Şimdi Ara

Haftanın en iyi Android oyunları -28-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
0
Favori
52.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Haftanın en iyi Android oyunları programımızın yeni bölümünde sizler için 5 farklı oyunu inceledik. Özellikle listemizin zirvesinde oyun dünyasının en önemli oyunlarından birine yer verdik. Bu haftaki Android oyunlarımızla herkese iyi eğlenceler.

Mushroom War
    Haftanın en iyi Android oyunları videomuzun ilk sırasında iyi ve kötü mantarlar arasındaki savaşın ortasında kalacağımız Mushroom War yer alıyor.

Ultimate Mission
    Uzaylılar yine dünyaya saldırmaya başladı ve her zamanki gibi savunma görevi bize düşüyor. Ultimate Mission ile hem uzaylılara karşı savaşıyoruz hem de uzun süre hayatta kalma mücadelisi veriyoruz.

Overkill
    Listemizin 3. sırasında, oyun dünyasında yer alan birçok silahı kullanma imkanı sunan FPS oyunu Overkill yer alıyor. Kontrol sistemi ve grafikleriyle oynanabilirliği üst seviyelerde olan Overkill, Android Kullanıcılarına farklı bir deneyim sunuyor.

Cannon Legend
    Kötü ruhlu yaratıklar bütün dünyaya savaş açmış durumda. Bu yaratıklara karşı koyabilecek tek bir top atar var ve yine kontrolü elimizde. Cannon Legend ile farklı saldırı yeneteklerine sahip top atar ile birbirinden farklı düşmanlara ve boss'lara karşı direniş gösteriyoruz.

Grand Theft Auto 3 10. Yıl Özel
    Dünyanın en popüler oyun serisinden biri olan GTA artık mobil işletim sistemlerinde de oynanabilecek. Oyun dünyasındaki 10. yılını kutlayan GTA, dönemin en etkileyici oyunu olan GTA 3'ü mobil platforma taşıdı.

• inceleme için teşekkürler.
  • kullandıgınız telefonu merak ettim.
  • Haftanın mı (!)
  • GTA 3 dışında hiç biri güzel değil. İncelemesini hala yapmadığınız çok güzel oyunlar var. Biraz da yüksek grafikli oyunlara bakın fps kastetmiyorum tabi.
  • Bu oyunların hepsi ios içinde var genel olarak Haftanın en iyi mobil oyunları diye inceleme yapsanız olmuyor mu?
  • gta dışındakileri at çöpe gitsin.
  • @sahoron kullanılan telefon s2 sanıyorum. yanılıyoda olabilirim tabi.

güzel inceleme için teşekkürler. gta ilgimi çekti gayet güzel olmuş. fakat bu tip oyunları dokunmatik olarak oynamak bazen kasabiliyor. minik bir gamepad falan çıkarsalar fena olmayacak sanırım bluetooth üzerinden. misal eskiden telefonlar için bluetooth mini klavye üretiyolardı o tip benzeri bişey olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: escapethelife

@sahoron kullanılan telefon s2 sanıyorum. yanılıyoda olabilirim tabi.

güzel inceleme için teşekkürler. gta ilgimi çekti gayet güzel olmuş. fakat bu tip oyunları dokunmatik olarak oynamak bazen kasabiliyor. minik bir gamepad falan çıkarsalar fena olmayacak sanırım bluetooth üzerinden. misal eskiden telefonlar için bluetooth mini klavye üretiyolardı o tip benzeri bişey olabilir.

Kullanılan telefon Galaxy R ve her konuda soruluyor bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aboxzux -- 11 Ocak 2012; 19:34:46 >
  • evet kişiden kişiye bu değişir tabi ama inceleme için tesekkürler..
  • Gta3 ü android markette bulamadim hep sacma sapan allakasiz wallpaperlar flan cikio :( Yardim ederseniz sevinirim ...
  • GTA çok sağlam görünüyor ama çoğu telefonda kasacaktır eminim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kelâg

GTA çok sağlam görünüyor ama çoğu telefonda kasacaktır eminim.

Bende optimus black var kasmıyo.ama ses dosyasını sildim zaten sessiz oynuyom otobüste falan.
  • gta3 arkadaşımın iphone 4'ünde bazen ölümüne kasıyor. Diyelim adam koşana kadar yarım saat geçiyor ve her zaman sağ üst köşede silah değiştirmek için bastığımda algılamıyor 2-3 kez basıyorum ancak algılıyor. En iyisi 4" ten büyük ekranlı ve çift çekirdekli android telefonlarda oynamak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Uzumaki_

quote:

Bende optimus black var kasmıyo.ama ses dosyasını sildim zaten sessiz oynuyom otobüste falan.

1 GHz işlemci var Optimus Black'te yeterli olacaktır elbet. 800 MHz işlemcide falan kasar büyük ihtimalle.
  • gta 3 desire z de çalışırmı acaba deneyelim bakalım :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: _Uzumaki_

quote:

1 GHz işlemci var Optimus Black'te yeterli olacaktır elbet. 800 MHz işlemcide falan kasar büyük ihtimalle.

tamam.

• Mushroom war ile Ultimate mission fena değil.
  • Hep aynı türde oyunlar sıkmaya başladı ama.Yok kaleyi savun yok duvardan çıkanlara ateş et aynı motorun üzerine grefikleri değiştirip oyun diye salıyorlar markete.
    Gta gibi sağlam oyunlar lazım yavaş yavaşta geliyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Volkanbaba

Hep aynı türde oyunlar sıkmaya başladı ama.Yok kaleyi savun yok duvardan çıkanlara ateş et aynı motorun üzerine grefikleri değiştirip oyun diye salıyorlar markete.
    Gta gibi sağlam oyunlar lazım yavaş yavaşta geliyorlar.

+1

Çok nadir çıkıyor özgün oyunlar.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.