Şimdi Ara

Uzak doğu filmlerini ve dizilerini sevenler (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
606
Cevap
12
Favori
24.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mone

@sleep ratio 0.00 bende =(

@DaRKN' bundan sonar kesinlikle silmem dosyaları zaten. Dediklerini yapacağım.

@Ali Arslan ben de torrent kullanıyorum yıllardır ama hiç böyle bir şey yaşamamıştım.
    İndirdiğim dosyayı direkt silerdim her zaman; hiç sorun olmuyordu.
    Ama asiantorrents’de öyle olmadı. Seedingmiş, leechermış, ratiomuş hepsini yeni öğrendim daha. :s
    Bu arada altın mevzusunu da ilk kez duyuyorum. Hiç fikrim yok.

günaydın demek siz hep yıllardır sagdan soldan indirmişsiniz o yüzden ration oranı 0,5 isteyen sitelerden haberiniz olmamış ben birine 1tb küsrü upload ettim rationum 12,20 idi digerlerinde de en az 100gb uploadım var genelde hep altın indiriyorum
  • Always 7.2

süper filmmiş :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naughtyozi -- 20 Haziran 2013; 13:16:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: naughtyozi

Always 7.2

süper filmmiş :)

Evet bu filmi ben de başrol oyuncularını sevdiğim için izledim ve hoşuma gitti. Tavsiye ederim.
  • merhaba arkadaşlar ben de uzakdoğu filmlerine bayılıyorum. bayağı da izlemişimdir, en bilinenleri. ama son bir yıldır genelde film izlemeye, özelde uzakdoğu filmlerine uzak kaldım. bana şöyle en iyi bulduklarınızı tavsiye ederseniz mutlu olurum. liste şeklinde olursa çok daha güzel olur tabi. önceleri izleme listelerimi kendim araştırıp oluştururdum da bu sefer kendimde o şevki bulamadım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Tambourine Man

merhaba arkadaşlar ben de uzakdoğu filmlerine bayılıyorum. bayağı da izlemişimdir, en bilinenleri. ama son bir yıldır genelde film izlemeye, özelde uzakdoğu filmlerine uzak kaldım. bana şöyle en iyi bulduklarınızı tavsiye ederseniz mutlu olurum. liste şeklinde olursa çok daha güzel olur tabi. önceleri izleme listelerimi kendim araştırıp oluştururdum da bu sefer kendimde o şevki bulamadım...

Fazla film izlemiyorum ama geçen gün izlediğim A Werewolf Boy çok hoşuma gitmişti. İzlemelisin bence.
  • www.asyakaplanlari.com

Eş dostla açtığımız yeni Uzakdoğu dizi-film sitemiz. Bekleriz. :) Özellikle yeni dizileri baya hızlı çevirmek gayretinde o yönde bir ekip kurduk. Buradaki Uzakdoğu severleri oraya beklerim. Şu an Misa'nın meşhur başrolü So Ji Sub'un bir dizisi var The Master's Sun diye. Bir de Good Doctor diye bir dizi var. İkisi de yeni başladı, ikisini de çeviriyoruz.

Son zamanlarda izlediğim dizilerden Haeundae Lovers da çok eğlenceliydi. Daha doğrusu 10. bölümü bitirdim 6 bölüm daha var ama tam kafa dağıtmalık bir romantik komedi olmuş. O tarz arayanlara tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Niralda

www.asyakaplanlari.com

Eş dostla açtığımız yeni Uzakdoğu dizi-film sitemiz. Bekleriz. :) Özellikle yeni dizileri baya hızlı çevirmek gayretinde o yönde bir ekip kurduk. Buradaki Uzakdoğu severleri oraya beklerim. Şu an Misa'nın meşhur başrolü So Ji Sub'un bir dizisi var The Master's Sun diye. Bir de Good Doctor diye bir dizi var. İkisi de yeni başladı, ikisini de çeviriyoruz.

