Şimdi Ara

EN İYİ BASS VEREN KULAKLIK ÖNERİSİ YARDIM...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
1
Favori
32.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar kulaklık alıcam ama cok cesıt var sagolsun arkadaslar yardımcı oluyorlar sennheiser ie8 ve monster beats tour onerdıler bass konsunda pekı memnun kalırmıyım club-pop dınlıyorum bassların en ust sevıyede olsun ısterım ve bass tan kulaklarım tıtresın ısterım tabırı yerındeyse basslar sert olacak.önerileriniz varsa yazın lutfen. bütçem :300 civarı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceycey84x -- 4 Ocak 2012; 16:51:22 >

• Banada kaliteli bass sunabilecek bir kulakiçi kulaklık lazım ep630 kullanıyorum. Daha yüksek bass verebilecek bir kulaklık önerebilecek bir arkadaş olursa süper olur
  • Bütçenizi de yazarsanız, daha iyi yardımcı olunur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The MasteR

Bütçenizi de yazarsanız, daha iyi yardımcı olunur.

Konuyla alakasız olacak ama hocam pm atıyorum size ama gitmiyor sanırım okunmadı görünüyor..
  • 300 cıvarı altıda bıraz ustude olur.
  • Merhabalar,bende yaklaşık 1 haftadır aynı benzer özellikli kulaklıktan almak istiyorum okadar çok çeşit varki kafayı yememek elde değil.İşi gücü bıraktık 1 haftadır kulaklık peşinde koşuyorum .virüs girdi yine.Bu kez ufak ama neyse.Benimde birkaç alternatifim var kendime göre ama daha bilgili arkadaşlar var burda yardımcı olabilirseler çok sevinicem alternatiflerim altta.

1-BRAINWAVZ M4
    2-Audio-Technica ATH-CKS77
    3-Sony MDR-EX510SL

bu alternatifleri yorumlara bakarak yaptım.
    unutmadan ıpod touch 4 de kullanıcam bu kulaklığı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sayaga -- 4 Ocak 2012; 16:57:17 >
  • arkadaslar suan aklımda ie8 var eger bıldıgınız bu kulaklık bass ıcın yapılmıs onerınız varsa paylasın lutfen ve ie8 kullanan arkadaslar yorumalrınızı beklıyorum bırde Sonics Atrio M8 bunun ıcınde bassları deprem gıbı derler??

http://www.ebay.com/itm/Future-Sonics-Atrio-M8-Stereo-Earphone-010-046-/260921689462?pt=Other_MP3_Player_Accessories&hash=item3cc0250576#ht_3412wt_895
  • la yiter abi konu açma sana kimse farklı birşey söylemeyecek monster beats tour ne ya ie8 le aynı mesajda bulundurmak bile küfür gibi... cks90 veya ie8 alacaksın başka yolu yohk :D
  • Cks90 İE8 Monster pro chopper bass kulaklıklarıdır. Bu 3'ü arasından seç al
  • quote:

Orijinalden alıntı: HugeLazzZerR12

Cks90 İE8 Monster pro chopper bass kulaklıklarıdır. Bu 3'ü arasından seç al

pro gold değil mi bass karakterli olan?
  • sennheiser hd 228 1.sınıf bas performansı veriyor.ses izolesi de mevcut. fiyatı 190 tl sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: olayerinceleme

sennheiser hd 228 1.sınıf bas performansı veriyor.ses izolesi de mevcut. fiyatı 190 tl sanırım.

kulakıcı aradıgımı belırtmıstım???
  • hmm.gözden kaçmış olmalı. kulak içinde cx serileri çok iyi bence. yani cx200 (cx300 bile değil yani) dahi sağlam ses çıkarır.zaten müziği açmadan bile kulaklığı taktığınızda duymuyorsunuz o derece ses izolasyonu var. ve bassları da güçlüdür.
  • ie8 alacaksın bass için ikinci ele bak yakalarsan kap 300-350 ye
  • quote:

hmm.gözden kaçmış olmalı. kulak içinde cx serileri çok iyi bence. yani cx200 (cx300 bile değil yani) dahi sağlam ses çıkarır.zaten müziği açmadan bile kulaklığı taktığınızda duymuyorsunuz o derece ses izolasyonu var. ve bassları da güçlüdür.

cx980 kullandım memnun kalmadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

ie8 alacaksın bass için ikinci ele bak yakalarsan kap 300-350 ye

bakalım yakalayabılırsek alıcaz yokmu para kazanmak ısteyen
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceycey84x

quote:

hmm.gözden kaçmış olmalı. kulak içinde cx serileri çok iyi bence. yani cx200 (cx300 bile değil yani) dahi sağlam ses çıkarır.zaten müziği açmadan bile kulaklığı taktığınızda duymuyorsunuz o derece ses izolasyonu var. ve bassları da güçlüdür.

cx980 kullandım memnun kalmadım.

hala anlamadım nasıl cx980 den memnun kalmadın bende kullandım onu yalnızca bass ve tiz istiyorsan ie8 den daha iyi (beslemek kolay olduğu için yoksa ie8 e sözüm yok :))
  • Sony MDR-EX500 ve üstünü alabilirsin.Bu kulaklar Sony'nin extra bass kulaklıklarıdır.Yurtdışından getirtirsen daha hesaplı olur.Bence Sony kalitesinden şaşma :)
  • İE8 derim kendimde kullanıyorum.Gerçekten muhteşem bası var
  • quote:

Orijinalden alıntı: zalman_1

İE8 derim kendimde kullanıyorum.Gerçekten muhteşem bası var

hangı player ıle kullanıyorsunuz?benım ıstedıgım bass sert olacak gerekıyorsa kulagımı tıtretecek kadar.yanı en azından ona yakın :)
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.