'den galiba. Sizin bölgenize özel olabilir.
    Tekrardan hayırlı olsun, nasıl memnun musunuz?

Evet İzmir. Ürün kurulum aşamasında darbeli çıktı ve servis kurmadı, değişim yapılacak.
  • Allah Allah bu makinenin standartı mı bu sağ arka vuruk olayı acaba :) Bugün Beyoğlu Satürn'den alıyordum neredeyse, 1399 tl etiket fiyatı vardı önce teşhir diye 1200 e düştü ( sadece teşhirde 1 adet vardı stok yok) sonra electroworldte 1176 tl olduğunu gösterince 1099a indi, hadi alalım indirin banttan sagına soluna bakalım dedim, bi baktım sağ arka taraf üstte 3 yumru şeklinde vuruk var çok istememe rağmen risk alamadım acaba vuruk zannetiğimiz şey vuruk değil mi? Aynı sorun mudur tüm vuruk şikayetleri? Ya da meğerse aynı makineyi oradan oraya gezdiriyorlarmış :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaango

Allah Allah bu makinenin standartı mı bu sağ arka vuruk olayı acaba :) Bugün Beyoğlu Satürn'den alıyordum neredeyse, 1399 tl etiket fiyatı vardı önce teşhir diye 1200 e düştü ( sadece teşhirde 1 adet vardı stok yok) sonra electroworldte 1176 tl olduğunu gösterince 1099a indi, hadi alalım indirin banttan sagına soluna bakalım dedim, bi baktım sağ arka taraf üstte 3 yumru şeklinde vuruk var çok istememe rağmen risk alamadım acaba vuruk zannetiğimiz şey vuruk değil mi? Aynı sorun mudur tüm vuruk şikayetleri? Ya da meğerse aynı makineyi oradan oraya gezdiriyorlarmış :)

EW 1176 iyiymiş, HB'dan puan çek olayına girmeyip, en iyisi buradan direkt almak.:S
  • Evet fena fiyat değil onu da düşündüm ama internetten satın aldığın zaman iade, değişim, sorun vs'de uğraşmak biraz daha zor oluyor mağaza gibi gidip bağırıp çağıramıyorsun, işin hallolması biraz daha uzun sürüyor sanki :) Genel olarakda teslimatta vuruk kırık sorununa bu kadar yüksek yorum almış bir ürünü internetten almak riskli gibi duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaango -- 24 Nisan 2013; 12:33:03 >
  • Hocam değişim işini mağaza yaparsa uzun sürüyor. Benim cihazın vuruk olduğunu servis elemanı tespit etmiş, istese kurupta gidebilirdi ama kurmamış. AEG servisiyle görüştüm bana alış faturalarını faxlayın biz İstanbul depodan sizin yerinize makinayı kendimize isteteceğiz bize gelecek getirip kuracağız dedi. Kurulumdan sonrada şuan evde hala durmakta olan vuruk ürünü alacaklarını söylediler. Bakalım beklemedeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Extralarge -- 25 Nisan 2013; 21:02:06 >
  • quote:

Allah Allah bu makinenin standartı mı bu sağ arka vuruk olayı acaba :) Bugün Beyoğlu Satürn'den alıyordum neredeyse, 1399 tl etiket fiyatı vardı önce teşhir diye 1200 e düştü ( sadece teşhirde 1 adet vardı stok yok) sonra electroworldte 1176 tl olduğunu gösterince 1099a indi, hadi alalım indirin banttan sagına soluna bakalım dedim, bi baktım sağ arka taraf üstte 3 yumru şeklinde vuruk var çok istememe rağmen risk alamadım acaba vuruk zannetiğimiz şey vuruk değil mi? Aynı sorun mudur tüm vuruk şikayetleri? Ya da meğerse aynı makineyi oradan oraya gezdiriyorlarmış :)

eğer kazan emniyet kilitleri takılı ise hiçbirşey olmaz
  • quote:

pıyasadakılerın %50sı vuruk galıba hasar alanları Turkıye ye yolluyorlar.
  • Eğer vuruk ürünleri bilerek TR' ye gönderiyorsa AEG kendi kaybeder. Ama ben buna ihtimal vermiyorum.
  • Arkadaşlar bende forumdaki tavsiyelere bakarak bu makinadan almak istiyorudum..Ev aletlerim.com da 1199tl+kargo ile satılıyor.Vuruk çıkar diye korkuyorum.Ne yapmalıyım kararsız kaldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur208

Arkadaşlar bende forumdaki tavsiyelere bakarak bu makinadan almak istiyorudum..Ev aletlerim.com da 1199tl+kargo ile satılıyor.Vuruk çıkar diye korkuyorum.Ne yapmalıyım kararsız kaldım.

http://www.guzelevim.com.tr/index.php?p=show&pid=3540&ref=akakce&v=1.34,4#0

bu makinayıda bir değerlendirin bence Sessiz motor alternatif olarak kargo ücretsiz aynı fiyat sayılır sağlam makina ve servis yönünden daha rahat aslında aeg de güzel makina tek handikabı yapıştırma kazan olması Bütçe biraz daha yukarı ola bilirse ewf1286lew bunada bakın çok sağlam ve forumda kullananların memnun olduğu bir model

• Makina güzel ama dengesiz yük kontrolü olmadığından az çamaşır olduğunda sıkma sırasında sarsıntı ve ses yapabiliyor. Bunun önüne geçmek için bir tavsiyesi olan varmı arkadaşlar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Extralarge -- 17 Ağustos 2013; 21:24:03 >
  • Ses konusunda deneyim paylaşmak isterim. Miele w 5874 makinem 8 kg . FİRÇASİZ motor mielenin profesyonel serisinden fu kodlamaya sahip . 8 kg pamuklu 60 derecede yıkamada inanın sadece ama sadece camasir kütlesinin dönme sesi ve arada suya çarpma sesi geliyor . Ayni odada bile kulak kabartmayan sesi duyamaz. Sıkmaya geçiş ise iddia ediyorum dünyada tek. Prof yük dengelemesi var hizlica dengeleyin savurtu inbalans asla olmuyor . Hemen sıkmaya geçiyor . 1400 d ses var ama o da muadillerinden %40 az . Sanırım yıkama 49, SIKMA 73 db . Tek sorun bence fiyat . Onun da tesellisi 20 yil ömür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cmax141 -- 17 Ağustos 2013; 22:29:38 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.