Şimdi Ara

Avea Sınırsız Jet Modem Teklifleri!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
1
Favori
21.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tarifesi'nden yararlanmayı taahhüt eden müşterilerimize sınırsız* internet ve 43.2 Mbps modem 12 ay boyunca
    ayda 65 TL

12 ay boyunca Avea Süper Jet Tarifesi'nden yararlanmayı taahhüt eden müşterilerimize sınırsız* internet ve 21.6 Mbps modem 12 ay boyunca ayda sadece 55 TL.

*15 GB kullanımdan sonra bağlantı hızı 128 Kbps'ye düşürülür.

www.avea.com.tr/tr/sta/3G/net/sinirsiz_jet.shtml?pagemenu=3glinet.pcden.cihaz3gli.sinirsizjet

• bunlara 5 tl de vergi eklenecektir

avea coştu bi kere nal topluyor diğerleri
    Avea nin süpriz faturalarından korkanlar için çok iyi gelecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inexo -- 8 Ocak 2012; 21:28:17 >
  • İşte... Artık ADSL kapattırılır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: basturkemin

İşte... Artık ADSL kapattırılır..

Fiyatlar hala yüksek. Biraz daha uygun olsa vede hız düşüklüğü biraz daha tatminkar olsa işte o zaman adsl biter. Ama buda hiçbir zaman olmaz gibi izin vermezler.
  • 15gb dan sonra 128e dusen hizla sinirsiz internet!
  • Ayda 55 tl..

Aveadan en agresif teklif gelmiş..

Bravo..

Kullanan olacaktır..
  • Hevesli hevesli alırsınız sonra bana olduğu gibi 200 lira fatura gelir hattınızı kapattırmaya ve paranızı iade almak için uğraşırsınız demedi demeyin ve asla aveaya güvenmeyin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan

Ayda 55 tl..

Bravo..

Kullanan olacaktır..

VF uyuyor be volkanım.
    Süpern internet yılında bile bana göre AYLIK CEPNET'ten başka agresif bir teklif göremedim.
    Avea bile TARAFTAR MODEM,SINJRSIZ JET derken bağıra bağıra geliyor bombalarla..
    Tcell derin uykuda,Vf peşinde;Avea TAÇSIZ KRAL...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • daha dusuk hizlarda 30tl civari bi paket daha yaparsa hemen atlarim! super teklifler
  • iyide 21 mb 43 mb modemler veriyor sanki bu hızları verecekmi osuruktab tarife yapıyor bizim burda avea edge bile çekmiyor ben edge ile 43 mb hızamı ulaşacak komik olma avea bide 69 liraya 5 lira vergi 74 lira paramız çok ya 15 gb internete avuç dolusu para verecez hep keklenen tüketici yazık yazık
  • 128kbps ile internet kullanmak pcde iskence olacagi icin almak iyi olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bico

quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan

Ayda 55 tl..

Bravo..

Kullanan olacaktır..

VF uyuyor be volkanım.
    Süpern internet yılında bile bana göre AYLIK CEPNET'ten başka agresif bir teklif göremedim.
    Avea bile TARAFTAR MODEM,SINJRSIZ JET derken bağıra bağıra geliyor bombalarla..
    Tcell derin uykuda,Vf peşinde;Avea TAÇSIZ KRAL...

yanlız bunlar mevcut kullanıcının işine gelmemesi kötü, illa yeni hat alıp data tanımlatcan.Yapsana normal faturalı kullanıcın da alabilsin bu paketi işte ozaman agresif teklif derim ben :) illa yeni hat çıkartacak.Dediğim gibi olsa süper olurdu adam evinde adsl kotalı kullanıyorsa onuda iptal ederdi, sadece telefonunda bu paketi tanımlar hem dışarıda cepten kullanırdı hemde evinde bilgisayarını internete sokardı gayette kullanışlı olurdu.

Kısacası bilgisayarda internet kullanımına yönelik alternatifler bunlar haliyle gereken etkiyi bulmuyor.Bu paketlerin akıllı cihazlardaki kullanımına yönelik türlerini çıkarsınlar işte ozaman daha fazla yankı uyandırır, şuan sadece oo güzelmiş diyoruz ama kullanan yok tek tük çıkacak.
  • 5 mbit sınırsıza 76 lira ödüyorum yahu alırım bir avea rahat ederim yani öyle durumda ama keşke normal paketlere de uygulanabilse..
  • saniyede 14 kb aktarım hızı nedir ya?

bari 120 kb'a düşür. sen gel saniyede 5 mb'dan saniyede 14 kb'a düşür. hemde 15 gb sonra.
  • 1 mb olsa kopar gider ama adamlar da haklı rakip yok istediği gibi yapar
  • Benim bildigim sadece turkcell sebekeleri 43 ve 21 mbit hizlari destekliyor.

Sınırsız icin 15 gb bence az, yada hiz 128 kbit'e degil de 1 mbit'e falan inse yine kurtarirdi.

Ayrica yeni hat ve taahut istemesi kötu olmus. Bence faturali-faturasiz herkese sunmaliydi.

Fiyatlar da pek ucuz sayilmaz, biraz daha uygun olabilirdi.

Ama yine de rekabet icin guzel bir adim olmus. Gerci ilk sınırsız paketi turkcell cikarmiti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: scoopi

Benim bildigim sadece turkcell sebekeleri 43 ve 21 mbit hizlari destekliyor.

Sınırsız icin 15 gb bence az, yada hiz 128 kbit'e degil de 1 mbit'e falan inse yine kurtarirdi.

Ayrica yeni hat ve taahut istemesi kötu olmus. Bence faturali-faturasiz herkese sunmaliydi.

Fiyatlar da pek ucuz sayilmaz, biraz daha uygun olabilirdi.

Ama yine de rekabet icin guzel bir adim olmus. Gerci ilk sınırsız paketi turkcell cikarmiti.

aynen 128 ile kimse sınırsız işkence kabul edemez en az 512 olmalı
  • avea çekme problemini bitirmeden böyle işlere girişmesi gerçekten anlamsız benim gözümde.
    mobil ağ üzerinden internet hizmeti veriyor evet çok güzel güzel de bir kampanya yapmış acıkcası şu şartlarda sabit hatta gerek duymayan ve müthiş hızlar aramayan kulllanıcılar için gerçekten güzel olmuş.
    ama evimin ön odasında 3g çekerken, kendi odamda 3g çekmemesi durumu gerçekten insanı çok geriyor.
    şu kampanyalarını kapsama alanıyla desteklese gerçekten çok başarılı bir operatör.
  • turkcell deki sınırsız 59 liraydı galiba biraz pahalı olmuş bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sworn

Hevesli hevesli alırsınız sonra bana olduğu gibi 200 lira fatura gelir hattınızı kapattırmaya ve paranızı iade almak için uğraşırsınız demedi demeyin ve asla aveaya güvenmeyin...

Merhaba ,

irtibat numaranızı direkt mesaj yoluyla iletebilirseniz

size kısa süre içerisinde yardımcı olabiliriz.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.