- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Survivor Ünlüler Gönüllüler 2012(Şampiyon Nihat) ( Anket Yenilendi)
7089 Cevap177822 Görüntüleme10 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: <<     21 [23] 25 26 27 28 29 30      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
[Poll]

Survivor Ünlüler Gönüllüler 2012(Şampiyon Nihat) ( Anket Yenilendi)

Nihat
  100% (134)

Toplam oy : 134

(en son oy tarihi : 8 Temmuz 2013; 10:03:32) 
Giriş

2280 Mesaj
3 Nisan 2012; 16:07:21 

Beyler ben tanerin olduğu survivorı internetten nasıl izleyebilirim. Aradım ama hiç bir yerde yok. Bulduğum yerde de açılmıyor.

DOTA 2 - HEARTHSTONE- DAYZ- CS:GO

Hayat, siz başka planlar yaparak meşgul olduğunuz sırada size olan şeydir.
-John Lennon

205 Mesaj
3 Nisan 2012; 16:24:34 

Lütfen artık bu survivor gerçek diye kendinizi kandırmayın . bu bir eğlence programı , en fazla aç kim kalacak programı değil . Programın
asıl amacı oyunlara ve elemelere dayalıdır . Gerisi işin ambalajıdır . Yok açlık , yok kulübede uyu falan .
Oruç tutarken , sahura kalkıyoruz , gene de akşamı zor ediyoruz , ondan sonra iftar ve yatana kadar tekrar atıştırmalar falan oluyor . su ihtiyacı zaten
bu havalarda çok oluyor . hele birde bütün gün o sıcakta çalış , dolaş , yüz , oyunlar oyna , kim buna susuz ve aç dayanır . kimse dayanamaz .
o nedenle hiç birşey vermiyoruz demek tamamen palavradır . herkesin sağlığı bozulur . bu insanlar sabahtan akşama kadar aç kalmada bile çok zorlanır .

Kilo vermeleri de doğal , çünkü evdeki gibi tıkabasa ve abur cubur yemiyorlar ve daha fazla hareket ediyorlar .
Günlük sağlıkları bozulmayacak şekilde bir miktar yemek ve su veriyorlardır . yani insan sağlığının bozulmayacağı bir kalori miktarı ( + vitamin ve mineral ) . bunun olması şart , yoksa bu şartlar altında vitamin ve mineral eksikliğinden hepsi hastanelik olur , yüzleri tanınmayacak hale gelir .
Misal kahvaltı ve öğle yemeği verilir , akşam için siz başınızın çaresine bakın denir .

Adamlar bir oyun oynuyor o sıcağın altında , o kadar efor harcıyorlar , inanılmaz su kaybediyorlar , oyundan sonra da , size su yok , adanıza geri dönün , orda
hindistan cevizi bulup , suyunu için diyecekler öyle mi

Tekrar ediyorum , sözleşmeleri gereği , hiç birşey söyleyemezler , bunu zaten herkes baştan kabul ediyor .
Siz sadece oyun kısmına , eğlence kısmına bakın , bu bir eğlence programı . açlık vs. sadece işin gırıgırı , gerçek değil .

29 Mesaj
3 Nisan 2012; 16:26:03 

Ünlüler en iyisi Alp, Nihat, Almeda, Sibel keske anıl gitseydi

834 Mesaj
3 Nisan 2012; 16:44:04 

gerçek olduğuna inanan var mı hala yahu. 11 yaşındaki yeğenim bile bu yarışma düzmece diyor.

An idiot with a computer is a faster, better idiot

364 Mesaj
3 Nisan 2012; 16:46:04 

Yeni video yayınlandı sitesinde, Mustafa Topaloğlu ağlıyor Sibel gitti diye
Merve falan da oyuncu olsaymışsın diyor. komedi bu mustafa ya

Leyla ile Mecnun

"Gelip Gelmeyeceğini de deme.
Giden geri gelmiyor zaten."

7330 Mesaj
3 Nisan 2012; 17:33:59 

bu yarısmada ;

1- kızlar gerçekten berbat..herhangı bır gün sokakta bunlardan çok daha guzellerı var..

2- ünlüler desen bunlar ünlü falan degıl..

sonuç - izlenmez..

Dark Souls - Diablo - Skyrim - Fallout
Reaper of Souls

25 Mesaj
3 Nisan 2012; 17:36:06 

quote:

Orijinalden alıntı: muelincolt

Bir dahaki sefere yine anılı yazar bu ünlüler

kesinlikle katılıyorum, anıl her seferinde sms e çıkacak ama bu hafta gibi hepsini en azından pekçoğunu eleyecek bence...

