- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
AMERİKAN ARABALARI
60 Cevap13283 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar:
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
2 Ocak 2012; 20:25:45 

amerikan arabaları öyle abartılacak şekilde kaliteli değil belli başı arabaları güzel ama onlar bile abartılacak şekilde değil şimdi örnek olarak
chevrolet amerikadaki impala ve diğer amerikan arabaları
ford taurus
0

0

0

0

chevrolet impala
0

0

0

0

karşılaştırma avrupa arabalarıyla
vw phaeton
0

0

0

0

saab 9.5
0

0

1

0

daha bir çok marka var amerikalılar hep biz en iyiyiz biz kralız falan diyor ama arabaları avrupa ve japon arabalarından iyi değil fast and furious 4 te izledinizmi bilmiyorum ama bi yarışta amerikan arabalarıyla briannın kullandığı skyline orada hileyle amerikan arabaları kazanıyor kazandıktan sonra adamın biri briana ithal arabalar amerikan arabalarını hiç bir zaman geçemez diyor orada mesaj atıyor propaganda yapılıyor ama amerikan arabaları öyle ahım şahım arabalarda değil yanlışmı düşünüyorum arkadaşlar
yazılarımı okuyan okumayan herkeze teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skip 60 -- 2 Ocak 2012; 21:58:42 >

2300 Mesaj
2 Ocak 2012; 20:29:28 

Tamam

203 Mesaj
2 Ocak 2012; 20:31:58 

yav hehe koydugun amarikan arabaları 25 30 bin dolar düğerleri kaç para acaba

109 Mesaj
2 Ocak 2012; 20:43:34 

Amerikan arabalarını zaten kendilerinden başka çok seven yok gibi (sadece spor araçlar değil, genel anlamda) Alman , japon ve italyanlar bence bu işte daha iyi..

3931 Mesaj
2 Ocak 2012; 21:12:26 

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

falan filan..

1527 Mesaj
2 Ocak 2012; 21:26:21 

Yerimizi alalım birazdan canlanır buralar...

Uzaklaştırılmış
2 Ocak 2012; 21:28:11 

Saab amerikan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1233 Mesaj
2 Ocak 2012; 21:30:01 

Saab vw Amerikan mı yoksa amerikaya özel ürettikleri araçlarmı?

Mühendislik ve Yönetimsel Çözümler anameric.net

4384 Mesaj
2 Ocak 2012; 21:44:06 

Bazı arabalarına lafım yok fakat acayip büyük araçlar üretiyorlar her konuda bana göre değil.

Amerikan halkı genel olarak büyük obje takıntıları var büyük mutfaklar,hantal ve büyük ev eşyaları vs.vs. binlerce nesne sayabilirim.

Uzaklaştırılmış
2 Ocak 2012; 21:57:04 

quote:

Orijinalden alıntı: qabdkq

Saab amerikan

quote:

Orijinalden alıntı: unforgiven1127

Saab vw Amerikan mı yoksa amerikaya özel ürettikleri araçlarmı?

beyler saab ve vw ni ford taurus ve chevrolet impalayla karşılaştırdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skip 60 -- 2 Ocak 2012; 22:08:44 >

1751 Mesaj
2 Ocak 2012; 22:41:56 

quote:

Orijinalden alıntı: unforgiv3n

Bazı arabalarına lafım yok fakat acayip büyük araçlar üretiyorlar her konuda bana göre değil.

Amerikan halkı genel olarak büyük obje takıntıları var büyük mutfaklar,hantal ve büyük ev eşyaları vs.vs. binlerce nesne sayabilirim.

You know what they say:

Everthing is big in America; bigger in Texas..

2352 Mesaj
2 Ocak 2012; 22:46:42 

Polis çağırın kavga çıkacak

SSANGYONG ACTYON SPORTS 4X2 6/AT

LUXURY HARD TOP

2747 Mesaj
2 Ocak 2012; 22:49:20 

amerikanların yeri ayrıdır o atmosferik v8lerini hiç bi motora değişmem varsın kalitesi az olsun biraz konforsuz olsun

5752 Mesaj
2 Ocak 2012; 22:57:36 

Chevrolet impala 25.000 dolardan başlıyor, aynı şekilde Taurus da...
Amerika'nın halk arabaları...

