3 OPERATÖRÜN KONUŞMA+SMS+İNTERNET TARİFELER VE PAKETLERİ
39 Cevap40292 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

3384 Mesaj
6 Ocak 2012; 3:20:26 

Merhaba arkadaşlar herkes uygun fiyatlı bir tarife ve kampanya aradığından bu başlığı açma gereksinimi duydum...

AVEA-TARAFTAR HATTI(25 Yaş Sınırı Vardır)FATURASIZ

x Operatöründen AVEA TARAFTAR Operatörüne Şampiyon Tarifeye Taşınıyoruz...
Bize 12 Ay Boyunca Ayda Her Yöne 30 dk Veriyor ve Taraftar Hatları ile 2000dk
Ayda 20TL Yüklüyoruz ve Genç Paket Alıyoruz....
http://www.avea.com.tr/...etler.aveali.19lukpaket

Ayda 20 Liraya
Her Yöne 500dk+30dk
Taraftar Hatları İle 2000dk
Her Yöne 1000SMS
1GB İnternet

_________________________________________________________________________________________

TURKCELL-FATURALI

Full Pakete 12 Ay Taahhüt Veriyoruz...
Ayda 59 TLye
Her Yöne 1000dk+1000sms+1gb internet
http://www.turkcell.com...dirimli-Full-Paket.aspx

Çalışan Pakete 12 Ay Taahhüt Veriyoruz...
Ayda 35 TLye Heryöne 500dakika+500sms+500mb internet
http://www.turkcell.com...sgeldin-kampanyasi.aspx

__________________________________________________________________________________________
TURKCELL HAZIRKARTTAN FATURALIYA GEÇİŞ

Eğer 90 Günlük HazırKartınız varsa Faturalı Haydi Gel Küçük Tarifesine 12 Ay Taahhüt Vererek
Her Yöne 600dk
Haftada 2 Gün Turkcellilerle Sınırsız Konuşma(Haftasonu ve Haftaiçi)
Akşam 21:00 Sabah 09:00 Turkcellilerle Bedava Konuşma(Aylık 5000dk ile Sınırlı)
http://www.turkcell.com...aydi-gel-kucuk-p2p.aspx

Bu Tarifenin Yanına Ek Olarak 1GB İnternet Paketine 6 Ay Taahhüt Vererek Ayda 19 Liraya Satın Alabilirsiniz...Ayrıca Faturalıya HOŞGELDİN Kampanyası Kapsamında Her Yöne 1000SMS Ayda 10 Lira...
http://www.turkcell.com...-Paketi-Kampanyasi.aspx
http://www.turkcell.com...onelere-sms-paketi.aspx

__________________________________________________________________________________________
VODAFONE(25 Yaş Sınırı Vardır)

FATURALI Genç Avantaj Tarifesine 12 Ay Taahhüt Vererek Ayda 30liraya Her Yöne 1000dk+5000sms ve fb ve twt bedava...
http://www.vodafone.com...t_id=5TL-Dakikani-Katla
Freezonelulara 1GB İnternet Paketi 14,5TL...
VODAFONE M.N.T

x Operatöründen FATURASIZ VODAFONE ÖZGÜR GENÇ TARİFESİNE taşıyoruz hattımızı...
aylık 20lira yüklememize 6 ay boyunca aylık her yöne 250dk veriyor...

cebimize kalan 20 lira(18.90tl) ile 100tl lik konuşma paketi satın alıyoruz özgür genç tarifesinde her yöne 2000dk ya kadar konuşuyoruz...200 çağrı her çağrı 10dk 200x10=2000dk

bu tarifenin yanına ek olarak ayda 9.5 lira 500mb internet paketi alıyoruz akşam 9 dan sabah 9 a vodafone yönüne bedava konuşuyoruz(2000dk ile sınırılı)

ayda 9 liraya 12.000sms alarak haftasonları vodafone yönüne bedava konuşabilirsiniz(aylık 2000dk sınırlı)
http://www.vodafonefree...D=52&PageName=cep-ozgur

_________________________________________________________________________________________

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GaMeLeCtROniCa -- 6 Ocak 2012; 5:07:42 >

Laptop:ASUS K53TK:::TV:LG 42LW5500:::Speaker:Logitech X530:::Phone:Samsung Ch@t 527+Samsung Galaxy S III
Console:PlayStation SCPH-7502 +PS2 SCPH-50004+PS3 320GB CECH-3004B+XBOX 360 ELİTE 120GB JASPER:::Receiver:GoldMaster HD-1090 PVR

