D-smart'ı nereye şikayet edebilirim?
107 Cevap18727 Görüntüleme4 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

3310 Mesaj
3 Ocak 2012; 8:34:45 

Arkadaşlar talepte bulunduğum halde kapatılmadı ve taahütüm 1 sene daha yenilendi. Herkese böyle yapıyorlarmış. Bu yüzsüz adamları nereye şikayet etmeli? Meydanı boş bulmuşlar, bir de inkar ediyorlar kapatma talebiniz yok diye üçkağıtçılar.

Gigabyte p55US3L rev2,I5 750,2X2 Kingston DDR3 1333 CL7,Akasa x4,Gigabyte GTX 480,Creative xfi music edition,Xilence 1000w,CoolerMaster haf 932,Philips 8694,PS3

45 Mesaj
25 Ocak 2012; 0:40:15 

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu

http://www.tk.gov.tr/tu...svuru_ve_sikayetler.php

4792 Mesaj
25 Ocak 2012; 13:54:17 

2 seferdir bize de süpriz yapıyorlar. Çok saçma şeyler dönüyor. İnanılmaz sinirlerimiz bozuldu öyle böyle değil.

Dsmartın kendisine, BTK'ya, şikayet ile ilgili özel internet sitelerine yazmayı düşünüyorum, yetmezse tüketici sorunları hakem heyetine başvurabilirim.

Parasıyla rezil ediyorlar insanları, telefonda söylenen sözlerin hiç birini kale almadan kendi kafalarına göre yapıyorlar istediklerini. REZİLLİK diz boyu

1531 Mesaj
25 Ocak 2012; 16:54:17 

Otomatik ödeme talimatınız var mı?

18 Mesaj
11 Mart 2012; 9:58:28 

arkadaşlar benimde abonelik iptalim olduğu halde yayın olarak iptal edip parasını yine istiyorlar bu kadar yüzsüzler ,şikayet ettim bakalım ne sonuç çıkacak

115 Mesaj
11 Mart 2012; 15:58:47 

d smart dolandırının önde gidenidir.benide dolandırdılar.smile adsl +d smart hd kullanmam için günlerce telefon ettiler.abonelik iptali durumunda ne kadar cezası var diye sorduğumda bana sadece izlediğim her ay için sadece 6 tl ceza ödersiniz demişlerdi.aradan 11 ay geçti şimdi kapatma talebinde bulundum 600 tl cezası var dediler.üstelik abonelik sürem dolduğunda bile cihaz benim olmuyormuş extra para alıyolarmış.ama bu baş belasını bana satarken cihaz 2 sene sonra sizin olacak demişlerdi.

3 Mesaj
11 Mart 2012; 17:03:50 

arkadaşlar dsmart smile kampanyasına başvurmuştum.sonra kampanyadan vazgeçtim.smile bağlanmadan önce iptal başvurusunda bulundum.böyle olduğu halde 1 hafta sonra smile bağlandı.iptal ettirmek için ne yapmalıyım.başka internet sağlayıcı firmaya geçsem ne olur?

452 Mesaj
12 Nisan 2012; 22:54:48 

D smarta gerçekleri . . .

Mart ayında çoğu kişi gibi bende Formula 1 için d-smart geçtim geçmez olsaydım, çoğu firma gibi geçiş süresinde ve bağlantı kuruluna kadar ilgi on üzerinden 10 cihaz D-Smart ın TDS866NDGX Adlı modeli 1080i destekli Full HD paket 2 yıl sözleşmeli 8 Mb/s sınırsız internet ile 130 TL (Panasonic viera 116 inch Full HD 1080p), cihazı kurdular (Ankara - Etimesğut d-smart yetkili servisi) gittiler (herhangi bir ön bilgi yok akıllı kumanda olsun - d smart ile olsun sadece kurmayı biliyorlar cihaz hakkında bir ön bilgileri yok belli) akşam üstü d-smart baktım kumanda ses yükseltmek istediğin zaman 15 defa tuşlamamın ardından 1 kademe veya kanal değiştirme veya d-smart kapattığını gördüm ertesi gün bağlayan teknik servisi aradım, bana cihazın yanına gelemiceklerini, benim oraya götürmem gerektiğini söyledi !!! (Cihaz garantili 2 yıl !!!) Cihazı şahsi aracımla götürdüm 2 katlı bir bina üst kat d-smart çıkarttım yetkili diye tabir edilen kişi cihazı 32 ekran bir televizyona bağladı, bak bunda bir sorun yok dedi nasıl olur dedim ben kumandada sıkıntı var desemde bak işte sorun diye bir cevap alınca cihaz ile beraber eve gittim aradım yetkili servisi dedim halen aynı bu kumanda 10 defa farklı tuşlara basıyorum 1 tanesini okuyor dedim, cevap sizin apartmanın sinyalinden ! Dedim bari konu hakkında bilgin yok yalan söyleme, sinyal kalitesi %100 görünüyor neyin sinyali bozuk kapattım telefonu, aradım müşteri ilişkilerini bayan bir arkadaş (İsmini almadım keşke alsaydım !) çıktı konuyu izah ettim kendisine d-smart kapatın fişi çekin takın fabrika ayarları (yeniden kurduk beraber cihazı !) diciver arızalı kumanda sinyallerini almıyor akıllı kumanda ile Televizyonu kumanda etmek istediğimde herhangi bir sıkıntı yok televizyonun kendi orijinal kumandası gibi bir takılma farklı bir komut aktarma gibi bir sorunu yok diyorum ama d-smart moduna alınca kumandayı kanal değiştirme için 5 defa ses açmak için 15 defa basıyorum kumanda bazen d-smart kapatıyor veya sesi açmak yerine kanal değiştiriyor diyorum bana dediği cevap 10 dk konuşma için 5 defa diyişi yetkili servise götürün dedi bende onlardaki 32 Ekran küçük bir cihaz orda normal bir sıkıntısı yok benim evimde kullandığım cihaz 1080p Full HD akabinde . . . Evinize gelir ama 30 TL alır DUR Bİ DAKKA neden 30 TL senin garantili cihazın değil mi bu ! Ne parası bu. Siz kuralı 10 gün olmadı evde arıza teşhisi için 30 TL D-smart vermek zorundasın diyor bu parayı, dedim bu sizin sorununuz bana sorunsuz bir şekilde cihazı kurmak zorundasınız siz bunu yaptınız mı hayır, neden ben bir arıza teşhisi için 30 TL veriyim bu sizin hatanız bunu düzeltmek size düşer, yetkili birini bağlayın dedim teknik servisten biri (ismini keşke alsaydım ama insan sinirlenince yapıcaklarınıda unutuyor) Aynı diyalog, aynı konuşma, ertesi gün müşteri hizmetleri 5 dakika sonunda artık santral de bıktı beklemekten aradığınız numaradan size ulaşmamızı istiyorsanız 1 tuşlayın biz size dönelim dedi ok dedim kapattım ertesi gün aradı müşteri hizmetleri dedim dciver arızalı gelin bunu değiştirin kardeşim bıktım sizden çevremdekiler d-smart geçme pişman olursun dediler, ama zorunlu olarak geçtim sonuç tabiî ki hüsran, bana yardımcı olun kardeşim dedim (10 dk geçti buğra bey ile konuşmamız ), cihazın yanında mısınız dedi yok akşam arıyalım dedi tamam dedim iş yerindeyim akşam 18:30 arayın akşam 12.04.2012 tarihinde 18:30 aradı (çok şaşırdım açıkçası ) fişi çek yön tuşlarından sağdakine basılı tutun baktım güncelleme yapıyor herhalde sorunum çözüldü dedim 10 dk sonra ben arı cam güncelleme bitince aradı 18:40 dedim tamam sıkıntım çözüldü kapattım telefonu 5 dk sonra eski haline geldi dciver aradım geri 3 dk bekledikten sonra bir bayan çıktı (ismini almadım) fişi çek tak aynımı AYNI, ben sizi teknik servise bağlıyım BAĞLAYIN, başka birisi (isim almaya gerek duymuyorum artık!!!!) fişi çıkar (dedim bunları yaptım ben fabrika ayarları olsun kumanda sıfırlama olsun yeter artık şu dciverin değiştirilmesini istiyorum elinizde HD paket altında sattığınız dciverlar neler söylermisiniz tık yok konuştuğum kişi d-smart HD paket adı altında hangi dcivier ları sattığını BİLMİYOR !!! Şaka gibi dimi ,) kumanda pili çıkar cihazı aç kumanda pili tak aynımı AYNI dedim müdürünüz veya en yetkiliniz kimse ona bağlayın onunla görüşmek istiyorum (10 DK konuştuktan sonra) !!! Devamında bölüm şefi, bölüm amiri sorun çözücü dedim heralde bu kişi artık YETER !!! Murat YEĞEN Birim amiri olarak tanıttı kendisini dedim sıkıntımı bide size mi anlatı cam bıktım artık çözün şu sorunu bu dciver değiştirilmesini istiyorum benim değiştirme yetkim yok dedi !!! Bu kumanda çalışmıyor diyorum dedim sizde başka bir yalan söyleyin (sinyalden, televizyondan, kablodan) bitsin bu iş artık yeter dedi ki altyapı çalışmamız var bundan dolayı dedim ne alaka sen dciver ile ilgili bu kumanda etmiyor dciveri altyapı ile ne ilgisi var kardeşim diyorum 20 dk konuşma sonunda başladığınız yere döndük çünkü Murat YEĞEN her ne kadar kendisinin yetkili olduğunu söylese de bir yetkisinin bulunmadığını kendi söyledi! Benim ona söylediğim çözüm ise şu D-smart HD paket altında kaç dciverınız varsa misal 5 tane (yetkili servise göre değişir diyor, kardeşim ben onlarla tartıştım telefonda adamların bişiyden anladıkları yok sen bana söyle HD uyumlu en iyi dciver veya modellerini ver ben araştırıyım ondan isteyim ondan kursunlar sende not düşersin sisteme -hani kayıt alırken kimin bağlı canı ne zaman evde oluca mızı sisteme not düşüyorsunuz ya ondan- benim yetkim yok diyor ! Yetkin yoksa benle neden konuşuyorsun bir şeyi çözemiceksen neden ben sana dil döküyorum !!!! Allahım sabır ver akabinde dciveri kuranlar yarın gelip diverı alacaklar ücretsiz olarak bu sorunu çözdü hakkını yememek lazım !