Cadillac, lincoln gibi amerikanları örnek olarak alsak durumnasıl olur?.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

245 Mesaj
2 Ocak 2012; 23:09:09 

cadillac iyidir ama ya okadar da değil
ayrıca fordunda güzel arabaları var

tata muamelesi yapmayın herfiler uzaya çıkıp koloni kurcaklar yakında
arabaylamı uğraşçaklar basit geliyodur bence...

IstanBul - München - Los Angeles
Otomobillerle Yaşamak - Lieben Autos - Living With Cars

2661 Mesaj
2 Ocak 2012; 23:09:27 

Bu işin üstadı Amerikalılardır.

I'm Gonna Make Him an Offer He Can't Refuse.

7653 Mesaj
2 Ocak 2012; 23:13:50 

Saab alt yapısı filan GM'un değil miydi? Phaeton kaç para o koyduğun arabalar kaç para. Ne alaka onu anlamadım.

0

0

Bu araç 36bin dolar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kesbi -- 2 Ocak 2012; 23:23:29 >

Yeni Aveo Sedan 1.2 LS (Boracay Mavi)
Monster Q63MS-16F41 (i7-4700QM, GTX 770M, 2x8GB DDR3, 240GB SSD, 750GB HDD); Dell Studio XPS 1640; Asus Note 8; Ipad Air 128 GB 4G Gümüş; Samsung S4 Mini Duos Black Edition; iPod Touch 5 32 GB Siyah; Navimex 9917+Kenwood KFC-M1634A; Logilink HS0017; Logitech G100, G500, VX Nano, K310, Tablet Keyboard for iPad, S220; Creative EP630; Xiaomi Piston 2; Xiaomi 10400 mAh; Casio DB-360-1ADF; Adata CH94; Lacie Rikiki 1TB; WD WD15EARS, WD20EARS; Akasa Quasar; Sandisk Extreme 32 GB, Kingston DTDUO/32GB
Steam ID: Kesbi

525 Mesaj
2 Ocak 2012; 23:44:27 

Ben aynı şekilde düşünmüyorum amerikan araçlarının yeri başkadır.

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

Bu araçların hiçbirisi yabana atılacak araçlar değil. Bence luzumsuz bir karşılaştırma.

4946 Mesaj
2 Ocak 2012; 23:53:05 

Avrupa arabası alınacaksa bence en iyisi Alman'dır. Amerikan arabaları ile Alman arabaları çok farklı karaktere sahip araçlar olduğu için karşılaştırmak bence pek anlamlı değil. Yıllardan beri gelen gelenekler (otomobiller için) ve sürücülerinin beklentilerinin tamamen farklı olduğu iki farklı dünyanın araçlarıdır bence. İki tarafın da sevdiğim yönleri var. Babamda Amerikan, annemde ise Alman aracı var ve kıyaslama yapabiliyorum. Adamların araba kavramına yaklaşımları farklı bir kere.

Mercedes-Benz

5979 Mesaj
2 Ocak 2012; 23:58:04 

Amerikan arabası diyince aklıma gelen tek şey hayvani motor hacimleri ve gidilen uzuuuuunnnn yollar

0

1595 Mesaj
3 Ocak 2012; 10:47:40 

Alttaki bilgilendirme mesaji olmasaydi bu farki anlamamiz cok zordu. Tesekkurler.

399 Mesaj
3 Ocak 2012; 10:54:50 

İyi de zaten çok etxrem araçlar hariç kimsenin yeni amerikan araçlarına hallendiği yok, onların güzelliği 60-75 li yıllar arası çıkardıkları modeller, motorları, sesleri, çizimleri, yavaş yavaş giderken 8 meterelik yat durgun denizde nasıl yayılır bunların da aynı şekilde yolda yayılmaları vs. vs , ben hala bir 67 buick riviera, 65 camaro, mustang fastback gibi dizayn göremiyorum ki adamlar bunu 40 sene evvel yapmışlar

Believe in goodness.
Be prepared for the evil...

