Şimdi Ara

Survivor Ünlüler Gönüllüler 2012(Şampiyon Nihat) ( Anket Yenilendi) (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.089
Cevap
9
Favori
200.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor Ünlüler Gönüllüler 2012(Şampiyon Nihat) ( Anket Yenilendi)

(En Son Oy Tarihi: 14.6.2017)
Giriş

Orijinalden alıntı: Fire.Sword

...

Alıntıları Göster

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tnyglle -- 24 Mayıs 2012; 23:38:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fire.Sword

quote:

Orijinalden alıntı: slapert

en son 3 mü artık 4 mü ne kişi finale kaldığında, bütün oyunlar denge mi olacak yani ?

bunu ben de sana soruyum, en son 4 kişi finale kaldığında bütün oyunlar güce mi dayaklı olacak?

sen kızıların erkekler karşısında hiç şansı olmadığını söyledin. bende sana yarışmayı izlersen şansı olduğunu görürsün diyorum. geçen pazartesi bireysellik oyununun finaline cevher ve merve kalmıştı, zeka ve hıza dayalı bir oyundu ve merve kazandı. kızların şansı olmaması için bütün oyunların güce dayalı olması gerekiyor. ama oyunlar denge, zeka, hız gibi başka yeteneklere de bakabiliyor. finalde de acun ona göre bir denge kurup hem erkeklerin hemde kızların başarılı olabileceği oyunları koyar.

evet acun daha önceki survivor da yaptığı gibi, finali denge oyunlarıyla doldurur sonra yarışmadan diskalifiye olanlara oy kullandırır, sonra seyirciye oy kullandırır, böylece yarışmaların etkisini sıfırlar

• quote:

Orijinalden alıntı: slapert

evet acun daha önceki survivor da yaptığı gibi, finali denge oyunlarıyla doldurur sonra yarışmadan diskalifiye olanlara oy kullandırır, sonra seyirciye oy kullandırır, böylece yarışmaların etkisini sıfırlar

finaldeki oyunlar zaten formalite oluyor, halk seçiyor kazananı. geçen sene son 3 arasında 3 oyun oynadılar. 15 olan kazanıp direk finale katılacaktı. önce deryanın başarılı olduğu oyunu oynadılar, derya hemen 5'e geldi diğerleine fark attı. sonra tanerin başarılı olduğu oynadılar orda taner geriden gelip 10'a önce ulaştı sona niahatın başarılı olduğu bir denge oyunu oynadılar, onda da nihat en geriden gelip 15'e ilk ulşatı ve sözde survivorda yarışmayı kazandı. ilk oynadıkları oyunu en son oynasalardı derya ilk 15 gelecekti. ortadaki oyunu oynasalardı taner kazanacaktı. yani çok saçmaydı. ama sonuçta halk kazananı belirledi. smsle önce taner sonra nihat elendi ve derya birinci oldu. nihatta daha sonra ben survivora kazandım smsi kaybettim diye kendini teselli etti. kısaca finalde kız yada erkek kalsın farketmez halk seçecek birinciyi ki bence mantıklı olanda bu. diğer şekilde acunn istediğini kolayca birinci yapabilir.

• bu Mustafa Topaloglu bayagi kekeliyo
  • öff be şu Mustafa çıkınca yemin ediyorum izleyesim gelmiyor.boş boş konuşuyor arkadaş.
  • tahminim: gönüllüler kazanıyor
  • Adamın elinde olan birşey değil ki cahil maalesef.Ama kalbi temiz bir insan belli o yani.
  • Aslanım Hasan kazandı
  • çevirdikleri şeyde cevherin ki bi an dönmüyo gibi geldi diğer yarışmacıyı çekerken
  • Hayim ne zaman elenecek ? Son 5 yilin en kotu ERKEK yarismacisi herhalde ?
  • Gönüllülerde hasan, cevher dışında herkes tırt be abi. Hadi begüm gene kızlara göre iyi biraz. Bari bu ödülü gönüllüler alsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: waybe

çevirdikleri şeyde cevherin ki bi an dönmüyo gibi geldi diğer yarışmacıyı çekerken

Bana da oyle geldi hile mile elbet vardi biseyler ama izlettiriyo acun programlarini bu bir gercek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: [DMC]

Hayim ne zaman elenecek ? Son 5 yilin en kotu ERKEK yarismacisi herhalde ?

mustafa serhat var
  • sanki gecen seneki daha eglenceliydi
  • nihat iyi bu oyunda anılda öyle
  • Mustafa çekildi,denemesi bile yetti zaten
  • Serhat ne kof adam ya bi halta yaradığı yok.
  • Resmen hile var yalnız, begüm 2.yi çevirmeye başladığında 2. turdayken almeda daha yeni başlıyordu, arada ünlüleri gösterdi o arada ne olduysa olmuştur artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rodin

Resmen hile var yalnız, begüm 2.yi çevirmeye başladığında 2. turdayken almeda daha yeni başlıyordu, arada ünlüleri gösterdi o arada ne olduysa olmuştur artık.

cok abartıyorsunuz izlemeyin abicim o zmaan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Devil Man

quote:

Orijinalden alıntı: Rodin

Resmen hile var yalnız, begüm 2.yi çevirmeye başladığında 2. turdayken almeda daha yeni başlıyordu, arada ünlüleri gösterdi o arada ne olduysa olmuştur artık.

cok abartıyorsunuz izlemeyin abicim o zmaan

+1 Al işte bu sefer de Begüm kazandı.
  • 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.