D-smart işte bu !!!

İ7 2700K-Gigabyte Z68X UD5 B3
Corsair Vengance Black 1866 mhz 2x4 Dual-WD 2 TB Cavier Black
Corsair Force Gt 120 GB-Gigabyte GTX 680 OC
High Power 750 Walt-LG Cinema 3D 23' D2342P
Aerocool Strike X-ST Big Tower-Creative Sound Blaster Recon3D Pcie-Logitech Z 906
Steam///Origin///Ubisoft///Racenet ID: FreeMaNMeliH Social Club ID:FreeMaNMeliH27
FreeMaNMeliH Orjinal Oyun Bağımlısı :D

118 Mesaj
13 Nisan 2012; 0:30:28 

1230 Mesaj
13 Nisan 2012; 0:47:08 

quote:

Orijinalden alıntı: melih714

D smarta gerçekleri . . .

Mart ayında çoğu kişi gibi bende Formula 1 için d-smart geçtim geçmez olsaydım, çoğu firma gibi geçiş süresinde ve bağlantı kuruluna kadar ilgi on üzerinden 10 cihaz D-Smart ın TDS866NDGX Adlı modeli 1080i destekli Full HD paket 2 yıl sözleşmeli 8 Mb/s sınırsız internet ile 130 TL (Panasonic viera 116 inch Full HD 1080p), cihazı kurdular (Ankara - Etimesğut d-smart yetkili servisi) gittiler (herhangi bir ön bilgi yok akıllı kumanda olsun - d smart ile olsun sadece kurmayı biliyorlar cihaz hakkında bir ön bilgileri yok belli) akşam üstü d-smart baktım kumanda ses yükseltmek istediğin zaman 15 defa tuşlamamın ardından 1 kademe veya kanal değiştirme veya d-smart kapattığını gördüm ertesi gün bağlayan teknik servisi aradım, bana cihazın yanına gelemiceklerini, benim oraya götürmem gerektiğini söyledi !!! (Cihaz garantili 2 yıl !!!) Cihazı şahsi aracımla götürdüm 2 katlı bir bina üst kat d-smart çıkarttım yetkili diye tabir edilen kişi cihazı 32 ekran bir televizyona bağladı, bak bunda bir sorun yok dedi nasıl olur dedim ben kumandada sıkıntı var desemde bak işte sorun diye bir cevap alınca cihaz ile beraber eve gittim aradım yetkili servisi dedim halen aynı bu kumanda 10 defa farklı tuşlara basıyorum 1 tanesini okuyor dedim, cevap sizin apartmanın sinyalinden ! Dedim bari konu hakkında bilgin yok yalan söyleme, sinyal kalitesi %100 görünüyor neyin sinyali bozuk kapattım telefonu, aradım müşteri ilişkilerini bayan bir arkadaş (İsmini almadım keşke alsaydım !) çıktı konuyu izah ettim kendisine d-smart kapatın fişi çekin takın fabrika ayarları (yeniden kurduk beraber cihazı !) diciver arızalı kumanda sinyallerini almıyor akıllı kumanda ile Televizyonu kumanda etmek istediğimde herhangi bir sıkıntı yok televizyonun kendi orijinal kumandası gibi bir takılma farklı bir komut aktarma gibi bir sorunu yok diyorum ama d-smart moduna alınca kumandayı kanal değiştirme için 5 defa ses açmak için 15 defa basıyorum kumanda bazen d-smart kapatıyor veya sesi açmak yerine kanal değiştiriyor diyorum bana dediği cevap 10 dk konuşma için 5 defa diyişi yetkili servise götürün dedi bende onlardaki 32 Ekran küçük bir cihaz orda normal bir sıkıntısı yok benim evimde kullandığım cihaz 1080p Full HD akabinde . . . Evinize gelir ama 30 TL alır DUR Bİ DAKKA neden 30 TL senin garantili cihazın değil mi bu ! Ne parası bu. Siz kuralı 10 gün olmadı evde arıza teşhisi için 30 TL D-smart vermek zorundasın diyor bu parayı, dedim bu sizin sorununuz bana sorunsuz bir şekilde cihazı kurmak zorundasınız siz bunu yaptınız mı hayır, neden ben bir arıza teşhisi için 30 TL veriyim bu sizin hatanız bunu düzeltmek size düşer, yetkili birini bağlayın dedim teknik servisten biri (ismini keşke alsaydım ama insan sinirlenince yapıcaklarınıda unutuyor) Aynı diyalog, aynı konuşma, ertesi gün müşteri hizmetleri 5 dakika sonunda artık santral de bıktı beklemekten aradığınız numaradan size ulaşmamızı istiyorsanız 1 tuşlayın biz size dönelim dedi ok dedim kapattım ertesi gün aradı müşteri hizmetleri dedim dciver arızalı gelin bunu değiştirin kardeşim bıktım sizden çevremdekiler d-smart geçme pişman olursun dediler, ama zorunlu olarak geçtim sonuç tabiî ki hüsran, bana yardımcı olun kardeşim dedim (10 dk geçti buğra bey ile konuşmamız ), cihazın yanında mısınız dedi yok akşam arıyalım dedi tamam dedim iş yerindeyim akşam 18:30 arayın akşam 12.04.2012 tarihinde 18:30 aradı (çok şaşırdım açıkçası ) fişi çek yön tuşlarından sağdakine basılı tutun baktım güncelleme yapıyor herhalde sorunum çözüldü dedim 10 dk sonra ben arı cam güncelleme bitince aradı 18:40 dedim tamam sıkıntım çözüldü kapattım telefonu 5 dk sonra eski haline geldi dciver aradım geri 3 dk bekledikten sonra bir bayan çıktı (ismini almadım) fişi çek tak aynımı AYNI, ben sizi teknik servise bağlıyım BAĞLAYIN, başka birisi (isim almaya gerek duymuyorum artık!!!!) fişi çıkar (dedim bunları yaptım ben fabrika ayarları olsun kumanda sıfırlama olsun yeter artık şu dciverin değiştirilmesini istiyorum elinizde HD paket altında sattığınız dciverlar neler söylermisiniz tık yok konuştuğum kişi d-smart HD paket adı altında hangi dcivier ları sattığını BİLMİYOR !!! Şaka gibi dimi ,) kumanda pili çıkar cihazı aç kumanda pili tak aynımı AYNI dedim müdürünüz veya en yetkiliniz kimse ona bağlayın onunla görüşmek istiyorum (10 DK konuştuktan sonra) !!! Devamında bölüm şefi, bölüm amiri sorun çözücü dedim heralde bu kişi artık YETER !!! Murat YEĞEN Birim amiri olarak tanıttı kendisini dedim sıkıntımı bide size mi anlatı cam bıktım artık çözün şu sorunu bu dciver değiştirilmesini istiyorum benim değiştirme yetkim yok dedi !!! Bu kumanda çalışmıyor diyorum dedim sizde başka bir yalan söyleyin (sinyalden, televizyondan, kablodan) bitsin bu iş artık yeter dedi ki altyapı çalışmamız var bundan dolayı dedim ne alaka sen dciver ile ilgili bu kumanda etmiyor dciveri altyapı ile ne ilgisi var kardeşim diyorum 20 dk konuşma sonunda başladığınız yere döndük çünkü Murat YEĞEN her ne kadar kendisinin yetkili olduğunu söylese de bir yetkisinin bulunmadığını kendi söyledi! Benim ona söylediğim çözüm ise şu D-smart HD paket altında kaç dciverınız varsa misal 5 tane (yetkili servise göre değişir diyor, kardeşim ben onlarla tartıştım telefonda adamların bişiyden anladıkları yok sen bana söyle HD uyumlu en iyi dciver veya modellerini ver ben araştırıyım ondan isteyim ondan kursunlar sende not düşersin sisteme -hani kayıt alırken kimin bağlı canı ne zaman evde oluca mızı sisteme not düşüyorsunuz ya ondan- benim yetkim yok diyor ! Yetkin yoksa benle neden konuşuyorsun bir şeyi çözemiceksen neden ben sana dil döküyorum !!!! Allahım sabır ver akabinde dciveri kuranlar yarın gelip diverı alacaklar ücretsiz olarak bu sorunu çözdü hakkını yememek lazım !

