Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S II vs HTC evo 3d tavsiyelerinizi bekliyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler 2 telefon arasinda kaldim tavsiyeleriniz bekliyorum

• quallcomun cift cekirdeklilerinden uzak durun :)
  • upupupup
  • Her iki telefonda seni üzmez.
    Ben Evo3D kulanıyorum.Samsung kendi sınıfında en performanslı cihaz bunu kabul etmek lazım kim ne derse desin.
    Evo3D nin de malum Sense arayüzü ve 3D özeliği artıları
  • Galaxy S2 derim. Tabi 3D çok önemli değilse senin için. 3D'nin biraz daha ilerlemesi lazım bence. Bu karşılaştırmalara da bakabilirsin:
    http://kiyas.la/cep-telefonu/karsilastir/Samsung-I9100-Galaxy-S-II-vs-HTC-EVO-3D
    http://www.youtube.com/watch?v=X15wf3T43-A bunda özellikle ekran farkı çok gözüme çarptı.

• bende evo3d var ama s2 daha iyi
  • Her ikisi de çok benzer spec'lere sahip çok iyi android cihazları, ancak hemen hemen tüm test ve incelemelerde s2 performans olarak biraz daha önde gözükmekte. Buna rağmen ben Evo 3d'nin fiyatının çok daha ucuz olması(500 TL kadar) ve ekran çözünülürlüğünün Evo 3d'de daha yüksek olması(uzun süre ekrana bakıyorum, ekitap ve dergi okuyorum benim için çözünülürlük çok önemli) nedeniyle HTC'yi seçtim. Evo 3d'nin arayüz(sense) ve 3d özelliği artılarıda var ancak bunlar oyuncaklı şeyler benim için çok da önemli değildi. Kısacası ikisinden de çok memnun kalacağınızı tahmin ediyorum. Ayrıca bir lafımda samsung'a; kardeşim s2 gibi süper bir cihaz yapmışsın azıcıkda tasarımına özen göstersen ve dandik plastikden yapmasan şunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aycanata -- 13 Ocak 2012; 11:10:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: aycanata

Her ikisi de çok benzer spec'lere sahip çok iyi android cihazları, ancak hemen hemen tüm test ve incelemelerde s2 performans olarak biraz daha önde gözükmekte. Buna rağmen ben Evo 3d'nin fiyatının çok daha ucuz olması(500 TL kadar) ve ekran çözünülürlüğünün Evo 3d'de daha yüksek olması(uzun süre ekrana bakıyorum, ekitap ve dergi okuyorum benim için çözünülürlük çok önemli) nedeniyle HTC'yi seçtim. Evo 3d'nin arayüz(sense) ve 3d özelliği artılarıda var ancak bunlar oyuncaklı şeyler benim için çok da önemli değildi. Kısacası ikisinden de çok memnun kalacağınızı tahmin ediyorum. Ayrıca bir lafımda samsung'a; kardeşim s2 gibi süper bir cihaz yapmışsın azıcıkda tasarımına özen göstersen ve dandik plastikden yapmasan şunu

Kullandığın evoda plastik :) Hem 170 gram hemde 12.1mm kalınlık var. Telefonun plastik olmasa 300 gramı bulabilirdi. 170 gram galaxy note ağırlığında nerdeyse 8 gram fark var.

• Fiyat aynı ise S2. Değilse Evo.
    3D denemek istiyorsanız Evo.
    Ben sıradan bir kullanıcıyım, ROM MOM uğraşmam standart kullanırım derseniz HTC (yani Evo).
    Hafif olsun derseniz S2.
    ----------------------------

Ben yakında Evo aldım. Birincisi fiyat önemliydi, ikincisi 3D denemek istiyordum.
  • bence ikisinide bırak Sensation al SII iyi telefondur htc 3d'de güzel ama 3d kısa sürede çok gelişir seninki mal gibi kalır o yüzden böyle bir tavsiyede bulunuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *GameOver* -- 14 Ocak 2012; 19:04:43 >
  • S2 düşünme bile direk al
  • Biliyorum konuyu hortlatmış olacağım ama 3 yıl önce bu konuyu okuyup değerlendirme yapmıştım, ekran çözünürlüğü ve fiyatı beni Evo 3D ye yöneltti.Memnun kaldım hala kullanıyorum yakında Android 5 yükleyeceğim nasip olursa.

Ama mevzu bu değil, çok yakın bi arkadaşım da S2 aldı.Benim telefona özeniyordu, çok şekil kanka S2 yi belediye dağıtmış gibi felan diyordu herkeste vardı yani.Cidden de öyle gören herkes senin telefonun çok ilginç şekil felan diyor.

Nitekim bu böyle devam ederken, yıllar aktı ve Jelly Bean güncellemesi beklemeye başladık, bekledim de bekledim.Arkadaşım aldı ben hala bekler oldum.Teselli attı arada üzülme kanka Custom Rom atarsın diye ama nafile, Htc satışı koydu bir kere, yarıyolda bıraktı :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.