2849 Mesaj
6 Ocak 2012; 3:21:37 

Öneriniz nedir ? ucuz olması bakımından

Türkcell biraz daha pahalı geldi bana :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Be Happy -- 6 Ocak 2012; 3:27:15 >

Seyahat ve tatil tavsiyeleri, Gezi ve konaklama rehberi, Vize ve Pasaport, Yurt dışı uçuslar ve promosyonlar, Sektörden haberler

3384 Mesaj
6 Ocak 2012; 3:38:04 

quote:

Orijinalden alıntı: Be Happy

kalite bakımından turkcell derim
fiyat performans oranı bakımından vodafone derim
ucuz olsun dersen avea derim ama ucuz etin yahnisi atasözünüde hatırlatırım

Laptop:ASUS K53TK:::TV:LG 42LW5500:::Speaker:Logitech X530:::Phone:Samsung Ch@t 527+Samsung Galaxy S III
Console:PlayStation SCPH-7502 +PS2 SCPH-50004+PS3 320GB CECH-3004B+XBOX 360 ELİTE 120GB JASPER:::Receiver:GoldMaster HD-1090 PVR

353 Mesaj
6 Ocak 2012; 8:35:17 

quote:

Orijinalden alıntı: GaMeLeCtROniCa

quote:

Evet kesinlikle turkcell kalitesi hattınızı felan rahatlıkla yasadışı yollarla herşey yaparlar turkcell müşteri hizmetleri bile biz kaliteliyiz masalları ile hata yapacaklarını kabul edemiyorlar.Turkcell mi kesinlikle uzak durun....derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Hayatımız sınav

851 Mesaj
6 Ocak 2012; 11:50:05 

Vodafone'daki MNT aktivasyonu nedir ? Hattımı 2 ay önce Vodafone'a taşıdım.Cep Özgür için mesaj atıp geçiş yaptım.Freezone'a da üye oldum ama 'Hoşgeldin' yazıp 7048'e gönderince şartlarınız uymuyor gibisinden bir mesaj alıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JustBeKinq -- 6 Ocak 2012; 11:52:04 >

7807 Mesaj
6 Ocak 2012; 12:11:51 

genç avantaja geçtim ben 2.5 ay önce. iyi güzel, ama sistem tam yerine oturmamış.

dakika sms sorgulama mesela bazen 3 gün güncellenmediği oluyor, bazen ise dakikada bir güncelleniyor.

güncel görüşme detayı tam bir facia uzun zamandır bozuk bende. tarihler birbirine girmiş.

birde freezone'a gel kampanyasından 10 ay boyunca her ay 100 mb 100 dk hediye edecekti ama 3. ayınki gelmedi.

Hp G62-B01ET
Logitech Anywhere Mx
Samsung Galaxy Young S6310

3367 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
TheProphecy
6 Ocak 2012; 13:01:18 

quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

genç avantaja geçtim ben 2.5 ay önce. iyi güzel, ama sistem tam yerine oturmamış.

dakika sms sorgulama mesela bazen 3 gün güncellenmediği oluyor, bazen ise dakikada bir güncelleniyor.

güncel görüşme detayı tam bir facia uzun zamandır bozuk bende. tarihler birbirine girmiş.

birde freezone'a gel kampanyasından 10 ay boyunca her ay 100 mb 100 dk hediye edecekti ama 3. ayınki gelmedi.

İnşallah benim 3. ayda da bu sorun olmaz

344 Mesaj
6 Ocak 2012; 13:13:10 

ben vodafone geçsem FATURASIZ VODAFONE ÖZGÜR GENÇ 6 ay 250 dk veriyo demişsiniz ya
ama hat babamın üstüne adam 54 yaşında ama katılım koşulunda 25 yaş altı genç diyo
nasıl olucak bu iş ?

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

255 Mesaj
6 Ocak 2012; 13:14:11 

aveada sms hakkım bitmiş yenilenmesine daha çok var hiç bilginlendirme mesajı göndermediler sms hakkınız bitmiştir diye mesaj gönderir

109 Mesaj
6 Ocak 2012; 13:30:06 

Kısacası hepsi kazıkçı

7807 Mesaj
6 Ocak 2012; 13:31:38 

quote:

Orijinalden alıntı: ozan_ronal

ben vodafone geçsem FATURASIZ VODAFONE ÖZGÜR GENÇ 6 ay 250 dk veriyo demişsiniz ya
ama hat babamın üstüne adam 54 yaşında ama katılım koşulunda 25 yaş altı genç diyo
nasıl olucak bu iş ?

