- x
Elektronik Haşere Kovucu 19 TL
48 Cevap8703 Görüntüleme2 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

14 Mesaj
5 Ocak 2012; 18:18:33 

Arkadaşlar bu aleti kullananlar var mı nasıl, forumumuzda açılmış bir başlıkta kullananlar tecrübelerini paylaşmışlardı bayağı fayda gören olmuş
Fakat bu marka bu site bu ürün mü bilmiyorum

http://www.batangemi.co...-kovucu-riddex-316.html

410 Mesaj
20 Mayıs 2012; 16:53:08 

arkadaşlar bu ürün şehir fırsatında şu anda kullananlar var mı 10 liralık çeklerle çok uyguna gelir bilen var mı nasıl ?

http://www.sehirfirsati...e/kampanyadacom/6030455

21232 Mesaj
20 Mayıs 2012; 17:04:02 

Videoda fiyatının 217$ olduğu yazıyor da nasıl olup bunlar 19TL ye satıyor?

Bazıları hayatı dolu dolu yaşar. Bazıları ise yavaşça akıp geçmesini bekler. Ama hayatı biryerde yakaladın mı, işte O zaman muhteşem birşey olur...

2030 Mesaj
20 Mayıs 2012; 17:09:12 

Yorumlardan birinde derki

"EVİMDE KIRMIZI KARINCALAR VARDI ÇOK MUTSUZLARDI . RİDDEX ALDIM. ŞİMDİ ÇOK MUTLULAR ULTASONİK SESLERLE HALAY BİLE ÇEKİYORLAR:) BİR DE LAMBASI VAR BELKİ KARANLIKTA YİYECEKLERİ GÖREMEZLER DİYE.EGER SİZİN HAŞERALARDA MUTSUZSA ONLARI MUTLU ETMEK İÇİN KAÇIRILMAZ FIRSAT HEMEN ALIN:)"

Battlefield ID : BoRaXS

246 Mesaj
20 Mayıs 2012; 17:18:23 

quote:

Orijinalden alıntı: Wanker

Yorumlardan birinde derki

"EVİMDE KIRMIZI KARINCALAR VARDI ÇOK MUTSUZLARDI . RİDDEX ALDIM. ŞİMDİ ÇOK MUTLULAR ULTASONİK SESLERLE HALAY BİLE ÇEKİYORLAR:) BİR DE LAMBASI VAR BELKİ KARANLIKTA YİYECEKLERİ GÖREMEZLER DİYE.EGER SİZİN HAŞERALARDA MUTSUZSA ONLARI MUTLU ETMEK İÇİN KAÇIRILMAZ FIRSAT HEMEN ALIN:)"

çok iyi ya

410 Mesaj
20 Mayıs 2012; 17:22:46 

quote:

Orijinalden alıntı: S0N3R

çok iyi ya

ne diyonuz şimdi alalım mı belki iyi bişeydir

246 Mesaj
20 Mayıs 2012; 17:26:24 

quote:

Orijinalden alıntı: Howard88

ne diyonuz şimdi alalım mı belki iyi bişeydir

bence traş hocam bu,boşa para vermeye gerek yok,

buna vereceğiniz paraya tarım ilacı alın,bir kere ilaçlayın3 yıl götürür :D benim evdeki tahta kurularının bile anasını aglattı :D

410 Mesaj
20 Mayıs 2012; 17:27:36 

quote:

buna vereceğiniz paraya tarım ilacı alın,bir kere ilaçlayın3 yıl götürür :D benim evdeki tahta kurularının bile anasını aglattı :D

tarım ilacıda çok sakat aslında zehirleme etkisi çok yüksek neyse ne olduğu belli olmayan şeyleri almamak lazım yararından çok zararı olabilir

458 Mesaj
20 Mayıs 2012; 17:33:09 

Biz de zamanında cep telefonuna 'Sivrisinek Kovucu' programı yüklettik. Yaz gelsin de deneyelim diye sivrisineklerin yolunu gözler olduk. Sonunda sivrisinek mevsimi geldi. Programı açıp telefonu sivrisineklerin dibine kadar 1 saat boyunca soktuk ama sivrisinekler banamısın demedi. Son derece mutlu gözüküyorlardı. Yani bu tarz aletlerin bir etki göstereceğine olan inancımız da o gün son buldu.

