- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
HD2 ANDROID NAND CWM Kurulumu
1709 Cevap72863 Görüntüleme10 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: <<     16 [18] 20 21 22 23 24 25      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

2953 Mesaj
18 Mart 2012; 20:06:37 

quote:

Orijinalden alıntı: ftd

v48 uygulama yüklemede problem yaşamadım, donnie.brasco dostum hangi uygulamada yada kaç mb marketten indirdiğinde hata veriyor, bende farklı ne var acaba bulmaya çalışıyorum

Bu arada energy romu yükledim, hız olarak öncekiyle aynı gibi, foto çekimi daha seri. link: http://fileor.com/s2o3r...12.SensationXL.zip.html recovery 5-150-5

Şu an için en beğendiğim 3 ROM yorumlarım şöyle
Görsel olarak en güzel rom sıralaması
1.Energy
2.Miui
3.CM7

Hız olarak en performanslı
1.CM7
2.Miui
3.Energy
Tüm linkler 1.sayfada. Tercih sizindir :)

CM7 hangi romu önerirsin hocam

Computer Engineer

60 Mesaj
18 Mart 2012; 21:27:43 

Bende suan için çok önceden kurduğum android 2.2 froyo var suan çoğu özelliği çalışıyor fakat aklımda bi kaç sorun var şuan hangi rom sorunsuz çalışıyor bunu bilmek istiyorum birde room kurduğumuzda nvidia tegra özelliği telefonumuza gelir mi acaba ?

Makine Mühendisi

902 Mesaj
18 Mart 2012; 21:43:44 

quote:

Orijinalden alıntı: Ömer'

CM7 hangi romu önerirsin hocam

1.sayfada cm7 rom linki var :CM7ite HD2 v2.0 D.E

902 Mesaj
18 Mart 2012; 21:45:35 

quote:

Orijinalden alıntı: djshadow007

Bende suan için çok önceden kurduğum android 2.2 froyo var suan çoğu özelliği çalışıyor fakat aklımda bi kaç sorun var şuan hangi rom sorunsuz çalışıyor bunu bilmek istiyorum birde room kurduğumuzda nvidia tegra özelliği telefonumuza gelir mi acaba ?

olmayan birşeyin özelliği gelemez dostum

2953 Mesaj
18 Mart 2012; 22:12:07 

quote:

1.sayfada cm7 rom linki var :CM7ite HD2 v2.0 D.E

Kurdum 774mb boş alan var telefonda ext olmadan, gayet başarılı da.
Sağolasın. Tek tek rom incelemek hayal bize senden tavsiye iyi oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ömer' -- 18 Mart 2012; 22:14:34 >

Computer Engineer

902 Mesaj
18 Mart 2012; 22:17:24 

android 4 ile sense 4.0 dhd'ye port edildi, bizim telefona az kaldı, çalışmalar devam ediyor...http://www.youtube.com/watch?v=xIYlhmZwglc&feature=player_embedded#!

1674 Mesaj
18 Mart 2012; 22:35:00 

quote:

v48 uygulama yüklemede problem yaşamadım, donnie.brasco dostum hangi uygulamada yada kaç mb marketten indirdiğinde hata veriyor, bende farklı ne var acaba bulmaya çalışıyorum

Bu arada energy romu yükledim, hız olarak öncekiyle aynı gibi, foto çekimi daha seri. link: http://fileor.com/s2o3r...12.SensationXL.zip.html recovery 5-150-5

Şu an için en beğendiğim 3 ROM yorumlarım şöyle
Görsel olarak en güzel rom sıralaması
1.Energy
2.Miui
3.CM7

Hız olarak en performanslı
1.CM7
2.Miui
3.Energy
Tüm linkler 1.sayfada. Tercih sizindir :)

Affina sıgınarak bir eleştiri yapmak istiyorum rom paylaşırken T-mobile HTC HD2 modelini kullananlar oldugunu düşünerek T-mobile için kullanılması gereken recovery ayarlarınıda yazarsan sevinirim mesela bu paylaştıgın energy rom için T-mobile recovery ayarları nedir..?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adorer -- 18 Mart 2012; 22:36:00 >