D-smart işte bu !!!

Okurken ben yoruldum hocam dijital platformlara geçmemeniz konusunda burada yüzlerce mesaj var keşke dikkate alsaydınız.Neyse bu saatten sonra allah kurtarsın...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Galatasaray SK - Since 1905
∫ ∫ DH Mühendisler ve Mühendis Adayları Odası∫ ∫

2843 Mesaj
13 Nisan 2012; 1:15:09 

ne digiturk nede dmsart ototmatik talimat vermeyin bunların hepsi dolandırıcıdır. her ay sabit fatura gelirken bir ay iki katı fatura bedeli alırlar sizden sonra ugraşır durursunuz. size yardımcı olabilecek tüketici hakları dernekelri var yarın en yakın tüketici dernegine gidip sorunununuzu çözmek için destek alabilrisiniz

★★★ Fenerbahçe 2012-2013 ★★★
1 Volkan Demirel 2 Egemen Korkmaz 3 Hasan Ali Kaldırım 4 Bekir İrtegün 5 Mehmet Topal 6 Joseph Yobo 7 Moussa Sow 9 Miroslav Stoch
10 GÜLE GÜLE :) Alex de Souza 11 Dirk Kuyt 14 Raul Meireles 15 Henri Bienvenu 16 Cristian Baroni 17 Recep Niyaz 20 Sezer Öztürk 21 Selçuk Şahin
23 Semih Şentürk 27 Milos Krasic 34 Fehmi Mert Günok 38 Mehmet Topuz 48 Salih Uçan 53 Serdar Kesimal 54 Erten Ersu
60 Özgür Çek 67 Orhan Şam 77 Gökhan Gönül 85 Serkan Kırıntılı 88 Caner Erkin
Aykut Kocaman

Uzaklaştırılmış
15 gün cezanın,
5 gün 23 sa. 56 dk. kadarı kaldı.
13 Nisan 2012; 19:10:26 

biz söylüyoruz anlatmaya çalışıyoruz bilgilendirmeye çalışıyoruz ama kötü olan yine biz oluyoruz ya işte ona yanıyorum

904 Mesaj
13 Nisan 2012; 19:54:13 

bir size degil efen genel anlamda herkese yapiyorlar smile de dsmati da ayni bok temizlemeye ugrasirken bile bulasiyo af edersiniz bok ya

:)

452 Mesaj
13 Nisan 2012; 23:38:11 

Allahım sabır ver akabinde dciveri kuranlar yarın gelip diverı alacaklar ücretsiz olarak bu sorunu çözdü hakkını yememek lazım !

Murat YEĞEN yalancı biri olduğunu iyice anladım sözde yetkili servisi yönlendirecekti ne gelen oldu nede giden şikayetim var sitesine yazdığım yazıya olucakki müşteri temsilcisi aradı, Murat YEĞEN işlem yapıcaklarını çünkü sisteme arızamın giderilmiş olduğunu yazdığını söyledi Ne diyosunuz arkadaşlar bu konuya d smart geçenlere geçmiş olanlara allah yardım etsin beddua et daha iyi ve daha sorunum çözülmedi !

İ7 2700K-Gigabyte Z68X UD5 B3
Corsair Vengance Black 1866 mhz 2x4 Dual-WD 2 TB Cavier Black
Corsair Force Gt 120 GB-Gigabyte GTX 680 OC
High Power 750 Walt-LG Cinema 3D 23' D2342P
Aerocool Strike X-ST Big Tower-Creative Sound Blaster Recon3D Pcie-Logitech Z 906
Steam///Origin///Ubisoft///Racenet ID: FreeMaNMeliH Social Club ID:FreeMaNMeliH27
FreeMaNMeliH Orjinal Oyun Bağımlısı :D

4 Mesaj
27 Temmuz 2012; 10:25:22 

2007-2008 ÜYELERİ, SAKIN KANMAYIN TEKLİFLERE. BANA GEÇEN SENE 12.99 DAN FULL SD TEKLİFİ GELDİ 1 YIL SÜRELİ.. AĞIZLARINI ARADIM BAYA Bİ. EN AZ 3 KERE SORDUM 1 YIL SONUNDA SÖZLEŞMEYİ YENİLEMEZSEM, ÖMÜRBOYU AÇIK OLACAĞINI TAAHHÜT ETTİĞİNİZ KANALLAR HALA AÇIK OLARAK KALACAK MI DEDİM. EVET DEDİ, ZATEN O CİHAZINIZIN ÖZELLİĞİ BİZ DEĞİŞTİREMEYİZ DEDİ. SÖZLEŞEMYİ YENİLEMEZSENİZ ESKİ KANALLARINIZ AYNEN İZLEMEYE DEVAM EDERSİNİZ DEDİ.PEKİ GEÇELİM DEDİM. GEÇMEZ OLAYDIM. 1 YILIN DOLMASINA AZ Bİ SÜRE KALDI. M.H. Nİ ARADIM. DEDİM BEN PAKETİ YENİLEMİYCEM, ZATEN 2008 KASALARDA ÇOĞU KANAL AÇIK FAZLADAN PARA VERMEYE GEREK YOK DEDİM. NE DESE BEĞENİRSİNİZ, EĞER SÖZLEŞMEYİ YENİLEMEZSENİZ D-SMARTI GİRİŞ PAKETİNDEKİ KANALLARI İZLERSİNİZ DEDİ. ŞOK OLDUM. AMA GEÇEN SENEKİ KONUŞMAMIZDA BANA BU KANALARIN KAPATILAMAYACAĞI, BU HAKKIMIN ELİMDEN ALINAMAYACAĞI SÖYLENEREK BEN BU PAKETİ KABUL ETTİM DEDİM. O OZAMANKİ BİR KAMPANYAYDI, ŞİMDİ SÖZLEŞMEYİ YENİLEMEZSENİZ EMİN OLUN D-SMART GİRİŞ PAKETİNİ İZLERSİNİZ ANCA DEDİ. YEMİN EDİYORUM O AN SADECE TELEFONUN KARŞISINDAKİNE TÜKÜREBİLME İMKANI OLAN Bİ TELEFON DÜŞÜNDÜM. RESMEN DOLANDIRILDIM. KANDIRILDIM. İŞİN PARASINDA DEĞİLİM, HAKSIZLIĞA GELEMİYORUM AAABİİ....GERÇEKTEN BUNU YAPABİLİRLER Mİ, HAKLARI VAR MI. BU ŞEREFSİLERE KARŞI BEN NE YAPABİLİRİM YARDIMCI OLUN LÜTFEN =(