46 Mesaj
20 Mayıs 2012; 17:55:28 

ben geçen sene yazın bir site ücretsiz (kargo bedelli 3,5tl) sinekler için anahtarlık şeklinde tanıtmışlardı ancak bu aleti çalıştırmama rağmen banamısın demiyorlar bütün sivriler tadıma baktı diyebilirim.

14 Mesaj
20 Mayıs 2012; 17:59:07 

quote:

Hocam ama hamam böceği var bu antalyalılar iyi bilir apartmanı ilaçlatırsın işte soykırım felan 1 ay rahat edersin ama 1 ay sonra uça uça gelir bir tanesi ilaç boşa gider

769 Mesaj
20 Mayıs 2012; 18:10:46 

Bunu tavsiye ederim,pencere ve kapı girişlerine,dolap altlarına sıkıyorum ara ara 4 yıldır evde hiç böcek görmedim.

DETAN MAXI

MİKROKAPSÜL TEKNOLOJİSİ İLE BÖCEK SORUNUNA KÖKTEN ÇÖZÜM! 6 AY BOYUNCA ETKİSİNİ KORUR!

# İçindeki ‘mikrokapsüller’ hamamböceği, kaloriferböceği, karafatma, pire, akrep ve örümcek gibi tüm yürüyen haşerelerin midesinde çözülerek onları yok eder.

# Üstelik uyguladığınız yerden geçen böcek , üzerine yapışan mikrokapsülü yuvasına taşır ve diğer böceklere de bulaştırır.

# Püskürttüğünüz noktada yüzeyden temizlenmediği sürece 6 aya kadar etkisini korur.

# İnsan sağlığına, çevreye, evcil hayvanlara ve bitkilere zarar vermez.

# Su bazlı olduğundan kokusuzdur ve leke yapmaz.

Ürün Özellikleri

# DETAN MAXI’NİN ETKİSİ İLK UYGULAMADAN 12 SAAT SONRA GÖRÜLÜR.

# UYGULAMAYI 6 AYDA BİR TEKRARLAMANIZ ÖNERİLİR.

# KULLANMADAN ÖNCE İYİCE ÇALKALAYINIZ.

# Detan Maxi ev içinde ve dışında haşerelere karşı etkin bir koruma sağlar. Evinizde yaşayan haşere topluluklarını yok ederken, yeni kolonilerin evinize girmesini ve üremesini önler.

# Detan Maxi, mikrokapsül teknolojisi sayesinde akrep, örümcek, hamamböceği, kalorifer böceği, karınca, sivrisinek ve karasineğe karşı etkilidir.

# Detan Maxi kokusuzdur.

Kullanımı

Tetiği kullanarak böceklerin sık görüldüğü duvar ve dolap diplerine, çatlaklara, mazgal ağızlarına, kapı ve pencere önlerine püskürtünüz.

Uyarılar

# Çocuklardan, gıda maddelerinden ve bunların kaplarından uzak tutunuz.

# Elektrikli prizlerin üzerine püskürtmeyiniz.

# Kullanılmış Detan Maxi ambalajlarını başka amaçlarla kullanmayınız; usulüne uygun olarak yakarak veya gömerek imha ediniz.

# Zehirlenme Belirtileri: Baş dönmesi, mide bulantısı, aşırı terleme ve kusma.

# İlk yardım: Zehirlenme belirtileri görüldüğünde doktor çağrılmalı, hasta temiz havaya çıkarılmalı ve ilaçla temas eden yerler bol su ile yıkanmalıdır.

# ZEHİRLENME DURUMLARINDA GEREKTİĞİNDE ZEHİR DANIŞMA MERKEZİNİN 114 NO'LU TELEFONUNU ARAYINIZ.

Bileşimi

Chlorpyrifosethyl % 0.4, demineralize su ve dolgu maddeleri % 99.6

0

Ekteki dosya (1)

Hafta içi saat 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün,saat 14:00'ten sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya verilir. Perşembe saat 14:00'ten sonra ve Cuma - Cumartesi - Pazar günleri gelen siparişler Pazartesi günü kargoya verilir.

9536 Mesaj
20 Mayıs 2012; 20:50:34 

Abi ultrasonik diyor bir de ya.

