Şimdi Ara

Assassin's Creed III[Ana Konu](2012'de Geliyor ! )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
456
Cevap
7
Favori
22.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Assassin's Creed III[Ana Konu](2012'de Geliyor ! )

Assassin's Creed Revelations'ın baş yapımcısı Alexandre Amacio 3. oyunun 2012 yılında çıkacağını onayladı.Bir sonraki oyun çoğumuz bildiği gibi 2012 Aralık ayında geçecek ve Desmond'ın hikayesine yönelecek.Desmond hikayesi ile bitecek seride yeni baş karakterlerin olacağınıda söyledi.

Assassin's Creed serisinin döngülerden oluştuğunu şuan için ellerinde Ezio ve Altair halkalarının olduğunu Revelations ile zincirin bu halkalarının biteceğini.3. oyun ile de Desmond halkasının biteceğini açıkladı fakat arkaplanda zincirin başka halkalarının bulunduğunu,tarihin kendilerinin oyun alanı olduğunu açıkladı.

http://oyun.donanimhaber.com/Bir_Sonraki_Assassin's_Creed_Kiyameti_Konu_Alacak/m_53303459/tm.htm
    http://www.eurogamer.net/articles/2011-10-03-first-details-on-2012s-assassins-creed

==========================================================================================================

Tür: Action Adventure
    Kamera açısı: TPS(Third Person Shooter)
    Yapımcı: Ubisoft Montreal
    Dağıtımcı: Ubisoft
    Resmi site:http://assassinscreed.ubi.com
    Twitter:https://twitter.com/#!/assassinscreed
    Facebook:http://www.facebook.com/assassinscreed
    Platform: PC/X-Box 360/PS3
    Ekran görüntüleri:
    Ön inceleme:
    Videolar:
    Kapak:
    Alternatif: Assassin's Creed,Assassin's Creed II,Assassin's Creed Brotherhood,Ac Revelations
    Yaş sınırı: RP
    Çıkış tarihi: 2012
    Çıkış fiyatı:
    alıntıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Opricnik -- 9 Ocak 2012; 22:23:09 >

• Tadı damakta iken bitiriceklerdi.AC2 muhteşemdi AC:B da eğlenceliydi ama AC:R da artık senaryo harici tükendi oyun.
  • turkce mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gfbekir

turkce mi

? Hayır
  • Önümüzde ki 10-20 sayfa boyunca yazılacakları özet geçiyorum:

Türkçe yoksa almam, Türkçe dublaj koyamıyolarsa altyazı koysunlar, Türkçe oyun istiyosanız gidin orjinal alın, Türkçe oyun için destek lütfen...
  • yanliz cod a yaklastilar hersene oyun cikariyorlar nerdeyse
  • 1 hariç 3 oyunuda oynadım, serinin büyük fanı olarak yeni oyunu merakla bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EliteB0yZ -- 9 Ocak 2012; 23:06:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Makaveli NRFP

Önümüzde ki 10-20 sayfa boyunca yazılacakları özet geçiyorum:

Türkçe yoksa almam, Türkçe dublaj koyamıyolarsa altyazı koysunlar, Türkçe oyun istiyosanız gidin orjinal alın, Türkçe oyun için destek lütfen...

Ne bekliyordun ki ? SPOİLERMİ VERSİNLER ...Bla blabla ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMarjinaLs

quote:

Orijinalden alıntı: Makaveli NRFP

Önümüzde ki 10-20 sayfa boyunca yazılacakları özet geçiyorum:

Ne bekliyordun ki ? SPOİLERMİ VERSİNLER ...Bla blabla ...

• Son oyunu 15 dakika önce bitirdim. Kendi kendime ümitsizce soruyordum artık Assassin's Creed bitti mi diye.. Çok fena hüzünlendim fakat bu haber kara gecelerime gün ışığı gibi doğdu.
  • gemi bölümleri muazzam
  •  Assassin's Creed III[Ana Konu](2012'de Geliyor ! )

Assassin's Creed III[Ana Konu](2012'de Geliyor ! )
  • Online pass sizde çalışıyormu? Oyunumu sıfır aldım üzerinde güvenlik şeridide vardı ama Online pass çalışmıyor valid falan diyor. Net olarak ne zaman düzelir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MertLIVE -- 28 Ekim 2012; 20:38:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MertLIVE

Online pass sizde çalışıyormu? Oyunumu sıfır aldım üzerinde güvenlik şeridide vardı ama Online pass çalışmıyor valid falan diyor. Net olarak ne zaman düzelir?

31'inde..

• quote:

Online pass sizde çalışıyormu? Oyunumu sıfır aldım üzerinde güvenlik şeridide vardı ama Online pass çalışmıyor valid falan diyor. Net olarak ne zaman düzelir?

oyunu kaça ve nereden aldın ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DamonSalvatore

quote:

oyunu kaça ve nereden aldın ?

MoH Warfighteri verip takasla almıştım osmanbeyden yani spotçu kısaca

• Psn türkiyede arıza var moh warfighter da aktive olmuyo reedem codelar aktive edilemiyor

• arkadaşlar sequence 13deyım oyun kac sequence?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi ciddi ciddi oyunun ana konusu bu mu yani? Sadece 19 mesaj!
  • Amma AC seven vamış forumda ha :))
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.