172 Mesaj
27 Temmuz 2012; 16:02:36 

quote:

Orijinalden alıntı: taz__devil84

2007-2008 ÜYELERİ, SAKIN KANMAYIN TEKLİFLERE. BANA GEÇEN SENE 12.99 DAN FULL SD TEKLİFİ GELDİ 1 YIL SÜRELİ.. AĞIZLARINI ARADIM BAYA Bİ. EN AZ 3 KERE SORDUM 1 YIL SONUNDA SÖZLEŞMEYİ YENİLEMEZSEM, ÖMÜRBOYU AÇIK OLACAĞINI TAAHHÜT ETTİĞİNİZ KANALLAR HALA AÇIK OLARAK KALACAK MI DEDİM. EVET DEDİ, ZATEN O CİHAZINIZIN ÖZELLİĞİ BİZ DEĞİŞTİREMEYİZ DEDİ. SÖZLEŞEMYİ YENİLEMEZSENİZ ESKİ KANALLARINIZ AYNEN İZLEMEYE DEVAM EDERSİNİZ DEDİ.PEKİ GEÇELİM DEDİM. GEÇMEZ OLAYDIM. 1 YILIN DOLMASINA AZ Bİ SÜRE KALDI. M.H. Nİ ARADIM. DEDİM BEN PAKETİ YENİLEMİYCEM, ZATEN 2008 KASALARDA ÇOĞU KANAL AÇIK FAZLADAN PARA VERMEYE GEREK YOK DEDİM. NE DESE BEĞENİRSİNİZ, EĞER SÖZLEŞMEYİ YENİLEMEZSENİZ D-SMARTI GİRİŞ PAKETİNDEKİ KANALLARI İZLERSİNİZ DEDİ. ŞOK OLDUM. AMA GEÇEN SENEKİ KONUŞMAMIZDA BANA BU KANALARIN KAPATILAMAYACAĞI, BU HAKKIMIN ELİMDEN ALINAMAYACAĞI SÖYLENEREK BEN BU PAKETİ KABUL ETTİM DEDİM. O OZAMANKİ BİR KAMPANYAYDI, ŞİMDİ SÖZLEŞMEYİ YENİLEMEZSENİZ EMİN OLUN D-SMART GİRİŞ PAKETİNİ İZLERSİNİZ ANCA DEDİ. YEMİN EDİYORUM O AN SADECE TELEFONUN KARŞISINDAKİNE TÜKÜREBİLME İMKANI OLAN Bİ TELEFON DÜŞÜNDÜM. RESMEN DOLANDIRILDIM. KANDIRILDIM. İŞİN PARASINDA DEĞİLİM, HAKSIZLIĞA GELEMİYORUM AAABİİ....GERÇEKTEN BUNU YAPABİLİRLER Mİ, HAKLARI VAR MI. BU ŞEREFSİLERE KARŞI BEN NE YAPABİLİRİM YARDIMCI OLUN LÜTFEN =(

Ben de o halde sizinle aynı durumdayım.Ağustosta 1 yıllık süre doluyor.Uzatmak istemiyorum.
Bana da eskiden açık olan kanallarınız gene açık kalacak demişlerdi.

Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır.
Toprak, eğer uğrunda ölen varsa vatandır.

2 Mesaj
12 Ağustos 2012; 9:49:43 

Smıle adsl D smart a mayıs 2012 de abonelik sözleşmesi yaptım.gelen ilk fatura anlaştığımız tutarın üzerinde olduğundan abonelik iptali istedim ve maceram başladı .ihtarname yolladım,btk ya şikayette bulundum,kaymakamlıktaki tüketici haklarına gittim ;Tüketici hakları iletişimle alaklı şikayetlere artık btk nın baktığını söyledi.Ellimdeki belgeleri yeşilköy merkezli btk ya götürüp şikayet dilekçesi oluşturdum. Cumhuriyet savcılığına gidip elimdeki belgelerle şikayetçi oldum.Bu belgelerin içerisinde abonelikten vazgeçenlere imzalatmak istedikleri bir form var ve bu form yasal değil,imzalatmadıkları sürecede aboneliği sonlandırmıyorlar,formda kendilerince gönderilecek olan her türlü borcu taahhüt ettiğinize dair imza atıyorsunuz .Bana dedikleri tutar 350 tl başka bir görüşmemizde de 380 tl dediler,yani formdan sonra kafalarına göre tutar göndermeye devam edecekler.bana 35tl gelmesi gerekirken ilk ay 90 tl geldi,bir buçuk ay sonra beni arayarak iki dönemlik fatura gönderdik dediler,şikayetlerim doğrultusunda da iki dönemlik faturanızı ödetmeyelim ,sonraki dönemlere faturalandırma yapalım vs dediler.son gelen fatura ise yine anlaştığımız tutarın üzerinde ve ben hiç bir faturalarını ödemedim,yıllarca uğraşmam gerekse yine uğraşacağım.Bu dava uzadıkça tüketici mahkemesinin yolu açılmış olacak bana ,çünkü belirli tutarın altındaki davalara bakmıyorlar.İletişimle alakalı bütün bakanlıklara üç aydır durmadan mail atıyorum,faks çekiyorum,belge yolluyorum,yazıklar olsun ne diyeyim,bu ülkede yaşamak çok zor.Açık açık dolandırıcılık,sahtekarlık yapıp kendilerini kurumlaştırmışlar ,kimsede sesini çıkartmıyor,doğan bey in medyadaki gücüne karşı tüketicileri savunan yazarlar ve karşı tarafında olan kanallar bile haber yapamıyor.Durum bu arkadaşlar.

1885 Mesaj
12 Ağustos 2012; 10:41:42 

Size tavsiyem dsmart,digiturk,superonline ve turkcell gibi abone sayısı çok olduğu için her türlü üç kağıdı yapan firmaların mh ile yaptığınız telefon görüşmelerini kaydedin.ilerde kullanmasanız bile en azından mh gözünü korkutmada işe yarar.sonuçta haklı olduğunuzu düşünüyorsanız bu şerrolara karşı her türlü önlemi almak en büyük hakkınız.