961 Mesaj
3 Ocak 2012; 12:04:57 

Adamlar 20.000 usd'a yayla gibi 3 Lt motorlu araçlar alırken biz aynı paraya mezar gibi , kıçını kaldıramayın Alman, Kore vs arabaları alıyoruz . Bazı saftiriklerde arabalarinin verdikleri Parayi hakettiğini yazıyorlar.

“İnsan kolay inanan bir canlıdır. Bir şeylere inanmak zorundadır. İnanmak için iyi bir sebep bulamadığında, elindeki kötü sebeplerle yetinir.”
Bertrand Russell

Uzaklaştırılmış
3 Ocak 2012; 12:04:57 

quote:

Orijinalden alıntı: MERTERAK

Ben aynı şekilde düşünmüyorum amerikan araçlarının yeri başkadır.

0

Bu araçların hiçbirisi yabana atılacak araçlar değil. Bence luzumsuz bir karşılaştırma

chrysler da bildiğin rolls royce çakması bi araba
0

bence amerikalıların tek güzel yaptıkları araç pick up lar orada diyecek bişey yok

1093 Mesaj
3 Ocak 2012; 13:47:06 

amerikanlar şöyledir böyledir tamam da wv phaeton la kıyaslamak adil olmamış.oldu olacak maybach la falan kıyaslasaydınız bari.

lg optimus g pro

7214 Mesaj
3 Ocak 2012; 13:52:40 

top gear amerika macerası

2340 Mesaj
13 Mart 2012; 23:32:46 

Cok çeşitli Amerikan araçlarına bindim, Avrupa araçlarına da bindim... suanda da imzamda yazili ilan Amerikan aracıni kullanıyorum.

Benim gördüklerim sunlar ;

1- araçları çoğunlukla cok kaliteli malzemelerden yapılıyor.
2- en zor şartlar düşünülerek tasarlanıyor
3- genelde keskin hatlara sahip araçlar tasarlanıyor
4- 5metreden aşağı araçlar pek üretilmiyor. (mustang, charger bile 5metre kadar)
5- genelde buyuk motor hacmi tercih ediliyor
6- kasaları ağır oluyor (suanda kullandığım araç 5metre 20cm lik küçük bir sedan ancak 2000kg)
7- sürüş zevki avrupalardan cok farkli. İlk amerikan arabasi kullandığımda bana denizi yarip ilerleyen gemiyi çağrıştırdı.
8- şifreli giriş cikis, parmak izi, arka kamera, yol bilgisayarı, hız sabitleyici, elektronik ve hafızali koltuklar, isitmali-sogutmali hatta masajli koltuklar, katlanır aynalar, çeşitli ariza sensörleri, sileceksiz yağmuru engelleme, düğmeye açılan ve tekrar kapanan bagaj, vakumlu kapılar ve bagaj ve bunlar disinda aklıma gelmeyen bir cok önemli teknoloji 20sene önce ki bazi Amerikan araçlarında var.

Mesela bende bir adet Amerikan vardı bagaja konulan yük belli bir ağırlığa gelince ve arabanin arkasin cokunce araba sensör ile arabanın bagajının yere olan yakınlığını hesapliyor sonra buna bağlı olarak otomatik olarak arkasını kaldırıyordu. Hatta yolda ki hıza gore yük olmasa bile indirip kaldirdigi oluyordu. Bu bahsettigim araç ortalama 20 senelik :)

Tabi su gerçektir ki; araba tamamen zevk işidir. Ben Avrupa araçlarını sevmiyorum, bir kaç tanesi disinda hepsi bana kalitesizlik ifade ediyor, aynı sekilde en iyi Amerikan aracida bir baskasına teknoloji özürlü Yada tipsiz gelebilir :))

Ancak sunu farkettim ; hic arabadan anlamayan birisi bile bir Amerikan aracını görünce "bu nasıl bir araba ya, ne kadar saglam görünüyor" demektedir.