Zaten evren bu dalgalar ile dolu. Renklerin bile hepsini göremiyoruz. Bu hayvanlar sesten etkilenseydi bu uzaydaki artalan gürültüsünden topu nalları dikerdi. Ya da daha basit örnek ile; "len, hışt, bak ş.size, ulan yakalarsam, ahh kaba etimden soktu namussuz" gibi çıkardığımız onca gürültüye ve ettiğimiz küfre rağmen yüzsüz yüzsüz gelip sokmaya devam etmezlerdi. Köyde geçirdiğim yanlardan birinde bir gecede kevgire çevirmişlerdi namussuzlar. Su içsem acaba deliklerden sızar mı diye düşündüm bir an o derece.

Deneme Bakalım İmza Düzeldi Mi

6257 Mesaj
20 Mayıs 2012; 21:01:58 

quote:

Orijinalden alıntı: turkuwaz

ben geçen sene yazın bir site ücretsiz (kargo bedelli 3,5tl) sinekler için anahtarlık şeklinde tanıtmışlardı ancak bu aleti çalıştırmama rağmen banamısın demiyorlar bütün sivriler tadıma baktı diyebilirim.

Evet bende de var ondan 2 tane hiç denemedim ama zaten deneyince de sizin gibi bir sonuçla karşılaşacağım belliydi ama ürünün etkisi erkek sivri sineklereydi diye hatırlıyorum ve erkek olanları değil dişi olanları ısırıp zarar veriyor insana zaten. Kısaca kargo şirketini kazandırdık zamanında.

9536 Mesaj
20 Mayıs 2012; 21:08:14 

quote:

Orijinalden alıntı: aykutsahin_07

Hocam ama hamam böceği var bu antalyalılar iyi bilir apartmanı ilaçlatırsın işte soykırım felan 1 ay rahat edersin ama 1 ay sonra uça uça gelir bir tanesi ilaç boşa gider

Hamam böcekleri kakalaklar.

Bir nükleer felaket olsa. Nükleer bir savaş mesela. Bir tek onlar canlı çıkar. Cesur yürek hesabı bayrağı dikerler.

Kafaları kopsa bile haftalarca açlıktan ölene kadar yaşamlarını sürdürürler. Bir tanesini ezersiniz, öldürdüm sanarsınız. Yırtık çoraptan fırlar gibi fırlar gene.

Öyle bir mahlukattır kendileri.

Deneme Bakalım İmza Düzeldi Mi

46 Mesaj
20 Mayıs 2012; 23:10:52 

quote:

Orijinalden alıntı: bilgehankalkan

Evet bende de var ondan 2 tane hiç denemedim ama zaten deneyince de sizin gibi bir sonuçla karşılaşacağım belliydi ama ürünün etkisi erkek sivri sineklereydi diye hatırlıyorum ve erkek olanları değil dişi olanları ısırıp zarar veriyor insana zaten. Kısaca kargo şirketini kazandırdık zamanında.

evet kargocular kazandı

1161 Mesaj
20 Mayıs 2012; 23:28:13 

hep merak edip denemediğim bir şeydi sayenizde bunun da para tuzağı olduğunu gördüm

Hizmet ediyorum insanlara hayvanlara doğaya. Kağıtları camları dışarıda dahi sağa sola atmayıp elimden geldiğince ayrı poşetleyip toplu çöpün yanına koyuyorum ki başkalarına para kazandırıyorum. Biten pilleri atık pil kutusuna atıp doğaya zarar vermiyorum. Yediğim etin kemiğini kedi köpeğe yiyemeyeceğim bayat ekmeği kuşlara veriyorum. Tükettiğim meyvelerin çekirdeklerini doğaya dikemezsem uygun gördüğüm yerelere serpip hiç yoktansa o tohumlara bir şans tanıyorum. Hiç zor değil inan çok mutlu oluyorum. Beruby,nakitkazan sitelerinden uzak durun.

