Şimdi Ara

Apple iPhone 4S, 22 yeni ülkeye daha gidiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
2.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Apple iPhone 4S, 22 yeni ülkeye daha gidiyor

Apple'ın 4 Ekim tarihinde tanıttığı ve ardından piyasaya sürdüğü iPhone 4S modeli bugüne kadar en hızlı satılan akıllı telefon modeli oldu ve rekor kırdı. 24 Ocak'ta Apple'ın açıklayacağı 2011 yılı 4. çeyrek rakamlarının ardından toplam ne kadar iPhone 4S sattığı resmi olarak ortaya çıkacak.

2011 yılını başarılı satışlarla geride bırakan iPhone 4S, 2012 yılına 22 yeni ülke pazarına girerek başlıyor. 13 Ocak tarihinde dünyanın en büyük akıllı telefon pazarı olan Çin ile birlikte Anguilla, Antigua ve Barbuda, Bolivya, Botsvana, İngiliz Virgin Adaları, Kamerun, Cayman Adaları, Orta Afrika Cumhuriyeti, Çin, Dominika, Dominik Cumhuriyeti, Ekvador, Grenada, Guam, Gine Conakry, Fildişi Sahilleri, Jamaika, Kenya, Madagaskar, Mali,Mauritius, Nijer, Senegal, St Vincent ve Grenadines, Trinidad ve Tobago, Turks ve Caicos ve Uganda ülkelerinde iPhone 4S satışına başlanacak.

Son ülkelerle birlikte iPhone 4S modelinin ulaştığı ülke sayısı 90'ı geçmiş oldu. İlk kez bu kadar geniş bir satış bölgesine ulaşan model için Apple CEO'su Tim Cook, firmanın bugüne kadar ki en iyi iPhone satış süreci yaşadığını kaydetti.

iPhone 4S'in  Çin'de piyasaya çıkması firma için büyük önem taşıyor. Ülkenin önde gelen telekom operatörleriyle anlaşma imzalayan Apple iki yeni mağazasını da faaliyete soktu. Çin'e büyük yatırım yapan Apple'ın karşılığını hangi oranda alacağı merak konusu. 

Ülkemizde de 16 Aralık tarihinde satışa sunulan iPhone 4S modelleri 2050 TL'den başlıyor.

• ben telefon sektöründe çalışıyorum magazaya gelen müşterilerin %70 iphone almak istiyor , üstelik 7 den 70 e herkes te bir alma hevesi var baya popüler türk insanı için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technotronic -- 4 Ocak 2012; 23:43:02 >
  • @.::ÇaĞLaR::. reklamısın yoksa şaka fln mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkkarabacak

@.::ÇaĞLaR::. reklamısın yoksa şaka fln mı

gözlemlerimi paylaşıyorum neden bu kadar şaşırdın ,ayrıca iphone nun benim reklamıma ihtiyacı var mı sence ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technotronic -- 4 Ocak 2012; 23:36:03 >
  • o mağazanın bulunduğu lokasyona göre değişir. eğer dediğin genel bir istatistik olsaydı insanların %70 inde iphone olurdu. neyse bana göre hangi marka olursa olsun bir telefona bu kadar para vermek doğru değil. ne olursa olsun bir bilgisayardaki kadar özgür ve rahat çalışamıyorsun.
  • Bize nie gec geliyor diye kızıyoruz çin e yeni geliyor
  • Allahtan bizi bu ulkelerden üstte görmüsler
  • çağlar haklı baksanıza apple hayranlarına :)))
    http://ressim.net/b/out.php/i5377935_armut.gif
  • quote:

Orijinalden alıntı: erci501

çağlar haklı baksanıza apple hayranlarına :)))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iphonu kötüleye kötülüye enerjisi falan kalmadı android boyların. Önceden her iphone haberine yüzlerce mesaj yazarlardı. Saçma sapan kulaktan duyma karalama haberleri kendilerine delil kabul edip burada car car öterlerdi.

şimdi bakıyorum da sesleri solukları çıkmıyor. Kabullendiler apple ın büyüklüğünü.

Bu arada arkadaşlar yurt içi veya yurt dışından iphone 4s alacak olanlar aş. konuya baksınlar, madur olmasınlar. Oldukça fazla data birikti bu konuda.

http://forum.donanimhaber.com/m_55815598/tm.htm

...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a.f.y. -- 5 Ocak 2012; 13:59:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: a.f.y.

iphonu kötüleye kötülüye enerjisi falan kalmadı android boyların. Önceden her iphone haberine yüzlerce mesaj yazarlardı. Saçma sapan kulaktan duyma karalama haberleri kendilerine delil kabul edip burada car car öterlerdi.

şimdi bakıyorum da sesleri solukları çıkmıyor. Kabullendiler apple ın büyüklüğünü.

Bu arada arkadaşlar yurt içi veya yurt dışından iphone 4s alacak olanlar aş. konuya baksınlar, madur olmasınlar. Oldukça fazla data birikti bu konuda.

http://forum.donanimhaber.com/m_55815598/tm.htm

...

söylediklerinle verdiğin link bir birine uyuyor mu ?

önce sen ona bak benim beyni yıkanmış kardeşim

• @tekno_user neden hakaret ediyorsun ?

Gençler kendinizi zorlamayın babanızın aldıgı telefonları buralarda sergilemeyin sonucta hepsi telefon amacınız nedir sizin ? bilmem kimin telefonu bilmemkiminkini dovermiş . Çocuk gibisiniz .... dur bi dakika zaten çocuksunuz .
  • quote:

Orijinalden alıntı: RevyMan

@tekno_user neden hakaret ediyorsun ?

Gençler kendinizi zorlamayın babanızın aldıgı telefonları buralarda sergilemeyin sonucta hepsi telefon amacınız nedir sizin ? bilmem kimin telefonu bilmemkiminkini dovermiş . Çocuk gibisiniz .... dur bi dakika zaten çocuksunuz .

hakaret etmiyorum, söyledikleriyle kendisi çelişmiş onu vurguladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erci501

çağlar haklı baksanıza apple hayranlarına :)))

evet çok güzel....Birde mantıklı apple karşıtlarına bakalım

• Apaçi styla
  • türkiyeden geç çıkan ülkenin olmadığını sanıyordum sevindirici, beterin beteri varmış
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.