3718 Mesaj
14 Mart 2012; 0:00:35 

quote:

Orijinalden alıntı: bizhy

Cok çeşitli Amerikan araçlarına bindim, Avrupa araçlarına da bindim... suanda da imzamda yazili ilan Amerikan aracıni kullanıyorum.

Benim gördüklerim sunlar ;

1- araçları çoğunlukla cok kaliteli malzemelerden yapılıyor.
2- en zor şartlar düşünülerek tasarlanıyor
3- genelde keskin hatlara sahip araçlar tasarlanıyor
4- 5metreden aşağı araçlar pek üretilmiyor. (mustang, charger bile 5metre kadar)
5- genelde buyuk motor hacmi tercih ediliyor
6- kasaları ağır oluyor (suanda kullandığım araç 5metre 20cm lik küçük bir sedan ancak 2000kg)
7- sürüş zevki avrupalardan cok farkli. İlk amerikan arabasi kullandığımda bana denizi yarip ilerleyen gemiyi çağrıştırdı.
8- şifreli giriş cikis, parmak izi, arka kamera, yol bilgisayarı, hız sabitleyici, elektronik ve hafızali koltuklar, isitmali-sogutmali hatta masajli koltuklar, katlanır aynalar, çeşitli ariza sensörleri, sileceksiz yağmuru engelleme, düğmeye açılan ve tekrar kapanan bagaj, vakumlu kapılar ve bagaj ve bunlar disinda aklıma gelmeyen bir cok önemli teknoloji 20sene önce ki bazi Amerikan araçlarında var.

Mesela bende bir adet Amerikan vardı bagaja konulan yük belli bir ağırlığa gelince ve arabanin arkasin cokunce araba sensör ile arabanın bagajının yere olan yakınlığını hesapliyor sonra buna bağlı olarak otomatik olarak arkasını kaldırıyordu. Hatta yolda ki hıza gore yük olmasa bile indirip kaldirdigi oluyordu. Bu bahsettigim araç ortalama 20 senelik :)

Tabi su gerçektir ki; araba tamamen zevk işidir. Ben Avrupa araçlarını sevmiyorum, bir kaç tanesi disinda hepsi bana kalitesizlik ifade ediyor, aynı sekilde en iyi Amerikan aracida bir baskasına teknoloji özürlü Yada tipsiz gelebilir :))

Ancak sunu farkettim ; hic arabadan anlamayan birisi bile bir Amerikan aracını görünce "bu nasıl bir araba ya, ne kadar saglam görünüyor" demektedir.

dediklerinize katılmakla beraber imzanızdaki aracı göremedim..

2011 PASSAT VARIANT COMFORTLINE, 1.4 TSI+DSG, KAŞMİR KAHVERENGİ, PANOROMİK CAM TAVAN
2008 HONDA JAZZ, ELITE CVT, SİYAH

1223 Mesaj
14 Mart 2012; 2:20:00 

Ford Taurus bana hep güzel gelmiştir, burada olsa Avrupa arabalara tercih etmeyi bi denerdim en azından.

3051 Mesaj
14 Mart 2012; 4:15:06 

o degilde adamlar camaroyu passat parasına alıyolar begenmeyip satıp az daha koyup wiper alıolar oda olmazsa degişiolar naslsa ucuz teee özellikle z06 gibi bi aracı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ColDasHeLL -- 14 Mart 2012; 4:15:43 >

3664 Mesaj
14 Mart 2012; 5:01:14 

quote:

heheh. bir sen degil bugune kadar ilkkez amerikan kullanan kime sorsan hep ayni tepkiyi vermistir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daturkishulan -- 14 Mart 2012; 5:01:39 >

parmağını bastığında izi ayyıldız çıkanlar

11060 Mesaj
14 Mart 2012; 5:25:48 

Fiyatlarına göre Amerikan araçları Avrupa araçlarından çok daha üstündür, uç örnekler devreye girince V12 S Class , A8, BMW 7 gibi ancak Avrupalılar yarışabilir oluyorlar.

