Şimdi Ara

CES 2012 : Feedair dijital kayan yazı bandı ile ofisinize eğlence geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
3.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• CES 2012 : Feedair dijital kayan yazı bandı ile ofisinize eğlence geliyor

Mail, Facebook veya Twitter güncellemeleri gibi RSS üzerinden gönderilebilecek her türlü bilgiyi dijital kayan yazı bandı gibi eğlenceli tasarıma sahip cihazlardan okumak isteyen tüketiciler için Feedair güzel bir alternatif sunuyor.

Feedair matrix ekrana ve WiFi bağlantısına sahip dijital bir USB kayan yazı bandı. Alüminyum gövdesi içerisindeki ekran üzerinden göndereceğiniz her türlü RSS beslemesini okuyabiliyorsunuz.

iOS veya Android için özel geliştirilmiş uygulaması içerisinde göndermek istediğiniz beslemeyi ayarlayarak daha sonra gönder tuşuna basıyorsunuz. Özellikle yakın mesafede bulunan farklı bir arkadaşınıza mesaj veya mail göndermek için oldukça işe yarar bir ürün.

Feedair dijital kayan yazı bandı Mart ayında 50$'dan piyasada olacak. Firma daha geniş bir kullanım alanı kazanacağına inandığı cihazı için geliştiricilere de kapılarını açıyor.

• daha küçük yaparlarsa daha da hiç okunmaz..
  • güzelmiş artık haberlerde flaş flaş flaş diye duymak yerine bundan okuruz
  • gereksiz birsey...
  • Gözümüz kör olur be bunu okuyana kadar..:(
  • Kesinlikle gereksiz. Hem bu gereksiz, hem de büyükleri. Kayan kırmızı yazı olmasa olmaz sanki.
  • çok güzel bir cihaz bence. küçük bir ofiste sıramatikten tutunda tıp alanında falan ilginç çözümler üretilebilir bu cihazla.
  • bundan bi yol olmaz :D
  • güzel
  • Lüks ofisi olan zengin şahıslar için güzel bir aksesuar.
  • reim yokmu=?
    video koyayım bari

• değişik twitter'dan kopamayan kişiler için iyi olmuş
  • video çok açıklayıcıydı tebrik ediyorum başarılarının devamını diliyorum mustafam 33
  • göz tıkılır ister istemez yani işe yarayabilir. masamda böyle birşeyin durmasını isterdim şahsen
  • güzel bir kayan yazı.www.rgb-elektronik.com firmasında benzer bir sistem gördüm.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.