İNTERNET KAFE AÇMAK NE KADAR MAL OLUR
85 Cevap14749 Görüntüleme4 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
12 Ocak 2012; 13:26:24 

internet kafe açmayı düşünüyorum . ilk baştaki masrafları , aylık ortalam giderleri vs.vs. bana ne kadar mal olur? 15 masayla başlamayı düşünüyorum yakında 2 tane internet kafe oldugu için herşeyi kuralına göre yapmalıyım yoksa şikayetten zor duruma girerim. birde fiyatı biraz aşagıdan tutmayı planlıyorum malum müşterini ayağını alıştırmak için .. evet bu işi daha önce yapmış veya tanıdıgı yapmış işle ilğili bilğisi olanların yorumlarını alabilirmiyim . yakında 2 tane de okul var bunuda belirteyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yıldırım_beyazıt -- 12 Ocak 2012; 14:33:29 >

974 Mesaj
12 Ocak 2012; 13:28:23 

o iş bitti artık 2002-2003 lerde kafe açanlar malı götürdü şimdi herkesin evinde internet var millet ne yapsın kafeyi?

97 Mesaj
12 Ocak 2012; 13:29:14 

Akıl vermek gibi olmasın ancak int. cafelerde eskisi gibi iş olmuyor.Malum artık herkesin evinde pc olmadı konsol var.Yani artık kar işi bitti diyebilirim.Tabi büyük şehirler için konuşuyoum...

Uzaklaştırılmış
12 Ocak 2012; 13:30:50 

vallaha bende kendim hiç internet kafeye gitmediği için durumla ilğili bilğim yok. ancak buradaki kafeye bazen gidiyorum (sahibi ile muhabbetim var geçerken selam vermek amaçlı) hiçte fena iş yapmıyor aslında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yıldırım_beyazıt -- 12 Ocak 2012; 13:32:21 >

8335 Mesaj
12 Ocak 2012; 13:31:17 

İnternet kafe açacağına normal kafe aç daha çok para kazanırsın. sadece tost ayran bile daha çok kazandırır. Eskidendi o internet kafelerin parayı vurduğu dönemler. Şimdi kendini kavuruyor. hatta teknik servis desteği vermeyenler ayakta duramıyor. O da son kullanıcı değil firmalara sözleşmeli servis verenler kazanıyor.

Moulin Rouge!
www.sadans.com

3227 Mesaj
12 Ocak 2012; 13:31:58 

ps3 cafe aç, xbox falanda koyarsın, illa nete olsun dersen 3 tanede pc koyarsın gelen netede bakar...

Since 2003
Steam: ersankuneri
EvolveHQ Tıkla
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene...!

Uzaklaştırılmış
12 Ocak 2012; 13:33:11 

quote:

Orijinalden alıntı: Piêr Dé Sans

İnternet kafe açacağına normal kafe aç daha çok para kazanırsın. sadece tost ayran bile daha çok kazandırır. Eskidendi o internet kafelerin parayı vurduğu dönemler. Şimdi kendini kavuruyor. hatta teknik servis desteği vermeyenler ayakta duramıyor. O da son kullanıcı değil firmalara sözleşmeli servis verenler kazanıyor.

işt eonun için uygun bir mekan değil burası. aslında hayalim bu , normal bir kafe açmak ama onun için iyi bir yer gerek onlarında ilk etaptaki hava parası vs.vs beni baya baya aşar

156 Mesaj
12 Ocak 2012; 13:38:08 

quote:

Orijinalden alıntı: yıldırım_beyazıt

internet kafe açmayı düşünmüyorum. ilk baştaki masrafları , aylık ortalam giderleri vs.vs. bana ne kadar mal olur? 15 masayla başlamayı düşünüyorum yakında 2 tane internet kafe oldugu için herşeyi kuralına göre yapmalıyım yoksa şikayetten zor duruma girerim. birde fiyatı biraz aşagıdan tutmayı planlıyorum malum müşterini ayağını alıştırmak için .. evet bu işi daha önce yapmış veya tanıdıgı yapmış işle ilğili bilğisi olanların yorumlarını alabilirmiyim . yakında 2 tane de okul var bunuda belirteyim

297 Mesaj
12 Ocak 2012; 13:38:21 

hocam zengin kesimin yaşadığı hatta orta direk ailelerin yaşadığı biyerse açma derim ama küçük bi ilçede yaşıyosan bence aç. üniversitede okuduğum ilçede internet kafeler full çekiyo nerdeyse.