Zaten o fiyata da herhangi bi Town Car süper lüks limoya dönüşüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L.J -- 14 Mart 2012; 5:26:38 >

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

2340 Mesaj
14 Mart 2012; 10:45:12 

quote:

Orijinalden alıntı: akorkmaz11

dediklerinize katılmakla beraber imzanızdaki aracı göremedim..

Bir deneme videosu çekmeyi düşünüyorum aslında, ama forumda Amerikan araçlarına fazla rağbet olmadigi icin useniyorum. :))

Apple Macbook Pro RETINA 13 i5 2,4 Ghz - 8GB Ram 256SSD - - - Apple iPad 2 Wifi 16GB - - - Apple iPhone 5 16GB + iPhone 4S 16GB - - - Chrysler 300C - 3.0 CRD / MiniCooper 1.6 Cabrio

2340 Mesaj
14 Mart 2012; 11:42:01 

quote:

Orijinalden alıntı: daturkishulan

heheh. bir sen degil bugune kadar ilkkez amerikan kullanan kime sorsan hep ayni tepkiyi vermistir.

Doğrudur hocam :)

Benim ilk bindiğim Amerikan aracı 99 model bir towncardi :) araba conta yakmışti+ yağ yakıyordu. Ama o sekilde bile mükemmel çalışıyordu :)) 2 sene sonra 98-99 modellerin vergileri düşecek 1500-2000 tl arası olacak, o zaman bir tane towncar almayı düşünüyorum :)

Ama bu cadillaci satarmiyim bilmiyorum, müzede saklanacak bir araç :) tampon bile boyanmamış fabrikadan çıktığı gibi

Apple Macbook Pro RETINA 13 i5 2,4 Ghz - 8GB Ram 256SSD - - - Apple iPad 2 Wifi 16GB - - - Apple iPhone 5 16GB + iPhone 4S 16GB - - - Chrysler 300C - 3.0 CRD / MiniCooper 1.6 Cabrio

4378 Mesaj
14 Mart 2012; 11:59:00 

0

Astra J 180 hp

2340 Mesaj
14 Mart 2012; 12:01:37 

quote:

Orijinalden alıntı: byozyky

0

Bunların Türkiye'de fiyatları nedir ortalama ?

8552 Mesaj
14 Mart 2012; 12:01:45 

avrupadan bir shelby gt500,bir corvette z06,bir ford super duty çıkmaz.
amerikadan da bir s serisi,bir quattroporte,bir aventador çıkmaz.
çeşit olması iyidir

2528 Mesaj
14 Mart 2012; 12:19:03 

quote:

Orijinalden alıntı: skip 60

chrysler da bildiğin rolls royce çakması bi araba
0

bence amerikalıların tek güzel yaptıkları araç pick up lar orada diyecek bişey yok

kesinlikle birazdan silveradoda gelir taş atmaya başlar

Fake konular yakalanır,ağır dalga geçilir:)

Uzaklaştırılmış
14 Mart 2012; 14:55:49 

VW Phaeton'a rakip/alternatif olarak Impala ve Taunus diyorsan, ya Amerikan araçları ultra süper başarılı kalite konusunda, zira giriş, en düşük sınıf aracı, VW'in amiral gemisi ile karşılaştırılmış oluyor, yada sen arabadan zerre anlamıyorsun. Yıl maks 70 ve öncesi olsaydı, ilk dediğim doğru olurdu, en dandik amerikan aracı bile en kaliteli almandan üstündü o zaman, hatta amerikan aracı yanında japon yada alman aracına otomobil demek amerikana hakaret olurdu. Ama artık durum böyle olmadığından, ikinci seçencek doğru. Yani sen bu işten pek anlamıyorsun

1279 Mesaj
14 Mart 2012; 21:13:34 

Cevap yok oyle bisi (bende bunu amma cok kullanir oldum)

Amerikan araclari, tasarim ve kaba motor gucu acisindan onde olsalarda diger husularda diger ekollerden geridedir.