PSN ID : ntquartex

907 Mesaj
12 Ağustos 2012; 12:54:23 

quote:

Orijinalden alıntı: smıleye inat

Smıle adsl D smart a mayıs 2012 de abonelik sözleşmesi yaptım.gelen ilk fatura anlaştığımız tutarın üzerinde olduğundan abonelik iptali istedim ve maceram başladı .ihtarname yolladım,btk ya şikayette bulundum,kaymakamlıktaki tüketici haklarına gittim ;Tüketici hakları iletişimle alaklı şikayetlere artık btk nın baktığını söyledi.Ellimdeki belgeleri yeşilköy merkezli btk ya götürüp şikayet dilekçesi oluşturdum. Cumhuriyet savcılığına gidip elimdeki belgelerle şikayetçi oldum.Bu belgelerin içerisinde abonelikten vazgeçenlere imzalatmak istedikleri bir form var ve bu form yasal değil,imzalatmadıkları sürecede aboneliği sonlandırmıyorlar,formda kendilerince gönderilecek olan her türlü borcu taahhüt ettiğinize dair imza atıyorsunuz .Bana dedikleri tutar 350 tl başka bir görüşmemizde de 380 tl dediler,yani formdan sonra kafalarına göre tutar göndermeye devam edecekler.bana 35tl gelmesi gerekirken ilk ay 90 tl geldi,bir buçuk ay sonra beni arayarak iki dönemlik fatura gönderdik dediler,şikayetlerim doğrultusunda da iki dönemlik faturanızı ödetmeyelim ,sonraki dönemlere faturalandırma yapalım vs dediler.son gelen fatura ise yine anlaştığımız tutarın üzerinde ve ben hiç bir faturalarını ödemedim,yıllarca uğraşmam gerekse yine uğraşacağım.Bu dava uzadıkça tüketici mahkemesinin yolu açılmış olacak bana ,çünkü belirli tutarın altındaki davalara bakmıyorlar.İletişimle alakalı bütün bakanlıklara üç aydır durmadan mail atıyorum,faks çekiyorum,belge yolluyorum,yazıklar olsun ne diyeyim,bu ülkede yaşamak çok zor.Açık açık dolandırıcılık,sahtekarlık yapıp kendilerini kurumlaştırmışlar ,kimsede sesini çıkartmıyor,doğan bey in medyadaki gücüne karşı tüketicileri savunan yazarlar ve karşı tarafında olan kanallar bile haber yapamıyor.Durum bu arkadaşlar.

Yolun açık olsun dostum.Biraz uzun sürebilir bu işler.Malum mahkemeler falan.İnşl sonuç olumlu olur senin için.

971 Mesaj
14 Ağustos 2012; 2:46:01 

arkadaşlar ne önerirsiniz ne alalım ne izleyelim???
ben sadece hd belgesel izlemek istiyorum başkada olayım yok

140 Mesaj
15 Ağustos 2012; 10:27:54 

çözümü söylüyorum herkes duysun : twitter dan @DSmartDestek ' e twit atın.5 dakikada arıyolar,ve sorunu çözüyolar..çağrı merkeziyle defalarca ve saatlerce konuştum çözüm olmadı.şikayetvar'a yazdım çözüm olmadı.bir twit attım hemen aradılar :)) iptal etmek için sakın dilekçe yollamayın ! üye olurken dilekçe almayan kurum,iptal ederken alamaz.ısrarla söyledim "bunun yazılı olduğu resmi bir belge gösterin diye" gösteremediler.sözleşme yok,ayrıca eski sözleşmede de öyle bir madde yok.üye olduğum güne lanet ettim.insanı hayattan soğutuyorlar,zamanım olsa gerçekten tüketici mahkemesini başvururdum.ama twitter sağolsun hemen çözdüm.d smart kullanmayın,kullandırtmayın derim..
eyw.

122 Mesaj
15 Ağustos 2012; 14:43:13 

hocam bende twitterdan yazdım anında geri dönüş yaptılar ama hala kapatmadılar ağustos faturanız var ağustos sonuna kadar açık kalıcak sonra kapatıcaz dediler sizce bu da oyalama taktiğimi ne yapmak gerekir?

140 Mesaj
16 Ağustos 2012; 16:02:35 

quote:

Orijinalden alıntı: matiasbey

hocam bende twitterdan yazdım anında geri dönüş yaptılar ama hala kapatmadılar ağustos faturanız var ağustos sonuna kadar açık kalıcak sonra kapatıcaz dediler sizce bu da oyalama taktiğimi ne yapmak gerekir?

bana da dediler kardeş..ben kabul etmedim,tavsiyem sen de etme boşver ;) tiwtter sağolsun ya..5 dakkada dönüyorlar..diğer türlü çok uğraştım.günlerce saatlerce çağrı merkeziyle konuştum,çözüm olmamıştı..

122 Mesaj
17 Ağustos 2012; 0:21:38 

quote:

Orijinalden alıntı: dnzylmz85

bana da dediler kardeş..ben kabul etmedim,tavsiyem sen de etme boşver ;) tiwtter sağolsun ya..5 dakkada dönüyorlar..diğer türlü çok uğraştım.günlerce saatlerce çağrı merkeziyle konuştum,çözüm olmamıştı..

ağustosun ortasında kapanması gerekiyordu üyeliğimi uzatmışlar bende hem twitterdan hemde m.hizmetlerinden aradım talebiniz alındı ağustosun sonunda kapanıcak dediler bende inşallah dediğiniz gibi olur yoksa bundan başka fatura ödemem dedim ayın sonunu bekliyorum

4792 Mesaj
17 Ağustos 2012; 19:28:07 

iptal icin iptal dilekcesi ve kimlik fotokopisiyle posta gonderilecekmis

Yani PK xxx diye bir posta kutusu var, oraya gonderiyorsunuz.

Adamlar bize oyle bir posta gelmedi de diyebilir (cakalliga bak)

Biz de once posta kutusuna posta gonderdik.

Ardindan yetinmedik noterden gonderdik bir de. Teblig serhini de aldik. Sonra aradilar ya neden iptal ettiniz falan hesabi.

Cok agir kelimeler kullanmak istiyorum ama elim varmiyor.

2 Mesaj
11 Ekim 2012; 0:02:57 

D Smart,Smıle Adsl nin göndermiş olduğu ayıplı faturadan sonra kendileriyle olan davam dört aylık rezillikleri
sonucunda benim kazanımımla bitmiştir.Bu rezil kurum daha ilk ay anlaştığımız tutar olan 36 TL yerine 88 TL
lik fatura göndermiş,açıklama olarakta iki dönemlik faturalandırma yaptığını bir ay sonra bana bildirmiştir.
Gelen ilk faturadan sonra internette kendilerinin hangi dalaverelerle insanları mağdur ettiğini öğrenir öğrenmez
ilk etapta ihtarname çekip,sonrasında Aydın Doğan beyefendinin rezil kurumunu şikayet ettiğim yerler,şu belgeler (İhtarname ,fazla faturalar,Yasal olmayıp imzalatmak
istedikleri form,Abonelik sözleşmesi fotokopileri)ile iptal ücreti olan 400 TL yi vermediğim taktirde
faturalandırmaya devam edip,gönderdiğim ihtarnameye karşın aboneliği
sonlandırmadıklarına dair Cumhuriyet savcılığına şikayette bulundum.Sonrasında;Bilgi Tek.İletişim Kurumu başta olmak üzere yine aynı belgelerle Dört ay boyunca şikayet ettim.Ulaştırma Denizcilik Ve Haberleşme Bakanlığına aynı belgeleri Aps ile gönderip Ulaştırma Bak.Hab.Genel Müdürlüğüne arka arkaya
sonuç alamadığıma dair faks çektim.Başbakanlığın sitesi olan Bimer aracılığı ile Sözleşme genel Müdürlüğüne ve bağlı kurumlara şikayetimin sonuçlanmadığına dair sürekli şikayette bulundum. Bu arada büyük
medya patronumuzun müşteri himetleri görevlileri her şikayetimden sonra beni aramak zorunda olduğu için ,abonelik sonlandırma bedelini vermediğim taktirde faturalandırmaya devam edip,beni mahkemeye vereceklerini ve çeşitli saçmalıklarını söylemeye devam ettiler.Bu olanlar beni yıldırmak yerine dahada hırslandırdı.Kendilerine ait cihazı bile iade etmem konusunda beni bilgilendirmeyip,şikayette bulunduğum kurumlara cihazlarını teslim etmediğim yalanını söylediler,teslimat adresi göstermediklerini, yine yalan beyanlarını şikayet etmem üzerine bana bildirip,bu seferde iade adresinde yine gönderdikleri fatura bedellerini ve 400 TL yi ödeyeceğime dair belge imzalamadan uydu alıcısı ve modemi almadılar.Çeşitli pislikleri her şekilde devam etti ve bende en başında kendilerine dediğim gibi: Gönderdikleri
faturalar dahil tek kuruş ödemedim.Aboneliği bedelsiz iptal edip,faturalarıda iptal ettiklerini içeren belgeyi bana BTK göndermiştir fakat ben bu belgeyi kendilerinin de göndermesi için tekrar şikayetlerime başladım.BTK nın belgesi yeterli olmasına yeterli ama bu kadar uğraştan sonra bana yetmez.Umarım bu yaşadıklarım Aydın Doğanı ve sahibi olduğu kurumlarının rezilliğini yaşamamış olan insanlara ulaşır,yaşayanlara ise kendilerine yapılan haksızlık konusunda cesaret verir.Asla ve asla müşteri hizmetlerinin sizi arayıp herhangi
bir konuda sizi ikna etmesine müsade etmeyin,inanmayın çünkü aynı ayıbı tekrar edecekler.Yaşadıklarım burada yazdıklarımdan ibaret değildir ama bu kadarını yazmam bile sanırım okuyanlar için yeterlidir