8335 Mesaj
12 Ocak 2012; 13:40:23 

Nerde oturuyorsun? asker falan çok mu oralarda?

Moulin Rouge!
www.sadans.com

169 Mesaj
12 Ocak 2012; 13:44:50 

Süt besiciliğine girecektin hayrola kararını değiştirdin mi ?

Uzaklaştırılmış
12 Ocak 2012; 13:46:11 

Eğer açarsan iş durumu ve gerekli harcamalar için özel bir pm alabilir miyim senden?

46 Mesaj
12 Ocak 2012; 13:48:14 

quote:

işt eonun için uygun bir mekan değil burası. aslında hayalim bu , normal bir kafe açmak ama onun için iyi bir yer gerek onlarında ilk etaptaki hava parası vs.vs beni baya baya aşar

Bir de eğlence vergisi var bu işin masa başına...

Belediyede staj yaparken memur abilerle bu tarz yerleri dolaşıp döşüyorduk vergileri ve cezaları şimdi nasıl bilmiyorum

1601 Mesaj
12 Ocak 2012; 13:57:41 

küçük yerde isen asker dolduruyor

1638 Mesaj
12 Ocak 2012; 14:03:33 

Bizim burada ki meydan da hafta sonları yer kalmıyor.

|| Intel Core i5 2500k @ 4.2 Ghz || MSI P67A-GD65(B3) || Gigabyte HD 5850 OC || Gskill RipjawsX 2x2GB 1600 Mhz CL7 DDR3 || Seagate 1 TB Barracuda Sata III 64 MB || Sapphire Pure 625W 80+ PSU || Cooler Master HAF 912 Plus Kasa || Samsung SyncMaster 932NW ||

Game Center:yogitech-TR

Uzaklaştırılmış
12 Ocak 2012; 14:34:28 

quote:

Orijinalden alıntı: Trust Me

güzel yakalamışsın hocam . o sıra hem telefonla konuşuyor hemde bu konuyu yazıyordum herhalde ondan oldu

Uzaklaştırılmış
12 Ocak 2012; 14:36:52 

quote:

Orijinalden alıntı: Lorik.Cana

Süt besiciliğine girecektin hayrola kararını değiştirdin mi ?

hayır kararım değişmedi. o iş için yüklü miktarda kredi gerekiyor şuanda da o kredi başvuruları kapalı. nisan gibi açılacak şuanda çiftliğini satacak birisiyle görüşme içindeyim . alacagım yer projesi filanda var yani orayı ipotek gösterip çekemeye çalışacagım krediyi. ama o kredi işi olmazsa bir şekilde benim ticarete bir yerden atılmam gerekiyor şimdiden yeni iş fikirlerini araştırmaya girdim

1511 Mesaj
12 Ocak 2012; 14:37:58 

paran varsa ac dostum iyi para var burda saati 7.5 krs adam tum masalari full internet ve oyun masalarini ayir ona gore pc ler al kucuk bir bufe koy tost cola ayran iyi yaparsdin ama yer cok onemli yakinda neller var okul uni askeriye hastane metro plaza bun gibi yerlere ac
sokak aralarina okul yoksa acma is yapmazsin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Web Blog Sitem :http://pspicin.blogspot.com.tr/
1 byte olsam,aksam nette bit bit ...

