Şimdi Ara

Opel Astra J, 1.4 Turbo 140HP, Cosmo, Flexride Kullanıcı İncelemesi (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
463
Cevap
23
Favori
198.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ayak kokusu

Çok güzel görünüyor.

Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Source

quote:

Orijinalden alıntı: samet3536

Source senin astrada da 1. viteeslerde arada takıntılı geççşler oluyomu kalkarken benimkinde arada zor oturuyo bu benimkinde olan bi özellikmi yoksa her astrada varmı bilgisi olan arkadaşlar cevap verirse sevinirim.

Hayır böyle birşey yok

teşekkürler
  • Arkadaşlar 2011 20.000km'de 1.4 T 140 hp manuel 6 vites Siyah Cosmo Navigasyon mu? Yoksa 1.6 Cosmo 115 hp manuel 5 vites beyaz 2011 40.000 km'de sunroof mu? Fiyat olarak 1.4 T = 45.500, 1.6 115hp= 44.500 sizce hangisi???
  • Kesinlikle 1.4T. Yakıt tüketimleri hemen hemen aynıdır ve 1.4T daha performansli 1.6 115hp ye göre.
    LPG takılı değil dimi? Problem çıkarttığı söyleniyor ilerki dönemlerde
  • Arkadaşlar çoktandır takip ediyordum. Çok hoşuma gidiyor. Sonunda Meganemi sattım :) 31.000 tl ye verdik. Artık devamına kredi çekeceğim. Bu aralar takipteyim, burada yakın tanıdık Opel'de çalışıyor aradım, hatchback yok bulamamda dedi. Martı beklemen lazım dedi. Ancak elinde Sedan 1.3 Cdti Sport varmış. Sana öyle böyle 51.000 dedi. Telefonda söylediği buydu. Beyaz renkte araç. Ben 1.4 T sport bakıyorum Beyaz ve hatchback ama bulamadım. Sizce martı beklemelimiyim ? Bu aralar fiyatlar ne sularda geziyor bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Badi Ekrem

Arkadaşlar çoktandır takip ediyordum. Çok hoşuma gidiyor. Sonunda Meganemi sattım :) 31.000 tl ye verdik. Artık devamına kredi çekeceğim. Bu aralar takipteyim, burada yakın tanıdık Opel'de çalışıyor aradım, hatchback yok bulamamda dedi. Martı beklemen lazım dedi. Ancak elinde Sedan 1.3 Cdti Sport varmış. Sana öyle böyle 51.000 dedi. Telefonda söylediği buydu. Beyaz renkte araç. Ben 1.4 T sport bakıyorum Beyaz ve hatchback ama bulamadım. Sizce martı beklemelimiyim ? Bu aralar fiyatlar ne sularda geziyor bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim ?

Bence sedan icin cok iyi bir fiyat vermis en son 53'e birakiyorlardi diye hatirliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Source

quote:

Orijinalden alıntı: Badi Ekrem

Arkadaşlar çoktandır takip ediyordum. Çok hoşuma gidiyor. Sonunda Meganemi sattım :) 31.000 tl ye verdik. Artık devamına kredi çekeceğim. Bu aralar takipteyim, burada yakın tanıdık Opel'de çalışıyor aradım, hatchback yok bulamamda dedi. Martı beklemen lazım dedi. Ancak elinde Sedan 1.3 Cdti Sport varmış. Sana öyle böyle 51.000 dedi. Telefonda söylediği buydu. Beyaz renkte araç. Ben 1.4 T sport bakıyorum Beyaz ve hatchback ama bulamadım. Sizce martı beklemelimiyim ? Bu aralar fiyatlar ne sularda geziyor bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim ?

Bence sedan icin cok iyi bir fiyat vermis en son 53'e birakiyorlardi diye hatirliyorum

Aynen ben almak icin bastiriyorum ama paranin buyugu babadan olacagi icin fluence alalim baskisi var nasil geri teptiricem bilmiyorum

• çok başarılı bir inceleme olmuş, gülerek kullanın aracınızı...
  • hayırlı akşamlar arkadaşlar bende astra-h 2006 model 1.6 twinport enjoy aracımı yenilemek istiyordum benimde düşündüğüm astra sedan dizel olanı idi fakat kafama takılan bazı sorular vardı teknik açıdan araçla ilgili ama en dikkat çekici olanı 1 hafta önce almış olduğum aracın fiyatı 68.000tl'den 56.000tl'ye gelmiş olması evet bütün modellerde fiyatların bayağı aşşağı çekilmesi idiama araştırma esnasında burayı gördüm ve şu anda vazgeçtim ve beklemeye kararverdim isterseniz link'i bir inceleyiniz
    http://www.turkeycarblog.com/2013/01/opel-yeni-nesil-1-6-litre-hacimli-turbo-dizel-motorunu-tanitti/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dursun uslu -- 21 Şubat 2013; 21:06:49 >

• 28/10/2012 trafiğe çıkışlı Astra 1.4 - 140 hp benzinli cosmo paket aracım şehir içi en cimri kullandığım halde 9.4 Lt yaktı.
    260 TL'ye doldurduğum depo zar zor 600 km menzil yaptı.