1111 Mesaj
11 Ekim 2012; 0:40:17 

Arkadaşlar ben Eylül ayının 25'inde Dsmart net + İnternet kampanyası için başvurdum fakat o tarihten beri internet bağlantımız aktif etmediler.TTNET'den yalın adsl bağlantımı taşımak istiyorum ama bir türlü gerçekleştiremiyor beyefendiler.ISS geçiş formu denen zımbırtı nasıl oluyorsa onlara bir türlü ulaşmıyor. Bayiden ekstra kendim geçis formunu gönderdim olmadı kargo ile gönderiyorum belirtilen adrese gitmiyor diyorlar. Cinnetin eşiğine gelmiş durumdayım. Müşteri temsilcilerinin bir halt bildiği yok kalıp lafları ezbere konuşup duruyorlar. Bilsem hiç buluşmazdım gerçekten.

2 gün daha bekleyeceğim eğer internetimi aktif hale getirmezlerse açıp sövüp sayacağım ve iptalini isteyeceğim.Sonuçta ben sözleşmeye imza atarken tv + internet diye attım.Kullandığım kadar ki günün tv parasını veririm modemlerini de receiverlarını da alsınlar bir yerlerine monte etsinler. Eğer taahütü bozdun diye para isterlerse de mahkemeye vereceğim.Sessiz kaldık diye tepemize çıkacaklar

DH 2006 Üyesi
2006-2012-->2013--->

2984 Mesaj
11 Ekim 2012; 0:54:17 

Bir şeye imza atmadan önce sözleşmeyi okuyun bu herşey için geçerli

1111 Mesaj
11 Ekim 2012; 13:02:44 

quote:

Orijinalden alıntı: X kare

Bir şeye imza atmadan önce sözleşmeyi okuyun bu herşey için geçerli

X kare;

Sözleşmeyi okuyoruz ama böyle olacağını nereden bilebilirsin ki önceden.Lanet olasıca bağlantı kaç gündür aktif olmadı.Sözleşmede böyle yazsa zaten yanına yanaşmaz kimse. 3 iş günü diyorlar bizim 10 iş gününü geçti

DH 2006 Üyesi
2006-2012-->2013--->

39 Mesaj
11 Ekim 2012; 13:27:33 

Bu kadar pişkin bir firma görmedim ödediğim faturayı tekrar göndermişler 1 ayda bonuz izleyeceksiniz diye abone yeniletmiştim onuda faturaya dahil edip 3 fatura birdn gönderdiler. 10 kez aradım hepsi aynıcevap size dönecez en sonunda hakem heyetine gittim bunklara 5 kuruş para kaptırmayın

A N K A R A G Ü C Ü

386 Mesaj
11 Ekim 2012; 13:43:25 

quote:

Orijinalden alıntı: dnzylmz85

çözümü söylüyorum herkes duysun : twitter dan @DSmartDestek ' e twit atın.5 dakikada arıyolar,ve sorunu çözüyolar..çağrı merkeziyle defalarca ve saatlerce konuştum çözüm olmadı.şikayetvar'a yazdım çözüm olmadı.bir twit attım hemen aradılar :)) iptal etmek için sakın dilekçe yollamayın ! üye olurken dilekçe almayan kurum,iptal ederken alamaz.ısrarla söyledim "bunun yazılı olduğu resmi bir belge gösterin diye" gösteremediler.sözleşme yok,ayrıca eski sözleşmede de öyle bir madde yok.üye olduğum güne lanet ettim.insanı hayattan soğutuyorlar,zamanım olsa gerçekten tüketici mahkemesini başvururdum.ama twitter sağolsun hemen çözdüm.d smart kullanmayın,kullandırtmayın derim..
eyw.

aynısını bende yaptım sorunu çat diye çözdüler

1111 Mesaj
11 Ekim 2012; 22:20:37 

quote:

Orijinalden alıntı: gazellewish

aynısını bende yaptım sorunu çat diye çözdüler

Twitter'a üye değildim.Sırf benim mesele için üye olup twit atacağım yoksa bezdim valla.İnternetim günlerdir aktif hale gelmedi ve elimden gelen başka da birşey yok bir türlü çözemiyorum.

ISS geçis formunu en son İstanbul'a otobüs bileti alarak götürüp elden vereceğim bu da olmazsa

DH 2006 Üyesi
2006-2012-->2013--->

2091 Mesaj
12 Ekim 2012; 4:04:05 

BU neymişya biraz bilgi sahibi olayım diye konuyu okudum adamlar resmen bizi yolunacak kaz gözüyle görüyorlar BAN.gif

386 Mesaj
12 Ekim 2012; 8:58:35 

quote:

Orijinalden alıntı: diamondmonster

Twitter'a üye değildim.Sırf benim mesele için üye olup twit atacağım yoksa bezdim valla.İnternetim günlerdir aktif hale gelmedi ve elimden gelen başka da birşey yok bir türlü çözemiyorum.

ISS geçis formunu en son İstanbul'a otobüs bileti alarak götürüp elden vereceğim bu da olmazsa

ISS geçiş formları ne hikmetse bir türlü ellerine ulaşmıyor. bende de aynı sıkıntı olmuştu bir türlü geçiş yapamıyordum sırf bu ISS yüzünden. Şikayetvar a yazdım dönüş olmadı kendi sitelerine yazdım aynı şekilde bir şey olmadı. Twitter a yazdım hemen dönüş yaptılar üstüne o ayın kullanım bedelini almadılar sorunuda çözdüler.

179 Mesaj
12 Ekim 2012; 12:34:54 

eylül 21 de net aktif hale geldi hd uydu 12 sinde. Gelen ilk fatura 22.10 2012 son ödeme tarihli 103 tl. Ben 69 tl lik maxi full pakete üyeyim. 2 ayı bereaber faturalandırmışlar. Normal mi bu arkadaşlar....

Uzaklaştırılmış
15 gün cezanın,
12 Ekim 2012; 15:09:23 

quote:

Orijinalden alıntı: diamondmonster

boşver dostum onun mantığına göre öyle işliyor işte.. sorsan kendilerini d-smart kullanıyorlar diye elit görürler ama hegün yedikleri kazıklardan haberleri bile yok. adam gibi gururla söylüyor twittera yaz çat dönüyorlar yeaaağğğğ. tabi canım 35 -40 yaşındaki adam yada kadında açsın kendine bir üyelik işini ordan halletsin demi? saçmalamakta üstünüze yok.. şu konuyu okuyunda görün milletin halini... ama herzaman diyorum acıyorum.. yukarıda da yazdım biz burda almayın aldırmayın derken özene özene gidip aldınız.. çekin cezanı.. nede olsa onlara ''yolunacak kaz '' lazım

386 Mesaj
12 Ekim 2012; 15:15:29 

quote:

Orijinalden alıntı: xswordfishx

boşver dostum onun mantığına göre öyle işliyor işte.. sorsan kendilerini d-smart kullanıyorlar diye elit görürler ama hegün yedikleri kazıklardan haberleri bile yok. adam gibi gururla söylüyor twittera yaz çat dönüyorlar yeaaağğğğ. tabi canım 35 -40 yaşındaki adam yada kadında açsın kendine bir üyelik işini ordan halletsin demi? saçmalamakta üstünüze yok.. şu konuyu okuyunda görün milletin halini... ama herzaman diyorum acıyorum.. yukarıda da yazdım biz burda almayın aldırmayın derken özene özene gidip aldınız.. çekin cezanı.. nede olsa onlara ''yolunacak kaz '' lazım

@xswordfishx hacım sorunlumusun adam üye olmuş dönüş yok.yol gösteriyoruz.burdan soru soran biri de herhalde twitterdan hesap açabilecek yetiye sahiptir.sen madem dsmart üyesi değilsin neden gelip sürekli her konuda bir şeyler yazıyorsun canın sıkılıyorsa daha faydalı şeylerle uğraşabilirsin.