169 Mesaj
12 Ocak 2012; 14:39:03 

quote:

hayır kararım değişmedi. o iş için yüklü miktarda kredi gerekiyor şuanda da o kredi başvuruları kapalı. nisan gibi açılacak şuanda çiftliğini satacak birisiyle görüşme içindeyim . alacagım yer projesi filanda var yani orayı ipotek gösterip çekemeye çalışacagım krediyi. ama o kredi işi olmazsa bir şekilde benim ticarete bir yerden atılmam gerekiyor şimdiden yeni iş fikirlerini araştırmaya girdim

O zaman sade bir internet cafe yerine ps3 - internet cafe karışık bir proje üstünde durman daha mantıklı bence

Uzaklaştırılmış
12 Ocak 2012; 14:39:13 

quote:

konyada oturuyorum. otogarın yakınında sayılır bilenler için söyleyim sancak mahallesi abidin saniye erçal ilkögretim okulunun hemen yakınında

8335 Mesaj
12 Ocak 2012; 14:44:23 

quote:

konyada oturuyorum. otogarın yakınında sayılır bilenler için söyleyim sancak mahallesi abidin saniye erçal ilkögretim okulunun hemen yakınında

Hatırladığım kadarıyla çok da lüks sayılabilecekbir bölge değil. oralarda ilköğretim falanda olduğunu göz önünde bulundurursanız iş yapabilirsiniz. ama sizi ne kadar taşır orası mühim. Diğerlerinden bir farkınız olmalı ki oradaki müşteriyi de kendinize çekebilesiniz. bu daha ucuz veya daha iyi pc lerle olacak türden şey değil. farkınız olmalı.

Moulin Rouge!
www.sadans.com

Uzaklaştırılmış
12 Ocak 2012; 14:45:26 

quote:

Orijinalden alıntı: Adolf Mogolo

paran varsa ac dostum iyi para var burda saati 7.5 krs adam tum masalari full internet ve oyun masalarini ayir ona gore pc ler al kucuk bir bufe koy tost cola ayran iyi yaparsdin ama yer cok onemli yakinda neller var okul uni askeriye hastane metro plaza bun gibi yerlere ac
sokak aralarina okul yoksa acma is yapmazsin

quote:

Orijinalden alıntı: Lorik.Cana
O zaman sade bir internet cafe yerine ps3 - internet cafe karışık bir proje üstünde durman daha mantıklı bence

dediğim gibi yakınında bir ilk ögretim birde imam hatip lisesi var , ve sizinde dediğiniz gibi sadece int. kafe olarak değil yiyecek içeçek olarakta iş yapmayı düşünüyorum. mesela ciger ekmek (kendim çok sevdiğim için ) gibimaliyeti oldukça düşük ama getirisi çok yüksek şeyler planlıyorum . yarım ekmek ciğerin en fazla maliyeti 50 kuruş olur 75 kuruştan satsam yarım başı 25 kuruş kar kalır . e zatan buradaki imam hatip lisesi gün boyu egitim görüyorlar onlardan iyide müşteri olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yıldırım_beyazıt -- 12 Ocak 2012; 14:46:43 >

706 Mesaj
12 Ocak 2012; 14:46:53 

ps3 aç ortayada bilardo masası felan cafe açarsan çoluk çocuğun zırıltısını çekecen

"Ne güzeldir anarak Tunga Er efsanesini Yürümek… Ruh olup, ordu olup Tanrıdağ'ın çevresini Bürümek...''

1511 Mesaj
12 Ocak 2012; 14:53:08 

quote:

dediğim gibi yakınında bir ilk ögretim birde imam hatip lisesi var , ve sizinde dediğiniz gibi sadece int. kafe olarak değil yiyecek içeçek olarakta iş yapmayı düşünüyorum. mesela ciger ekmek (kendim çok sevdiğim için ) gibimaliyeti oldukça düşük ama getirisi çok yüksek şeyler planlıyorum . yarım ekmek ciğerin en fazla maliyeti 50 kuruş olur 75 kuruştan satsam yarım başı 25 kuruş kar kalır . e zatan buradaki imam hatip lisesi gün boyu egitim görüyorlar onlardan iyide müşteri olur.

yarim ekmek ciger 7.5 krs mu neresi orasi hemen tasinalim burada yarim ekmek 2tl

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Web Blog Sitem :http://pspicin.blogspot.com.tr/
1 byte olsam,aksam nette bit bit ...

