Şimdi Ara

5 Ocak'ta Zara indirim günleri başlıyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
283
Cevap
6
Favori
55.857
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Her sene 2 Ocak'ta gerçekleşen ZARA indirimi bu sene 5 Ocak'ta olacakmış arkadaşlar. Bilgi INDITEX grubunda çalışan birinden alınmıştır.

Ekleme: (INDITEX grubunda yer alan Bershka, Pull and Bear ve Massimo Dutti de aynı tarihte indirime girecektir.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackmourning -- 4 Ocak 2012; 11:03:14 >

• tşkkrlerr
  • Ocak ayının ilk veya ikinci haftasını bekliyorum ne zamandır. Özellikle bebek kıyafeti için.. Sezonda ateş pahası en dandik markanın bebek kıyafetleri bile. (Çocuk istismarı)

Kendim için ise geçen seneki gibi 49 TL'ye ayakkabı, 79 TL'ye ceket, 29 TL'ye triko vb. güzel modeller bulursam almayı düşünüyorum.

Lakin bu ilk indirimlerde pek uygun fiyatlar olmuyor, 3. indirimi bekleyip altın vuruş yapmak lazım
  • ilkinde o kadar abartı indirim olmuyor,ikinci ve ücüncü indirimler güzel oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: yesilyayla

ilkinde o kadar abartı indirim olmuyor,ikinci ve ücüncü indirimler güzel oluyor

onlar ne zaman ?
  • O zamana da çok seçme şansımız kalmıyor ama ben yine de sin indirimi bekliyorum genelde:))
  • quote:

Orijinalden alıntı: colombo983

quote:

Orijinalden alıntı: yesilyayla

ilkinde o kadar abartı indirim olmuyor,ikinci ve ücüncü indirimler güzel oluyor

onlar ne zaman ?

aynı soru benden
  • Zara benim biliğim tek indirim yapıyor ama değişti mi sistemleri acaba
  • Son indirimler genelde yeni sezon rünleri yani yazlıklar piyasaya çıkacağı zaman olacak. Yaklaşık olarak Nisan ayı gibi
    Sözm ZARA için değil,geneldir.Zara'nın indirim politikalarını bilmiyorum.
  • geçen indirimden aldığım kotlardan gömleklerden giymediklerim bile var bu sefer az alacam
  • benimde merak ettigim bu 2. 3. indirimler ne zmn oluyor ilk ındırımce net %30 fln gıbımı yada %50ye varan gıbısındenmı
  • benim bildiğim yani geçtiğimiz yaz olan indirimlerinden bahsediyorum yapılan 1.indirimden sonra ki 2.hafta 2. indirimi başladığı.yani şimdi ocak 5 ise 19 ocakta 2. indirimleri başlıyacağıdır.yazın olan indirimi bu şekilde olmuştu.arkadaşların dedği gibi 1. indirim de yine pek uygun fiyatlar olmuyor.ancak 2. indirime kadar da beden kalmıyor.çünkü bizim milletimiz indirim tabelası görünce gerçekten indirim var kar ediyoruz mantığıyla aldıkça alıyor.tabi herkes kendinden sorumlu isteyen alır bişey diyemeyiz
  • beklenen konu genel hava karamsar olsada umarım sağlam indirimler olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jetqll -- 2 Ocak 2012; 22:52:59 >
  • Yav yazın değil miydi bu indirim ya. Her hafta daha da ucuzlayacak ama tabi o zaman da beden sıkıntısı olacak...
  • Bugün zaraya falan baktım, indirim hazırlıkları yapıyorlardı. Bilgi olarak; indirim her sene aynı zamanda olmuyormuş. Her sene 2'si olucak diye bir şey yok yani. Ocağın ilk haftasındaki herhangi bir gün indirim olurmuş. Bu sene 5 Ocak olmuş denilene göre. Bana ordakiler bilmiyoruz dediler

Ben nedense öyle beni al beni al diye bağıran ürün görmedim ne bershka'da ne pull & bear'da nede zara'da. Bayan için işler değişiyor. Her yerde olduğu gibi bol çeşit, daha güzel ürünler mevcut

imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orhun -- 2 Ocak 2012; 23:02:25 >

• 5 ocaı beiorıuz
  • İlk indirim heyecanlandırmıyor, genelde az yapıyolar (%20-%30, çok az üründe %50 belki) zaten ama maalesef çoğu ürün tükeniyor.
  • zaten şu anda ürünleri pahalı, indirimle normal fiyata gelir diye tahmin ediyorum.
  • İzmirde mağazası var mı?
  • Beyler soranlar olmuş 2. ve 3. indirimler ne zaman diye. Ben Zara'yı 8-10 yıldır takip ederim..

Genelde kış indirimi Ocağın ilk haftası başlıyor ve indirim zamanları arası 10 gün oluyor. Hafızam beni yanıltmıyorsa geçen sene değil önceki sene 11 Ocak/21 Ocak/31 Ocak idi sırasıyla.. Kabaca 1. indirim %25-30, 2. indirim %50, 3. ve son indirim ise %70'lere varabiliyor bazı ürünlerde..

Bu sene de 5/15/25 Ocak olabilir..

Ben fırsat oldukça bakar, size haber ederim burdan merak etmeyin
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.