Şimdi Ara

<<<< YENİ KIA CEED >>>> (127. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.415
Cevap
63
Favori
549.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hyundai ve kia güç tork üretimini bir şekilde gerçekleştirir amaç gtline dan daha güçlüsünü üretmekse ama yakıt tüketiminde biraz zor
  • quote:

Orijinalden alıntı: hackersun

Bakalim HYUNDAI nin yeni nesil dizel motorları seri üretime geçince piyasada GT Line kalacak mı merak ediyorum. Çünkü şu anda kullanılan motorlar 2007 yılında tasarlanan motorların revize edilmiş hali. Bu yüzden tork yetersiz. Yeni geliştirilecek motorların daha ekonomik ve güçlü olacağı su götürmez.

Böyle bir çalışma var mı? İlk çıktığında en güçlü motordu 1.6 crdi 115ps.
    Bence zamanı geldi. Tork rakiplerinin gerisinde kaldı. Yeni güçlü ve ekonomik dizel üniteler lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: geogenior

2012 kia satis rakamları
    Sportage 5556 (1010 son ay)
    Yeni ceed 2192 (620 son ay)
    Eski ceed 1030 ( 2 son ay)
    Rio 1393 (89 son ay)
    Sorento 37 (1 son ay)
    TOPLAM 11780 otomobil

Ceedin rakipleri:
    İ30 5052
    Civic 13788
    Yeni Focus 15513
    C4 6683
    A3 4609
    BMW1 3366
    Lancia 276
    Mazda3 482
    MersedesA 830
    Astra 20942
    308 2158

ceed yine de çok geride
  • quote:

Orijinalden alıntı: baboker

hackersun, doğmamış bebeğe don biçme bence.. hele bir çıksın o zaman bakarız..

şu 130 luk fluance bir deneyeceğim kafama yatarsa bu sene içinde düşünebilirim, ceed e sığamadık, çocukalr, bebek arabası, çocukların çantası vs diyince biraz dar geliyor ceed, ancak buna rağmen yinede çok memnunum, fluance nin bagajına, genişliğine bir bakacağım...reno yu oldum olası sevmem ama...
  • herkese iyi akşamlar .
    2012 0 km ceed dizel otomatık concept plus için 51.500 fiyat aldım ( anahtar teslim )
    boya koruma koltuk koruma cam filmi hediye
    size fiyat nasıl ?
  • quote:

2012 kia satis rakamları
    Rio 1393 (89 son ay)
    Sorento 37 (1 son ay)
    TOPLAM 11780 otomobil

Ceedin rakipleri:
    İ30 5052
    Civic 13788
    Yeni Focus 15513
    C4 6683
    A3 4609
    BMW1 3366
    Lancia 276
    Mazda3 482
    MersedesA 830
    Astra 20942
    308 2158

hocam ben mi yanlış biliyorum acaba,
    bmw 1 ve mercedes a serisi ceed in rakipleri değil,
    segment olarak c serisi ve3 serisi olması lazım değil mi?
  • BMW 1 ve Mercedes A serisi C segment HB araçlar... yani Ceed ile aynı sınıf.
    BMW 3 D Mercedes C serileri D segment...
  • quote:

Orijinalden alıntı: lecher.badboy

Merhaba arkadaşlar kia ceed cconcept plus aracımıza kavuştuk sonunda. Sizlere bir sorum olacak bu araca uygun kauçuk paspas nereden alabilirim

Hayirli olsun... bizim sitede bir arkadas satiyor... hem bagaj havuzu hem de orjinal kaucuk paspas... ben aldim kullaniyorum... cok memnunum...

<<<< YENİ KIA CEED >>>>

<<<< YENİ KIA CEED >>>>

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Motoru gucsuz bulanlara yazilim oneririm... motor gerceken cok dayanikli ve muhtesem gucleri zorlanmadan verebiliyor.... arastirmanizni tavsiye ederim...

• quote:

Orijinalden alıntı: bravocan

Motoru gucsuz bulanlara yazilim oneririm... motor gerceken cok dayanikli ve muhtesem gucleri zorlanmadan verebiliyor.... arastirmanizni tavsiye ederim...

devirler müthiş bilmiyorum bizimki manuel ondanmı ama çekişte harika bence tabiki
  • quote:

Orijinalden alıntı: fizikcitogo

quote:

Motoru gucsuz bulanlara yazilim oneririm... motor gerceken cok dayanikli ve muhtesem gucleri zorlanmadan verebiliyor.... arastirmanizni tavsiye ederim...

devirler müthiş bilmiyorum bizimki manuel ondanmı ama çekişte harika bence tabiki

Sizin aracta yazilim var mi...?? Yazilim ile kullanmaya alisinca normal hali gercekten garip geliyor...:)

• Bence performansı gayet iyi bugün biraz zorladım. Espnin de çalıştığını görmüş oldum.
    Ardından bir güzel yikattim. Yine bakislari kendinde toplamayi basardi. Led gündüz farlari, jantlar ve cam tavan araca çok güzel bir hava katiyor. Kilitleyip giderken arkama bakmadan edemiyorum.

