Şimdi Ara

Techzone yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Degerli forumdasım bmw 1.20i veya 1.20d coupe hakkında yardımına ıhtıyacım var e87 kasa olan,gerek kosıfler gerekse borusandan konu hakkında bılgı alamadım.Bana ıkısıde oyle araba yok satmadık bız gıbı ılgınc bılgıler verıyorlar bu aracı alanlar nasıl alıyor hepsı green veya galeridenmi alınma bu arac hakkında bılgın varsa ve benımle paylasırsan cok tesekkur ederım teknık verıler hakkında bılgım var fıyatı ve kasa degısımı ne zaman olucak bunlar hakkında hıc bılgım yok

• Bu araçlar 1 serisi ilk geldiğinde vardı. Takribi 2006-2007 senesi. Şu an bu araçlar gerçekten yok. 2.el bulabilirsin tabi.
  • yenı 1 serisinde ne zaman gelıcek acaba coupe
  • öyle araba satmadık diyenler kimse söyle, satış danışmanlarından biri zamanında 1.20d aldı.. ayakta uyumasınlar!

1.20i de satıldı 1.20d de satıldı! ancak çok az sayıda.. artık sıfırını bulman çok zor.. belki stokta 1 - 2 tane kaldıysa vardır (ki sanmıyorum) onlarda 1.16i dir zaten!

Yeni kasanın 3 kapılı modelinin patentini aldı geçen gün BMW AG.. daha var onun çıkmasına..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlkanExclusive -- 3 Ocak 2012; 5:28:15 >
  • Tesekkur ederı stoklara baktırdım cıkmadı artık yenı kasasını beklıyecegım bır rıcam daha olucak 1.20i veya 1.20d ler ne kadardan satıldı bilgin varmı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarapci

Tesekkur ederı stoklara baktırdım cıkmadı artık yenı kasasını beklıyecegım bır rıcam daha olucak 1.20i veya 1.20d ler ne kadardan satıldı bilgin varmı acaba

internette BMW 2006 fiyat listesi diye fln aratırsan senelere göre bulursun fiyatları.. yani hangi fiyatı öğrenmek istediğini bilmediğim için arat diyorum..

yanlış anlaşılmak istemiyorum artık.. sonra millet küfretmişim gibi cevap veriyor da..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlkanExclusive -- 4 Ocak 2012; 0:57:48 >
  • Ahahhha yok canım ben eskı topragım dırek adına topıc actım ben kımın ne oldugunu cok ıyı bılıyorum bu forumda
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.