- x
Avea Sınırsız Jet Modem Teklifleri!!!
45 Cevap19655 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

428 Mesaj
8 Ocak 2012; 16:52:31 

12 ay boyunca Avea Mega Jet
Tarifesi'nden yararlanmayı taahhüt eden müşterilerimize sınırsız* internet ve 43.2 Mbps modem 12 ay boyunca
ayda 65 TL

12 ay boyunca Avea Süper Jet Tarifesi'nden yararlanmayı taahhüt eden müşterilerimize sınırsız* internet ve 21.6 Mbps modem 12 ay boyunca ayda sadece 55 TL.

*15 GB kullanımdan sonra bağlantı hızı 128 Kbps'ye düşürülür.

www.avea.com.tr/tr/sta/...n.cihaz3gli.sinirsizjet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

12011 Mesaj
8 Ocak 2012; 17:28:42 

bunlara 5 tl de vergi eklenecektir

avea coştu bi kere nal topluyor diğerleri
Avea nin süpriz faturalarından korkanlar için çok iyi gelecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inexo -- 8 Ocak 2012; 21:28:17 >

3491 Mesaj
8 Ocak 2012; 19:36:24 

İşte... Artık ADSL kapattırılır..

DH Motorola Moto G Kullanicilari

DH müdavimi.

4094 Mesaj
8 Ocak 2012; 21:39:40 

quote:

Orijinalden alıntı: basturkemin

İşte... Artık ADSL kapattırılır..

Fiyatlar hala yüksek. Biraz daha uygun olsa vede hız düşüklüğü biraz daha tatminkar olsa işte o zaman adsl biter. Ama buda hiçbir zaman olmaz gibi izin vermezler.

|AMD Phenom II X2 560BE 3,3GHz@Phenom II X4 B60 4,0GHz 1,36v | Asus M4A89GTD Pro/USB3 890GX-SB850 | Sunbeam Core-Contact Freezer | G.Skill RipjawsX 8GB (2x4GB) 1600MHz DDR3 CL8 | Gigabyte AMD Radeon HD7850@1,05GHz-5,5GHz| |Philips 27" 273E3LHSB/00 1ms | Aerocool Vx-9 GlacialPower 550W | Philips MMS460 5+1 | Ocz vertex 3 60GB SSD (560-505)-Crucial M500 120GB|

621 Mesaj
8 Ocak 2012; 22:08:56 

15gb dan sonra 128e dusen hizla sinirsiz internet!

13670 Mesaj
8 Ocak 2012; 22:17:03 

Ayda 55 tl..

Aveadan en agresif teklif gelmiş..

Bravo..

Kullanan olacaktır..

352 Mesaj
8 Ocak 2012; 22:17:08 

Hevesli hevesli alırsınız sonra bana olduğu gibi 200 lira fatura gelir hattınızı kapattırmaya ve paranızı iade almak için uğraşırsınız demedi demeyin ve asla aveaya güvenmeyin...

Akıllı telefon geçmişim; Htc p4350,Htc Touch dual,Htc touch pro,touch pro2 ,Samsung omnia,omnia 2,Htc hd2,Motorola atrix, Samsung omnia 7, Htc surround,Htc mozart,Sony xperia arc s, Htc one x, Htc one, Nokia Lumia 1320, Lg G2...

3861 Mesaj
8 Ocak 2012; 22:28:37 

quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan

Ayda 55 tl..

Aveadan en agresif teklif gelmiş..

Bravo..

Kullanan olacaktır..

VF uyuyor be volkanım.
Süpern internet yılında bile bana göre AYLIK CEPNET'ten başka agresif bir teklif göremedim.
Avea bile TARAFTAR MODEM,SINJRSIZ JET derken bağıra bağıra geliyor bombalarla..
Tcell derin uykuda,Vf peşinde;Avea TAÇSIZ KRAL...

