Şimdi Ara

Söylenti: Yeni Medal of Honor Ve Need For Speed

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
3.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•       Electronic Arts bildiğimiz gibi yakşalık her sene ya da iki senede bir aynı oyun adı altında oyunlarını alır ve yeniden modelleme yaparak piyasaya sürer. Ancak bu sene arayı pek uzatacak gibi değil.

Neredeyse daha yeni  çıkan Medal of Honor'a bu gidişle yeni bir kardeş gelecek. Medal of Honor'ın yanında da 13. Need for Speed'i de göreceğiz. Dedikoduların başlangıç noktası olan İngiliz bir firma GAME.co.uk'un yazdığı bir tweet sebep verdi. Tweet'de şöyle yazıyor; "EA sunumu çok güzeldi, Need for Speed 13 ve Medal of Honor hakkında bir şeylerden bahsedildi. EA'da heyecanlı bir yıl olacak."

Tabii EA'dan daha resmi bir açıklama gelmedi, o zaman kadar bu bir söylenti olarak kalacak.

• Alışkınız Medal Of Honor Güzeldi Konu Biraz Kötüydü Ama MP Yarışılmazdı :) Zevkliydi
    Need For Speed Hot Pirsuit Gibi Çıkacaksa Hiç Çıkmasın :)
  • Medal Of Honor.... Ne oynardım be Ps1 de :).İlk bölüm'ü şelalede filan başlıyordu.Unutamıyorum hiç. Medal Of Honor ismi çok önemli bir isim.Her nekadar yeni oyunları ile birazcık hayal kırıklığı yaratsada sevilerek oynanmıştı.MOH varken Call of DUty yoktu!!! ;)
  • @Crynet The Run'ı gördükten sonra Hot Pursuit'e nasıl laf edersin, insaf. Neyi vardı Hot Pursuit'in? NFS'yi adeta eski günlerine döndürmüştü. Shift de belirli bir ivme kazandırdı seriye ama The Run tüm bu adımları boşa çıkardı resmen. Umarım yeni oyunu yine Criterion Games çıkarır da telafi ederler...
  • Nerde o eski MOH 2 gunümüz Savaslarini ele alınca oyunun tadı tuzu kalmadı.Yapacaksanz dogru düzgün bir svas oyunu yapın EA ...! ilk MOH tarzı oyunlar istiyorz çağdaş MOH değil ???
  • Medal of Honor Multiplayer büyük bir zevkle hala oynamaktayım çıktığında oyunu almştım.Fakat Singleplayer ı ne grafik olarak ne oynanış olarak resmen berbattı.Eğer yeni bir Medal of Honor gelecekse mutlaka ama mutlaka hem Singleplayer hem de Multiplayer aynı firma tarafından ( Biliyorsunuz ilk medal of honorın sinle sini farklı firma multisini ise dice yapmıştı ) yapılmalı ( özellikle de dice ve frostbite 2! )
    Need for Speed e gelecek olursak ben underground 1 den itibaren bütün nfs oyunlarını oynadım ( shift de dahil ) fakat içlerinde en çok sevdiğim son çıkan Need for Speed Run oldu süper di fakat onun da eksiği karakterin arabadan çıkıp koştuğu sahneler az olmasına rağmen EA E3 te o az olan sahneyle oyunu tanıttı bu da insanları birazcık yanılttı gibi. Fakat yine söylüyorum oyun harika hala oynuyorum çok zevkli.Dolayısıyla yeni bir NFS oyunu ve yine FROSTBİTE 2 gücü birleşir ve yine süper olur.İsterim açıkçası.Ha bir de The Run da sevmediğim şeylerin başında kaza anları ve yoldan neredeyse çıkamamamız ( oyunu oynayanlar bilir mesela normalde gidilebilecek yerden gittiğimizde her zaman olmasa da büyük çoğunlukla oyun rest ediyor bu insanı deli ediyor! )
    Söyleyeceklerim bunlar.Son bir şey daha. Yeni Dead Space oyununu ve yeni Dante's Inferno oyunlarını merakla beklemekteyim.Teşekkürler...

• MOH hakkında tek birşey söylicem : Allied assault/Normandiya çıkarması .Biliyorum o bölümü ilk oynadığızda hepiniz bi oha çekmiştiniz
  • moh gelirse oynarızda nfs kabak tadı vermeye başladı
  • NFS değil de Medal of Honor iyi olabilir.
  • Shift 3 bekliyoruz..
  • umarım bu sefer 2 seride doğru düzgün bir yapımla gelirler
  • 13'üncü Need for Speed değil o. Need for Speed 2013 denmek istenmiş. 13'üncü Need for Speed oyunu Need for Speed Shift'tir.
  • nForcer
    12.01.2012 15:13:59

2013 .. :? 2012 de 2-3 nfs görmessek iyidir :D
  • Yeni NFS Hot Pursuit 2 olabilir. Çünkü Criterion Games'ten başka iş ilanlarında başka bir NFS yapımcısının ismi geçmiyor. Gönüller Underground tarzı bir oyundan yana.
  • şöyle frostbite 2.5 le sağlam bi FPS yapsalarda oynasak yauw
  • Nfs Yapmasınlar içine ettiler güzelim serinin.
  • son MOH direk MW çakmasıydı. umarım bu sefer daha özgün ve kaliteli bir oyun olur.
  • N4S nin en iyi oyunu bencede Hot Pursuit. Hot pursuit tadında, oynanabilirliğinde çıkarırsa müthiş olur. EA için iyi geçecekse özellikle BİZ oyun severler içinde güzel geçsin ;)
  • hiç oyun kültürünüz yok galiba. "neredeyse daha yeni" ne demek yav? 2010 ekimde çıktı bu oyun. ayrıca yeni medal of honorun geleceğini zaten herkes biliyor. battlefield 3 kutularında çıktığını haber yapan da sizdiniz.
  • gözünüzü seviyim need for speed çıkarmayın artık ya kalitesi kalmadı oyunun.Falloş oldu oyun :D
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.