Herseyden once gelenek olarak benzin amerikada ucuzdur ve hemen her herde gorulur. galonunda 10 dolar odesinler de gorelim bakalim kim biniyor v8 e.

Oyle olmasa, Amerikan orta sinifi gidip catir catir japon arabasina binmez...

Yinede hakkini yemiyelim. Bazi guncel modeller (ford taurus, buick regal (insignia), ford 250 ecoboost, cadillac in son modelleri) amerkan arabasi olayini epey gelistirdi. Belirli bir kivama getirdi.

Bunun disinda, amerkan arabasi demek, buyuk demir yigini demektir. 70 oncesi, hele hele 2 kapi varsa, camurdan olsada olur farketmez. Ama onun disinda, amerikan arabasi, kolay uretilen, kolay curuyen, hemen bozulan ve kaldirip atilan arabadir.

Ulkemizdeki itibari, zenginlerin eldinde olmasindadir. Iyi kotu bakilmistir. yer darligindan garajda yatmistir. O yuzden kotusune pek rastlanilmaz, saglam sanilir.

Yani o yere gore sigdirilamiyan impalalar, amerikada looser arabasidir.

Cunku GM arabalarini belirli bir kariyer profiline satar. Belli yasa gelip impalaya biniyorsan, Cadillac veya en azindan buicke binecek para kazanamamissin demektir.

Dahasi Amerikan arabasi demek, viraj alamayan araba demektir (ki son donem araclar artik bunun disindadir). Amerikan arac ureticileri, (yollarin duz , genis olmasindan) halen daha solid axle arac uretiyorlar.

Yani ? son model mustang aldin, guzel Verdin bir dunya para ee, desemki sana, bunun arka dingili sahinle ayni teknoloji ?...

Aninda sogursun arabadan....

Iste bu yuzdem Mustang guzel arabadr ama Taurus SHO mustangtan daha iyi arabadir. vs vs vs

Ford Granada MK2 2.8 V6, Weber 38 DGAS
Lada Samara 1.5 S

2340 Mesaj
14 Mart 2012; 21:55:07 

quote:

Orijinalden alıntı: Delifisek.Tux

Cevap yok oyle bisi (bende bunu amma cok kullanir oldum)

Amerikan araclari, tasarim ve kaba motor gucu acisindan onde olsalarda diger husularda diger ekollerden geridedir.

Herseyden once gelenek olarak benzin amerikada ucuzdur ve hemen her herde gorulur. galonunda 10 dolar odesinler de gorelim bakalim kim biniyor v8 e.

Oyle olmasa, Amerikan orta sinifi gidip catir catir japon arabasina binmez...

Yinede hakkini yemiyelim. Bazi guncel modeller (ford taurus, buick regal (insignia), ford 250 ecoboost, cadillac in son modelleri) amerkan arabasi olayini epey gelistirdi. Belirli bir kivama getirdi.

Bunun disinda, amerkan arabasi demek, buyuk demir yigini demektir. 70 oncesi, hele hele 2 kapi varsa, camurdan olsada olur farketmez. Ama onun disinda, amerikan arabasi, kolay uretilen, kolay curuyen, hemen bozulan ve kaldirip atilan arabadir.

Ulkemizdeki itibari, zenginlerin eldinde olmasindadir. Iyi kotu bakilmistir. yer darligindan garajda yatmistir. O yuzden kotusune pek rastlanilmaz, saglam sanilir.

Yani o yere gore sigdirilamiyan impalalar, amerikada looser arabasidir.

Cunku GM arabalarini belirli bir kariyer profiline satar. Belli yasa gelip impalaya biniyorsan, Cadillac veya en azindan buicke binecek para kazanamamissin demektir.

