Şimdi Ara

Sony Xperia™ S | ANA KONU (211. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.492
Cevap
65
Favori
797.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: campır

Arkadaşlar benim için çok önemli beyaz ve siyah arasında tek fark renkmi teknik farklarda varmı

Hey allahım yarabbim ya rengi değişti diye özelliği de değişen bi örnek versene bana?
  • quote:

Arkadaşlar benim için çok önemli beyaz ve siyah arasında tek fark renkmi teknik farklarda varmı

tek fark renk dostum
  • Yok demin doğu bankı ardım adam elimde 2. el var beyaz die 950 tl dedi ondan işkillendim beyaz pek tutulmadı renkden dolayı acaba dedim ufak donanımda fark varmı diye çünkü il satılanlar beyaz renk oldu demekki stok tüketmek için böel bi taktik uyguladılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Weycell 61

quote:

Hey allahım yarabbim ya rengi değişti diye özelliği de değişen bi örnek versene bana?

Mesela siyahda kir belli etmiyor beyazda yapıştımı çıkmıyor bu bir teknik hata :)
  • arkadaş merak etmiş sormuş, bu kadar üstünü gitmeyin. kimse anasının karnında herşeyi bilipte doğmuyor. insanlara biraz daha ılıman yaklaşın, insancıl olmak kötü birşey değildir arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulasyasar

arkadaş merak etmiş sormuş, bu kadar üstünü gitmeyin. kimse anasının karnında herşeyi bilipte doğmuyor. insanlara biraz daha ılıman yaklaşın, insancıl olmak kötü birşey değildir arkadaşlar

Evet insancıl davranarak sana cevap vermeyeceğim şimdi mesela....Neyse telefonu günde 2 kere şarj etmek zorunda kaldığım için insanlık felan kalmadı üstelik kullandığımda yok doğru düzgün.
  • Arkadaşlar telefonu 2 hafta önce aldım turklcellden ve bugün telefonun ekranın altında ve yanında sarılığı farkettim ve bazı arkadaşlar demiş telefon ısınınca olu yo ısınmadan önce bişey yok diye bugün kaç defa ısınmadan denedim ve sonuç yine aynı sarılık var paramızla rezil oluyoruz arkadaşlar buda ilk android telefonumdu sevincimin içine etti sağolsun sony
  • Aksesuar seçenekleri artmaya başladı arkadaşlar gittigidiyor da değişik modeller var.Şeffaf kılıfta gelmiş.Ben mat ekran filmi almayı düşünüyorum.Zira şu an üstündeki ekran filmi ( 5 tl ye aldım ) çok parmak izi bırakıyor ve ekran kapalıyken kirli gözüküyor.Kaliteli ekran filmlerinde bu görüntü daha az olur diye düşünüyorum.Bu arada şarj sorunum kesinlikle yok günde 1 saat falan wi fi ile internete giriyorum.Telefon görüşmelerim çok yoğun araç kullandığım için bluetooth kulaklık kullanıyorum yani blutooth açık.Sabah 8 de açıyorum akşam 7 de %50 ye düşüyor.
  • cidden arkadaşlar çekirdeği mekirdeği çok umrumda değil bunun bataryası nasıl? İşim gereği telefonu çok kullanıyorum iş yerinde ve evde internet olduğundan wifi ilede fazla işim yok bunun bataryası diğer android ler gibi 1 gün mü gidiyor?
  • flashtool da rom seçtikten sonra usb bağlayın ekranı çıkmıyor son sürüm yüklü işletim sistemim windows7 virüs programını ve güvenlik duvarını kapatıyorum yine sonuç değişmiyor siz bu durumla karşılaştınız mı acaba ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A21AA1D72 -- 17 Nisan 2012; 21:35:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: phoenix

quote:

Orijinalden alıntı: phoenix

CaRviLLE
    By.MaMBoS
    Falchon

sağolun arkadaşlar dediklerinizi uygulayacağım.
    son çare dediğin gibi benzin döküp yakarım belki geçer

arkadaşlar alkolle tinerle denedim nafile. yenikapak çıkınca alacağım başka çare yok

1 gün çamaşır suyunda bekletip diş fırçasıyla fırçalasanmı acaba? :D dene bence madem yenisini alcaksın

• quote:

Orijinalden alıntı: 12nomurat

Aksesuar seçenekleri artmaya başladı arkadaşlar gittigidiyor da değişik modeller var.Şeffaf kılıfta gelmiş.Ben mat ekran filmi almayı düşünüyorum.Zira şu an üstündeki ekran filmi ( 5 tl ye aldım ) çok parmak izi bırakıyor ve ekran kapalıyken kirli gözüküyor.Kaliteli ekran filmlerinde bu görüntü daha az olur diye düşünüyorum.Bu arada şarj sorunum kesinlikle yok günde 1 saat falan wi fi ile internete giriyorum.Telefon görüşmelerim çok yoğun araç kullandığım için bluetooth kulaklık kullanıyorum yani blutooth açık.Sabah 8 de açıyorum akşam 7 de %50 ye düşüyor.