Uzaklaştırılmış
12 Ocak 2012; 14:57:14 

quote:

Orijinalden alıntı: Adolf Mogolo

yarim ekmek ciger 7.5 krs mu neresi orasi hemen tasinalim burada yarim ekmek 2tl

75 kuruşa satan yer var demiyorum satsam diyorum

215 Mesaj
12 Ocak 2012; 14:57:16 

quote:

asker çok olsa nolur? sadece haftasonları 7 saat full dolar (sabah 10 - akşam 5)
onun dışında haftaiçleri veletler gelirse wolfteam counter falan oynamaya yinede masrafı çıkarabilceğini düşünmüyorum tabi nerde açtığına bağlı yinede..

2101 Mesaj
12 Ocak 2012; 15:08:36 

Valla ilkokullu potansiyeli varsa aç derim bizim bura (ist/bağcılar) yan yana cafe koyuyolar ikiside full dolu öğlen çıkan ilkokullular wolfteam oyununu oynamak için birbirlerini eziyorlar.Hatta direk wolfteam kafe aç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eXelanc3 -- 12 Ocak 2012; 15:09:51 >

75 Mesaj
12 Ocak 2012; 15:15:38 

quote:

internet kafe açmayı düşünüyorum . ilk baştaki masrafları , aylık ortalam giderleri vs.vs. bana ne kadar mal olur? 15 masayla başlamayı düşünüyorum yakında 2 tane internet kafe oldugu için herşeyi kuralına göre yapmalıyım yoksa şikayetten zor duruma girerim. birde fiyatı biraz aşagıdan tutmayı planlıyorum malum müşterini ayağını alıştırmak için .. evet bu işi daha önce yapmış veya tanıdıgı yapmış işle ilğili bilğisi olanların yorumlarını alabilirmiyim . yakında 2 tane de okul var bunuda belirteyim

Benim de görüşüm diğer arkadaşlar gibi aynı. Ufak bir tavsiye vereyim denemek istersen hem farklı bir konsept hem de ilgi çeker. Dükkan olabilecek şekilde bir apartmanda minimum 3 oda 1 salon yer kirala. Salon kısmını Playstation cafe yap. Her odaya projeksiyon yerleştir ve maddiyatın el verdiği ölçüde dvd player ya da blu-ray player koy. Odaları 6-4-2 kişilik olarak ayır. Filmleri orjinal almaya özen göster. Playstation ın saatini 5 liradan , film izlemeyi de bir filmi ortalama 2 saat olarak düşünüp 10 lira yap. Verdiğim fikir benim bulunduğum bi yerde yapıldı. En azından ilginç durduğu için insanlar geliyor. Bir düşün derim en azından

Don't stop wasting people's time!

10351 Mesaj
12 Ocak 2012; 15:27:45 

benimde en büyük hayallerimden biriydi fakat bu internet sektörü öldü bitti artık 3 yaşındaki çocuk pc'e overclock çekiyor herkezin evinde bilgisayar ve internet var onuda geç çepten bile takır takır sörf yapıyorlar tutunabilmen hakikaten zor çevre internet cafelerle bir otur konuş derim

Asus Z97-A 5 Way İntel Haswell i5 4670K Asus GTX 770 2GB 256Bit DirectX 11.1
Corsair 450D WD Blue 1TB 7200 Rpm Corsair 2x4Gb Vengeance 1600Mhz CL9 1.5V Asus VX239H 1080p LED 23"
Cooler Master Silent Pro M2 720W 80+ Hyper 212x Creative İnspire 5+1 Sound System
Samsung Evo 840 120 GB Logitech Gaming G105 Logitech Gaming G300

Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

Uzaklaştırılmış
12 Ocak 2012; 15:38:41 

quote:

Orijinalden alıntı: eXelanc3

Valla ilkokullu potansiyeli varsa aç derim bizim bura (ist/bağcılar) yan yana cafe koyuyolar ikiside full dolu öğlen çıkan ilkokullular wolfteam oyununu oynamak için birbirlerini eziyorlar.Hatta direk wolfteam kafe aç