Nokia Asha 311
GENÇ AVANTAJ EXTRA
500DK+5000SMS+500MB

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
3 gün 15 sa. 53 dk. kadarı kaldı.
8 Ocak 2012; 22:34:06 

daha dusuk hizlarda 30tl civari bi paket daha yaparsa hemen atlarim! super teklifler

1379 Mesaj
8 Ocak 2012; 23:22:59 

iyide 21 mb 43 mb modemler veriyor sanki bu hızları verecekmi osuruktab tarife yapıyor bizim burda avea edge bile çekmiyor ben edge ile 43 mb hızamı ulaşacak komik olma avea bide 69 liraya 5 lira vergi 74 lira paramız çok ya 15 gb internete avuç dolusu para verecez hep keklenen tüketici yazık yazık

BIZLER TOPUKLARI SISENE KADAR SECDE EDEN RASÜLÜLLAHIN GÖZLERI SISENE KADAR YATAN ÜMMETLERIYIZ...

3472 Mesaj
8 Ocak 2012; 23:26:29 

128kbps ile internet kullanmak pcde iskence olacagi icin almak iyi olmaz.

Efsane Pentel Smash ve diğer kalemleri satın almak için buraya tıkla

8168 Mesaj
9 Ocak 2012; 0:05:44 

quote:

Orijinalden alıntı: Bico

VF uyuyor be volkanım.
Süpern internet yılında bile bana göre AYLIK CEPNET'ten başka agresif bir teklif göremedim.
Avea bile TARAFTAR MODEM,SINJRSIZ JET derken bağıra bağıra geliyor bombalarla..
Tcell derin uykuda,Vf peşinde;Avea TAÇSIZ KRAL...

yanlız bunlar mevcut kullanıcının işine gelmemesi kötü, illa yeni hat alıp data tanımlatcan.Yapsana normal faturalı kullanıcın da alabilsin bu paketi işte ozaman agresif teklif derim ben :) illa yeni hat çıkartacak.Dediğim gibi olsa süper olurdu adam evinde adsl kotalı kullanıyorsa onuda iptal ederdi, sadece telefonunda bu paketi tanımlar hem dışarıda cepten kullanırdı hemde evinde bilgisayarını internete sokardı gayette kullanışlı olurdu.

Kısacası bilgisayarda internet kullanımına yönelik alternatifler bunlar haliyle gereken etkiyi bulmuyor.Bu paketlerin akıllı cihazlardaki kullanımına yönelik türlerini çıkarsınlar işte ozaman daha fazla yankı uyandırır, şuan sadece oo güzelmiş diyoruz ama kullanan yok tek tük çıkacak.

963 Mesaj
9 Ocak 2012; 0:23:07 

5 mbit sınırsıza 76 lira ödüyorum yahu alırım bir avea rahat ederim yani öyle durumda ama keşke normal paketlere de uygulanabilse..

Karşıyaka'lı...

8302 Mesaj
9 Ocak 2012; 0:27:31 

saniyede 14 kb aktarım hızı nedir ya?

bari 120 kb'a düşür. sen gel saniyede 5 mb'dan saniyede 14 kb'a düşür. hemde 15 gb sonra.

Hp G62-B01ET
Logitech Anywhere Mx
Samsung Galaxy Young S6310

12132 Mesaj
9 Ocak 2012; 1:02:25 

1 mb olsa kopar gider ama adamlar da haklı rakip yok istediği gibi yapar

Senin Açtığın Yerde OnYedi Yürek Karanlığa Gömülür

2852 Mesaj
9 Ocak 2012; 1:20:46 

Benim bildigim sadece turkcell sebekeleri 43 ve 21 mbit hizlari destekliyor.

Sınırsız icin 15 gb bence az, yada hiz 128 kbit'e degil de 1 mbit'e falan inse yine kurtarirdi.

Ayrica yeni hat ve taahut istemesi kötu olmus. Bence faturali-faturasiz herkese sunmaliydi.

Fiyatlar da pek ucuz sayilmaz, biraz daha uygun olabilirdi.

Ama yine de rekabet icin guzel bir adim olmus. Gerci ilk sınırsız paketi turkcell cikarmiti.

12011 Mesaj
9 Ocak 2012; 1:43:09 

quote:

Orijinalden alıntı: scoopi

Benim bildigim sadece turkcell sebekeleri 43 ve 21 mbit hizlari destekliyor.

Sınırsız icin 15 gb bence az, yada hiz 128 kbit'e degil de 1 mbit'e falan inse yine kurtarirdi.