653 Mesaj
20 Mayıs 2012; 23:52:54 

orijinal olan değil ürün maalesef 1000tl ye filan satılıyordu eskiden iş gören cihazlar

227 Mesaj
20 Mayıs 2012; 23:54:40 

bu konuyla ilgili petsgo diye bir kovucu vardi. Kullanan eden var mi acaba nasildir. Biktim su hamam boceklerinden buz dolabina giriyorlar artik ya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

SATILIK GALAXY S WIFI 5.0 İÇİN TIKLA

31 Mesaj
21 Mayıs 2012; 4:22:23 

geçenlerde şunu aldım.

http://www.hepsiburada....=17604&SKU=EVRIKONRKN08

bizim evde arada bir fare, bazen de hamam böcek olurdu. artık ikisini de göremiyorum. havalar ısınmaya başladığı zaman salona ufak karasinekler girer bir eksen etrafında dönmeye başlarlardı salonun ortasında, onlar da 5 dakika takılıp gitmeye başladı. bazen büyük karasinekler gelir, bütün ev odalarını dolanır gün boyu çıkmazdı. şimdi 5 dakika dolanıp kaçıyorlar. başlarda rastlantı diye düşünmüştüm ama durum süreklilik kazandı. sivrisinek performansını bilmiyorum yaz biraz daha gelsin netleşecek. ürün yorumları arasında olumlu yorum yapanlar, olumsuz yorum yapanlar var. olumlu yorumlara onlarca "hayır" oy verenler de var. herkes farklı birşey yaşıyor. ilk kullanmaya başlandığında evde daha çok böcek görüldüğünden olabilir kötü yorumlar. yuvalarından kaçmaya başlıyorlarmış hayvanlar. aletin menzili ile evin büyüklüğü, evde nereye konumlandığı da önemli tabi. bu üründe 230 m2 menzil yazıyor, bizim ev 60 m2. sonuçta linkini verdiğiniz ürünü bilemiyorum ama aldığım ürün bence iyi. tavsiye ederim.

895 Mesaj
21 Mayıs 2012; 8:59:14 

quote:

Orijinalden alıntı: andre_

Arkadaşlar bu aleti kullananlar var mı nasıl, forumumuzda açılmış bir başlıkta kullananlar tecrübelerini paylaşmışlardı bayağı fayda gören olmuş
Fakat bu marka bu site bu ürün mü bilmiyorum

http://www.batangemi.co...-kovucu-riddex-316.html

malum cihazdan almıştım.
Sinekleri yavaşlatmasından başka bir faydasını göremedim sakın almayınız.

14 Mesaj
21 Mayıs 2012; 8:59:21 

quote:

Orijinalden alıntı: DigitalWorld

Abi ultrasonik diyor bir de ya.

Zaten evren bu dalgalar ile dolu. Renklerin bile hepsini göremiyoruz. Bu hayvanlar sesten etkilenseydi bu uzaydaki artalan gürültüsünden topu nalları dikerdi. Ya da daha basit örnek ile; "len, hışt, bak ş.size, ulan yakalarsam, ahh kaba etimden soktu namussuz" gibi çıkardığımız onca gürültüye ve ettiğimiz küfre rağmen yüzsüz yüzsüz gelip sokmaya devam etmezlerdi. Köyde geçirdiğim yanlardan birinde bir gecede kevgire çevirmişlerdi namussuzlar. Su içsem acaba deliklerden sızar mı diye düşündüm bir an o derece.

hahaha çok iyi ya

1126 Mesaj
9 Temmuz 2012; 15:58:11 

iyi de hala bu ürün indirim sitelerinde satılıyor ve memnun olanlar da çok..napsak alsak mı yoksa almasak mı? yok mu kullanıcı?

7137 Mesaj
9 Temmuz 2012; 19:01:48 

quote:

Orijinalden alıntı: DigitalWorld

Hamam böcekleri kakalaklar.

Bir nükleer felaket olsa. Nükleer bir savaş mesela. Bir tek onlar canlı çıkar. Cesur yürek hesabı bayrağı dikerler.

Kafaları kopsa bile haftalarca açlıktan ölene kadar yaşamlarını sürdürürler. Bir tanesini ezersiniz, öldürdüm sanarsınız. Yırtık çoraptan fırlar gibi fırlar gene.

Öyle bir mahlukattır kendileri.

hamam böceği hangisi oluyor? karafatma ile ayrı şeyler mi bunlar? ben de dün gece bir tane tırtılımsı, 40ayak türünde bişey öldürdüm. çıyan diyeceğim ama o kadar büyük değildi.