Dahasi Amerikan arabasi demek, viraj alamayan araba demektir (ki son donem araclar artik bunun disindadir). Amerikan arac ureticileri, (yollarin duz , genis olmasindan) halen daha solid axle arac uretiyorlar.

Yani ? son model mustang aldin, guzel Verdin bir dunya para ee, desemki sana, bunun arka dingili sahinle ayni teknoloji ?...

Aninda sogursun arabadan....

Iste bu yuzdem Mustang guzel arabadr ama Taurus SHO mustangtan daha iyi arabadir. vs vs vs

120km hizla giderken 5 metre yükseklikten uçup ana yoldan çıkıp , ortalama 400metre toprak yolda giderek durduktan sonra araca hic bir şey olmuyorsa (araba topraga cakilmasina ragmen tampon bile kirilmadi) ve bir şey olmadigi gibi o hadiseden sonra 2500km o arac durmadan gidebiliyorsa benim icin hic bir teknolojiye sahip olmasada olur hocam :)

(Siz siz olun hicbir zaman uykusuz araba sürmeyin ;) )

1279 Mesaj
14 Mart 2012; 23:24:19 

Aynı hareketi gel burada yap bakalım nasıl oluyor...

Şanslı bir konma olmuş sizinki, gelmiş geçmiş olsun....

Ford Granada MK2 2.8 V6, Weber 38 DGAS
Lada Samara 1.5 S

3789 Mesaj
15 Mart 2012; 0:18:13 

arapların ve amerikalıların araba zevkine hastayım

geçme namert köprüsünden alırsa sel alsın seni,yatma çakal gölgesinde yerse aslan yesin seni...

2340 Mesaj
15 Mart 2012; 0:30:40 

quote:

Orijinalden alıntı: Delifisek.Tux

Aynı hareketi gel burada yap bakalım nasıl oluyor...

Şanslı bir konma olmuş sizinki, gelmiş geçmiş olsun....

teşekkürler, geçeli 3 ay oldu çok şükür :)

burada yapın derken? nereyi kastettiğinizi anlayamadım :)

4442 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
arjen553
15 Mart 2012; 0:35:48 

Uğraşamıycam biri benim yerime Chevrolet Tahoe,Ford Super Duty resimleri koysun

4442 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
arjen553
15 Mart 2012; 0:38:21 

quote:

Orijinalden alıntı: qabdkq

Saab amerikan

Keşke sadece resimlere bakmayıp okur-yazar bir millet olsak

1526 Mesaj
15 Mart 2012; 2:19:42 

quote:

Bir deneme videosu çekmeyi düşünüyorum aslında, ama forumda Amerikan araçlarına fazla rağbet olmadigi icin useniyorum. :))

sileceksiz yağmuru engelleme nedir, nasıl çalışır

3943 Mesaj
15 Mart 2012; 3:14:41 

0

'' Galatasaray'da kaptanlık yaptığım zamanlarda yazı-tura yapılacağı vakit hep tura derdim. Varsın Atam'ın silüeti yere değmesin. ''
METİN OKTAY

Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi Mezunu

Uzaklaştırılmış
15 Mart 2012; 17:37:29 

quote:

Orijinalden alıntı: arjen553

Keşke sadece resimlere bakmayıp okur-yazar bir millet olsak

kusura bakma yanlis anlamistim ben resmi
phaeton'u avrupa arac olarak gostermis saabida amerika araci olarak gosterip karsilastirmis zannetmistim
bu arada lafima simdi tekrar baktimda saab zamaninda GM'nindi yani amerikan akrabaligi var

500 Mesaj
15 Mart 2012; 18:31:13 

Amerikan deyince bunu esgeçmek foruma yakışmazdı...

0

local://upfiles/1264767/313F5364844B450FA96FE6CAEAD50A4E.jpg

Ekteki dosya (1)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AFRICA -- 15 Mart 2012; 18:31:54 >

imza