Şimdi Ara

Bilkom ile Apple ve diğer ürünleri hakkında konuştuk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
0
Favori
16.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Apple'ın Türkiye dağıtımcısı Bilkom ile Apple ürünleri ve ileriye dönük planları hakkında konuştuk.

• ''tablet denince akla ilk gelen ipad'' reklamları da arada milisaniye ile vererek bilinçaltına yerleştirme tekniği gibi oluyor. neyse reklama daha fazla aracı olmak istemem
  • Bilkom'un ürünleri de baya fazlaymış.:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: drserk

''tablet denince akla ilk gelen ipad'' reklamları da arada milisaniye ile vererek bilinçaltına yerleştirme tekniği gibi oluyor. neyse reklama daha fazla aracı olmak istemem

Su an icin dogru bir kavram

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Msjm blnsn

• Msjm blnsn

• mesajım bulunsun
  • benim anlamadığım şey ürünleri sanki bilkom yapmış gibi neden birinci el bilgi olarak bu kişilerle röportaj yapma gereği hissettiginiz ?
  • 3 taksitten başka vade farksız seçeneği olmayan(worldcard hariç) saçma bir apple store.Zaten biz türkler bir işi tam yapamıyoz illaki bi yeri eksik kalıyor :)
  • önce doğru düzgün bir site yapsınlar hiç yakışmıyor gerçi nasılsa satıyorlar değil mi ne gerek var siteye,
  • üff videoyu izlerken sıkıldım harbiden , heyecandan ikiside konuşamıyor , ya bir interview yapmış birini koysanıza şuraya adamlara sorsanız marjinal sorular apple ipad 2 yi tanırımısınız demişiniz
  • Mesajım bulunsun yazınca çok havalı oluyorum
  • Adamın apple satıyoruz diye havasına bakın
  • ipod ve iPhone ile ayrı olarak konuşma olsaymış keşke
  • 15:52 ne güzelmiş...
  • 1 bucuk dakika dayanabildim.iPad 3 cikacak siz iPad 2 nin teknik ozeliklerini soruyorsunuz.
  • Of of adam gibi kurucaklar bir apple store böyle kişilere bağımlı kalmayacağız bugün amerkadan bir şey sordum bir adaptör 55 tl orjinal bilkomda 96 tl napcaz bilmiyorum açın bir apple store artık !
  • İPad 2 nin özelliğini sormanız saçma olmuş

Pek beğenmedim
  • Anlaşılan birileri mali krizde yine.
  • Sunumu yapan arkadaş yeni herhalde sesini garipsedim ve kapadim
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.