Ayrica yeni hat ve taahut istemesi kötu olmus. Bence faturali-faturasiz herkese sunmaliydi.

Fiyatlar da pek ucuz sayilmaz, biraz daha uygun olabilirdi.

Ama yine de rekabet icin guzel bir adim olmus. Gerci ilk sınırsız paketi turkcell cikarmiti.

aynen 128 ile kimse sınırsız işkence kabul edemez en az 512 olmalı

1122 Mesaj
9 Ocak 2012; 3:44:35 

avea çekme problemini bitirmeden böyle işlere girişmesi gerçekten anlamsız benim gözümde.
mobil ağ üzerinden internet hizmeti veriyor evet çok güzel güzel de bir kampanya yapmış acıkcası şu şartlarda sabit hatta gerek duymayan ve müthiş hızlar aramayan kulllanıcılar için gerçekten güzel olmuş.
ama evimin ön odasında 3g çekerken, kendi odamda 3g çekmemesi durumu gerçekten insanı çok geriyor.
şu kampanyalarını kapsama alanıyla desteklese gerçekten çok başarılı bir operatör.

1054 Mesaj
9 Ocak 2012; 3:47:23 

turkcell deki sınırsız 59 liraydı galiba biraz pahalı olmuş bu

Herkes bir inanca sahiptir. Sen bile...
Baba bana subaru al

238 Mesaj
9 Ocak 2012; 9:31:37 

quote:

Orijinalden alıntı: Sworn

Hevesli hevesli alırsınız sonra bana olduğu gibi 200 lira fatura gelir hattınızı kapattırmaya ve paranızı iade almak için uğraşırsınız demedi demeyin ve asla aveaya güvenmeyin...

Merhaba ,

irtibat numaranızı direkt mesaj yoluyla iletebilirseniz

size kısa süre içerisinde yardımcı olabiliriz.

238 Mesaj
9 Ocak 2012; 9:37:12 

quote:

Orijinalden alıntı: 333

avea çekme problemini bitirmeden böyle işlere girişmesi gerçekten anlamsız benim gözümde.
mobil ağ üzerinden internet hizmeti veriyor evet çok güzel güzel de bir kampanya yapmış acıkcası şu şartlarda sabit hatta gerek duymayan ve müthiş hızlar aramayan kulllanıcılar için gerçekten güzel olmuş.
ama evimin ön odasında 3g çekerken, kendi odamda 3g çekmemesi durumu gerçekten insanı çok geriyor.
şu kampanyalarını kapsama alanıyla desteklese gerçekten çok başarılı bir operatör.

Merhaba,

irtibat numaranızı direkt mesaj yoluyla iletmeniz durumunda

Bildiriminiz hakkında kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

573 Mesaj
9 Ocak 2012; 11:06:39 

15GB sonra hızı 128 yapacağınıza.
1mb hız verin hız düşme olmasın herkez geçer ama altyapınız yetermi bilemem.
şahsen 128kbps ile sürüneceğime VF aylık cepnet ile devam ederim.7.99 tl.
bu devirde 15GB neki.1 tane BluRay Disc 40GB
saniyede 1 terabit download rekorunun kırıldığı bu çağda 15GB şahsen bana gülünç geliyor.

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
3 gün 15 sa. 53 dk. kadarı kaldı.
9 Ocak 2012; 11:18:45 

quote:

Orijinalden alıntı: eren16

15GB sonra hızı 128 yapacağınıza.
1mb hız verin hız düşme olmasın herkez geçer ama altyapınız yetermi bilemem.
şahsen 128kbps ile sürüneceğime VF aylık cepnet ile devam ederim.7.99 tl.
bu devirde 15GB neki.1 tane BluRay Disc 40GB
saniyede 1 terabit download rekorunun kırıldığı bu çağda 15GB şahsen bana gülünç geliyor.

1 terabit= 1000terabayt mi?

573 Mesaj
9 Ocak 2012; 11:32:40 

aynen.
bu ortalama saniyede 250gb download manasına geliyor.

102 Mesaj
9 Ocak 2012; 14:05:00 

Sakın almayın aldırtmayın.