902 Mesaj
18 Mart 2012; 22:46:21 

quote:

Orijinalden alıntı: Adorer

Affina sıgınarak bir eleştiri yapmak istiyorum rom paylaşırken T-mobile HTC HD2 modelini kullananlar oldugunu düşünerek T-mobile için kullanılması gereken recovery ayarlarınıda yazarsan sevinirim mesela bu paylaştıgın energy rom için T-mobile recovery ayarları nedir..?

evet haklısın, eu kullandığım için yazmadım, 400mb partition olması lazım T-Mobile için yani 5-400-5 ama daha düşük değerler de kullanılabilir, bende olmadığı için deneyemiyorum.

1674 Mesaj
18 Mart 2012; 22:54:02 

quote:

evet haklısın, eu kullandığım için yazmadım, 400mb partition olması lazım T-Mobile için yani 5-400-5 ama daha düşük değerler de kullanılabilir, bende olmadığı için deneyemiyorum.

hocam şu an kullandıgım energy kullandıgım romdan memnunum ama bir kaç küçük problem yaşıyorum mesela telefonu şarja taktıgım zaten teelfon sapıtıyor ya dokunmatık çalışmıyor yada kendi kendine menülere giriyor ve kapalıyken şarj olmuyor daha önce dokunmatık ekranım bozulupta 300 TL verdigim için tedirgin oldum açıkcası acaba bunları yapmasının nedeni recovery ayarlarıylamı ilgilidir birde sende buna benzer şeyler oluyormu telefon şarja takılıyken

902 Mesaj
18 Mart 2012; 23:08:12 

quote:

hocam şu an kullandıgım energy kullandıgım romdan memnunum ama bir kaç küçük problem yaşıyorum mesela telefonu şarja taktıgım zaten teelfon sapıtıyor ya dokunmatık çalışmıyor yada kendi kendine menülere giriyor ve kapalıyken şarj olmuyor daha önce dokunmatık ekranım bozulupta 300 TL verdigim için tedirgin oldum açıkcası acaba bunları yapmasının nedeni recovery ayarlarıylamı ilgilidir birde sende buna benzer şeyler oluyormu telefon şarja takılıyken

Problem telefonla ilgili, bende de sapıtıyordu ekran, sonra değiştirttim şimdi sorunsuz, ekranı yaptırdığınız yere götürün derim
recovery ayarları sadece rom kurulumu içindir, ekranla ilgisi yok

47 Mesaj
19 Mart 2012; 0:14:29 

android.process media işlemi durdurdu, 3 saniye sonra '' Google play store uygulaması (com.android.vending işlemi) beklenmedik bir biçimde durdu lüfen yeniden deneyin. Diye saçma bi uyarı alıyorum.

forumumuzda bu konuyla ilgili yazmıştım bir arkdaşımızda bana alltaki cevabı vermiş fakat ben dediklerinden hiç bişi anlamadım :D wipe yapmak falan nedir recovery e nerden geçioruz reboot faln dio :) data2sd sonra gapps falan şunları bi açıklarsnız çok sevinirim dostlar :)

ben bu hatayı cyanogenmod yükledikten sonra almıştım. romu yeniden flashlamadan önce birçok yöntem denedim ama işe yaramadı.
en sonunda recovery'den tüm wipeları halledip romu tekrar flashladım, reboot ettim. google account kaydını yaptım. marketin içinden google apps leri indirmem için bir yere yönlendirdi beni, hiçbir google aps yüklemedim. telefonu kapatıp tekrar recovery'e girip data2sd ve hemen ardından gapps'i flashladım ve sorun düzeldi. yani, yeni romu flashladıktan sonra hiçbir app yüklemeden önce data2sd ve gapps'i flashlamanız gerekiyor