Uzaklaştırılmış
15 gün cezanın,
12 Ekim 2012; 15:19:17 

quote:

@xswordfishx hacım sorunlumusun adam üye olmuş dönüş yok.yol gösteriyoruz.burdan soru soran biri de herhalde twitterdan hesap açabilecek yetiye sahiptir.sen madem dsmart üyesi değilsin neden gelip sürekli her konuda bir şeyler yazıyorsun canın sıkılıyorsa daha faydalı şeylerle uğraşabilirsin.

yok kardeş ben akıllıyım ama asıl sorunlu olan ve beyin exe den muaif olarak yanıt veren ne yazıkki sensin.. ve sen böyle saçma yorumlar yaparsan ben heralde karşı çıkıcam. senmi engelleyeceksin beni? hala gelmiş bana twitter ı savunabiliyorsun senin mantığın bu işte. istediğim her konuya herşeyi özgürce yazarım ZORUNA gidiyorsa çeker gidersin.

386 Mesaj
12 Ekim 2012; 16:14:33 

quote:

Orijinalden alıntı: xswordfishx

yok kardeş ben akıllıyım ama asıl sorunlu olan ve beyin exe den muaif olarak yanıt veren ne yazıkki sensin.. ve sen böyle saçma yorumlar yaparsan ben heralde karşı çıkıcam. senmi engelleyeceksin beni? hala gelmiş bana twitter ı savunabiliyorsun senin mantığın bu işte. istediğim her konuya herşeyi özgürce yazarım ZORUNA gidiyorsa çeker gidersin.

ben en çekcem gitcem senin gibi klavye dellikanlısı yüzünden.muhattap alıp cevap verende suç.belliki trolün tekisin.çok önemli değilsin benim için.

1111 Mesaj
12 Ekim 2012; 23:50:03 

Tartışmaya gerek yok arkadaşlar.Zaten bir problemimiz olduğu aşikar, üstüne yeni sorunlar da çıkarmaya gerek yok boşverin

DH 2006 Üyesi
2006-2012-->2013--->

Uzaklaştırılmış
15 gün cezanın,
13 Ekim 2012; 1:01:35 

quote:

ben en çekcem gitcem senin gibi klavye dellikanlısı yüzünden.muhattap alıp cevap verende suç.belliki trolün tekisin.çok önemli değilsin benim için.

ee adamına göre muamele bizimkisi herkesin anladığı dilden konuşurum ben. ahh nasıl önemli olmam senin için yaa artık benim için yaşamak haram..

53 Mesaj
13 Ekim 2012; 21:40:45 

selamlar
benide D-smarttan aradılar ttnet ile sözleşmem bitiyormuş nereden biliyorlarsa
d-smartta kampanya oldugunu söylediler abonelik için aradılar
buradaki yazılan yorumları okuduktan sonra fikrim degişti ..

391 Mesaj
31 Ekim 2012; 13:39:49 

Ne şirketmiş be
TTnet'e istemeye istemeye devam edicez anlaşılan

39 Mesaj
9 Kasım 2012; 9:35:50 

D-smart Net full paket abonesiydim. Aboneliğim bittiğinde müşteri hizmetlerini arayıp iptal etmek istediğimi bildirdim. 25 eylül 2012 de aboneliğimin iptal başvurusunu aldılar ve 10 gün içerisinde APS ile bize kimlik fotokopiniz ve iptal formunu yollayın dediler. 26 Eylül 2012 de formu yolladım. AP01024328491 gönderi kodundan takip ettiğimde 28 eylül 2012 de teslim alındığını görüyorum ama D-SMART iptal etmeyip bana ekim ve kasım ayı için 31,19 TL fatura çıkarmış. Müşteri hizmetlerini her aradığımda yarım saat bekleyip ancak birine ulaşabiliyorum ve hiç bir şekilde yardımcı olamıyorlar. Biz sizi arayacağız diyorlar ama ne arayan var ne soran. Defalarca aramaktan bıktım ve bugün itibariyle tüketici haklarına başvuracağım. Başka türlü iptal etmek inanın imkansız... İnanın Bıktım....

www.ciltvebakimi.com

770 Mesaj
9 Kasım 2012; 16:05:51 

1 kaç saat önce abonelik iptali için tweetterdan aboneliğimin iptali için twet atttım. Öncesinde kendi sitelerinden abonelik iptali için bilgi yolladım. Ayrıca https://tuketici.btk.gov.tr/giris/ üye olup mail attım. Az önce d-smart yetkilisi aradı ve neden iptal etmek istediğimi sordu. Maddi nedenlerden dedim kapatmak zorundayım. İptal işlemini gerçekleştirdi. Ne dilekçe ne şu ne bu. Bilginiz olsun. Slmlar.

Nissan Note 1.5 dci Visia 2011

1 Mesaj
12 Aralık 2012; 12:40:47 

mALESEF DSMART DENEN İLLET 2 YILLIĞINA BENİ ABONE YAPTI. ÖNCE SINIRLI PAKET ALDIM. 6 GB LIK 36 TL.DAHA ÖNCE KULLANDIĞIM GİBİ ÇOK SINIRLI İNTERNETE GİRDİĞİM HALDE DAHA AYIN ORTASINDA İKEN SINIRLI KULLANIMINIZ DOLMUŞTUR.BUNDAN SONRAKİ KULLANIMINIZ BİLMEM KAÇ KURUŞ ÜZERİNDEN FATURALANDIRILACAKTIR.

BUNA RAĞMEN İHTİYAÇ DUYDUĞUM DURUMLARDA İNTERNETE GİRDİM VE SADECE MAİLLERİME BAKACAK KADAR KULANDIM.AY SONUNDA YAKLAŞIK 100 TL FATURA GELDİ.İTİRAZ ETTİM KOTA AŞIMI DENDİ. 2.AY YİNE KOTA AŞIMI, SANKİ OTOMATİĞE BAĞLANMIŞ GİBİ AYIN ORTASINDA MESAJ GELİYOR VE KOTANIZ DOLDU DİYOR.2.AY YİNE 85 TL GİBİ BİR FATURA ÖDEDİM.BAKTIM OLMUYOR SINIRSIZA GEÇTİM.

AYLIK 60 TL KAFAN RAHAT DEDİM.SINIRSIZ KULLANIM İÇİN AYDA 60 TL ÖDEDİM. İLK SINIRSIZ AY FATURASI 60 TL.SONRA Kİ AY FATURA ÖDEME GECİKMESİ YAŞADIM.ÖDENMESİ GEREKEN GÜNDEN 2-3 GÜN SONRA ÖDEDİM.

ÖDEME GECİKME CEZASI GEÇ GELDİ ????????? !!!!!!!!!!!! 88 TL. NEDEN 3 GÜNLÜK GEÇİKME OLDUĞU İÇİN.
MÜŞTERİ TEMSİLCİSİNE ULAŞMAK NERDEYSE İMKANSIZ.

SAATLERCE BAĞLANMAYI BEKLİYORSUNUZ. OYSA ABONELİK İÇİN BAŞVURDUĞUMDA HERGÜN NEREDEYSE 3-4 KEZ ARANIYORDUM.ABONELİK BİTTİ HERŞEY BİTTİ.

ABONELİK İPTALI NEREDEYSE İMKANSIZ. KULLANDIĞINIZ AYLARI 5 ÇARPIN VE SİZE VERİLEN UYDU CİHAZI VE MODEM DE ALARAK KURTULABİLİRSİNİZ. TABİ BUNUNLA KURTULURSANIZ BELKİ.