25 yaş altındaysanız kendinizi kullanıcı göstereceksiniz.

Hp G62-B01ET
Logitech Anywhere Mx

344 Mesaj
6 Ocak 2012; 13:36:57 

quote:

quote:

nasıl olucak bu iş ?

ben 17 yaşındayım 18 yaşında olsam hattı kendi üstüme alıp taşıtacağım ama olmuyor işte zaten saçmalığın danişkası 25 yaş altı yazmasında
sanki 12 yaşındaki küçük çocuk hat alabiliyor üstüne bu işin yasal olması için 18 yaşındaki bi bireyin hattını taşıyıp pakete kayıt olması gerekmektedir
ee ne anladım bu işten.
Neyse ben bugün hattımı taşıttırsam FATURASIZ VODAFONE ÖZGÜR GENÇ tarifesine geçsem(aktivasyonun tamamlanmasının ardından ilk 30 gün içinde 2222 servis numarasına GENC250 yazıp kayıt olması, ardından en az 20 TL yüklemesi ve izleyen aylarda da 30 günde bir, bir kerede en az 20TL yüklemesi gerekmektedir.) demiş bunları yapsam bana 250 dk vericekmi?

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

7807 Mesaj
6 Ocak 2012; 13:40:57 

quote:

quote:

quote:

nasıl olucak bu iş ?

ben 17 yaşındayım 18 yaşında olsam hattı kendi üstüme alıp taşıtacağım ama olmuyor işte zaten saçmalığın danişkası 25 yaş altı yazmasında
sanki 12 yaşındaki küçük çocuk hat alabiliyor üstüne bu işin yasal olması için 18 yaşındaki bi bireyin hattını taşıyıp pakete kayıt olması gerekmektedir
ee ne anladım bu işten.
Neyse ben bugün hattımı taşıttırsam FATURASIZ VODAFONE ÖZGÜR GENÇ tarifesine geçsem(aktivasyonun tamamlanmasının ardından ilk 30 gün içinde 2222 servis numarasına GENC250 yazıp kayıt olması, ardından en az 20 TL yüklemesi ve izleyen aylarda da 30 günde bir, bir kerede en az 20TL yüklemesi gerekmektedir.) demiş bunları yapsam bana 250 dk vericekmi?

hat taşıtmak 30 liraya malolduğundan bende taşıtmadım. babamın hattını kullanıyorum. 21 yaşındayım.

Hp G62-B01ET
Logitech Anywhere Mx

344 Mesaj
6 Ocak 2012; 13:51:29 

quote:

quote:

quote:

quote:

nasıl olucak bu iş ?

ee ne anladım bu işten.

hat taşıtmak 30 liraya malolduğundan bende taşıtmadım. babamın hattını kullanıyorum. 21 yaşındayım.

plağı ters çevirip baştan dinleyelim benim yaşım 17 hattım avea hat babamın üstüne ben vodafone geçmek istiyorum ama faturasız genç özgür tarifesinde yazılana göre
25 yaş altı hat sahipleri kampanyadan yararlanıyor ben vodafone geçsem bana 20 tl yükleyince hediye dk vericeklermi onu öğrenmek istiyorum malüm hat taşıdıktan sonra
3 ay geriye dönemiyoruz

3384 Mesaj
6 Ocak 2012; 17:48:48 

babanla birlikte vodafone a gidiyorsun baban bu benim oğlumdur hattın kullanıcısıdır diyor...ve hattını taşıyorsun bahsettiğim tüm faydalardan yararlanıyorsun...

3384 Mesaj
6 Ocak 2012; 17:53:31 

quote:

Orijinalden alıntı: lightjedi80x

quote:

quote:

Evet kesinlikle turkcell kalitesi hattınızı felan rahatlıkla yasadışı yollarla herşey yaparlar turkcell müşteri hizmetleri bile biz kaliteliyiz masalları ile hata yapacaklarını kabul edemiyorlar.Turkcell mi kesinlikle uzak durun....derim

sizin başınızdan geçen olayı okumuştum...daha sonra aklıma şu geldi 2.el telefon alıp-satarken bu herifler bizden kimlik fotokopisi istiyor onlarsa bize sadece imei yazılı bir kartvizit veriyor...yani bu tip yasadışı olaylarla bu heriflerinde biraz parmağı var gibi....bir kimlik fotokopisi ile adamlar dolandırıcılık yapıyorlar türkiyenin durumu gerçekten çok vahim...her yere bırakıyoruz nerdeyse kimlik fotokopisi bu hepimizin başına gelebilir arkadaşlar o yüzden dikkatli olalım...

