Şimdi Ara

RESIDENT EVIL 4 PAL-ORİJİNAL GAMECUBE OYUN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
5.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Orjinal Oyun #Nintendo DS
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1.Nintendogs:Dachshund&Friends
    Oyun "0" , jelatininde ve İngilizce'dir.

Fiyat:40 TL

2.Mario Party 7 Bundle Pack(Mario Party 7 Oyunu + Gamecube Mikrofonu)(PAL)

Aslinda oyunu ebay.co.uk dan satmistim ama alici buyuk olasilikla o ayki maddi durumunun kotu olmasi sebebiyle(ilanlarinin birisinde borclari oldgunu soyluyordu) repackaged oldugunu iddaa ederek dış jelatini acip geri göndermişti.Sonrasinda zaten acilmis oldugu icin ben de dvd yi inceledim kilcal cizik dahi yoktu belli ki kullanilmamis bir oyun.Ben de ebay buyer protection satici aleyhine kullanildigi icin bir daha ebay de satis yapmamaya karar verdim.Normalde bu aralar 60-70 sterlin arasi bir fiyati var ebay de.Ben Türkiye şartlarına göre uygun olduğunu düşündüğüm bir fiyat belirledim.

Sadece dış kutu yıpranmış durumda şu anda içeriğin tamamı sıfır durumda.(tüm bookletler , kazınmamış vip kart hepsi pırıl pırıl , dvd de noktasal bile çizik yok, mikrofon hiç açılmamış)Ayrıntılı fotoğraflarını da çekip ekledim zaten.

Koleksiyonluk bir ürün.

Fotoğraflar:http://imgur.com/a/xbA8W

SATILDI

Lütfen pazarlık ve takas için mesaj atmayınız.Fiyatlar sondur.İstanbul içi Bakırköy veya Mecidiyeköy'den teslim edebilirim

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgunkaratekin -- 5 Şubat 2016; 23:10:20 >

• Super Smash Bros Melee,Warioworld ve Mario Party 5 oyunları satılmıştır.Mario Party 7 Bundle Pack satışı devam etmektedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgunkaratekin -- 30 Ocak 2012; 0:09:08 >
  • Oyunlar PAL olduğuna göre herhangi bir PAL Wii'de de oynatılabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: famicom

Oyunlar PAL olduğuna göre herhangi bir PAL Wii'de de oynatılabilir.

Evet hocam haklısınız , zaten yukarıdaki bilgiyi yumuşatılmış wii'lerde orijinal gamecube oyunu oynanıp oynanmayacağı hakkında forumlarda gördüğüm sorular üzerine ekledim.
  • Mario Party 7 Bundle Pack satılmıştır. Geriye kalan oyunları toptan almak isteyen olursa güzel bir indirimim olacak.
  • ELİNDE GAMECUBE KOL VARSA PM
  • merhaba dostum.Mario Party 7'i PS3 yada XBOX 360 oyunlariyla takas etmeyi istermisiniz?istanbuldayim elden verebilirim.buarada neden PM almayi engellediniz?size PM gonderemiyorum bu yuzden.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu nintendogs ilk çıktığında bana öyle efsane gelmiştiki mükemmeldi ya başından kalkmıyordum anlamsızdı ama çokta eğlenceliydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.