ödüllü wolfteam , cs , pes ,fifa gibi çok tutulan oyunların turnuvalarını bile yapmayı planlıyorum kazanana 5 saat internet hakkı veya ucuza alınmış pc parçaları (kulaklık, mause, klavye vs.vs gibi) hediyelerle çocukları çekmeyi planlıyorum aslında

226 Mesaj
12 Ocak 2012; 15:43:52 

quote:

ödüllü wolfteam , cs , pes ,fifa gibi çok tutulan oyunların turnuvalarını bile yapmayı planlıyorum kazanana 5 saat internet hakkı veya ucuza alınmış pc parçaları (kulaklık, mause, klavye vs.vs gibi) hediyelerle çocukları çekmeyi planlıyorum aslında

+1907 Eğer çok tutulan oyunlardan sürekli turnuva yaparsan hem kafe içi arkadaşlıklar rekabet falan olur tutar yani

8335 Mesaj
12 Ocak 2012; 15:44:49 

quote:

Orijinalden alıntı: jang

asker çok olsa nolur? sadece haftasonları 7 saat full dolar (sabah 10 - akşam 5)
onun dışında haftaiçleri veletler gelirse wolfteam counter falan oynamaya yinede masrafı çıkarabilceğini düşünmüyorum tabi nerde açtığına bağlı yinede..

Ben de onu diyorum. İnternet cafe eskisi kadar iş yapan bir şey değil. asker çocuk derken anca müşteri bulur. onun dışında sinek bile girmez ki avlayasın. o yüzden farklı birşeyler olmalı ki müşteri çekebilsin. eskiden olsa arcade makine al koy diyecem ama

Moulin Rouge!
www.sadans.com

Uzaklaştırılmış
12 Ocak 2012; 15:46:58 

quote:

Orijinalden alıntı: AralSNinja

+1907 Eğer çok tutulan oyunlardan sürekli turnuva yaparsan hem kafe içi arkadaşlıklar rekabet falan olur tutar yani

peki sizce ayda 1,000 kar bırakması için günde kaç saat masa satmam gerek . ortalama bir hesapla 15 masa koyacagım yani kazancın ne kadarı masraflara gider

1063 Mesaj
12 Ocak 2012; 15:47:11 

Müşterilere güler yüzlü ol fakat fazla içli dışlı olma.

226 Mesaj
12 Ocak 2012; 15:51:59 

quote:

peki sizce ayda 1,000 kar bırakması için günde kaç saat masa satmam gerek . ortalama bir hesapla 15 masa koyacagım yani kazancın ne kadarı masraflara gider

Bizim burada bir kafe var 2 okul 1 dershane yanı ve sahibiyle aramız iyi 3000lira cirosu sadece kafenin. 36 masa var saati 1 lira sen hesapla artık

Uzaklaştırılmış
12 Ocak 2012; 15:57:09 

quote:

Bizim burada bir kafe var 2 okul 1 dershane yanı ve sahibiyle aramız iyi 3000lira cirosu sadece kafenin. 36 masa var saati 1 lira sen hesapla artık

günlük mü 3000 lira ?

178 Mesaj
12 Ocak 2012; 15:57:48 

Konya'da oturuyorsan bence açma. Çünkü dedikleri gibi, yürümez. Bizim de internet kafemiz vardı. Ankara'da oturuyorum...

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

226 Mesaj
12 Ocak 2012; 16:03:50 

quote:

günlük mü 3000 lira ?

Aylık Ve Cironun ne olduğunu bildiğini umuyorum

14169 Mesaj
12 Ocak 2012; 16:05:45 

quote:

günlük mü 3000 lira ?