851 Mesaj
6 Ocak 2012; 19:03:04 

quote:

Orijinalden alıntı: JustBeKinq

Vodafone'daki MNT aktivasyonu nedir ? Hattımı 2 ay önce Vodafone'a taşıdım.Cep Özgür için mesaj atıp geçiş yaptım.Freezone'a da üye oldum ama 'Hoşgeldin' yazıp 7048'e gönderince şartlarınız uymuyor gibisinden bir mesaj alıyorum.

Yanıtlayacak yok mu ?

194 Mesaj
6 Ocak 2012; 19:44:25 

Arkadaşlar şu soruma cevap verir misiniz avea taraftar da 14.5 tl ye 1 gb paket alabilir miyiz

3384 Mesaj
6 Ocak 2012; 19:51:20 

quote:

Orijinalden alıntı: MeeGo OS

Arkadaşlar şu soruma cevap verir misiniz avea taraftar da 14.5 tl ye 1 gb paket alabilir miyiz

http://www.avea.com.tr/...internet.ceptennetpaket

1GB>>>5555

194 Mesaj
6 Ocak 2012; 20:13:53 

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MeeGo OS

http://www.avea.com.tr/...internet.ceptennetpaket

1GB>>>5555

Çok sağol kardeş kaç gündür arıyorum bulamadım

2568 Mesaj
6 Ocak 2012; 20:17:02 

Bence vodafone..
Cep net vardı onuda kapattılar :S

194 Mesaj
6 Ocak 2012; 20:33:27 

En iyisi bence avea

353 Mesaj
6 Ocak 2012; 20:45:35 

quote:

quote:

quote:

quote:

sizin başınızdan geçen olayı okumuştum...daha sonra aklıma şu geldi 2.el telefon alıp-satarken bu herifler bizden kimlik fotokopisi istiyor onlarsa bize sadece imei yazılı bir kartvizit veriyor...yani bu tip yasadışı olaylarla bu heriflerinde biraz parmağı var gibi....bir kimlik fotokopisi ile adamlar dolandırıcılık yapıyorlar türkiyenin durumu gerçekten çok vahim...her yere bırakıyoruz nerdeyse kimlik fotokopisi bu hepimizin başına gelebilir arkadaşlar o yüzden dikkatli olalım...

Evet bende artık bu son turkcell faciasından sonra herkese şüpheyle bakmaya başladım önceki günde gazetenin birinde benim başıma gelen aynı olay manşet yapılmıştı numara habersiz taşınıyo kimlik bilgileri felan değişiyor gerçek hat sahibi ispat edemiyor hattın kendinin olduğuna.Artık kimseye kimlik fotokopisi felan vermiyorum.Kargo geldi onlar bile tc no istiyo salladım kafadan

Hayatımız sınav

3384 Mesaj
6 Ocak 2012; 23:41:42 

quote:

quote:

quote:

quote:

Evet bende artık bu son turkcell faciasından sonra herkese şüpheyle bakmaya başladım önceki günde gazetenin birinde benim başıma gelen aynı olay manşet yapılmıştı numara habersiz taşınıyo kimlik bilgileri felan değişiyor gerçek hat sahibi ispat edemiyor hattın kendinin olduğuna.Artık kimseye kimlik fotokopisi felan vermiyorum.Kargo geldi onlar bile tc no istiyo salladım kafadan

aslında bunun yasalaşıp bu tip 2.el alım satımlarda satıcınında kimlik fotokopisi gibi bir evrak vermesi lazım....herif bir kartvizit veriyor imei yazılı 3 ay sonra gitsen baksan dükkan el değiştirmiştir dolandırılan dolandırılmıştır istediğin kadar haykır hiç bir şey iddaa edemezsin...doğru değilmi hocam???