702 Mesaj
3 Nisan 2012; 18:34:29 

survivor ın gerçekliği ile ilgili peşin fikirli olmamakta fayda var. ben büyük bir ihtimalle gösterilenlerin ana hatlarıyla doğru olduğunu düşünüyorum. yarışmacılar susuz kalmıyorlar. içme suyu ayrı olarak veriliyor ki bunu söylüyorlar zaten. ayrıca adada kameramanların kaldığı yerler var. belki belli saatlarde yarışmacılara yatmaları için buralar tahsis ediliyordur ama bu bile düşük ihtimal. kilo verdiklerini gözlerimizle görüyoruz. yiyecek konusunda kamer ile gördüklerimin dışında takviye almadıklarını düşünüyorum. hindistan cevizi ciddi kalorisi olan bir şey.
yarışmacıların uyandıklarında yüzleri gözleri şiş bir halde görüyoruz. bunu filmlerde bile yapamıyorlar. ayrıca diyelim ki yarışmacılara düzenli yemek veriliyor bu neden bizim programı izlememize engel olsun ki.. biz birbirleri ile giriştikleri mücadele için ego yarışları için izlemiyor muyuz zaten..

1901 Mesaj
3 Nisan 2012; 19:04:01 

Bu Merve çok sinsi gerçekten. Almeda'yı reyis ilan ediyorum.

14686 Mesaj
3 Nisan 2012; 21:16:01 

Merve

HYUNDAİ i20 KULÜBÜ
Hyundai i20 1.4 Crdi 90 HP Select Opak Kırmızı
2009

Samsung Galaxy S4 Black Edition

704 Mesaj
3 Nisan 2012; 21:24:33 

Çok sıkıcı geçiyo ya.Hiç ''action'' yok

Leyla İle Mecnun

Bize her sevdadan geriye kalan sadece GALATASARAY!

1161 Mesaj
3 Nisan 2012; 21:34:24 

quote:

Orijinalden alıntı: Rodin

Beyler ben tanerin olduğu survivorı internetten nasıl izleyebilirim. Aradım ama hiç bir yerde yok. Bulduğum yerde de açılmıyor.

Aynen yai ne öncesi nede tanerli bölümleri bulamıyorum, Acun kaldırttırıyorlar sanırım.

2467 Mesaj
3 Nisan 2012; 22:03:22 

quote:

Orijinalden alıntı: emrecvdr

NAZ AYDEMİR ve GÜLEN BENZEMİYOSA BENİ BULUN :D

0
0

Hocam bunların birisi ekvatordan, diğeri kutuplardan basık :D

Üç gözlü bir karganın üç gözü olmalı. Bunun sadece bir gözü var, o da kırmızı. Bran, meşale ışığında bir kan gölü gibi ışıldayan gözün onu izlediğini hissedebiliyordu. Lordun diğer gözünün olması gereken yerde ince ve beyaz bir kök büyümüştü. Lordun göz çukurundan çıkan kök, adamın yanağına inmiş ve boğazına girmişti.
"Sen üç gözlü karga mısın?" -Bran Stark

2280 Mesaj
3 Nisan 2012; 22:09:37 

quote:

Orijinalden alıntı: duygusal-adam

Aynen yai ne öncesi nede tanerli bölümleri bulamıyorum, Acun kaldırttırıyorlar sanırım.

Bir sitede karşılaştım, show tvnin telif hakları yüzünden kaldırıldı diye. Büyük ihtimal acun kaldırtıyor. Ne gerek var buna ya bırak izleyelim işte. En azından kendi sitene koy.

-John Lennon

9466 Mesaj
3 Nisan 2012; 22:14:21 

Bu tahta dovus arenasi nedir acun onca sene program yapti bu kadar basit hatalar halen tahmin ettigim oldu adam kaydi dustu daha beteride olabilirdi basinizi carpip beyin kaqnamasi vs olsa kim verecek hesabini parayla halledeller halbuki insan kenarlarini sungerden vs yapar zaten kenara gelmis adam yuzde 99 dusecektir daha beter sakatlanma vs olabilirdi ihmal sonucu. Guya tahta suyu emiyor ne kadar emecek ayaklari islak zaten farkli yuzeyden yapip sunger yapslaar ya kenarlarini.