Saati 1 liradan 1 masa 24 TL

24x36 = 864

Uzaklaştırılmış
12 Ocak 2012; 16:07:45 

quote:

Aylık Ve Cironun ne olduğunu bildiğini umuyorum

ciro günlüğe denir . en aznından benim çalıştıgı markette günlük ckazanca ciro denirdi

226 Mesaj
12 Ocak 2012; 16:09:07 

quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

Saati 1 liradan 1 masa 24 TL

24x36 = 864

1 masaya günde 1 kişi oturyor di mi her gün 24 kişi gelicek kafeye hepsi 1 saat oturucak ve kalkıcak bir daha başka biri o masaya oturmayacak .

Seni günün aynştaynı ilan ediyorum

642 Mesaj

[31 Temmuz 2014; tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

12 Ocak 2012; 16:13:41 

Askerin olduğu okulların yakını olan bir yere aç herkezin evinde biligayar var ama bdc3 açmıyor ne yazık ki forumdakilerin çoğu iyi sistemlere sahip o yüzden olumsuz cevap veriyor lar sen de bu işe başlasan biligisayarlar en az 20 bin tutar 15 masa masa Geri kalanları bilemicem dükkan vs.

75 Mesaj
12 Ocak 2012; 16:13:48 

quote:

Kafe açacaksan bnde sana diğer arkaşların dediği gibi int kafe yerine ps3 veya xbox gibi oyun konsollarının bulunduğu bir kafe açmanı tavsiye ederim. Bunun yanında etrafında okul varsa bazı kanunlar onlarıda dikkat alman gerek mesela okulun kapısında kafenin kapısına kadar 100 m lik bir mesafe olması gerek bazı ince detaylar var
onlara dikkat etmeni tavsiye ederim.Bu arada ps3 kafeler int kafelere göre biraz daha maliyetli bir iş bunuda unutma ama 3-5 makina ile başlayıp ilerleyen zmanlarda çoğalta bilirsin işin getirisine göre ..

1230 Mesaj
12 Ocak 2012; 16:37:05 

Aslında internet cafe açıp ps cafe gibi bir ortam yaratılırsa nasıl olur acaba pcleri bağlıcaksın 102 ekran tvlere güncel orjinal oyunları falan alacaksın.

14169 Mesaj
12 Ocak 2012; 18:23:06 

quote:

1 masaya günde 1 kişi oturyor di mi her gün 24 kişi gelicek kafeye hepsi 1 saat oturucak ve kalkıcak bir daha başka biri o masaya oturmayacak .

Seni günün aynştaynı ilan ediyorum

IQ oda sıcaklığında galiba senin.

Arkadaş günde 3000 TL mi yazmış. Ben de günde bir bilgisayardan en fazla 24 lira kazanabileceğini ve 36 bilgisayardan da 864 TL olacağını yazdım. Yani her ne kadar uğraşsan da günlük 3000 TL olmaz manasında.

Anlamadıysan özele gel.

2596 Mesaj
12 Ocak 2012; 18:24:53 

ps3 cafe açmayı dene bence, böylelıkle herkezın evınde ınternet var lakın ps3 yok

Her maskenin altında karanlık bir yolcu vardır
    Kimisi için Ete Duyulan açlık
    Kimisi için Güce duyulan açlık
    Kimisi içinse Kana duyulan açlıktır karanlık yolcu,
    Bazısı cesurca kabullenir onu dizginler
    Bazısı Görmezden gelir fakat günden güne esiri olur.
    Bazısı ıse artık odur ! onun kendisi olmuştur.

1071 Mesaj
12 Ocak 2012; 18:25:39 

hayvancılık işi yattı mı?

9 NİSAN 2009 - Bayanlar EUROCUP ŞAMPİYONLUĞU-13 NİSAN 2014 - Bayanlar EUROLEAGUE ŞAMPİYONLUĞU - 05.05.2014 TÜRKİYE LİGİ ŞAMPİYONLUĞU
Galatasaray Bayan Basketbol Takımı

Ayşe Cora-Yasemen Saylar-S.Zellous-Işıl Alben-Nevriye Yılmaz-Sancho Lyttle-Alba Torrens-Kelsey Bone-Ş. Kimyacıoğlu-Bahar Çağlar-Esra Şencebe