12339 Mesaj
6 Ocak 2012; 23:57:10 

quote:

cebimize kalan 20 lira(18.90tl) ile 100tl lik konuşma paketi satın alıyoruz özgür genç tarifesinde her yöne 2000dk ya kadar konuşuyoruz...200 çağrı her çağrı 10dk 200x10=2000dk

mnt olmadan, özgür genç tarifesindekiler bu paketi nasıl alıyor? alabiliyormu?

DH FOSİL GRUBU:2001-2005 ÜYELERİ

5408 Mesaj
7 Ocak 2012; 0:08:06 

Turkcell Full Paketi 40TL yapsın 2 yıl taahhüt vereyim.

Nikon D5100 18-55mm VR Kit , 50mm F1.8G , 55-300mm VR // iPhone 5 16GB // Sennheiser CX-300-II

Kendi yıldızını takip et.

3384 Mesaj
7 Ocak 2012; 0:17:23 

quote:

Orijinalden alıntı: Noxco

quote:

alamıyor şöyle alamıyor....sadece mnt ile gelenlere her yöne....mevcut abonelere şebeke içi yani vodafone yönüne 100tl...

3384 Mesaj
7 Ocak 2012; 0:21:00 

quote:

Orijinalden alıntı: _Maxy_

Turkcell Full Paketi 40TL yapsın 2 yıl taahhüt vereyim.

herşey soğuk şubatta...bekliyelim ve görelim turkcellin yeni kampanyalarını ve tarifelerini...umarım şubat gibi soğuk olmaz turkcell...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GaMeLeCtROniCa -- 7 Ocak 2012; 0:21:16 >

12339 Mesaj
7 Ocak 2012; 0:43:23 

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Noxco

quote:

alamıyor şöyle alamıyor....sadece mnt ile gelenlere her yöne....mevcut abonelere şebeke içi yani vodafone yönüne 100tl...

Teşekkürler.

DH FOSİL GRUBU:2001-2005 ÜYELERİ

344 Mesaj
7 Ocak 2012; 17:39:14 

evet arakdaşlar bugün vodafone geçiş yapmak için baş vurdum şimdi tarife olarak cebine göre tarifesi yazmışlar
bunu sonradan online işlemlerden ögür genç tarifesine geçip 20 tl yüklesem ardından HOSGELDIN yazıp 7048'e ücretsiz gönderip 20 tl ye 100 tl alabilirmiyim?

3384 Mesaj
7 Ocak 2012; 22:42:53 

quote:

evet arakdaşlar bugün vodafone geçiş yapmak için baş vurdum şimdi tarife olarak cebine göre tarifesi yazmışlar
bunu sonradan online işlemlerden ögür genç tarifesine geçip 20 tl yüklesem ardından HOSGELDIN yazıp 7048'e ücretsiz gönderip 20 tl ye 100 tl alabilirmiyim?

niye taşırken özgür genç e geçmedin...dene bakalım olur muhtemelen...

342 Mesaj
19 Ocak 2012; 22:42:14 

Özgu gence gecmeden de 20 tl 100 TL den faydalanırsın.sonra özgugence gec sona taife değiştidiğin için sıkıntı olmasın.

Herşey hikaye Saglıklı günler sahane

147 Mesaj
1 Temmuz 2013; 17:33:09 

arkadaşlar şu an hem internet hem de telefon olarak en mantıklı en uygun hangisi acaba fatura hatlarda ?

16 Mesaj
2 Temmuz 2013; 4:27:47 

al birini, vur ötekine.. hepsi kazıkçı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

68 Mesaj
14 Eylül 2013; 14:53:07 

Annem ayda 500dakika avea kamu mini tarıfesınde. Ayda vergiler dahil 28 tl ödüyor. Ama konuşması ayda ortalama 200-250 dakika arası. Şimdi bir de akıllı telefon aldık. Dolayısıyla internet de lazım sımdı. Ama sanırım 500MB ile 1GB arası kullanımı geçmez aylık kullanımı. Bana uygun tarife onerebilir misiniz? 250 dakika her yone. 1GB-500MB arası interneti olan bir paket.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Kiss Me! I'm a Pilot!!!