• quote:

quote:

quote:

Sizin aracta yazilim var mi...?? Yazilim ile kullanmaya alisinca normal hali gercekten garip geliyor...:)

Ben de yazılım çok istiyorum, bakalım elimiz bollaşırsa biraz yaptıracağım.

• Yeni ceed concept manuel aracımı iki haftadır kullanıyorum bence gayet güçlü ve seri bir araç. Araç ralli için uretilmemis. Konforlu bir aile aracı olduğu hemen her inceleme yazısında belirtilmiş. Agresif kullanımı sevenler başka araçlara yönelsin.

Ilk hafta tüketim değeri olarak 6.5 lt gösterdi. 2. Haftada ise havanın da etkisiyle 6 lt gösteriyor. Araç 750 km'de ortalama hız 27 km.

Araca binenler aracın kia olduğuna inanamıyor. Arkadaşım bir ay önce 56000'e megane almıştı. Ceed'i görünce morali bozuldu adamın. Bariz kalite farkı var araçlar arasında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kebiikec -- 20 Ocak 2013; 23:50:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kebiikec

Yeni ceed concept manuel aracımı iki haftadır kullanıyorum bence gayet güçlü ve seri bir araç. Araç ralli için uretilmemis. Konforlu bir aile aracı olduğu hemen her inceleme yazısında belirtilmiş. Agresif kullanımı sevenler başka araçlara yönelsin.

Ilk hafta tüketim değeri olarak 6.5 lt gösterdi. 2. Haftada ise havanın da etkisiyle 6 lt gösteriyor. Araç 750 km'de ortalama hız 27 km.

Klasik olacak ama araca binenler aracın kia olduğuna inanamıyor. Arkadaşım bir ay önce 56000'e megane almıştı. Ceed'i görünce morali bozuldu adamın. Bariz kalite farkı var araçlar arasında.

Aracın tipine ve malzeme kalitesine kimse olumsuz bir şey söyleyemiyor. Kalite hissi üst düzey. Arkadaşın corollasina binince dacia gibi geldi valla.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lecher.badboy

Merhaba arkadaşlar kia ceed cconcept plus aracımıza kavuştuk sonunda. Sizlere bir sorum olacak bu araca uygun kauçuk paspas nereden alabilirim

Hayirli olsun... bizim sitede bir arkadas satiyor... hem bagaj havuzu hem de orjinal kaucuk paspas... ben aldim kullaniyorum... cok memnunum...

<<<< YENİ KIA CEED >>>>

<<<< YENİ KIA CEED >>>>

Merhaba. Bende bagaj havuzu ariyorum yeni ceed icin tam olarak nerden bulabilirim yardimci olursaniz sevinirim. Tesekkurler

• bende almak istiyorum kauçuk paspas yönlendirirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cengaver1

quote:

2012 kia satis rakamları
    Rio 1393 (89 son ay)
    Sorento 37 (1 son ay)
    TOPLAM 11780 otomobil

Ceedin rakipleri:
    İ30 5052
    Civic 13788
    Yeni Focus 15513
    C4 6683
    A3 4609
    BMW1 3366
    Lancia 276
    Mazda3 482
    MersedesA 830
    Astra 20942
    308 2158

hocam ben mi yanlış biliyorum acaba,
    bmw 1 ve mercedes a serisi ceed in rakipleri değil,
    segment olarak c serisi ve3 serisi olması lazım değil mi?

Haklısın Demek ki C ve 3 serilerini rakip göstermek bana mantıksız gelmiş Neyse zaten BMW, AUDI ve MERCEDES'in hiçbir serisi bize rakip değildir. Onlar kendi kulvarlarında yarışıyor

• Pas pas almak istiyorum. Diğer arkadaşlarla ortak hareket edebilirim. Ben gittigidiyorda 114 TL'ye 3 boyutlu kauçuk pas pas buldum. Ancak kia forumunda 70'e satan vardı sanırım. O satılan 3 boyutlu muydu? Kia servisinde orjinal pas pasa 130 TL dediler ama pas pas yok?? Bi de Çelik Motor türk malı pas pas satacaktı 60 TL'ye ancak hala üretimi bitmemiş Neyse birlik olalım arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: k_t_destek

quote:

quote:

quote:

Ben de yazılım çok istiyorum, bakalım elimiz bollaşırsa biraz yaptıracağım.

Kesinlikle öneriyorum, resmen araba başka birşey oluyor.. En kısa sürede bu hazza ulaşırsın umarım... :) Şöyle örnek vereyim 170 hp / 350 nm tork...

• 
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.