254 Mesaj
19 Mart 2012; 0:28:54 

Arkadaşlar malesef oğlumun HD2 telefonu bozuldu.Dokunmatiği bozulmuştu.Garantisi olmadığı için Kocaeli de bir kaç telefoncuya sordum 200-250 TL fiyat verdiler.Bende Çinden 28 $ a dokunmatiği getirttim.70 TL ye de burdan birisine (kocaeli de) işçilik parası vererek taktırdım.Ama adam dokunmatiği değiştirdiği halde malesef gene çalışmıyor üstelik ses açma kapama tuşunu da bozmuş.KvK ile görüştüm.Ücreti mükabil yaptırayım diye onlar da Biz garantisi bitmiş telefonlara bakmıyoruz dediler.
Arkadaşlar Özellikle İstanbulda Bu HTC HD2 nin uzmanı olan güvenebileceğim çok iyi bir telefon tamircisi önerebilecek var mı acaba?Teşekkürler

Yanlışım varsa düzeltin, Eksiğim varsa ekleyin..

902 Mesaj
19 Mart 2012; 10:12:13 

quote:

Orijinalden alıntı: tamirci62

Arkadaşlar malesef oğlumun HD2 telefonu bozuldu.Dokunmatiği bozulmuştu.Garantisi olmadığı için Kocaeli de bir kaç telefoncuya sordum 200-250 TL fiyat verdiler.Bende Çinden 28 $ a dokunmatiği getirttim.70 TL ye de burdan birisine (kocaeli de) işçilik parası vererek taktırdım.Ama adam dokunmatiği değiştirdiği halde malesef gene çalışmıyor üstelik ses açma kapama tuşunu da bozmuş.KvK ile görüştüm.Ücreti mükabil yaptırayım diye onlar da Biz garantisi bitmiş telefonlara bakmıyoruz dediler.
Arkadaşlar Özellikle İstanbulda Bu HTC HD2 nin uzmanı olan güvenebileceğim çok iyi bir telefon tamircisi önerebilecek var mı acaba?Teşekkürler

dostum duruma üzüldüm, doğubank etrafında servisler var, hangisi iyi bilmiyorum ama bir dolaş istersen

361 Mesaj
19 Mart 2012; 11:32:20 

Az önce ftd nin verdiği videodan sense 4 ü izledim. Akıcı ve işletim sistemi denmesi için gerekli olan şeyleri bir bir tamamlamaya başladı. Cm7 üstüne sense 4 yüklenebilir olursa gerçekten cihazı uzun bir süre daha sıkıntısız kullanırız gibi gözüküyor.

31 Mesaj
19 Mart 2012; 13:10:44 

Selam arkadaşlar, bu wipe data-dalvik yaparken 8-10 tane NO 1 tane YES çıkıyor, bu hep böylemiydi yoksa sonradan mı oldu benim cihaz da ?

737 Mesaj
19 Mart 2012; 15:39:43 

quote:

Orijinalden alıntı: ilker_kiran

Selam arkadaşlar, bu wipe data-dalvik yaparken 8-10 tane NO 1 tane YES çıkıyor, bu hep böylemiydi yoksa sonradan mı oldu benim cihaz da ?

Sıkıntı yok öyledir zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

31 Mesaj
19 Mart 2012; 16:35:39 

Eyw dostum

60 Mesaj
19 Mart 2012; 20:01:29 

Üstad bide şu an hangi romu tavsiye edersin hangi rom daha düzgün çalışıyor kamera fm radio g sensör falan ?

Makine Mühendisi

464 Mesaj
19 Mart 2012; 20:50:22 

Merhaba arkadaşlar. HD2 cihazım var android 2.3.7 kurulu idi ama android 4.0 kurmaya çalıştım ve kurdum ama cihaz android açılış ekranında kaldı. Bende recovery boyutu nedeni ile böyle olduğunu düşündüm. Recovery boyutunu değiştirmek için htc hd2 toolkit programını kullanmak istedim ama bir türlü hd2 yi activesync olmadı.

Kısacası sorunum cihazı bootloader ekranına alıyorum ama mobile aygıt merkezi cıhazı görmüyor.

417 Mesaj
19 Mart 2012; 21:43:25 

quote:

Orijinalden alıntı: aylakadam81

Merhaba arkadaşlar. HD2 cihazım var android 2.3.7 kurulu idi ama android 4.0 kurmaya çalıştım ve kurdum ama cihaz android açılış ekranında kaldı. Bende recovery boyutu nedeni ile böyle olduğunu düşündüm. Recovery boyutunu değiştirmek için htc hd2 toolkit programını kullanmak istedim ama bir türlü hd2 yi activesync olmadı.