321 Mesaj
14 Eylül 2013; 15:34:37 

Ben de şunu yapıyorum Vodafone Cep Kazan'dayım, aylık 25 lira yüklemeye Vodafonelularla 1000 dakika (gençseniz +1000 dakika daha toplam 2000) hediye veriyor. 25 Lira hala cepte, onunla da eğer çok konuşan biriyseniz her yöne 500 dk 25 lira (gençlere indirimi var mıydı hatırlamıyorum), SMS çok kullanan biriyseniz 11 liraya 10000 sms vodafonelularla+ 2000 sms her yöne olan sms paketi -ekstradan haftasonu 2000 dk vodafonelularla hediye de bu veriyor- alırsınız, internet kullanıyorsanız freezonelulara 1 gb 15 lira, onu alırsınız. ben cepnet kullanıyorum ama yeni üye alımına kapandı. yani 25 liraya;

2000 dk vodafonelularla + 500 dk her yöne,
2000 dk vodafonelularla+ 12.000 sms + haftasonu 2000 dk daha vodafonelularla + 14 lira hala cepte,
2000 dk vodafonelularla+ 1 gb internet + 10 lira hala cepte

yapabilirsiniz. Dediğim gibi ben cepnet kullanıyorum, 2000 dk + sınırsız internet + 10 lira cepte oluyor bende. İnterneti çok kullandığım ve sadece vodafonelularla konuştuğum için de gayet cazip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aristeas -- 14 Eylül 2013; 15:36:11 >

Eski üyeliğim La Liberté için şifre hatırlatma kodu mailime bir türlü gelmediğinden ötürü yeni olarak bu üyeliği açmış bulunmaktayım.

68 Mesaj
15 Eylül 2013; 15:03:41 

Sanırım Avea dan yine SecBegenAl Kamu tarifesine gecirecegım annemi.

SeçBeğenAl Kamu Tarifesi Detayları

Tarife aylık ücreti 9 TL
Tarife kapsamındaki her yöne aramalar 35 Kr /dk
Tarife kapsamında SMS gönderimleriz 41,5 Kr / SMS
Tarife kapsamında MMS gönderilmeriniz 99 Kr / MMS

Ek Paketler Detayları

Paket İsmi Paket Aylık Ücreti Paket İçeriği
Modüler Kamuiçi Sınırsız Paket 9 TL Avea Kamu hatlarıyla sınırsız konuşma
Modüler Aveaiçi 1000dk Paketi 9 TL Avea yönüne 1000 dakika konuşma
Modüler Heryöne 300dk Paketi 9 TL Her yöne 300 dakika konuşma
Modüler Heryöne 1000SMS Paketi 9 TL Her yöne 1000 SMS
Modüler 1GB İnternet Paketi 9 TL 1 GB cepten internet
Modüler Heryöne 300dk 2.Paket 9 TL Her yöne 300 dakika konuşma

Toplamda 9 tl tarife ücreti. 300 dak heryone 9 tl ve 1gb internet 9tl yani toplamda 27 tl oluyor. Daha iyisi yok sanırım.

Kiss Me! I'm a Pilot!!!

1054 Mesaj
16 Eylül 2013; 4:16:30 

quote:

Orijinalden alıntı: goldtr

Annem ayda 500dakika avea kamu mini tarıfesınde. Ayda vergiler dahil 28 tl ödüyor. Ama konuşması ayda ortalama 200-250 dakika arası. Şimdi bir de akıllı telefon aldık. Dolayısıyla internet de lazım sımdı. Ama sanırım 500MB ile 1GB arası kullanımı geçmez aylık kullanımı. Bana uygun tarife onerebilir misiniz? 250 dakika her yone. 1GB-500MB arası interneti olan bir paket.

PTTCELL 200 dk her yöne konuşma, 250 her yöne SMS, 250mb sınırsız internet. 14 Lira faturalı.

"HAYATTA YEGÂNE VARLIĞIM VE SERVETİM, TÜRK OLARAK DOĞMAMDIR."
“BU MEMLEKET TARİHTE TÜRKTÜ, HÂLDE TÜRKTÜR VE EBEDİYEN TÜRK OLARAK YAŞAYACAKTIR.”
MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

68 Mesaj
16 Eylül 2013; 20:24:06 

Harika bir paket. Internet de 250mb sonrası limitsiz. Muhteşem. Çok teşekkür ederim. Geçiş yapıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goldtr -- 16 Eylül 2013; 20:24:54 >

Bu mesajda bahsedilenler: @sonkurt

Kiss Me! I'm a Pilot!!!

890 Mesaj
17 Eylül 2013; 0:04:56 

Tabii ki PTTCELL
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Mobil Operatörler » Vodafone » 3 OPERATÖRÜN KONUŞMA+SMS+İNTERNET TARİFELER VE PAKETLERİ
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.375