8gb jet modem aldım.kullanmaya başladığım tarih 22.12.2011 saat 21:30 du.Sorgulamada son 48 saat dahil olmadığını söyledikleri için.24.12.2011 saat 23:00 da sorgulama yaptım acaba be kadar kullanmışım diye gelen yanıt 1700 mb kaldı.Yani bu durumda son 48 saat dahil olmadığına göre 1buçuk saatte 6500 mb kullanmışım.hiç bir indirme ,film izleme vs. yapmadığım halde bir kaç 2-3 dk lık video ve internette gezintiyle bunu harcamam imkansız.modem verilerindeki gelen toplamı 937 mb olduğu halde faturaya göre alınan verim 8400 mb geldi.bu ay belki düzelir dedim ama değişen birşey yok alınan veri 3200mb gönderilen 1200mb olduğu halde %95 i doldu diye uyarı gelmekte.

defalarca aramadan hiç bir sonuç alamayacağımı anladım.Adamlar bizdeki veriler geçerli diyor başkada birşey dedikleri yok.Umarım uğraştırmadan sorunsuz kapatırlarda daha fazla başım ağrımaz.yaklaşık 30 günlük korka korka internet kullanmanın,merak ettiğin ufak tefek videoları bile izlemden kullanımın bedeli modem ücreti 75, 47 tl devlet vergisi,35 tl ilk fatura (4günlük) son faturamız (artık ne gelirse) umarım 200 tl nin altında bi tutarla bu işten kurtulurum.Bir dahada ne avea alırım nede aldırtırım.

sakın bulaşmayın

DELL INSPIRON N5010
Skoda Roomster 1.4 tdi (80hp)
General Mobile Discovery

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
9 Ocak 2012; 14:23:29 

Umarım bununda suyunu çıkarmazlar, 7/24 torrent açıp.Bakınız Vodafone Cepnet.

2852 Mesaj
9 Ocak 2012; 16:42:44 

quote:

Orijinalden alıntı: Chucky_31

Umarım bununda suyunu çıkarmazlar, 7/24 torrent açıp.Bakınız Vodafone Cepnet.

128 kbps hizla download yapinca altyapi cökecekse, o altyapiyi kaldirip çöpe atsinlar o zaman.

1379 Mesaj
9 Ocak 2012; 17:24:06 

mobil internet bana göre yeterli seviyede değil fiyatlar çok fahiş adsl e rakip olalım diye çıktılar ama 1mb adsl bile bazen 3g den daha iyi gündüzleri lafım yok ama akşamları tam bir işkence 3g vodafone kullanıyorum akşam 0.015 kb/s sabahları 6.5 mb e çıkıyor bu kadar da uçurum olmaz bende 3g yi işyerinde kullanıyorum gündüzleri evde adsl stabil 11 mb doping kullanıyorum mobil internete daha var adamı ziyana uğratıyor hele hele avea çekmiyor bizim burda ya daha hangi akla hizmet 43 mb modemden bahsediyor anlamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selenga_68 -- 9 Ocak 2012; 17:25:45 >

BIZLER TOPUKLARI SISENE KADAR SECDE EDEN RASÜLÜLLAHIN GÖZLERI SISENE KADAR YATAN ÜMMETLERIYIZ...

Uzaklaştırılmış
10 Ocak 2012; 12:43:45 

quote:

Orijinalden alıntı: scoopi

128 kbps hizla download yapinca altyapi cökecekse, o altyapiyi kaldirip çöpe atsinlar o zaman.

Benim vodafone cepnet ile battlefield 3 indiren tanıdıklarım var.

209 Mesaj
27 Ocak 2012; 23:34:22 

Bu tarifeleri kullanan var mı..?

Nokia 701 - Canon SX30

1709 Mesaj
28 Ocak 2012; 9:04:36 

quote:

Orijinalden alıntı: *Blue*

Bu tarifeleri kullanan var mı..?

Var tabi

http://forum.donanimhab..._/key_//tm.htm#56768968

DÜŞÜNÜYORUM, ÖYLEYSE VARIM..!

209 Mesaj
28 Ocak 2012; 13:06:04 

Teşekkürler hocam..

Nokia 701 - Canon SX30

133 Mesaj
30 Ocak 2012; 22:08:35 

avea 3G super TTNETİ batırır..

Hayata Daima Gülki, Oda Sana Tebessüm Etsin..