1789 Mesaj
12 Ocak 2012; 18:37:56 

Ümraniye' de sırf arkadaşlarla lan party yapmak için gittiğimiz bir cafe var.
Pek kaliteli bir yer değil özellikle gelen tipler pek iyi olmuyor sürekli salakça muhabbetler dönüyor.
200 bilgisayar olduğunu biliyorum 150 si oyun 50 si internet ağırlıklı
Her gidişimde 100 tanesi falan dolu oluyor.
Kalite ve yer çok önemli tabi birde eski olmak lazım
Sanırım biraz fazla oldu ama bu işler yeniler için ölür

Uzaklaştırılmış
12 Ocak 2012; 18:44:17 

quote:

Orijinalden alıntı: Kerasuslu

hayvancılık işi yattı mı?

nisan ayını belkiyorum kredi için. projeli bir çiftlik var sahibi ile pazarlık yaptık kredi başvuruları açıldıgında orayı ipotek olarak gösterip başvuru yapacagım. internet kafe işi biraz diğer bir seçenek , hemen yapsam dahi hayvancılıkta krediyi alırsam burayı enişteme bırakırım o işletir nasılsa günün yarısı evde okuldan sonra bu işle ilgilenir

5804 Mesaj
12 Ocak 2012; 18:45:11 

Kafe işi şu ADSL her eve girene kadar çok iyiydi, çok sağlam kazandırıyordu lakin artık öyle değil. Şimdi kendini bayağı zorlaman lazım iyi bir kazanç elde etmek için. Çünkü hem kafe sayısı eskisine göre daha fazla hem de artık herkeste pc ve internet var. Kafelere insanlar ya acil ihtiyacı varsa ya da hiç bilgisayarı yoksa veya interneti yoksa gider bir de kafede counter denen oyun için grupça gidenler oluyor turnuva yapmak için.

5624 Mesaj

[5 Ağustos 2014; tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

12 Ocak 2012; 18:48:10 

Xbox ve ps3 işlek biryere açarsan para çok olur .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

152 Mesaj
12 Ocak 2012; 18:54:02 

Beşiktaş Adeks'e git. İnternet kafe nasıl olmalıdır sorusunun yanıtını orada gözlerinle göreceksin.

226 Mesaj
12 Ocak 2012; 19:02:00 

quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

IQ oda sıcaklığında galiba senin.

Arkadaş günde 3000 TL mi yazmış. Ben de günde bir bilgisayardan en fazla 24 lira kazanabileceğini ve 36 bilgisayardan da 864 TL olacağını yazdım. Yani her ne kadar uğraşsan da günlük 3000 TL olmaz manasında.

Anlamadıysan özele gel.

Senin dediğine göre her pcye günde 1 kişi oturuyor

2314 Mesaj
12 Ocak 2012; 19:07:38 

quote:

Orijinalden alıntı: zaga20

Ümraniye' de sırf arkadaşlarla lan party yapmak için gittiğimiz bir cafe var.
Pek kaliteli bir yer değil özellikle gelen tipler pek iyi olmuyor sürekli salakça muhabbetler dönüyor.
200 bilgisayar olduğunu biliyorum 150 si oyun 50 si internet ağırlıklı
Her gidişimde 100 tanesi falan dolu oluyor.
Kalite ve yer çok önemli tabi birde eski olmak lazım
Sanırım biraz fazla oldu ama bu işler yeniler için ölür

Mehmetle mi gidiyorsunuz

Kuleli Askeri Lisesi
İstanbul Teknik Üniversitesi

Bu üye Beşiktaş taraftarıdır, 2 senedir hayatını düzene koymaya çalışıyor.
Doğru ve yanlış tüm kavramların ötesinde bir yer var. Seninle orada buluşacağım.

4357 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
-Rsan-
12 Ocak 2012; 19:13:35 

Ben de internet kafeler öldü diye düşünüyordum ama geçen gün eskiden gittiğim kafenin önünden geçerken içeri bi baktım tüm sandalyeler dolu.Demekki hala talep var.