3466 Mesaj
9 Temmuz 2012; 19:11:13 

bende tarım ilacından yanayım,daha uzun ömürlü.tatile gittiğimizde ilaçlarız yıllık çok şükür birşey çıkmaz. her sene odaları ilaçlamak yetiyor.
kullandığımız ilaçta bu ddt diye geçiyor.
http://tr.wikipedia.org/wiki/DDT

478 Mesaj
9 Temmuz 2012; 19:57:08 

Paylaşmadan Edemiyecem. Konuyu Kirlettiğim için Kusura bakmayın.

Bir Hamam Böceğinin Günlüğü

105 Mesaj
10 Temmuz 2012; 12:36:10 

GittiGidiyor' da 12.90 TL' ye satılıyor. Ayrıca da 4 TL kargo ücreti var. Aldım ancak deneme fırsatım olmadı henüz. Ürün 1 gün içinde kargoya verildi ve karton kutu içinde muhafazalı olarak geldi.

Evrendeki kozmik arkaplan ışıması bile böcekleri durduramıyor bu cihaz nasıl durduracak denmiş :) O ışıma büyük patlamanın yankısı kabul edilen ve elektromanyetik mahiyette bir dalgadır. Bizim alet ise insan kulağının duyamayacağı ancak böcüğün algılayabileceği 20hz gibi düşük frekanslı sesleri üretmektedir. Cihazı kullananlar böceklerin evde dans ettiğini rapor etmişler. Buna benzer videolar youtube' da da var. Aslında düşünürsek çokta mantıksız değil bu durum böcüklerin frekansa tepki verdiğini gösteriyor olabilir. Cihaz dışardan yeni gelecek olan böceği fareyi durdurabiliyor mu önemli olan o. Yoksa evde yuva yapmış olanlar hele de cihaza yakında olanlar merak ve dengesizlik içinde ortada gezinebilirler. Link.

706 Mesaj
10 Temmuz 2012; 13:23:05 

quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

bende tarım ilacından yanayım,daha uzun ömürlü.tatile gittiğimizde ilaçlarız yıllık çok şükür birşey çıkmaz. her sene odaları ilaçlamak yetiyor.
kullandığımız ilaçta bu ddt diye geçiyor.
http://tr.wikipedia.org/wiki/DDT

Maalesef DDT tüm dünyada 70'li yıllarda yasaklandı. Kendisi dünyanın en tehlikeli zehiridir belki de...

DDT, (dikloro difenil trikloroethan) çok zehirli ve inatçı bir böcek öldürücüdür. Kolayca vücut dokusundaki yağlarda çözülür ve gıda zincirinde birikmeye başlar. 1939 yılında keşfedilen DDT, dünyada en yaygın biçimde kullanılan böcek ilacıydı.[kaynak belirtilmeli] Balıklar ve kuşlar için çok öldürücü olduğu anlaşıldı.[kaynak belirtilmeli] Kuşların yumurtalarının kabuklarını zayıflattığı ve üremelerini sonuçsuz bıraktığı için az kalan birçok türün, soyunun tükenmesine yol açacaktı.[kaynak belirtilmeli] 1970'li yıllarda ABD ve Avrupa'da yasaklandı. DDT'nin zararlı olduğu Rachel Carson tarafından bulunmuştur. DDT kullanıldığı zamanlar canlıların (insanlar, hayvanlar, bitkiler ve diğer canlılar) büyük bir bölümü hasar görmüştür. DDT çok etkileyici bir ilaçtır ve bütün canlıları öldürebilecek bir etkisi vardır. Bu yüzden kullanımdan kalkmıştır.

472 Mesaj
10 Temmuz 2012; 14:37:26 

quote:

Orijinalden alıntı: Bir Kedi Gördüm Sanki

Bunu tavsiye ederim,pencere ve kapı girişlerine,dolap altlarına sıkıyorum ara ara 4 yıldır evde hiç böcek görmedim.

DETAN MAXI

MİKROKAPSÜL TEKNOLOJİSİ İLE BÖCEK SORUNUNA KÖKTEN ÇÖZÜM! 6 AY BOYUNCA ETKİSİNİ KORUR!

# İçindeki ‘mikrokapsüller’ hamamböceği, kaloriferböceği, karafatma, pire, akrep ve örümcek gibi tüm yürüyen haşerelerin midesinde çözülerek onları yok eder.