8302 Mesaj
30 Ocak 2012; 22:23:44 

quote:

Orijinalden alıntı: bayar28

avea 3G super TTNETİ batırır..

İkisinin kardes oldugunu bilmiyorsunuz sanirim.

Hp G62-B01ET
Logitech Anywhere Mx
Samsung Galaxy Young S6310

935 Mesaj
30 Ocak 2012; 22:30:57 

quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

İkisinin kardes oldugunu bilmiyorsunuz sanirim.

428 Mesaj
17 Şubat 2012; 16:03:56 

boşverin A-VE-A'yı

yok imza mimza...

19 Mesaj
7 Mart 2012; 11:59:14 

ocak ayının 26 sında bu aveanın 21 mb lik sınırsız süper jet tarifesinden aldım. Daha önce vınnım vardı 4gb yetmedii için avea sınırsıza geçeyim dedim...
Nalet olsun nasıl böyle bir hataya düştüm. Benimki biraz şans ama aveanın yaptığı büyük ayıp o yüzden artık hukuksal yollarla hakkımı aramaya karar verdim.
26 ocakta süperjet modemimi aldım bayiden 27 ocaktada hattım açıldı. Hat açılınca kartı modeme taktım birde ne göreyim modem bozuk.. Sıfır kutusandan çıkardığımız modem bozuk.. Modemin ışığı yanıp sönüyor ama hiç br şekilde çalışmıyor ne sinyal alıyor nede diğer uygulamalar çalışıyor. Birçok bilgisayarda denedik yok ne yaptıysak çalıştıramadık. Hattı alıyorum başka modeme takıyorum çalışıyor başka modemde çalışan hattı buna takıyorum yine çalışmıyor.. Avea müşteri hizmetleriyle maceramız başladı tabi adamlara modemin bozuk olduğunu kabul ettirene kadar akla karayı seçtim.. Neyse en sonunda aldığınız bayiye gidin değiştirsinler dediler. Tabi bayiylede irtibattayım bu arada bayide modemin bozuk olduğunu bizzat gözleriyle gördü ama aveanın onay vermesi gerektiğini söylüyordu. Neyse aveadan onayı alınca direk bayiye gittim buseferde bayi elimizde bu modemden başka yok servise tamire göndercez demez mi. Dedimki bu bozuk ayıplı bir ürün kutusundan bozuk çıktı değişmesi lazım. Elimizde bu modemden yok dediler gönderdiler servise. Aradan 15 gün geçti baktım ses seda yok tabi ben bu arada internetsizim tekrar bayiye gittim yedek bi modem verdiler normal jet modemlerden. 15 günün ardından interneti kullanmaya başladım tabi ama başka modemle.. bir ayın sonunda 65 lirayı tıkır tıkır tahsil ettiler benden. ocak ayının 29 unda servise gönderilen cihazım bugün martın 7 si ve hala ses seda yok düşünün. Bayi kendi insiyatifini kullanıp idareten bir modem vermeseydi halen kullanamıyor olcaktım interneti ve parasını bir güzel tahsil edeceklerdi...
Bukadar beklemenin yeterli olduğunu düşünüyorum
Birincisi ayıplı bir malın yenisiyle değiştirilmesi gerekirken tutupta servise gönderilmesi
ikincisi 15 gün kadar kullanamamış olduğum internet erişiminin ay sonunda sabit ücret adı altında bir aylık tahsil edilmesi
üçüncüsü ise nerdeyse 1,5 aydır onarılamayan ve sahibine teslim edilemeyen bir cihazın bundan sonra nasıl teslim edileceği hakkında yasal işlemleri başlatıyorum...
Bundan sonra ben uğraşmıcam. Artık işin peşine düşmeyen avea mı haksız yoksa bozuk modemi değiştirmek yerine servise gönderen bayi mi haksız ona mahkeme karar verecek..
dediğim gibi benimki biraz şanssızlık ama.. Böyle olmamalıydı..

