Bireyin yayınları nasıl ?
18 Cevap3057 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

750 Mesaj
10 Ocak 2012; 20:34:08 

kimya ve biyoloji soru bankalarını almak istiyorum nasıldır soru tipleri zormu yoruma dayalımı vb...

750 Mesaj
10 Ocak 2012; 20:47:22 

uuup

706 Mesaj
10 Ocak 2012; 20:47:52 

Ben de ygs biyoloji soru bankasını sipariş ettim. Nasıldır bilen var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 24 -- 10 Ocak 2012; 20:48:24 >

Umbrella Corporation

17 Mesaj
10 Ocak 2012; 21:02:07 

quote:

Orijinalden alıntı: sefalonely

kimya ve biyoloji soru bankalarını almak istiyorum nasıldır soru tipleri zormu yoruma dayalımı vb...

Bireyin fen bilimleri soru bankaları güzeldir. Özellikle biyolojisi süper .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

750 Mesaj
10 Ocak 2012; 21:07:10 

quote:

Orijinalden alıntı: Sortenner

Bireyin fen bilimleri soru bankaları güzeldir. Özellikle biyolojisi süper .

peki fdd nasıl ikisinin arasında kaldım

3567 Mesaj
10 Ocak 2012; 21:10:07 

Coğrafya-Fizik-Kimya-Biyoloji-Mat(B)-Geo(B) görmüş biri olarak ÖSYM'den alakasız bir yayın olduğunu düşünüyorum. Coğrafyasını beğenenler var, benimkinde hatalar var. Diğerleri de bence ÖSYM'den uzak.

17 Mesaj
10 Ocak 2012; 21:19:22 

Bireyin soruları öğretici nitelikte oluyor genellikle. Osym ye biraz uzak düşüyor bu konuda ama yinede çok kaliteli soruları var.

750 Mesaj
10 Ocak 2012; 21:23:36 

ösymye uzak derken ? ösymnin sorduğu sorulardan daha mı zor o anlamada mı

3567 Mesaj
10 Ocak 2012; 21:31:53 

quote:

ösymye uzak derken ? ösymnin sorduğu sorulardan daha mı zor o anlamada mı

Daha zor ve gereksiz. Hele çok iyi bir öğrenci değilsen kitabı rafına kaldırırsın.

1021 Mesaj
11 Ocak 2012; 0:54:23 

Ve bir öneri geometrin çok iyi değilse Birey B' e bulaşma sakın hayattan soğutur seni

750 Mesaj
11 Ocak 2012; 7:39:10 

cok kararsiz kaldim fdd mi alsam birey mi alsam karar veremedim bi turlu o kadar iyi bi ogrenci degilim ama cozmek icin ugrasicam o yuzden kasicak bi soru bankasi istiyorum

2 Mesaj
11 Ocak 2012; 11:58:33 

birey in geometrisi efsane olmuştur fantezi arayanlar cozer.

129 Mesaj
11 Ocak 2012; 13:58:35 

Birey dershanesine gidiyorum ve soru bankalarını elimden geldiğince kullanmıyorum tamamiyle moral bozmaya yönelik kitaplar gereksiz yere zorluyorlar o yüzden bireyde 50-60 net çıkaranlar başka dershanelerin sınavlarında 80-90 yapıyor...

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

17 Mesaj
11 Ocak 2012; 14:57:18 

quote:

Orijinalden alıntı: Cartmann

Birey dershanesine gidiyorum ve soru bankalarını elimden geldiğince kullanmıyorum tamamiyle moral bozmaya yönelik kitaplar gereksiz yere zorluyorlar o yüzden bireyde 50-60 net çıkaranlar başka dershanelerin sınavlarında 80-90 yapıyor...

Aynen bende bireyin denemelerinde 60 net falan ancak yapabiliyorum ama dün başka bir denemeye girdim 80 netim çıktı.

56 Mesaj
11 Ocak 2012; 15:13:43 

2 senedir birey dershanesindeyim yayinlarini hic begenmiyorum tavsiye etmem acikcasi sinav ile alakasiz aşırı zorluyorlar hic gerek yok.

3567 Mesaj
11 Ocak 2012; 16:49:36 

quote:

cok kararsiz kaldim fdd mi alsam birey mi alsam karar veremedim bi turlu o kadar iyi bi ogrenci degilim ama cozmek icin ugrasicam o yuzden kasicak bi soru bankasi istiyorum

Kendin zaten kasılıyormuşsun. Üstüne birey çözmeye çalışırsan zaten hevesin felan kalmaz. Verdiğin paraya acırsın. Hani zorlaya zorlaya bir kitap çözüp kendini geliştiremezsin. Daha alt seviye kitaplardan başlanır, yavaş yavaş level atlanır.

129 Mesaj
11 Ocak 2012; 17:03:29 

quote:

Orijinalden alıntı: Sortenner

Aynen bende bireyin denemelerinde 60 net falan ancak yapabiliyorum ama dün başka bir denemeye girdim 80 netim çıktı.

Gereksiz yere zor bir kere 73 yaptım bidaha 70 yüzü göremedim

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

14 Mesaj
11 Ocak 2012; 18:28:14 

quote:

Orijinalden alıntı: Cartmann

kardeş bise soracam bende bireye gidiyorum dağıtılan mavi set birey b kalitesinde mi bunu çok merak ediyorum

tüplü mönitör / windows 98 / 1.2 ghz celeron / 64 mb ram / 80 gb hard disk / onboard ekran kartı

129 Mesaj
12 Ocak 2012; 16:37:47 

quote:

Orijinalden alıntı: CescFabregas4

kardeş bise soracam bende bireye gidiyorum dağıtılan mavi set birey b kalitesinde mi bunu çok merak ediyorum

Birey b yi görmediğim için net bir şey diyemem ama b seti çok çok zormuş hiç tavsiyede etmem...

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Eğitim ve Sınavlar] » Liseler » YGS/LYS » Bireyin yayınları nasıl ?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.281