Kısacası sorunum cihazı bootloader ekranına alıyorum ama mobile aygıt merkezi cıhazı görmüyor.

Cihazı bootloader moduna aldığınızda usb olarak görmüyorsa , cihazın sürücülerini tekrardan kurmanız gerekebilir. Eğer hazırda kurulmuş sürücü mevcutsa onu kaldırıp , windowsun otomatik sürücü bulma modunu etkinleştirerek tekrardan bir sürücü yüklemesi yaptırmanız faydalı olabilir

47 Mesaj
19 Mart 2012; 21:49:41 

arkdaşlar şu anda genel anlamda sorunsuz çalışan room önerileriniz nelerdir . link verebilirmisiniz ? en başdan yapmaya gerek varmıdır. magdlr yapıp mı başlıcam yeni room a?

417 Mesaj
19 Mart 2012; 22:23:29 

http://forum.xda-develo...howthread.php?t=1404993 , buradaki rom sade stabil hızlı . ama biraz görsellikten uzak bir rom . isterseniz bir deneyin .
Ayrıca romu kurarkan hd2 toolkit ile wipe 29 adımıyla başlıyarak kurarsanız çok daha iyi sonuç alırsınız .

60 Mesaj
20 Mart 2012; 18:39:22 

cahilliğime verin bu wipe olayı ne suan bende 2.2 froyo yüklü task29 ile silip mi yükleyeceğim romu ?

Makine Mühendisi

902 Mesaj
20 Mart 2012; 22:10:51 

quote:

Orijinalden alıntı: djshadow007

cahilliğime verin bu wipe olayı ne suan bende 2.2 froyo yüklü task29 ile silip mi yükleyeceğim romu ?

1.sayfada wipe nasıl yapılacağı var, onu yapıp yeni romunu kuracaksın

361 Mesaj
21 Mart 2012; 9:52:32 

quote:

Orijinalden alıntı: fugeetive

http://forum.xda-develo...owthread.php?tS=1404993 , buradaki rom sade stabil hızlı . ama biraz görsellikten uzak bir rom . isterseniz bir deneyin .
Ayrıca romu kurarkan hd2 toolkit ile wipe 29 adımıyla başlıyarak kurarsanız çok daha iyi sonuç alırsınız .

Siz bu pure cm7 romu kullandınız mı_? Ben bir önceki versiyonunu kurdum inanılmaz hoşuma gitti bir kaç sayfa öncede yazdım kullandığım en hızlı romdu şimdiye kadar. Fakat sürekli şu kapatıldı bu kapatıldı tarzında hatalar veriyordu. ftd üstadında önerdiği romlar arasında olmadığı için değiştirdim o romu. Siz kullandıysanız sıkıntısı vs. anlatırmısınız.

417 Mesaj
21 Mart 2012; 21:13:24 

@ozan 245: Ben şimdiye kadar neredeyse hep o romu kullandım. ftd de bilir benim sense romlarla yıldızım bir türlü barışmadı, keza miui romlarda biraz iphone benzeri olduğundan - şahsi fikrimdir - hep stock romları tercih ettim. Eğer bu romu kurarken wipe ile temiz bir kurulum yaparsanız ve system partition kısmında öngörülen değerleri kullanırsanız kesinlik hiç bir problem yaratmadan tek bir force close almadan uzun bir süre kullanabilirsiniz. Arada bir tabiki sistem kararsızlığa düşüyor oda gayet normal sürekli uyguluma yükleniyor internete bağlanılıyor cookiler çekiliyor, senelerdir kullandığımız windows lar bile kararsızlığa düşüyor :). Bu yüzden çok görmemek lazım :)
Bununla birlikte, sade arayüzü, hızı, stabilitesi nedeniyle benim tercihim oluyor. Tabi ki bunlar tamamen kullanırken bende oluşan şahsi kanaatler. Yani antutu score şu,benchmark bu gibi bir kesinlik yok. Hani okurken ona göre değerlendirmekte fayda var :). Bununla birlikte standby durumunda 2ma gibi bir pil kullanımı var ki pil ömrü açısından gayet başarılı olduğunu gösteriyor.
Saygılarımla