12011 Mesaj
7 Mart 2012; 12:53:19 

quote:

Orijinalden alıntı: Chucky_31

Benim vodafone cepnet ile battlefield 3 indiren tanıdıklarım var.

uzak dur bu mezarcılardan :)

31 Mesaj
7 Mart 2012; 13:00:19 

Avea'yı pek sevemedim bir türlü ama bu kampanya güzelmiş. ''Avea çalışıyor'' demek ki

Gerçek hayatta ölüler bizlerle konuşmaz. Aşk intikamdan güçlü değildir. Her şeyi affedecek güçte arkadaşlıklar yoktur yaşadığımız yerlerde.. Gerçek hayatta babalar ve oğullar ölümü yenip kavuşamazlar.Kavuşabilirler mi?

1379 Mesaj
7 Mart 2012; 14:42:48 

avea yaramaz en azından bizim bura için bırak 3g yi edge bile yerlerde ben 43 mb lik modemle edge hızında bağlansam nolur iyice günahkar olurum aveaya söverek

2185 Mesaj
7 Mart 2012; 16:19:47 

bir ay oldu aveaya geçeli..iyiki de geçmişim diyorum...

199 Mesaj
10 Mart 2012; 15:07:03 

Beyler avea bayisine gittim bu tarifeden haberimiz yok diyorlar. Adana ya da Kahramanmaraşta bu cihazları alan oldu mu? Alan arkadaşlar hangi bayiden aldılar belirtirlerse sevinirim ..

Sony Xperia SP White

1 Mesaj
5 Nisan 2012; 23:12:22 

limiştsiz ama 15 GB sonra limiti dolan !!!
süper mega tarifeler.
belki kendilerince haklı yönleri de var ancak etik olarak hiçbir kalıba sığmaz.
adam gibi limitsiz tarife çıkarın yada bizi hala 3. dünya ülkesi vatandaşları gibi görmeyin hala dünyanın en pahalı internetini kullandırdığınız yetmezmiş gibi birde limitsiz hikayeleri çıkartmayın. üstelikte kapsama alanının ne kadarında bu hızlara çıkıldığıda malum
rahmetli kemal sunal yaşasaydı da bu cep operatörlerini anlatan bi film yapsaydı ne iyi olurdu banker - hoca - imam karakterlerinde sonra cep operatörü sahibi rolü süper olurdu :)
yazık...

1 Mesaj
30 Eylül 2012; 23:49:49 

8ay Önce avea 8gb aldım 45tl eve geldim pc taktım modem acılmıyor aldıgım yere gttim verdigi cvp biz bse yapamayyız 500ü arayın
2hafta 500ü aradım baglanamadım sonra netten ulastım beni aradılar servis elemanımız gelcek dendi adam geldi modem calısmıyo dedi hic kullanmadıgım modem kutudan bozuk cıktı yani nolcak dedim garantye yollucaksınz dedi 10tane avea mazas gezdim sube biz göndermyoz dendi sonra 1i aldı yolladı aradan 3 ay sonra modem geldi .. PEKİ HİC BİR SEKİLDE HZMET ALMADIGIM VE 3AY PESİNDE KOSTUGUM MODEMİ BANA BOZUK VAZİYETTE VERİP BEDAVAYA ÖDEDİGİM FATURALAR NOLCAK....AWEA BENDEN UZAKDURSUN HER SEKİLDE ZARARLI CIKIYSUNUZ ARKADASLAR ALMAYIN PİSMAN OLURSUNUZ ....

Uzaklaştırılmış
1 Kasım 2012; 12:58:41 

quote:

Orijinalden alıntı: AveaDestek

Merhaba ,

irtibat numaranızı direkt mesaj yoluyla iletebilirseniz

size kısa süre içerisinde yardımcı olabiliriz.

Bu tarifeyi kullanmak istiyorum ama sonlarndırıldı mı? bilgi verirseniz memnun olurum

31 Mesaj
20 Ekim 2013; 0:57:53 

Jet modem adı altında bozuk modem veriyorlar,avea almayın.Faturayıda kabartabiliyorlar.

GS Mobile ( Avea ) 12 ay kullandım sözde taahütlü 25 TL + vergi ( 5 TL ) : 30 tL gelecek iken 40 TL'yi geçtiği de oldu.

Hayalinizdeki blog >> http://hayalcin.com / http://hayalcin.com/category/android
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Mobil Operatörler » Avea » Avea Sınırsız Jet Modem Teklifleri!!!
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.641