Şimdi Ara

Oyun Odası: TaleWorlds Konuğumuz Oldu!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
0
Favori
28.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• gen süper bir video
  • RPG Oyunlarını Sevmem Fakat İncelemelerinizi zevkle izlerim :)
  • video'yu açmaya çalıştıdığımda idm direk indirmeye çalışıyor nedense youtube'de ve donanımhaber videolarında böyle bir şey olmuyor
  • Bende Hem Steam,Hem Sms Yoluyla Aldım.Yerli Üreticimize Tam Destek.

Bu Oyuna Cryengine 3 Yakışır Yerli Kardeşler Destek Verse.
  • TaleWorlds ekibini tebrik etmek gerek, ortaya çok başarılı işler koyuyorlar. Yeni Mount&Blade'i merakla bekliyoruz.

Sanırım Steam satışları, Türkiye satışlarına eklenmiyor çünkü Steam'de neredeyse tüm arkadaşlarımda Warband var ve doyasıya oynuyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xerias -- 2 Ocak 2012; 21:50:12 >
  • Kendimi kınıyorum ve hafta sonu gidip alıyorum...
  • bu oyun geliştirilmesi gereken bir oyun.oyuna hikayeyi daha iyi geliştirebilecek görev-öğeler-detaylar (bir orduda asker olmak-komutanı olmak veya bir ülkeye vezir olmak çiftçi olmak tüccar olmak gözcü olmak-kişiye göre şekillenen hikayer daha iyi konuşma mekanizması) vede savaş sisteminin güzelleşmesi (kale kuşatmaları) gerçekçilik ---birde party olmasın bildiğin ülkenin ordusuna bir asker olacan,kendini gösterirsen yükselecen..yada haydut olacan ordu sistemi olmalı.......---------bu oyun geliştirilirse süper bir online dünya yapılır bu konuda fikirlerim çok ------ gamebos
  • Helal olsun...
  • Tebrikler abiyi çok sıcak kanlı buldum ziyaretlerine gitmek isterdim kendime lanet ettim geçen hafta sonu gördüm yılbaşı haftası almadım oyunu elime aldım bıraktım sonra dedim alıcam bu hafta çok gurur duydum ayrıca
    http://forum.donanimhaber.com/m_56207320/tm.htm
    PS3 bölümüne duyurmak için konuyu açtım . HELAL OLSUN !
  • Daha önce bunları bildiğim için TaleWorlds oyunları cıkar cıkmaz alıyorum :)
  • oyunda fikir ve tür inanılmaz orjinal. Multi modları harika. Keşke biraz imkan olsa da grafik ve kontroller açısından biraz gelişebilse. Ama mevcut imkanlarla bu bile mucize.
  • Arkadaşlar ben ve mod ekibimle beraber siden ricamız lütfen bu güzel oyunu alalım destekliyelim.Özellikle taleworlds'e forumda ayırdığı mod kısmı ve bize destekleri için teşekkürü borç bilirim.

http://forums.taleworlds.com/index.php?board=32.0

http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,203777.0.html

• gerçekten güzel bir video oyunda fena değil ama var tabiki:yeni yapıcakları oyun için bir kaç fikrim var yerini bulmıcak ama genede söyliyim bn bazı arkadaşlar biliyodur kingdom under fire 2 hayatımda en çok beklediğim oyundur youtubetan videolarını izliyebilirler bu oyunu.kesinlikle çok hoşuma gitmişti meydan savaşları ejderhalar vs.bu tarz bir oyuna döndürseler ejderha üstünde savaşsak meydan savaşları olsa süper bir oyun olur kesinliklede tutacağına eminim kendi kanatimce firmayada başaralılar diliyorum :)
  • Türk oyun piyasasında bunlar büyük adımlar diye görüyorum ve imkansızlıklara rağmen direnerek yoluna devam etmesi çok güzel bir durum umarım her şey yolunda gider bizde elimizden geldiğince destekleriz
  • gerçekten gurur verici.
  • bsc ce açılmadan önce tam bi kütüktüm oyun çıkardı korsan alır oynardım gerisi umrumda olmaz dı fakat bsc oyunun sadece alıp oynamaktan fazlası olduğunu ve biricik teleworlds zümüz gibi bi kar güdmeden yapalı bildğini öğretti bsc den beri korsana karşıyım bunlar bana kattığınız için canı gönnülden teşekkür ederim
  • abi yokki piyasada valla görsem alırım kutulusunu gerçekten alınacak bir fiyat
    ben trabzondayım kim satıyor sölesinler yokki olsa alacam.azmı aradım ya
  • gurur duyulur böyle işlerle .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crynet

undefined

Multiplayer oynarsin
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.