# Üstelik uyguladığınız yerden geçen böcek , üzerine yapışan mikrokapsülü yuvasına taşır ve diğer böceklere de bulaştırır.

# Püskürttüğünüz noktada yüzeyden temizlenmediği sürece 6 aya kadar etkisini korur.

# İnsan sağlığına, çevreye, evcil hayvanlara ve bitkilere zarar vermez.

# Su bazlı olduğundan kokusuzdur ve leke yapmaz.

Ürün Özellikleri

# DETAN MAXI’NİN ETKİSİ İLK UYGULAMADAN 12 SAAT SONRA GÖRÜLÜR.

# UYGULAMAYI 6 AYDA BİR TEKRARLAMANIZ ÖNERİLİR.

# KULLANMADAN ÖNCE İYİCE ÇALKALAYINIZ.

# Detan Maxi ev içinde ve dışında haşerelere karşı etkin bir koruma sağlar. Evinizde yaşayan haşere topluluklarını yok ederken, yeni kolonilerin evinize girmesini ve üremesini önler.

# Detan Maxi, mikrokapsül teknolojisi sayesinde akrep, örümcek, hamamböceği, kalorifer böceği, karınca, sivrisinek ve karasineğe karşı etkilidir.

# Detan Maxi kokusuzdur.

Kullanımı

Tetiği kullanarak böceklerin sık görüldüğü duvar ve dolap diplerine, çatlaklara, mazgal ağızlarına, kapı ve pencere önlerine püskürtünüz.

Uyarılar

# Çocuklardan, gıda maddelerinden ve bunların kaplarından uzak tutunuz.

# Elektrikli prizlerin üzerine püskürtmeyiniz.

# Kullanılmış Detan Maxi ambalajlarını başka amaçlarla kullanmayınız; usulüne uygun olarak yakarak veya gömerek imha ediniz.

# Zehirlenme Belirtileri: Baş dönmesi, mide bulantısı, aşırı terleme ve kusma.

# İlk yardım: Zehirlenme belirtileri görüldüğünde doktor çağrılmalı, hasta temiz havaya çıkarılmalı ve ilaçla temas eden yerler bol su ile yıkanmalıdır.

# ZEHİRLENME DURUMLARINDA GEREKTİĞİNDE ZEHİR DANIŞMA MERKEZİNİN 114 NO'LU TELEFONUNU ARAYINIZ.

Bileşimi

Chlorpyrifosethyl % 0.4, demineralize su ve dolgu maddeleri % 99.6

0

Bu ilaç bizde hiç bir işe yaramadı. Denediğimiz hiç bir ilaç. Ta ki jel böcek yemi ile tanışıncaya kadar. Bu ürünler anlık çöüzm oluyor ve sürekli almak zorunda kalıyorsun. Ama jel böcek yemi köklerini kurutuyor. Ayrıca ultrasonik ses çıhazıda işe yaramamıştı.

http://www.zargan.org/h...ocegi-ilaci-kesin-cozum

1126 Mesaj
10 Temmuz 2012; 16:28:38 

peki evde habire fındık fareleri çıkıyor, ürün olarak ne önerirsiniz?

91 Mesaj
10 Temmuz 2012; 17:46:41 

------------------------------hamitb3-----------------------------

383 Mesaj
10 Temmuz 2012; 18:25:14 

Hocam hamam bocegi ve karafatma konusunda dupont advi.... Jel (tam hatırlamıyorum) bu ilactan ufak ufak saga sola bırakıyorsunuz 3 gun icinde ayaklı haşere kalmıyor evde 3 evi boyle tertemiz ettim tavsiyemdir, detan, baygon ne denediysem kokleri kurumadı bu ilac haric;)

Cowon D2+iriver t60+Sennheizer Cx300+Etymotic ER

Xbox elite + philips lcd= Wow

383 Mesaj
10 Temmuz 2012; 18:29:34 

quote:

Orijinalden alıntı: kapisiz

Hocam şu yapıştırıcılar var kartona sürüp Üstüne peynir bırakıyosun, etrafta baska yemek bırakma. 2 gun icinde yapısıyor sende canlı canlı ister oldur ister cöpe at karar senin :)

Cowon D2+iriver t60+Sennheizer Cx300+Etymotic ER

Xbox elite + philips lcd= Wow

1931 Mesaj
10 Temmuz 2012; 21:26:12 

işe yaramıyor bu tarz zımbırtılar

21232 Mesaj
10 Temmuz 2012; 21:57:37 

quote:

Orijinalden alıntı: kapisiz

Evi terket
Fare olan evi asla fareden arındıramazsın

Bazıları hayatı dolu dolu yaşar. Bazıları ise yavaşça akıp geçmesini bekler. Ama hayatı biryerde yakaladın mı, işte O zaman muhteşem birşey olur...