Son zamanlarda izlediğim dizilerden Haeundae Lovers da çok eğlenceliydi. Daha doğrusu 10. bölümü bitirdim 6 bölüm daha var ama tam kafa dağıtmalık bir romantik komedi olmuş. O tarz arayanlara tavsiye ederim.

kesinlikle hoş bir dizi haundae lovers :)
    diğer kız çok daha hoştu ama

• Arkadaşlar kuzenlerim bana 2 film önerdi. "Two guys" ve "Ghost Sweepers" ama bunların 720p lerini bulamadım.Piyasa da varmı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: thebancally

Arkadaşlar kuzenlerim bana 2 film önerdi. "Two guys" ve "Ghost Sweepers" ama bunların 720p lerini bulamadım.Piyasa da varmı acaba ?

Two guys: 720p yok

Ghost Sweepers: 720p HDrip mevcut..
  • the master's sun güzel, tavsiye ederim. bir de two weeks.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Niralda

the master's sun güzel, tavsiye ederim. bir de two weeks.

ben de onu indiriyorum niralda :)
    tamamen oyuncularını sevdiğimden. güzel olmasına sevindim
  • Bir kısmı çevrilmiş olan Good Doctor'a başladım. Şimdilik güzel gidiyor. Bu arada izlediğim dizi sayısı da 60 ı buldu. Diziler hakkında sorunuz ve öneriniz olursa söyleyebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DreamGod

Bir kısmı çevrilmiş olan Good Doctor'a başladım. Şimdilik güzel gidiyor. Bu arada izlediğim dizi sayısı da 60 ı buldu. Diziler hakkında sorunuz ve öneriniz olursa söyleyebilirsiniz.

dream onu da indiriyorum tam bir cha won hastasıyım bayılıyorum o kıza :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: yori

quote:

Bir kısmı çevrilmiş olan Good Doctor'a başladım. Şimdilik güzel gidiyor. Bu arada izlediğim dizi sayısı da 60 ı buldu. Diziler hakkında sorunuz ve öneriniz olursa söyleyebilirsiniz.

Diziye başlama sebebim o zaten Kendisini The Princess' Man, Nice Guy, My Fair Lady, Shining Inheritance, Mackerel Run' da izlemiştim. Yani neredeyse bütün dizilerini izledim diyebilirim

• "Denizler imparatoru" su ana kadar izledigim en iyi dizilerden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bu yılın bombaları
  • quote:

quote:

quote:

Diziye başlama sebebim o zaten Kendisini The Princess' Man, Nice Guy, My Fair Lady, Shining Inheritance, Mackerel Run' da izlemiştim. Yani neredeyse bütün dizilerini izledim diyebilirim

mackerel run tek bunu izlemedim izleyim mi :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

mackerel run tek bunu izlemedim izleyim mi :)

Gençlik dizisi öyle pek aman aman bir konusu yok. Ama ben izlerken zevk almıştım Lee Min Ho'nun haylazlık zamanları falan vardı Zaten 8 bölüm mü neydi.

• son izlediğim ve hayran kaldığım kore filmi my dear desperado muhteşem bir filmdi tafsiye ederim
  • The master'sun harika bir dizi. Bitirdim dün. :)))
    Ondan önce when a man loves ve reply 1997'yi izledim.
    When a man loves çok daha güzel olabilirdi aslında ama kusurlarına rağmen severek izledim.
    Reply 1997 ise resmen efsane olacak cinsten. Bir kez daha izleyeceğim sanırım.
    Çok eğlenceli, çok güzel bir komediydi. :)) Çok anlamlıydı aynı zamanda.
    Oyuncular da çok başarılıydı.

Princess' man'i izleyemedim. Yarısında bıraktım. Çok sıkıldım.
    Gentleman's dignity'i de yarısında bıraktım çünkü tipik bir romantik komediydi.
    Hiçbir şey katamadı bana. İnanılmaz sıkıcı buldum.

Film olarak da Lee Byung Hun'un başrolde oynadığı bu filmi izledim en son.
    Imdb notu : 7.5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mone -- 11 Ekim 2013; 23:46:20 >

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.