902 Mesaj
21 Mart 2012; 21:47:36 

pure cm7'yi denedim, hız olarak iyi ama 1. sayfada paylaştığım cm7 romu kadar hızlı ve stabil değil. Bir süredir bunu kullanıyorum spb shell ile beraber. Takılma yok, FC yok.
Bu arada sense 4'de bayağı ilerleme var, yakında beta çıkacak

902 Mesaj
23 Mart 2012; 8:46:23 

Arkadaşlar yeni Angry burds Space oyununu marketten indirdim, çok eğlenceli tavsiye ederim

371 Mesaj
23 Mart 2012; 14:40:15 

android 2.2 yükledim yanlız sorunlarım var telefon ilk açılışta siyah ekranda kalıyor ancak bataryayı cıkartıp kapatabiliyorum cıkardıktan sonra tekrar baslatınca acılıyor android sürümü sebebi nedir acaba ?

155 Mesaj
23 Mart 2012; 20:24:38 

ftd üstad, şimdi class 10 8 gb lık karta cm7 rom u kurdum hızlı olur diye ancak bu rom pek hoşuma gitmedi açıkçası görselliği falan artı ilk aıldığında menü de setcpu diye bişey bulamadım ve menü tam anlamıyla Türkçe olmadı bazı bölümleri İngilizce olarak devam ediyor, acaba senin ilk sayfada verdiğin 08.02.2012 tarihli Energy rom u kursam sd kart class 10 olduğu için (eski sd kartta 2gb class 2 ve energy rom) hem eskisine göre hemde cm7 rom a yakın hıza ulaşabilir miyim?

sence ne yapmalıyım hangi rom u önerirsin?

902 Mesaj
23 Mart 2012; 21:42:00 

quote:

Orijinalden alıntı: BrockLyn

android 2.2 yükledim yanlız sorunlarım var telefon ilk açılışta siyah ekranda kalıyor ancak bataryayı cıkartıp kapatabiliyorum cıkardıktan sonra tekrar baslatınca acılıyor android sürümü sebebi nedir acaba ?

1.sayfadaki romlardan birini yükle sorunun düzelir

1674 Mesaj
23 Mart 2012; 21:48:12 

bırakın şu hız meselesini htc hd2 için en iyi rom enegy rom'dur

902 Mesaj
23 Mart 2012; 21:50:59 

quote:

Orijinalden alıntı: cenk_139

ftd üstad, şimdi class 10 8 gb lık karta cm7 rom u kurdum hızlı olur diye ancak bu rom pek hoşuma gitmedi açıkçası görselliği falan artı ilk aıldığında menü de setcpu diye bişey bulamadım ve menü tam anlamıyla Türkçe olmadı bazı bölümleri İngilizce olarak devam ediyor, acaba senin ilk sayfada verdiğin 08.02.2012 tarihli Energy rom u kursam sd kart class 10 olduğu için (eski sd kartta 2gb class 2 ve energy rom) hem eskisine göre hemde cm7 rom a yakın hıza ulaşabilir miyim?

sence ne yapmalıyım hangi rom u önerirsin?

cm7'de görsellik pek yok ama üstüne spb shell 3d kurunca super hızlı çalışıyor ve görsellik harika oldu.Senin class 10 ile uçar :) (bendeki class 6) cpu ayarı var. Bunun için:
ayarlar-cyanogenmod ayarları-performans--işlemci ayarları'na gir ve en yüksek frekans ayarını maximumun bir altına ayarla.