720 Mesaj
10 Temmuz 2012; 22:13:32 

quote:

Orijinalden alıntı: counterdoctor

Hocam şu yapıştırıcılar var kartona sürüp Üstüne peynir bırakıyosun, etrafta baska yemek bırakma. 2 gun icinde yapısıyor sende canlı canlı ister oldur ister cöpe at karar senin :)

Bu yöntemle iş yerinde 1 gecede 5 fare yakaladim gece parti veriyolar galiba =)

235 Mesaj
10 Temmuz 2012; 23:20:47 

Bu konu biraz daha uzarsa burdakilerin anılarından güzel bir kitap çıkar

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE,TÜRKİYELİYİM DİYENE ,EKMEĞİNİ YEDİĞİ VATANINA İHANET ETMEYENLERE.
NE YAZIKTIR Kİ O ZAVALLI VATANSIZ SOLUCANLARA......

209 Mesaj
10 Temmuz 2012; 23:43:43 

Sivrisinek den kurtulmamiz lazim. 1 yasinda kizim var hep onu isiriyorlar. Acil birsey bulmam lazim

704 Mesaj
10 Temmuz 2012; 23:53:27 

quote:

Orijinalden alıntı: siradan

Sivrisinek den kurtulmamiz lazim. 1 yasinda kizim var hep onu isiriyorlar. Acil birsey bulmam lazim

Camlara kapılara sineklik taktırıp sade onları açık bırakın
Sivrisinek kovucu prize takılan tablet / sıvı ürünleri deneyin
Odada camın ve kapının yanında fesleğen bulundurun
vs. vs ..

Kapitalistlerin genel kuralıdır, bir sistem işlerine gelmiyorsa, sistemi tıkayıp halka acı çektirip, sistemden şikayet ettirirler. Sonra da sizin için sistemi değiştirdik deyip, hem halkı kazıklarlar hem de alkış alırlar.
Bkz. Sağlık sistemi : 1 2

7137 Mesaj
11 Temmuz 2012; 2:22:07 

ya da en güzeli kızın etrafına bir cibinlik sallandırın.

536 Mesaj
11 Temmuz 2012; 3:11:18 

Bu elektronik cihazlar zayıflama ürünleri gibi palavra. Bir kere alıp denemiştim sonra sivrisineğin uçup cihazın üzerine konduğunu gözümle gördüm :)

1525 Mesaj
11 Temmuz 2012; 7:25:35 

quote:

Orijinalden alıntı: face1tr

ya da en güzeli kızın etrafına bir cibinlik sallandırın.

aynı fikirdeyim cibinlik zaten sineklik anlamına geliyor. çocukları ısıran sineklere karşı çözüm yüzyıllar önce bulunmuş.

209 Mesaj
11 Temmuz 2012; 7:45:29 

quote:

Orijinalden alıntı: karmaşık

aynı fikirdeyim cibinlik zaten sineklik anlamına geliyor. çocukları ısıran sineklere karşı çözüm yüzyıllar önce bulunmuş.

Cibinlik ve feslegen kullanabilirim. İlaclarin % 85 dogru calistigina inanmiyorum.

0 Mesaj
14 Şubat 2014; 5:01:15 

sikayetvar sitesinde de olumsuz bir eleştri almış bu ürün (Riddex Plus Elektronik Fare ve Haşere Kovucu).

Benim değinmek istediğimse ise genel bir durum….

