Şimdi Ara

Toshiba, 7-inç boyutunda ekrana sahip bütçe dostu bir tablet hazırlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Android ''Honeycomb'' işletim sistemi desteğini arkasına alan tabletleriyle, global tablet pazarından daha fazla pay kapmaya çalışan Toshiba, gelen son bilgilere göre yeni bir tablet üzerinde çalışmaya başladı.

Notebook Italia tarafından görselleri internette yayınlanan tabletin, Thrive 7 ile benzer şekilde 7.0-inç boyutunda dokunmatik kapasitif ekranla donatılacağının ve bütçe dostu olacağının altı çiziliyor. Ekran çözünürlüğü 1024 x 600 piksel olabilir.

Qualcomm Snapdragon platformundan güç alacağı iddia edilen yeni tabletin, Wi-Fi bağlantısına, Bluetooth'a, microUSB portuna, microSD kart girişine ve anı yakalamak için kameraya ev sahipliği yapacağı belirtilmekte.

Elimize güncel bilgiler ulaştıkça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

• Hele ki daha yeni üretilen bir tablet daha piyasaya girmesine belki de 3-4 ay varken android 4.0la gelmemesi saçma ama eğer 400-500liraya bulunabilirse ülkemizde çok satacaktır.
    tabi a9-mali 400 gücünü de umuyorum toshiba'dan.
  • Toshiba ise almam :)
  • Yurt Dışındaki Fiyatlara Göre Bütçe Dostu Olur Ama Güzel Ülkemde Yine Alınacak Bir Seviyede Olmaz :)
  • Bütçe dostu tabletere devlet te kıyak yapsa hani (daha az vergi alsa) ... Yoksa hiçbir anlamı kalmıyor...
  • Toshiba ise ben gözü kapalı alırım.
  • yok be kalsın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.