Şimdi Ara

HTC Sensation XE video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
1
Favori
100.209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu videomuzda HTC'nin 1.5GHz'de çalışan çift çekirdekli işlemciye, 4.3-inç qHD ekrana ve Beats Kulaklığa sahip olan akıllı telefonu Sensation XE'yi inceliyoruz. Yakın gelecekte Android 4.0 güncellemesi de alacak olan Sensation XE'nin tüm detayları bu videomuzda.

• ıphone a rakip olabilecek tek telefon üreticisi htc dir tamam bu telefonu istiyorum dedigim anda tegra 3 lü htc yakında piyasaya çıkacak haberini alıyorum htc nin bu işe bir sınır koyması gerek bilinirligini yeterince arttırdı her sene bir telefon lütfennnn
  • htc eiiye gıdi
  • Düz sensationa göre fazla artısı olmayan bir model. Ekranı iyi ama rakiplerinin en üst seviye telefonlarına göre geride kalıyor ne olursa olsun. Fazla değişiklik yapmayıp beatsi yanına dayayarak en iyi telefonları olarak sunmaları(rezoundu saymazsak) yakışmadı bana göre. Apple fanı değilim bu arada yanlış anlaşılmasın :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ram ini ve depolama hafizasini gordukten sonra izlemedim

• Bu telefonun sesini merak ediyorum .

• Bende bir iphone kullanıcı olarak bu telefonun görüntüsünü oldukça beğendim. Dre kulaklıklar ekstra bir prestij katmış telefonun görüntüsüne .
  • Videonun sonundaki oyunun adı ne
  • bir ara nokia'nın yaptığı gibi müzik telefonu ayağına gitmişler, telefonu cicili bicili yapmışlar.

ram? depolama? samoled+? android 4.0?

bir tane ses konusunda uzman ve patent sahibi şirketi aldılar diye gözümüze gözümüze sokuyorlar. her yerde kırmızı kırmızı beats audio mudur nedir.

yersen....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mako3e -- 6 Ocak 2012; 7:45:11 >
  • bideo cekimini begnmedim :(
  • ben bu cift cekirdek olayindan hicbirsey anlamadim..bunun xl modeli var tek cekirdek ama web performansi bu telefondanda galaxy s2 dende daha iyi
  • sensation xl'nin içinde sense 3.5 romu barındırıyor. Muhtemelen internet tarayıcısının da yeni bir sürümü yüklü. Yazılımsal olarak gelştirilmiş olduğu için diğerlerinden hızlı olması muhtemel.
  • Aha tam aradigim inceleme mesajim bulunsun l.

• HD2'nin yerinini alacak bir telefon hala çıkmadı,
  • Evde izleyeyim
  • Teknik özelliklere kadar izledim, gerisini atlayıp zıplayıp geçtim. Neden mi?

1- HTC'nin telefonu buram buram kasan, bazılarının uğruna can verdiği(!) Sense arayüzünü daha sade ve hafif hale getirmesi lazım. Batarya'yı ve RAM'i içiyor resmen..
    2- Doğru düzgün bir Ekran Paneli! S.Amoled-S.Amoled Plus, Nova, Bravia, Retina vs. gibi bir ekran koy kardeşim, 2001 yılının TFT-LCD paneli eskidi artık. En kötü Apple'ın yaptığı gibi IPS panelli Retina ekran koy. madem canlı ekran istemiyorsun; al sana doğal görüntü..
    3- Dahili Hafıza! Kardeşim 1-2 GB sabit hafıza mı kaldı artık. Samsung Bada'lı Wave cihazlarına bile 4 Gb 'dan aşağı koymuyor. Birde gidip Class-2 hızında (kaplumbağa hızındaki) hafıza kartlarından medet umar hale geliyoruz.
    4- Allah'tan Desire HD deki gibi 1250 mah batarya koymamış! S.LCD gibi pili içen bir panel kullanıyorsun, bir de Sense arayüzü. Yine de 1730 mah batarya. Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu!
    5- Takoz kalınlığında ve ağırlığında kasa. Galaxy S2'yi bazen cebime mi koydum, masa da mı unuttum diye bakınıyorum. gerçekten güzel görünebilir. ama sonuçta cep telefonu arkadaş..

• Türkiye ye her yeni gelen futbolcu Alex ile
    Türkiye ye her yeni gelen telefonda iphone ile kıyaslanır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S10ERM -- 6 Ocak 2012; 9:58:24 >
  • XE ile XL nin farkı nedir?
  • abi yeter artık şu yeşil küçük arabanın foto ların çekmeyin :))
  • Sensation'a göre işlemci ve pili kuvvetlendirmeleri iyi olmuş, gayet şık gözüküyor. Ama hala bu fiyat ve düzeydeki bir tlf'da 768 mb ram hiç olmamış Ben de bu tlf'u istiyordum ama fiyat farkı yüzünden, çok daha ucuza Evo 3d'yi aldım, üstelikde rami 1gb, çokta memnunum.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.