3581 Mesaj
12 Aralık 2012; 18:06:24 

quote:

Orijinalden alıntı: ozanak

D-smart Net full paket abonesiydim. Aboneliğim bittiğinde müşteri hizmetlerini arayıp iptal etmek istediğimi bildirdim. 25 eylül 2012 de aboneliğimin iptal başvurusunu aldılar ve 10 gün içerisinde APS ile bize kimlik fotokopiniz ve iptal formunu yollayın dediler. 26 Eylül 2012 de formu yolladım. AP01024328491 gönderi kodundan takip ettiğimde 28 eylül 2012 de teslim alındığını görüyorum ama D-SMART iptal etmeyip bana ekim ve kasım ayı için 31,19 TL fatura çıkarmış. Müşteri hizmetlerini her aradığımda yarım saat bekleyip ancak birine ulaşabiliyorum ve hiç bir şekilde yardımcı olamıyorlar. Biz sizi arayacağız diyorlar ama ne arayan var ne soran. Defalarca aramaktan bıktım ve bugün itibariyle tüketici haklarına başvuracağım. Başka türlü iptal etmek inanın imkansız... İnanın Bıktım....

Bir araya geleceksiniz suç amaçlı örgüt kurmaktan dava açacaksınız. İnsanları dolandırmak iddiası ile açacaksınız davanızı. Yönetim kurulu üyelerinden; şirket ortaklarından; çalışanlarından vs vs. hepsinden davacı olacaksınız. Tüketiciyi aldatmaya yönelen şirketler artık işin cılkını çıkardı; adeta suç amaçlı örgüt gibi çalışıyorlar. Suçun amacı milletin parasını almak; maddi çıkar sağlamak. Tüketici mahkemesinde dava açarsanız kazanırsınız ama yarın başka bir şirket benzerini yine yapar. Kanun var; yasa var; hakkınızı ceza mahkemesinde arayın. Mağdur sayısının fazlalığı suçun varlığına dair şüpheye zaten yer bırakmayacaktır. 2 holding patronu bu tip yüz kızartıçı bir suçlamadan ceza alsa bir daha hiçbir şirket bu tür suçlara bulaşmaya cesaret edemez.

3 Mesaj
19 Aralık 2012; 22:18:43 

valla arkadaşlar nisan 2012 de benide aradılar 2007 yılında dsmart aldıgım için bana indirim yapılmış ayda 20 tl ye bütün kanalları izleyebilecekmisım kabul ettim ama kabul ettiğim güne lanet olsun her ay 20 tl ödüyorum ama 20 tl de açma kapama ücreti ödüyorum inşallah kapattırabilirim

1556 Mesaj
20 Aralık 2012; 18:03:30 

Başta da yazdığınız üzere btk ya şikayet ettim dün gece ve ardından arayıp btk ya şikayet edeceğim dedim. Nasıl olduysa gece tamam beyefendi, hallederiz dediler. Ertesi gün (bugün) arayıpaboneliğimi iptal edip yeni aboneliği hemen başlattıklarını 48 saat için gelip yeni kampanyadan dolayı modem ve yeni cihazı kuracaklarını söylediler. Saat 15.00 da arandım. 16:30 da cihaz geldi kuruldu ve gitti.
Eksik olmayın iyi ki yazdıklarınız üzerine btk ya şikayet dilekçesi yolladım ve sonucunu 24 saat dolmadan aldım teşekkür ederim.

Eski kampanyadan dolayı 92 TL ye sınırsız internet+dsmart full paket+statik ip kullanıyordum. Şimdi aynısı ama 2 tl modem 2tl kurulum dahil 81 tl ye aynısını aldım. 50 TL modemi satarım 91 tl yerine 79 tl ye gelecek aynı özellikler 13 tl kardayım. 2 Yılda 312TL eder.

1 Mesaj
24 Aralık 2012; 16:40:49 

D-smart bize verdiği taahhüttü yerine getirmediği halde bizden taahhüt bedeli istiyor. Üstelik üstüne basa basa kurulum yapılırken taahhüt varsa istemiyoruz dediğimiz halde . 1 ay evvel hem d-smart hem internet bağladılar, taahhüt yok dediler, yalın internet için biz telefonunuzu kapatacağız siz katapmayın dediler. Oysa 2 aydır telefonumuzu kapatmamışlar. Doğal olarak telefon faturası geldi. Verdikleri hiç bir sözü tutmuyorlar. Oysa 2 senelik taahhüt yapmışlar, telefonumuzu kapatmamışlar. Şimdi de yaklaşık 400 tl cayma bedeli istiyorlar. Bunlar resmen dolandırıcı. Savcılığa suç duyurusunda bulunacağım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

39 Mesaj
28 Aralık 2012; 13:05:19 

bende btk ' ya şikayet ettim ve kurtuldum d-smart illetinden

www.ciltvebakimi.com

101 Mesaj
6 Temmuz 2013; 11:20:47 

Teknosadan TV aldım 2 ay ücretsiz D smart verdiler.
2 ay dolmadan 15 gün önce aramamı ve abonelğimin iptali ni istiyorum diye bildirmemi istediler.
Tek sefer arayıp söylemeye güvenirmiyim!
2 kez aradım 15 gün kala 10 gün kala kayıtlarında gözüküyor.

Cihazı Kuran kişi abonelik bitiminde cihazı gelip biz alcağız dedi. çünki sordum siz bunu bağlyıyorsunuz ama benim Dahili reciverim var bunun 2 ay bitiminde ene oalcak bu cihaz. beyefendi biz gelip alıyoruz dedi.

2 ay dolmadan iptali yaptırdım. ve yayınları kapattılar. hemde hepsini, yani yerel hd olmyan ücretsiz kanallarda dahil 250 kanaldan hiç biri göstermiyordu
bende
cihazı söküp kutusuna koydum
kendi reciverimi kullnamay abaşladım
Bugun eşim elinde bi fatura. ne göryim 430 tl d-smart faturası.
neymiş cihazı götürmemişim o yüzden tarafıma 430 tl fauta kesip göndermişler

Çalışmayan cihazın, abonesi olmadıgım bir sistemin benden parasını nasıl alacağını düşünüyorsa bu zihniyet onu bilemiyorum.

2 gün bekliyorum Direk Şİkayette bulunacağım. Müşteri hizmetlerinden haber bekliyorum.
artık paranoyak olacağım ya

Bağlayan bayii aradım olaya bakın şimdi

Burada eve bağlantı için gelen bayii aradım Çıkan yetkili diyorki gelen adamın ismi felan almamışssınız burada öyle biri yok adam ı tarif ediyorum bilemedim diyor. allah tan nereli oldugunıu sormuştum çalşırken

Bu olaylardan sonra Eşime dedim, bundan sora eve teknik servis, klimacı, boyacı, çanakçı ne gelirse duvara yanaştıracağım önlü arkalı fotoğraf ve kimliğinin fotoğrafını çekeceğim.
Konuşamları kaydedeceğim. videoya çekeceğim.

bilgi tükenmeyen sermayedir

1556 Mesaj
7 Temmuz 2013; 22:59:14 

İptali d-smart üzerinden yaptığınızı düşünüyorum. Muhtemelen sizden dilekçe de istemişlerdir. Telefon kayıtlarını incelemeleri için şikayet dosyası açtırın. Bana da benzer bir durum oldu. Aboneliğimi bitirip yeni fiyatla yeniden başlattım. Eski aboneliğiniz kapattık tamam dediler ama fatura da gelmeye devam etti. Neymiş iptal dileçesi yollamamışım. Israrla bana böyle bir bilgi verilmedi bensalakmıyım evde tek tv varken iki tane dsmart abonesi olayım dedim peki telefon kayıtlarını dinleyelim dediler bir hafta sonra da evet haklıymışsınız size öyle bilgi verilmemiş faturalarınızı iptal ettik sorun yok diye aradılar .

3135 Mesaj
8 Temmuz 2013; 10:31:15 

Yukarıdakileri okuduktan sonra modüllü peşin üyelik aldığıma o kadar memnun oldumki, anlatamam. Sorunu olan herkese Allah kolaylık versin. Allah'tan abonelik işine bulaşmamışım..

101 Mesaj
8 Temmuz 2013; 16:40:02