Şimdi Ara

Kingdom of Amalur: Reckoning'in İlk 30 Dakikası

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Sabah saatlerinde merakla beklenen Ninja Gaiden 3 için 30 dakikalık bir video yayınlayan OXM, bu sefer de Kingdom of Amalur: Reckoning ile karşımıza çıktı. OXM, deneme fırsatı yakaladığı Reckoning'in ilk 30 dakikalık bölümünü oyun severler ile paylaştı.

Hikaye detayları ile açılışını yapan oyunun ilk videosundan sonra daha önce sık sık gördüğümüz bir sahne ile karşılaşıyoruz. Öldüğü sanılarak bir araç üzerinde bir nevi toplu mezara bırakılan kahramanımızın hikayesi de burada başlıyor. Karakter yaratma ve sınıf seçme gibi klasik RPG dinamiklerinden sonra ise oynanış kısımlarına geçiyoruz.

Videonun ilerleyen kısımlarında ise dövüş anları ve silah seçimi gibi sahnelere de yer verilmiş. Büyük bir bölümü zindanlarda geçen bu videonun sonunda ise açık dünyaya çıkıyoruz. Özellikle bu kısımlar renkli yapısı ile dikkat çekiyor. Fable benzeri bir oynanışa sahip olsa da ondan çok daha ciddi bir yapıya sahip olan Kindgom of Amalur: Reckoning'in ilk dakikalarına aşağıdan göz atabilirsiniz.

• iyi haber.
  • Fena değil. Açık dünya oyunu bu?
  • R.A Salvatore ve Todd McFarlane işbirliğinden iyi bir yapım çıkacak diye düşünüyorum.
  • Skyrim'le tanışmasaydım büyük ihtimalle ön siparişten alıp bu oyunu oynardım ama şimdi nasıl oynayayım... attan inip eşşeğe binilmez ki...
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Skyrim'le tanışmasaydım büyük ihtimalle ön siparişten alıp bu oyunu oynardım ama şimdi nasıl oynayayım... attan inip eşşeğe binilmez ki...

Bu yorumları yazmak için çok düşünüyormusunuz merak ediyorum.
  • Bekliyorum bu oyunu... Onu istiyorum, bilgiasyarımda...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.