9466 Mesaj
3 Nisan 2012; 22:20:24 

quote:

Orijinalden alıntı: JHendRix

Var mısın yok musun yarışması vardı bi aralar.Eskiden Ferahevler MEtin Oktay tesislerinde çekiliyordu ozamanlar seyirci olarak izlemeye gidiyordum(Hatta orda yarışan Emin vardı bizim mahellenin çöpçüsüydü herkes tanır Emin'i).Orda çalışan kameramanla muhabbetim olmuştu.Daha sonra bu var mısın yok musun da yarışanlar survivor yarışmasına katıldı.Başladıktan 2 hafta sonra yine Ferahevler'de aynı minübüste karşılaştık kameramanla.Sordum sen survivor a çekimlere gidiyor musun diye o da hayır dedi.Muhabeti ilerlettim survivordan falan bahsettik.Kameramanın dediği aynen şuydu: "Haftanın belirli günleri çekimleri yaptıktan sonra herkes otelde odasına geri dönüyor,adada yaşadıkları falan yok."Ben inanmadım dedimki madem otelde yaşıyorlar yarışma bittikten sonra niye yarışmacılar bunu gazeteye vs... anlatmıyorlar o da Acun yarışmacılarla ağır sözleşmeler yapıyormuş.Yani söylerse ağır tazminat alma vs... gibi bişey.

Valla yalanım yok cool story değildir ben size kameramanın söylediğini söylüyorum günahı boynuna,bana sorarsanız ben Acun'un bi haltlar karıştırdığını düşünüyorum.

Zaten bunu bilmeyen veya aksini dusunen varsa bence tekrardan bazi seyleri tekrardan dusunsun yani bu kadar saf olmasin zaten ben bastan beri sahte oldugunu biliyordum bu bir eglence programi kaldiki o adadaki sartlarda o insanlar avlanmayi bilmiyorlar ve oradaki gidalarla birakin polemik yaratmayi dedikodu yapmayi konusacak haliniz kalmaz hep diyetle kilo verdir sanki bizde yedik bu kadar saf olmayin arkadaslar zaten anlasma yapildigini tahmin etmistim yoksa adamlar aptal mi soypelyip yarismayi nbatirsinlar kesin cok buyuk bir para cezasi vardir gizli tutulma olayi. Herkes cok iyi balik avliyor unluler vs gecin bunlari hayatlarinda kendileri balik ayiklamamaislardir bile birde dedigim gibi hic mi insan kirlenmez iki sakal uzat bitti kadinlar neden olabileceginden bakimli cunku teloevizyonda seyirci bilincaltinda bunu istemiyor ama temiz olmalarini yadirgamniyro cunku kadinlar bakimli olmali ama erkeklerde sakal disinda ve kilo disinda fark yok.

4384 Mesaj
3 Nisan 2012; 22:28:55 

quote:

Orijinalden alıntı: godilli

şu sezonu izleyebileceğim yer yokmu allah rızası için yaa

Astra J 180 hp

4384 Mesaj
3 Nisan 2012; 22:48:55 

Astra J 180 hp

2280 Mesaj
3 Nisan 2012; 23:04:27 

Eski survivora bakın ya süpermiş.

-John Lennon

1492 Mesaj
3 Nisan 2012; 23:54:06 

quote:

Orijinalden alıntı: Shinku

doğuş sondaki hareketi süper

0

12766 Mesaj
3 Nisan 2012; 23:58:09 

quote:

Orijinalden alıntı: godilli

Taner gibi yarışmacı gelmez bir daha.Adamın her hareketi olaydı.

4384 Mesaj
4 Nisan 2012; 0:28:56 

taner acuna obamaya mektup yazarmısınız demiş

Astra J 180 hp

1857 Mesaj
4 Nisan 2012; 0:48:04 

Ben diyorum düzmece olması daha zor:) anlaşılmıyorum galiba.

Hem herkes izleyip izlememekte özgür , gece Otelde gündüz çekimde çok saçma ya:) bunu yapmak harbiden zor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PoseDn -- 4 Nisan 2012; 0:48:36 >

Denemelerim, Şiirlerim ..

9466 Mesaj
4 Nisan 2012; 1:14:32 

quote:

Orijinalden alıntı: PoseDn

Ben diyorum düzmece olması daha zor:) anlaşılmıyorum galiba.

Hem herkes izleyip izlememekte özgür , gece Otelde gündüz çekimde çok saçma ya:) bunu yapmak harbiden zor.

