Şimdi Ara

In Win'den donanım tutkunları için açık çerçeveli yeni kasa; XFrame LE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
1
Favori
5.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

In Win hız aşırtma profesyonelleri ve donanım tutkunları için yeni bir kasa hazırladı. Bilindiği üzere her iki kullanıcı grubu da uzay montaj olarak tabir edilen açık sistem kurulumlarıyla test almayı, geleneksel kasa tasarımlarının aksine bu şekilde diledikleri donanımı hızlı bir şekilde takıp çıkartmayı tercih ediyorlar. Buradan hareket eden In Win, açık çerçeveli XFrame Limited Edition ile sisteminde sürekli ayar değişikliği yapan ve farklı konfigürasyon denemelerinden hoşlanan kullanıcılara göz kırpıyor.

In Win'in yenilikçi X tasarım anlayışı ile hem agresif bir görünüme hem de daha rijit bir yapıya sahip olan kasanın genelinde alüminyum malzeme kullanılmış. 329 x 518 x 408mm boyutlarında olan ve bu açıdan değerlendirildiğinde E-ATX segmentinde yer alan iri cüsseli anakart modelleri ve üst seviye ekran kartlarına ev sahipliği yapabilecek alanı kullanıma sunan kasa, aynı zamanda güç kaynağı, optik sürücüler ve HDD/SSD gibi bileşenlere yönelik bölmelere de sahip.

Geleneksel yapıdaki kapalı kasa tasarımlarından eksiği olmayan XFrame Limited Edition'ın ön panelinde iki adet USB 3.0, iki adet USB 2.0 ve ses konnektörlerine yer veriliyor. Tüm hava soğutma çözümlerine ek olarak su ve sıvı azot tabanlı soğutma sistemi kurulumlarına da olanak tanıyan kasanın sınırlı sayıda üretileceği belirtilirken, ilk gösterim CES 2012 Fuarı'nda yapılacak.

• Wow yerim ben bunu :))uyy
  • böle diilde sadece mika olanları olsa içi dışı bir süper olur xd
  • Bu in win ne acayip tasarımlar yapıyor.
  • BEnde donanım tutkunuyum ama böyle bir kasayı ne eve nede işyerime sokarım. Direk kasasız şekilde çalıştırmak dah makul. Gerçi zevkler v renkler tartışılmaz ama bu baya bir radikal olmuş.
  • Buna benzettim

In Win'den donanım tutkunları için açık çerçeveli yeni kasa; XFrame LE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 6 Ocak 2012; 21:55:29 >
  • Güzel tasarım, ekran kartım sığmadı derdi olmaz herhalde ama pek tutacağını sanmıyorum. Bir de keşke kurulu (donanımlar yerleştirilmiş) halinin resmi olsaydı.
  • Yan mavi ayakları çıkartacaksın üstüne birde pleksiden kasa geçireceksin havalandırma delikleri olan yeme de yanında yat olur yani
  • Çok şık bir ürün olmuş ayrıca Sınırlı sayıda üretimde doğru bir karar olmuş Sonuçta 1000 pc kullanıcısında kaç kişi bu yazıda da belirtildiği gibi ağır overclock lar yapıyor ki.
  • supermis bir cok güzel ürün oluyor cogu tr gelmiyor malesef.
  • gelen giden misafir çocukları el atmayacak olsa güzel olabilir
  • Jimnastik aLetLerine Benziyor Aynı
  • kasa güzelde ben 3 ayda bir temizlemek için kasaya bakıyorum bunu alıp napcaz :).
  • Zaten Limited Edition, TR'deki son kullanıcılara hitap etmeyecektir, neyse biz CM Cosmos 2'yi bekliyoruz mahallecek :)
  • Her yeri açık olduğu için tozlanma sorun olabilir ve normalde pek problem yaratmayacak sakarlıklar(kola gibi) bu kasada tehlikeli hale gelebilir. Alırsan ekstradan gözetmen, üzerine düşmen lazım zira bunu alıyorsan içine koyduğun malzeme de üst seviye, pahalı aletler olacaktır. Basit bir kazayla sistemi mahvetmek kötü olur.
  • Bir iç mimar bürom olsa ben ilk göze batan yere bunu koyar gelenlerin aklını başından alır neler yapabileceğimin ip ucunu vermiş olurdum...
  • Soğutma nasıl sağlancak peki?
  • sürekli toz olur ve ses yüksek olur ... sınırlı sayıda üretilmesi ii olur ... :=)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stanislas Xavier

Her yeri açık olduğu için tozlanma sorun olabilir ve normalde pek problem yaratmayacak sakarlıklar(kola gibi) bu kasada tehlikeli hale gelebilir. Alırsan ekstradan gözetmen, üzerine düşmen lazım zira bunu alıyorsan içine koyduğun malzeme de üst seviye, pahalı aletler olacaktır. Basit bir kazayla sistemi mahvetmek kötü olur.

yandan üzerine kola dökmediğin sürece birşey olacağını sanmıyorum. Adamlar kasayı tasarlarken sanırım düşünmüşlerdir bunu ,sonuçta bir üretim ve koca bir firma ile onlarca çalışan (düşünen) insan var. Kasanın resimleri incelendiğinde biraz olsun önlemi alınmış fakat yeterlimi? kullanmadan bende bilemem.
  • standart kasa olarak değil de bench/test sistemler için üretilmiş ve o paralelde kullanıcı kitlesini hedeflemiş bir ürün.. bu segmentteki bir çok rakibine göre bana fazla şatafatlı gelmesinden dolayı pek beğenmedim açıkçası.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.