Şaka gibi yaa. Nasıl %50 olur anlamıyorum ben sabah 9 da şarzdan çekiyorum 3g kapalı ve tel konuşmam da az ama aksam 6-7 gibi 30lara düşüyor ki bu da iiyi hali. 73 e yükseltmeden önce saat 4 de pil bitiyordu resmen.

• Su 73 e yukseltme isini biri hayrina anlatabilir mi? Duami alirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: parsan

Bende aldim arkadaslar :-D ekran gercekten cok iyi. Su an icin sevmedigim nokta bildirim cubugunda kisayollar yok . Wifi gps vs

Elixir programi ile atayabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: svideoz

flashtool da rom seçtikten sonra usb bağlayın ekranı çıkmıyor son sürüm yüklü işletim sistemim windows7 virüs programını ve güvenlik duvarını kapatıyorum yine sonuç değişmiyor siz bu durumla karşılaştınız mı acaba ??

arkadaşlar flashtool ta usb bağlantı ekranı şimdi geliyor bu seferde flash yazacakken "For flashtool, Unknown Sources and Debugging must be checked in phone settings" hatasını alıyorum cihazda debug mode açık bu kapalı mı olmalı???
  • quote:

Orijinalden alıntı: melantis

quote:

Orijinalden alıntı: parsan

Bende aldim arkadaslar :-D ekran gercekten cok iyi. Su an icin sevmedigim nokta bildirim cubugunda kisayollar yok . Wifi gps vs

Elixir programi ile atayabilirsiniz.

Hocam o kadar ayrintili bilmiyorum malesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim sarjda sorun vardı kendi kendine halloldu bende götürmedim aldıgım yere iphone'dan sonra klavyesi biraz zor geldi,harfler daha küçük sanki ama zamanla alışırım umarım.bu arada sarjı iphonedan daha çabuk bitiyor
    aklımda kalan bir kaç soru var bilen arkadaslar yardımcı olursa sevinirim.
    1.sarjın yüzde olarak gösterimini nerden aktifleştirebiliriz?
    2.iphoneda home tusuna 2 kere basınca daha önce girdiğim programa girebiliyordum.bundada öyle bir kolaylık varmı ?ben bulamadım maalesef
    3.whatsapp tan mesaj gelince üstteki bildirimden belli oluyor.normal mesaj gelmiş gibi ana ekrana çıkartabilirmiyiz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Hk@n

benim sarjda sorun vardı kendi kendine halloldu bende götürmedim aldıgım yere iphone'dan sonra klavyesi biraz zor geldi,harfler daha küçük sanki ama zamanla alışırım umarım.bu arada sarjı iphonedan daha çabuk bitiyor
    2.iphoneda home tusuna 2 kere basınca daha önce girdiğim programa girebiliyordum.bundada öyle bir kolaylık varmı ?ben bulamadım maalesef
    3.whatsapp tan mesaj gelince üstteki bildirimden belli oluyor.normal mesaj gelmiş gibi ana ekrana çıkartabilirmiyiz?

1.cihazı root etmeden pil sembolünde % olarak göremezsin marketten battery olarak aratırsan yüzde olarak gösteren yardımcı araçlar mevcut
    2.home tuşuna basılı tutarsan geçiş yapabilirsin
    3.bunun için yine markette whatsapp widget diye aratırsan sanırım uygun araçlara ulaşırsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A21AA1D72 -- 17 Nisan 2012; 22:33:14 >

• Telefonu aldığımda, TİM'deki arkadaş makineyle kesmişti sim kartımı.

Sevinçle eve gelip sim kartı taktım, root yaptım. Ertesi günden itibaren, dakikada yaklaşık 20 defa olmak üzere,

bulunduğum konumu gösteren hücresel mesajlar almaya başladım. Silmekle başa çıkamıyordum.

Adını hatırlayamadığım bir arkadaşın mesajı üzerine, bu akşam iş çıkışında Vodafone'a gidip, mikrosim aldım.

Meğer sorun sim kartın orijinal kesim olmamasındanmış.

Yaklaşık 5 saat oldu. Hala hücresel bilgi mesajı gelmedi.

Aynı sorunu yaşayan arkadaşlara duyurulur.

EDİT: Sabah %100 iken şarjdan alıp, çıkıyorum telefonu.

Akşama kadar, yaklaşık 1 saatlik görüşme yaparım genelde. Ekran parlaklığı % 70, GPRS ve internet kapalı halde, akşam 18 civarında % 85 kalmış oluyor.

Şarj edildikçe kapasitesine kavuşuyor demek ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkmalt1 -- 17 Nisan 2012; 22:44:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hk@n

benim sarjda sorun vardı kendi kendine halloldu bende götürmedim aldıgım yere iphone'dan sonra klavyesi biraz zor geldi,harfler daha küçük sanki ama zamanla alışırım uîmarım.bu arada sarjı iphonedan daha çabuk bitiyor

Farkli klavyeler kullanabilirsiniz veya klavyenin ayarlarindan dil secenegini ingilizce yaparsaniz klavye de ki turkce karakterler cikiyor. Daha guzel oluyor bence :-) orta tusa basili tutarsaniz actiklarinizi gorebilirsiniz sadece bunlara cvp verebildim :-)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi parsan -- 17 Nisan 2012; 22:43:24 >

• 
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.