Anlasiliyorsun ama senin oyle dusunmen cogunlugun oyle dusunmesi demek degil kusura bakmada gerekce yok biraz sacma neden zor odul yarismasinda gorduk diplerinde oteller.Kameralar vs tasinmasina gerek yok neden zor olsun Acun basar parayi en kolay sekilde yapar konaklamayi vs size gore zor olabilir ama sirkete engel olacak birsey yok sen orada adayi gorursun ama kameranin arkasinda bir dunya olmadigini nereden biliyorsun unutma televizyon senin gormek istedigin yeri ceker bunu oraya gitmeden bilemeyiz.

1161 Mesaj
4 Nisan 2012; 1:22:50 

Yahu ne zeki adamlar var şu forumda adamlar adadan ödül oyunları için gittikleri yerde evler arabalar olması gayet normal hatta ampulans bile var ne yani yarışmalardamı adalarda yapılacaktı? Neymiş resimlerde evler arabalar görünmüş nasıl mantıktır bu ya?

Madem adamlar akşama oteldeler kamerelarda sadece yarışlar çekiliyor o kadar kilo kaybını nasıl veriyorlar?
Bacakları vücutları vs.. nasıl o kadar yara oluyor?
Bunu nasıl sadece sizin gibi 2-3 zeki kişi fark edebiliyor illaki bir şekilde duyulması gerekirdi adaya giden gazeteciler olmuştu onlarda mı kurgulanmış herşey?

9466 Mesaj
4 Nisan 2012; 1:39:27 

quote:

Orijinalden alıntı: duygusal-adam

Yahu ne zeki adamlar var şu forumda adamlar adadan ödül oyunları için gittikleri yerde evler arabalar olması gayet normal hatta ampulans bile var ne yani yarışmalardamı adalarda yapılacaktı? Neymiş resimlerde evler arabalar görünmüş nasıl mantıktır bu ya?

Madem adamlar akşama oteldeler kamerelarda sadece yarışlar çekiliyor o kadar kilo kaybını nasıl veriyorlar?
Bacakları vücutları vs.. nasıl o kadar yara oluyor?
Bunu nasıl sadece sizin gibi 2-3 zeki kişi fark edebiliyor illaki bir şekilde duyulması gerekirdi adaya giden gazeteciler olmuştu onlarda mı kurgulanmış herşey?

Ilk cumlende hem evler arabalar olmasi gayet normal diyorsun sonra evler arabalar gorunmus mantiga bak kiloyu nasil veriyor diyorsun yani kisacasi kendinle celisiyorsun kimse zeki demedi sen insanloari assagalayamissin bunun icin zeki olmak degil gozunu acman yeterli bunuda televizyonun gosyterdigi hersey inanmayarak baslayabilirsin sen haberlerde gordugun herseyin dogru oldugunada inanirsin kesin. Adamlarin dietisyeinin olomadigini nereden biliyrosun hesaplayip ona gore kilo verdiriliyor hangi gazeteci adayi gitmis bilmiyorum ama onlarda imzalar kesin kagit sessizlige dair sen gercekten yarali olduguna inanmaya devam et son kazadan sonra gozumle gormedigim hicbir kazanin sonucu yaraya inanmam. Sadece iki uc kisi degil mantikli dusunen herkes anlar bunu nick mesaj uyumu kisacasi orada hic mi gormediniz odul oyunundan sonra gecen yarisma adamlar adalarda otele gitti oradada yasayan insanlar oteller binalar arabalar vr bir bot uzakliginda.

1161 Mesaj
4 Nisan 2012; 2:13:56 

quote:

Orijinalden alıntı: marfoglu

Ilk cumlende hem evler arabalar olmasi gayet normal diyorsun sonra evler arabalar gorunmus mantiga bak kiloyu nasil veriyor diyorsun yani kisacasi kendinle celisiyorsun kimse zeki demedi sen insanloari assagalayamissin bunun icin zeki olmak degil gozunu acman yeterli bunuda televizyonun gosyterdigi hersey inanmayarak baslayabilirsin sen haberlerde gordugun herseyin dogru oldugunada inanirsin kesin. Adamlarin dietisyeinin olomadigini nereden biliyrosun hesaplayip ona gore kilo verdiriliyor hangi gazeteci adayi gitmis bilmiyorum ama onlarda imzalar kesin kagit sessizlige dair sen gercekten yarali olduguna inanmaya devam et son kazadan sonra gozumle gormedigim hicbir kazanin sonucu yaraya inanmam. Sadece iki uc kisi degil mantikli dusunen herkes anlar bunu nick mesaj uyumu kisacasi orada hic mi gormediniz odul oyunundan sonra gecen yarisma adamlar adalarda otele gitti oradada yasayan insanlar oteller binalar arabalar vr bir bot uzakliginda.