Bu arada arkadaşlar ücretsiz uygulamalar indirmeyin, indirirseniz de silip internetten full olanı indirin, %70'ten fazla pil tüketimine neden oluyor ücretsizler içindeki reklamlardan dolayı.Aynı zamanda yüklediğiniz uygulamalar daha hızlı açılıyor, kendim test ettim çok fark ediyor

155 Mesaj
23 Mart 2012; 23:01:14 

quote:

cm7'de görsellik pek yok ama üstüne spb shell 3d kurunca super hızlı çalışıyor ve görsellik harika oldu.Senin class 10 ile uçar :) (bendeki class 6) cpu ayarı var. Bunun için:
ayarlar-cyanogenmod ayarları-performans--işlemci ayarları'na gir ve en yüksek frekans ayarını maximumun bir altına ayarla.

Bu arada arkadaşlar ücretsiz uygulamalar indirmeyin, indirirseniz de silip internetten full olanı indirin, %70'ten fazla pil tüketimine neden oluyor ücretsizler içindeki reklamlardan dolayı.Aynı zamanda yüklediğiniz uygulamalar daha hızlı açılıyor, kendim test ettim çok fark ediyor

üstad önerin için teşekkürler cm7 yi kurdum ve dediğin gibi işlemci hızını en üstün bir altı olan 1497 Mhz de ayarladım. Spb Shell 3D kurun demişsin acaba nasıl kurulacağı ile ilgili ve setup dosyasını bulabileceğimiz bir link verebilirmsin?

task manager, 3g açıp kapama ve mp3 player olarak hangi uygulamalrı önerirsin ve bunlar dışında başka neler yüklememizi tavsiye edersin, unutmadan :) cm7 gerçekten class 10 ile energy rom a göre çok hızlı, birde menüleri görselliği ve Türkçeleştirlmesi tamamlanırsa müthiş olacak...

902 Mesaj
23 Mart 2012; 23:23:04 

quote:

üstad önerin için teşekkürler cm7 yi kurdum ve dediğin gibi işlemci hızını en üstün bir altı olan 1497 Mhz de ayarladım. Spb Shell 3D kurun demişsin acaba nasıl kurulacağı ile ilgili ve setup dosyasını bulabileceğimiz bir link verebilirmsin?

task manager, 3g açıp kapama ve mp3 player olarak hangi uygulamalrı önerirsin ve bunlar dışında başka neler yüklememizi tavsiye edersin, unutmadan :) cm7 gerçekten class 10 ile energy rom a göre çok hızlı, birde menüleri görselliği ve Türkçeleştirlmesi tamamlanırsa müthiş olacak...

pm attım

155 Mesaj
24 Mart 2012; 23:56:34 

üstadın doğrultusunda cm7 roma başarı ile spb shell 3d yi kurdum, energy rom a göre gayet hızlı ve görsel olarak daha iyi oldu. ek olarak advanced task killer, fmr memory yi kkurdum gayet iyi oldu performans için...

737 Mesaj
25 Mart 2012; 0:16:49 

gerekli dosyalar siteden silinmiş.. upload eder misiniz arkadaşlar

902 Mesaj
25 Mart 2012; 11:59:50 

quote:

Orijinalden alıntı: Donnie.Brasco

gerekli dosyalar siteden silinmiş.. upload eder misiniz arkadaşlar

hangileri silinmiş?

737 Mesaj
25 Mart 2012; 14:56:20 

quote:

hangileri silinmiş?

spb shell ile ilgili pm de bulunan dosyalar.

902 Mesaj
25 Mart 2012; 18:20:01 

quote:

Orijinalden alıntı: Donnie.Brasco

spb shell ile ilgili pm de bulunan dosyalar.

yeni pm attım

737 Mesaj
25 Mart 2012; 18:50:09 

quote:

yeni pm attım

361 Mesaj
26 Mart 2012; 0:39:44 

quote:

Orijinalden alıntı: fugeetive

@ozan 245: Ben şimdiye kadar neredeyse hep o romu kullandım. ftd de bilir benim sense romlarla yıldızım bir türlü barışmadı, keza miui romlarda biraz iphone benzeri olduğundan - şahsi fikrimdir - hep stock romları tercih ettim. Eğer bu romu kurarken wipe ile temiz bir kurulum yaparsanız ve system partition kısmında öngörülen değerleri kullanırsanız kesinlik hiç bir problem yaratmadan tek bir force close almadan uzun bir süre kullanabilirsiniz. Arada bir tabiki sistem kararsızlığa düşüyor oda gayet normal sürekli uyguluma yükleniyor internete bağlanılıyor cookiler çekiliyor, senelerdir kullandığımız windows lar bile kararsızlığa düşüyor :). Bu yüzden çok görmemek lazım :)
Bununla birlikte, sade arayüzü, hızı, stabilitesi nedeniyle benim tercihim oluyor. Tabi ki bunlar tamamen kullanırken bende oluşan şahsi kanaatler. Yani antutu score şu,benchmark bu gibi bir kesinlik yok. Hani okurken ona göre değerlendirmekte fayda var :). Bununla birlikte standby durumunda 2ma gibi bir pil kullanımı var ki pil ömrü açısından gayet başarılı olduğunu gösteriyor.
Saygılarımla

Bende denedim bir kez fakat aşırı derecede FC aldığım ve ftd üstad kızdığı için değiştirdim ama tekrar deniyeceğim ben öylesini görmedim çünk

Bu arada geçtiğimz sayfalarda konuşulmuştu ama kimdi hatırlamadığım adı güzel ama konuşulması yasak na vi gas yon ve s p b hakkında pm atarsa sevinirim bugün yolda kaldım da

38 Mesaj
26 Mart 2012; 17:28:54 

TYPHOON yeni rom cıkarmıs arkadaslar. henüz denemedim ama denemek isteyenler için link

http://forum.xda-develo...showthread.php?t=933951

5/150/5 recovery için

Biraz Zamanım oLsa İmkansızlık Olmazdı

902 Mesaj
26 Mart 2012; 18:55:36 

quote:

Orijinalden alıntı: ozan245

Bende denedim bir kez fakat aşırı derecede FC aldığım ve ftd üstad kızdığı için değiştirdim ama tekrar deniyeceğim ben öylesini görmedim çünk

Bu arada geçtiğimz sayfalarda konuşulmuştu ama kimdi hatırlamadığım adı güzel ama konuşulması yasak na vi gas yon ve s p b hakkında pm atarsa sevinirim bugün yolda kaldım da

Pm attim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ftd -- 26 Mart 2012; 18:56:35 >

38 Mesaj
26 Mart 2012; 19:15:32 

quote:

Orijinalden alıntı: sys-Rq

TYPHOON yeni rom cıkarmıs arkadaslar. henüz denemedim ama denemek isteyenler için link

http://forum.xda-develo...showthread.php?t=933951

5/150/5 recovery için

Arkadaşlar romu kurdum.

tüm kendi kullandıgım programları yukledim. kendi cpu ayarlarından en yuksegin 1 altını sectim 1100 küsürlü bişey. ve smartss yaptım.

şimdiye kadar aldıgım en yüksek antutu skorumu aldım ve bede cidden cok sasırdım . 3009

şimdilik satbil görünüyor denemenizi tavsiye ederim.

en son ftd ustanın söylediği cm romda 2767 almıstım.

Biraz Zamanım oLsa İmkansızlık Olmazdı

902 Mesaj
26 Mart 2012; 19:41:21 

quote:

Orijinalden alıntı: sys-Rq

Arkadaşlar romu kurdum.

tüm kendi kullandıgım programları yukledim. kendi cpu ayarlarından en yuksegin 1 altını sectim 1100 küsürlü bişey. ve smartss yaptım.

şimdiye kadar aldıgım en yüksek antutu skorumu aldım ve bede cidden cok sasırdım . 3009

şimdilik satbil görünüyor denemenizi tavsiye ederim.

en son ftd ustanın söylediği cm romda 2767 almıstım.

Typhoon gelmiş gecmis en iyi cm romlardandir ama uzunsuredir rom çıkartmıyordu. Antutu degerleri pil durumuyla çok alakalidir. Full olan pilde daha iyi skorlar alırsınız. Aksam romu denerim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

155 Mesaj
26 Mart 2012; 20:42:17 

arkdaşalar basit birkaç sorum var cevap bulamdım size komik bile gelebilir :)

-telefonumun ses açma tuşu bozulduğu için çağrı sırasında veya profili değiştirmek için titreşime geçmek veya sesi açmak için çok lazım oluyordu, acaba çağrı sırasındaki konuma ses düzeyini menüden ayarlayabilirmiyiz?

