Şimdi Ara

CES 2012: 4.5-inç HD ekranlı LG Spectrum artık resmi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
3.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Geçmişte hakkında pek çok söylenti ortaya çıkan LG Spectrum, CES 2011 etkinliğinde teknoloji meraklıları huzurunda sergilendi.

19 Ocak tarihinden itibaren Verizon Wireless tarafından, 2 yıllık sözleşme karşılığında 200$ fiyat etiketiyle satışa sunulması planlanan Spectrum, 1.5 GHz saat hızında çalışan çift çekirdekli Qualcomm işlemci, Adreno 220 grafik birimi ve 1 GB RAM'i bünyesinde barındırıyor; Android Gingerbread işletim sistemini kullanıyor.

Spectrum'un en iddialı olduğu konulardan birisi elbette ekranı. LG Mobile, yeni akıllı telefonunda 4.5-inç büyüklüğünde ve 720 x 1280 piksel (329 ppi) çözünürlüğünde IPS dokunmatik ekrana yer vermiş. Kullanıcılara LTE aracılığıyla hızlı internet deneyimi vadeden akıllı telefon, Wi-Fi 802.11n, GPS, Bluetooth 3.0 gibi güncel teknolojilere ev sahipliği yapıyor.

LG akıllı telefonun ön yüzünde 1.3 MP'lik, arka yüzünde ise LED flaşlı 8 MP'lik kamerayı yeterli görmüş. Ana kamera 1080p hareketli görüntü kaydı yapabiliyor. Son olarak 4 GB dahili flash belleği ve microSD kart girişini bulunan akıllı telefonun 1830 mAh'lik bataryası mevcut.

• Yazılım desteği yok almak yok ! bukadar basit !!!!!!

Telef olduk Black alarak LG !!!
  • Tasarım gene meftalarda
  • Tasarım iğrenç, LG'nin yazılım maharetleri de ortada; kısacası pek alınası bir model değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Berbat bir tasarımı var. Bu LG tasarım konusunda niye dengesiz.. O batarya da hiç olmamış. Ama özellikleri iyi;)
  • Bu kadar büyük boyutlara neden gerek duyuyorlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eagle Claw

Bu kadar büyük boyutlara neden gerek duyuyorlar ?

Tamamen ihtiyac meselesi! Parmaklari kalin eli buyuk olanlar da dokunmatik ekranlarda rahat kullanmaya hak kazaniyorlar bu sayede! Koskocaman parmaklarini sadece tuslara basmak icin kullananlar gordum ki cok sonra telefonlarini istemeselerde tuslu telefonlarla degistiriyorlar :) bence her kesime hitap etmesi guzel teknolojinin! Yalniz LG hala bizi sasirtamadi!
  • Huawei'nin tasarımları bile bundan daha güzel.
  • LG = Umutsuzluk = Kızgınlık = Hayal Kırıklığı ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: axilik

LG = Umutsuzluk = Kızgınlık = Hayal Kırıklığı ...

Bu kadar karamsarlığa nasıl vardın merak ettim gerçekten ...

bence gayet başarılı bir ürün, kaliteli duruyor gerçekten..
  • quote:

Orijinalden alıntı: _blackmamba_

quote:

Normal şartlarda LG'yi çok överim, severim. Ancak çevremdeki LG kullanıcılarının hoşnutsuzluğu beni bu duruma itti. Kaç defa Optimus Black almak için gittiğim telefoncunun kapısından döndüm. LG genel anlamda bana göre "takdire şayan" telefonlar çıkarsa da etrafımdakilerin hoşnutsuzluğu ve karamsarlığı beni bunu yazmaya zorladı. Benim için LG budur. Senin için farklı olabilir. Bilmem anlatabildim mi?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: _blackmamba_

quote:

Normal şartlarda LG'yi çok överim, severim. Ancak çevremdeki LG kullanıcılarının hoşnutsuzluğu beni bu duruma itti. Kaç defa Optimus Black almak için gittiğim telefoncunun kapısından döndüm. LG genel anlamda bana göre "takdire şayan" telefonlar çıkarsa da etrafımdakilerin hoşnutsuzluğu ve karamsarlığı beni bunu yazmaya zorladı. Benim için LG budur. Senin için farklı olabilir. Bilmem anlatabildim mi?

Kesinlikle açıklayıcı oldun dostum ;) Saygı duyuyorum...

• bu kadar kullanıcının eleştirilerini kulak arkası etmesinler ya özellikle can damarı olan yazılım konusunu
  • yazılım konusunda zaten ilerleseler piyasada bence iyi yer tutarlar.
  • Burdaki yorumların hiç birine katılmıyorum, şuan Lg Optimus 3D kullanmaktayım en ufak bir sorun ile karşılaşmadım, performansı benchmark listerinde her zaman ilk 3 sırayı zorluyor (kardeşi LG 2X'le yarışıyor) bu tarz bir telefon aldığınızda satıcıdan yazılım desteği beklemek yerine, özel yapılmış yazılımları kullanmalısınız ki telefondan gerçekten performans alın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Burdaki yorumların hiç birine katılmıyorum, şuan Lg Optimus 3D kullanmaktayım en ufak bir sorun ile karşılaşmadım, performansı benchmark listerinde her zaman ilk 3 sırayı zorluyor (kardeşi LG 2X'le yarışıyor) bu tarz bir telefon aldığınızda satıcıdan yazılım desteği beklemek yerine, özel yapılmış yazılımları kullanmalısınız ki telefondan gerçekten performans alın.

Ozel yazilim mi? Developerlarin ne derece basarili olduklarini tartismak istemiyorum ama onlarda bir yere kadar destekleyebiliyorlar. Asil destegi firmanin kendisi vermeli.

• Şu cihazların hepsi türkiyeye gelse artık.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.