Ada olmayan, yarışmaların yapıldığı bir yerde evler arabalar görünmesi gayet normal ve bunun garip olduğunu düşünmenin mantıksız olduğundan bahsediyorum orda, ama anlayamamışsın orası ayrı.

Evet haberlerde gördüğüm bütün haberlere doğru gözüyle bakıyorum herşeye yalan haber gözüyle bakmak bence rahatsızlıktan başka bir şey değil, herşeye şüpheyle yaklaşmak açık gözlülük değil dediğim gibi büyük paranoyaklık tır.

Yaralanmadan kastım özelliklede kızların ve diğer yarışmacıların bacaklarındaki yaralar, izliyormusun yarışmayı bilmem ama adamların bacakları olsun vücutları olsun yara bere içinde hatta bazılarında morluklar var, ama senin mantığına göre makyaj vardır değil mi? Yok eğer izlemiyorsan neden bu kadar emin ve bilmiş konuşuyorsun?

Mantıklı düşünen herkes anlar demişsin ama mantıklı olan bir insan herşeye %100 kesin gözüyle bakmaz, program evet gerçek ama sahte olduğunu iddia eden sizler kadar bilmiş bilmiş konuşamıyorum malesef.

Geçen sene 2 tane gazeteci gitti röportajını yaptı bir süre izlenip yapıp gelip köşesine yazdı, Bu senede Acun bazı gazetecilere gelmesi için davette bulundu tabi bir imzaya bakar demi, o yüzden bu kadar rahat bir şekilde önüne gelen gazeteciyi çağırabiliyor.

Yine geçen sene acunn.com'da bazı oyunlarda 1.olan birçok kişi adaya getirildi, onlarada imza attırıldı değil mi? Madem kurmaca neden insanları adaya getirip izletmek istesinler ?

Yarışmada ağlayan,sinirlenen değişik şekillere giren yarışmacılar eğer oyun yapıyorsa hayatımızda hiç görmediğimiz mükemmel oyunculara sahipmişizde haberimiz yokmuş ...

1857 Mesaj
4 Nisan 2012; 2:22:40 

quote:

Anlasiliyorsun ama senin oyle dusunmen cogunlugun oyle dusunmesi demek degil kusura bakmada gerekce yok biraz sacma neden zor odul yarismasinda gorduk diplerinde oteller.Kameralar vs tasinmasina gerek yok neden zor olsun Acun basar parayi en kolay sekilde yapar konaklamayi vs size gore zor olabilir ama sirkete engel olacak birsey yok sen orada adayi gorursun ama kameranin arkasinda bir dunya olmadigini nereden biliyorsun unutma televizyon senin gormek istedigin yeri ceker bunu oraya gitmeden bilemeyiz.

Kardeşim diyorum ki çok belli olur. Öyle böyle değil hemde. Adamların sandviç olsun pizza olsun nasıl yediklerini bir izle. Mustafa Topaloğlu pizza kutusunda kalan parçayı bile yemeye çalışıyordu:)

Ki psikolojik olarakta bu belli olur.

Ayrıca kilo verdikleri görüntüleri izle geçen sene. O mantığa göre Acun zayıflatmak için fitness ekibi falan kurması lazım:)

Yarışma yapılan yer ile kaldıkları yer farklı. Her yarışma farklı yerde ve yarışma yerine taşınıyor yarışmacılar.

Kaldıkları yer ormanın içinde ve üstten görünümü veriliyor her program nerdeyse.

Araba olayına gelirsek yarışma 1 kamera ve 3-4 kişi ile çekilmiyor herhalde. Ekip sayısı fazla ve zaten bazı yarışmaların yapıldığı yer köye yakın yerler:)

9466 Mesaj
4 Nisan 2012; 5:44:33 

Yorumlarimi dikkatli okumadigin veya okumak istemedigin cok acik ben yarisma duzmece dedim oradaki yasam ama yarislarin oyunlari vs o performanslari bilemeyiz dedim sen yine carpitip sanki butun hersey icin emin degilim susu vermissin sana iyi forumlar.

2481 Mesaj
4 Nisan 2012; 19:51:25 

konu bütün dağılmış.

beyler şu sibelin gittiği sahne varsa koyun bakalım ne olmuş.