- birde sd karttaki bir mp3 zil sesi yapamıyorum illa ringatones klasörüne mi taşımam gerkiyor parçayı ya da herhangi bir şarkıyı alarm sesi yapamıyorum aynı şekilde onuda "alarms" klasörüne mi taşımam gerkiyor cm7 rom da yok mudur? bunun bir çözümü dostlar :(

- bu konuda bir çözüm var mıdır? bilmem ama belki sizler çözmüşsünüzdür bile, winamp ta veya herhangi bir media oynatıcıda sd kartın içine attığım tek klasörün içindeki mp3 leri, birden fazla albüm varmış gibi çok sayıda mp3 olarak gösteriyor bunu nasıl engelleyebiliriz, amaç bir klasör içindeki şarkıları tek seferde media oynatıcıya atıp dinlemek, anlatabildiysem.

herkese teşekkürler, iyi akşamlar

3696 Mesaj
27 Mart 2012; 21:33:08 

Merhaba arkadaşlar,
Bir arkadaşımın isteği üzerine WM kurulu olan HD2'ye android kuracağım fakat, hangi ROM'ları yükleyebilirim ?

Bir yol gösterseniz, çok iyi olacak

Başarılar Gelir Geçer, Asaletin Bize Yeter

737 Mesaj
27 Mart 2012; 22:07:07 

quote:

Orijinalden alıntı: The MasteR

Merhaba arkadaşlar,
Bir arkadaşımın isteği üzerine WM kurulu olan HD2'ye android kuracağım fakat, hangi ROM'ları yükleyebilirim ?

Ilk mesaj bakınız

902 Mesaj
27 Mart 2012; 22:07:58 

quote:

Orijinalden alıntı: The MasteR

Merhaba arkadaşlar,

1. Sayfaya bak

902 Mesaj
27 Mart 2012; 22:09:27 

quote:

arkdaşalar basit birkaç sorum var cevap bulamdım size komik bile gelebilir :)

-telefonumun ses açma tuşu bozulduğu için çağrı sırasında veya profili değiştirmek için titreşime geçmek veya sesi açmak için çok lazım oluyordu, acaba çağrı sırasındaki konuma ses düzeyini menüden ayarlayabilirmiyiz?

- birde sd karttaki bir mp3 zil sesi yapamıyorum illa ringatones klasörüne mi taşımam gerkiyor parçayı ya da herhangi bir şarkıyı alarm sesi yapamıyorum aynı şekilde onuda "alarms" klasörüne mi taşımam gerkiyor cm7 rom da yok mudur? bunun bir çözümü dostlar :(

- bu konuda bir çözüm var mıdır? bilmem ama belki sizler çözmüşsünüzdür bile, winamp ta veya herhangi bir media oynatıcıda sd kartın içine attığım tek klasörün içindeki mp3 leri, birden fazla albüm varmış gibi çok sayıda mp3 olarak gösteriyor bunu nasıl engelleyebiliriz, amaç bir klasör içindeki şarkıları tek seferde media oynatıcıya atıp dinlemek, anlatabildiysem.

herkese teşekkürler, iyi akşamlar

Ses kısma tuşunu tamir ettir yoksa çok sıkıntı çekersin.

155 Mesaj
27 Mart 2012; 22:31:12 

quote:

Ses kısma tuşunu tamir ettir yoksa çok sıkıntı çekersin.

üstad problem şimdilik kısma tarafında değil ses açma tarafında ama dediğin gibi bende tamiri düşünüyorum ne kadardır bir bilgisi olan var mı tahmini

737 Mesaj
27 Mart 2012; 22:49:52 

quote:

üstad problem şimdilik kısma tarafında değil ses açma tarafında ama dediğin gibi bende tamiri düşünüyorum ne kadardır bir bilgisi olan var mı tahmini

Telefoncular çok para alinternetten sipariş verip kendin değiştir, ebay da falan çok rahat daha uyguna bulursun. Youtube da videolar mevcut