Araç iyi hoş güzelde uçak gibi yakıyor.
    Benzinliği olan alsın, orta sınıf insanlara ağır gelir.

Bir Astra için yakıt tüketimi inanılmaz fazla geldi.
    Bir önceki otomobilim Pejo 308 Millesim 6 vites otomatik 112 HP dizel araçtı. 190 TL'ye 1.000 km. yol yapıyordum.

Opel Astra J, 1.4 Turbo 140HP, Cosmo, Flexride Kullanıcı İncelemesi

• quote:

Orijinalden alıntı: whitesun

28/10/2012 trafiğe çıkışlı Astra 1.4 - 140 hp benzinli cosmo paket aracım şehir içi en cimri kullandığım halde 9.4 Lt yaktı.

Bir önceki otomobilim Pejo 308 Millesim 6 vites otomatik 112 HP dizel araçtı. 190 TL'ye 1.000 km. yol yapıyordum.

Şehir içide 43 kuruş yakmış biraz daha aşağıda olabilirdi

• quote:

Orijinalden alıntı: whitesun

28/10/2012 trafiğe çıkışlı Astra 1.4 - 140 hp benzinli cosmo paket aracım şehir içi en cimri kullandığım halde 9.4 Lt yaktı.

Değerleriniz İstanbul için bence normal.
    Önceki otomobilimde 190TL'ye 1000km yol yapıyordum demişsiniz. Bir önceki otomobiliniz dizel, şimdiki aracınız turbo 140beygirlik bir benzinli araç.
    Ve o zamanki aldığınız yakıt litre fiyatı ile şimdiki yakıt litre fiyatı arasında da fark var. (Benzin vs Dizel)
    Bunları düşündüğünüzde, bence böyle bir durumu şaşkınlıkla karşılamamak gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tehchiv -- 8 Mart 2013; 9:55:04 >

• Oncelikle hayırlı olsun araciniz, benim arkadasimda da sport donanimlisi var akude azalma gibi sorunlar oluyormus, usta bakmis bu 55 amp. Aku mubolur deyip 90 lik takmis ama o da simdi bu fazla guc sorun teşkil eder mi merak ediyor. Cevabinizi bekliyorum selamlar

• MERHABA SOURCE
    aracının maşallahı var. kazasın belasız sür.
    bende iki hafta önce yeni astra sedan 1.4 140 bg otm vites aldım. fiyat 55.500 sunroof dahil. araç şu an 1000 km de şehir içi 9.8 yakmakta.yakıt dışında hiçbir sıkıntım yok. onuda aslan besleyen yemini düşünmmez mantığıyla bakıyorum bakalım ne zamana kadar böyle bakabilirim:) konfor donanım fazlasıyla iyi kalite hissettiriyor. sana sorum lpg taktırdın mı veya taktırmayı düşünüyor musun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akademiamania -- 20 Mart 2013; 10:09:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: opelmania

MERHABA SOURCE
    bende iki hafta önce yeni astra sedan 1.4 140 bg otm vites aldım. fiyat 55.500 sunroof dahil. araç şu an 100 km de şehir içi 9.8 yakmakta.yakıt dışında hiçbir sıkıntım yok. onuda aslan besleyen yemini düşünmmez mantığıyla bakıyorum bakalım ne zamana kadar böyle bakabilirim:) konfor donanım fazlasıyla iyi kalite hissettiriyor. sana sorum lpg taktırdın mı veya taktırmayı düşünüyor musun?

1.4T motorunuza LPG taktırmak istiyorsanız çok detaylı şekilde araştırmanızı öneririm.
    Olası problemleri (motorun sübap eritmesi vs) farklı forumlardan araştırın.
  • İnceleme çok iyi.
    Araç da çok güzel Maşallah!
    Ama bence tek eksiği sunroof.
  • Ben bu araca sığamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: opelmania

MERHABA SOURCE
    bende iki hafta önce yeni astra sedan 1.4 140 bg otm vites aldım. fiyat 55.500 sunroof dahil. araç şu an 1000 km de şehir içi 9.8 yakmakta.yakıt dışında hiçbir sıkıntım yok. onuda aslan besleyen yemini düşünmmez mantığıyla bakıyorum bakalım ne zamana kadar böyle bakabilirim:) konfor donanım fazlasıyla iyi kalite hissettiriyor. sana sorum lpg taktırdın mı veya taktırmayı düşünüyor musun?

Hayır taktırmadım taktırmayıda düşünmüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcornek

Oncelikle hayırlı olsun araciniz, benim arkadasimda da sport donanimlisi var akude azalma gibi sorunlar oluyormus, usta bakmis bu 55 amp. Aku mubolur deyip 90 lik takmis ama o da simdi bu fazla guc sorun teşkil eder mi merak ediyor. Cevabinizi bekliyorum selamlar

Hayır bir problem yaratmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Ben bu araca sığamıyorum

Bu arabaya sığmıyorsanız size E sınıfı bir otomobil lazım
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.