364 Mesaj
4 Nisan 2012; 20:06:49 

quote:

Orijinalden alıntı: Mishakal

konu bütün dağılmış.

beyler şu sibelin gittiği sahne varsa koyun bakalım ne olmuş.

acunun sitede var

Leyla ile Mecnun

9466 Mesaj
4 Nisan 2012; 20:08:32 

quote:

Orijinalden alıntı: Dx.Rai

marfaoğlu yeter tamam kirletme konuyu ya

Konuyu dagitmiyorujm gercekleri soyluyorum her survivor konsunda olur zaten bu olay konuyu kirletmiyorunm cunku tartisan ve bunu savunan arkadaslarin tutumu yuzunden konu bu hale geldi eglendiriyorsa izleyin zaten o yuzden tutyor ghercek olmasa bile iyi bir atmosfer sunuyor.

2481 Mesaj
4 Nisan 2012; 20:33:32 

quote:

Orijinalden alıntı: Saintvictims

acunun sitede var

nasılda akıl edemedim.

teşekkürler bakayim.

32 Mesaj
4 Nisan 2012; 22:32:48 

0

SONOFTHEKİNG

834 Mesaj
4 Nisan 2012; 23:09:38 

quote:

Orijinalden alıntı: fotomen

0

olmamış.

Kratos yada lakabı olan camokaya daha çok benziyor.

An idiot with a computer is a faster, better idiot

822 Mesaj
5 Nisan 2012; 16:46:11 

Takip ederim arada

Galatasaray Üniversitesi / Benim güzel hatalarım var
PSN : calyente

9466 Mesaj
5 Nisan 2012; 18:33:51 

quote:

Orijinalden alıntı: Meskalamdug

olmamış.

Kratos yada lakabı olan camokaya daha çok benziyor.

Kratosa cok benziyor zaten gorunce aklima ilk o geldi tam yunan mito,ojisindeki karakterler gibi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
6 Nisan 2012; 8:55:20 

quote:

Kratosa cok benziyor zaten gorunce aklima ilk o geldi tam yunan mito,ojisindeki karakterler gibi.

bu adam olmasa ne yapacaklar ya.. tutyor, temizliyor, pisiriyor, agaca tirmanip yerliler gibi coco topluyor, ag geriyor, yarismalardaki basarisi zaten ortada..

3615 Mesaj
6 Nisan 2012; 11:02:02 

sayfayı zangefle doldurmuşsunuz

Ömür biter, borç bitmez

5473 Mesaj
6 Nisan 2012; 11:24:19 

quote:

Yorumlarimi dikkatli okumadigin veya okumak istemedigin cok acik ben yarisma duzmece dedim oradaki yasam ama yarislarin oyunlari vs o performanslari bilemeyiz dedim sen yine carpitip sanki butun hersey icin emin degilim susu vermissin sana iyi forumlar.

Gec bu ayaklari. 2 sezon oncede hakanin oldugu vakit yok su elenecek adadan haber vs vs soylemler oldu. İstanbulda goruldu su kisiler elenmis dediler faceden resim paylastilar yok discoda egleniyorlarmis. Sonra tv de gorduk ki hepsi yalan farkli kisiler elendi hep...

Orada o kadar gazeteci var biliyor musun ? Pascal-nihat kavgasi ayni gun gazetelere yansidi haberin var mi?? Anlik bilgi akisi geliyor buraya. Goz gor gore kendini rezil etmez Acun... Otel motel tamamen yalan !!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
6 Nisan 2012; 11:34:57 

quote:

Orijinalden alıntı: daikataNa~

Hocam bunların birisi ekvatordan, diğeri kutuplardan basık :D

ulan ne güldüm ya

9466 Mesaj
6 Nisan 2012; 22:08:40 

quote:

Orijinalden alıntı: metallurgy

Gec bu ayaklari. 2 sezon oncede hakanin oldugu vakit yok su elenecek adadan haber vs vs soylemler oldu. İstanbulda goruldu su kisiler elenmis dediler faceden resim paylastilar yok discoda egleniyorlarmis. Sonra tv de gorduk ki hepsi yalan farkli kisiler elendi hep...

Orada o kadar gazeteci var biliyor musun ? Pascal-nihat kavgasi ayni gun gazetelere yansidi haberin var mi?? Anlik bilgi akisi geliyor buraya. Goz gor gore kendini rezil etmez Acun... Otel motel tamamen yalan !!!