Bu tarz ürünleri alırken araştırmadan almamak lazım. Televizyonda gördüğümüzde yalan söyleyemezler ya diye düşünebiliyoruz fakat bu insanlar sattıkları ürünün daha kullanma kılavuzunu okumamışlar. Ürün işe yarar yaramaz bir şey diyemem ama ürün tanıtımında sivrisineğe etkili olduğu yazmıyor zaten (kemirgenlerden bahsediyor). TV de fişe taktım ama henüz aktif değil işte bu düğmeye basınca (altı üstü mavi LED gece lambası) evet şimdi aktif deniyor. Ayrıca TV reklamlarında ki gibi abartıp kapı pencereyi açında demiyor bilakis en iyi sonuç önerilerinde açık bırakmamaya dikkat edin diyor.

Kısaca ürünü satan da, tanıtan da zerre kadar nedir, nasıl kullanılır, ne işe yararı bilmeden üç satır metni çevirip okumaktan aciz aklına ne gelirse sayıp pazarlayıp satmaya çalışıyor. Amaç ne belli ben kazanayım da ürün pembeymiş de ben kömür karası demişim ne fark eder kafası.

Hatta gold da ki ve batangemi deki yorumlara bakarsanız şaşırtan benzerlikler (aynı yorumlar vs.) göreceksiniz (artık yorumlarada güvenemeyeceğiz)…

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ironi_k -- 14 Şubat 2014; 6:21:52 >

284 Mesaj
14 Şubat 2014; 5:47:26 

Tamam da hort neden? Forumun suyu cikmaya basladi..

0 Mesaj
14 Şubat 2014; 6:19:23 

quote:

Orijinalden alıntı: antireis

Tamam da hort neden? Forumun suyu cikmaya basladi..
Konunun 2012 de açıldığını görebiliyorum ama hala satışı devam eden bir ürün ve insanlar hala araştırabiliyor.
Ben yeni aldım mesela ve kullanımını araştırırken ilginç sonuçlar fark edip hem ürün hakkında bildiğimi paylaştım hem de “benim değinmek istediğimse ise genel bir durum” diye bu tarz ürün satışları için dikkat çektim.
Teğmenim isterseniz konuyu kapattırın hatta silinsin konu nasıl olsa yıllar öncesinin ürünü hala satılıyorsa yeni alan varsa da yeni konu açsın artık...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ironi_k -- 14 Şubat 2014; 6:32:54 >

21232 Mesaj
14 Şubat 2014; 7:12:08 

Ben 2 yıldır Ridex kullanıyorum, evde haşerat kalmadı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

176 Mesaj
14 Şubat 2014; 10:25:13 

Mahalledeki ilaçlama şirketine ilaçlatıyorum evi mis gibi oluyor. Dediğine göre de kimyasal değil mikro cam parçaları fışkırtıyor ve sıktığı yerden geçen böcek mefta oluyor. Evi 1-2 gün terketmeye ve deli gibi temizlik yapmaya gerek yok.

126 Mesaj
14 Şubat 2014; 17:06:16 

haşereler ve fare kurbağa gibi küçük hayvanlar için önerim aktardan çöven kökü almanız. çöven kökünü kaynatıp zemini kapı eşiklerini çöven suyuyla silmeniz kafi . tabii pencereleri de silebilirsiniz. saponin içeren çöven temizlik ürünlerinde epey yaygın kullanılır.
sinek kovucu sprey olarak vücudunuza da sıkabilirsiniz ve hiç bir yan etkisi yoktur. ( denediğim için yazıyorum , hamam böceklerini de uzaklaştırıyor )
en sağlıklı ve en ucuz alternatif çöven köküdür.
bebeklerde dahi kullanımı güvenlidir .

böcek öldürücü olarak da kasımpatı kullanabilirsiniz. kasımpatı kimyasal ürünler yaygınlaşmadan önce kurutulup toz haline getirilmiş hali suyla karıştırılarak veya kaynatılıp suyu püskürtülerek kullanılırdı. halen çinde geniş tarımsal kullanımı vardır , tarla ve bostanlar kasımpatıyla çevrilir ki böcek ve küçük hayvanlar yaklaşmasın.
bu amaçla kullanılan kasımpatı http://en.wikipedia.org/wiki/Pyrethrum türüdür , beyaz ve kırmızı renktedir.
(C. cinerariifolium ve C. coccineum)
kendi teniniz üstünde kullanmayın , doğal bir ürün olsa da zehirlidir.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Sıcak Fırsatlar] » Biten Sıcak Fırsatlar » Elektronik Haşere Kovucu 19 TL
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.777