Bana gec bu yakalari diyemezsin oncelikle bu bir ikincisi kapattik bu konuyu bana yazacaksan pm at ama burada cevap vereyim onlar hep spekulasyon yani insanlari heyecanlandirmak icin eger onlar gercek ciksaydi bu sefer izlemezdiniz.Sen gorunce yalan diyorsun onlar gormek istedigini gosteriyorlar.Saki programin basinda gibi emin konusuyorsun acumun avukati misin acun kavgalari yayar ki ilgi ceksin bunu bir anlayamadiniz.

9466 Mesaj
6 Nisan 2012; 22:11:09 

quote:

Orijinalden alıntı: adanamersin

Lütfen artık bu survivor gerçek diye kendinizi kandırmayın . bu bir eğlence programı , en fazla aç kim kalacak programı değil . Programın
asıl amacı oyunlara ve elemelere dayalıdır . Gerisi işin ambalajıdır . Yok açlık , yok kulübede uyu falan .
Oruç tutarken , sahura kalkıyoruz , gene de akşamı zor ediyoruz , ondan sonra iftar ve yatana kadar tekrar atıştırmalar falan oluyor . su ihtiyacı zaten
bu havalarda çok oluyor . hele birde bütün gün o sıcakta çalış , dolaş , yüz , oyunlar oyna , kim buna susuz ve aç dayanır . kimse dayanamaz .
o nedenle hiç birşey vermiyoruz demek tamamen palavradır . herkesin sağlığı bozulur . bu insanlar sabahtan akşama kadar aç kalmada bile çok zorlanır .

Kilo vermeleri de doğal , çünkü evdeki gibi tıkabasa ve abur cubur yemiyorlar ve daha fazla hareket ediyorlar .
Günlük sağlıkları bozulmayacak şekilde bir miktar yemek ve su veriyorlardır . yani insan sağlığının bozulmayacağı bir kalori miktarı ( + vitamin ve mineral ) . bunun olması şart , yoksa bu şartlar altında vitamin ve mineral eksikliğinden hepsi hastanelik olur , yüzleri tanınmayacak hale gelir .
Misal kahvaltı ve öğle yemeği verilir , akşam için siz başınızın çaresine bakın denir .

Adamlar bir oyun oynuyor o sıcağın altında , o kadar efor harcıyorlar , inanılmaz su kaybediyorlar , oyundan sonra da , size su yok , adanıza geri dönün , orda
hindistan cevizi bulup , suyunu için diyecekler öyle mi

Tekrar ediyorum , sözleşmeleri gereği , hiç birşey söyleyemezler , bunu zaten herkes baştan kabul ediyor .
Siz sadece oyun kısmına , eğlence kısmına bakın , bu bir eğlence programı . açlık vs. sadece işin gırıgırı , gerçek değil .

Dediginiz gibi bu bir etlence programi aclik ornegonin ustunde durma sebebimde zaten dediginiz gibi mantikli olma,asi ve buda gercek olmadiginin en buyuk kanitlarindan biri.Ki ben aksam basinizin caresine bakin dediklerine inanmiyorum otelde vs olduklarin idusunuyorum bu insanlar ozellikle unlulere bakarsaniz o kadar zora bile gelemeyecek insanlar.Bizde zaten eglence kismina bakiyoruz bunu cabalama amacim bazilarina zaten televizyondaki herseyin gerceko lmasfigni kanitlama cabanmdir yoksa ben biliyorum zaten ve izlerken takintili sekilde bakmiyorum isin girgirina bakiyorum zaten o mineralleri vitaminleri ayri vermeye gerek yok mutlaka ogun veriyorlardir dediginiz gibidir ama bunu yemek seklinde veriyorlardir ve sozlesmeler cok siki tabiki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marfoglu -- 6 Nisan 2012; 22:14:55 >

1857 Mesaj
6 Nisan 2012; 22:36:16 

arkadaşlar bu muhabbetten sıkıldı çoğu kişi yeter artık.

Su veriliyor , pirinçleri var , muz ve hindistan cevizide tüketiyorlar artık saçmalama olaylarına girdi durum:)

Gönlünüz olacaksa tamam kurgu gece otelde kalıyorlar Acun Türkiyeden zayıflamaları için uzman götürdü , geceleri şarap ve tavuk sote götürüyorlar.

Ya düşünsenize adam gece otelde kalıp tavuk ızgara yiyip sabahında yarışmaya çıkacak ve bu adam pizza kutusunun dibinde kalan şeyleri bile yemeye çalışacak.

Yapmayın etmeyin mantığa uymuyor , tekrar söylüyorum otelde kalıp sabah yarışmaya çıkmaları daha zor bir ihtimal ve o kadar sponsor alan Acun neden riske girsin? ne anlaşmasıymış bu anlamadım gitti. işi gücü yok bunla uğraşacakalr.

Adam dayanamıyorsa açlığa yarışmaya oraya gitmez zaten.

Mustafa Topaloğlu yarışma öncesi her şeye dayanacağım ama yılan vs varsa gitmem demişti. Yani o adam bile dayanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PoseDn -- 6 Nisan 2012; 22:39:41 >

1857 Mesaj
6 Nisan 2012; 22:41:23 

ayrıca sınırsız su ihtiyaçları karşılanıyor. içecek su sadece , yıkanma vs. için değil.

1857 Mesaj
7 Nisan 2012; 0:10:57 

quote:

Benim buradan cikardigi. cok caubk inaniyorsun tvye o adamin hayati swow enlik zaten otelde kalasalarda duzenli besledikeri spor yaptiklari icin spor koymaz sizin gonlunuz olacaksa gercek helsi sinirsiz suda survivor yapmaz kaldiki pirince hindistan cevizide yetmez siz mustafa topalogluna inanin peki adam bu kadar zahmete girecek mi girecek cunku isi bu size iyi forumlar gercekten bu muhabbet sikti.

herkesin inandığı kendine sonuç olarak bir show izleyip izlememek bizlere kalmış

9466 Mesaj
7 Nisan 2012; 0:16:15 

quote:

Orijinalden alıntı: PoseDn

herkesin inandığı kendine sonuç olarak bir show izleyip izlememek bizlere kalmış

Evet herkesin inanci kendine ve herkes istedigine inanmakta ozgur dediginiz gibi izleyip izlememek bize kalmis iyi forumlar.

5473 Mesaj
7 Nisan 2012; 14:28:24 

quote:

Dediginiz gibi bu bir etlence programi aclik ornegonin ustunde durma sebebimde zaten dediginiz gibi mantikli olma,asi ve buda gercek olmadiginin en buyuk kanitlarindan biri.Ki ben aksam basinizin caresine bakin dediklerine inanmiyorum otelde vs olduklarin idusunuyorum bu insanlar ozellikle unlulere bakarsaniz o kadar zora bile gelemeyecek insanlar.Bizde zaten eglence kismina bakiyoruz bunu cabalama amacim bazilarina zaten televizyondaki herseyin gerceko lmasfigni kanitlama cabanmdir yoksa ben biliyorum zaten ve izlerken takintili sekilde bakmiyorum isin girgirina bakiyorum zaten o mineralleri vitaminleri ayri vermeye gerek yok mutlaka ogun veriyorlardir dediginiz gibidir ama bunu yemek seklinde veriyorlardir ve sozlesmeler cok siki tabiki.

Sinirsiz su, bakim setleri vs veriliyor zaten Acun acikladi bunu. Hala su diyorsunuz. Siz bu kafayla dizi, film vs izlemeyin. Onlar da yalan zaten kurgu hepsi ;)

Oyunlar-yemek meselesi-yatma kalkma vs gercek.

Acunun burada reyting icin yapacagi tek sey.. Elemelerde dengesizlik oluyorsa elemeyi ona gore ayarlar ve oyunlari da ona gore yapar..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1792 Mesaj
7 Nisan 2012; 16:14:53 

off şu survivor düzmece diye ağlıyan adamlar gitsin şurdan ya madem öyle izlemeyin kardeşim zorla mı izletiyorlar ? yok otelde kalmaymış falan yok öyle birşey yarışmacılara su veriliyor zaten yukarda arkadaş susuz nasıl yaşıyorlar gibisinden birşeyler demiş el insaf kardeşim bu kadar mı akıl mantık olmaz insanda

364 Mesaj
7 Nisan 2012; 16:46:33 

quote:

Orijinalden alıntı: Nathan_Drake

off şu survivor düzmece diye ağlıyan adamlar gitsin şurdan ya madem öyle izlemeyin kardeşim zorla mı izletiyorlar ? yok otelde kalmaymış falan yok öyle birşey yarışmacılara su veriliyor zaten yukarda arkadaş susuz nasıl yaşıyorlar gibisinden birşeyler demiş el insaf kardeşim bu kadar mı akıl mantık olmaz insanda

öyle deme onlar açıkgöz biz körüz göremeyiz böyle şeyleri

Leyla ile Mecnun

1792 Mesaj