Şimdi Ara

Tüm Android Kullanıcıları İçin 50 GB'lık Alan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
2.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tüm android kullanıcıları için 50 GB'lık depolama alanı...

1- Marketten BOX uygulaması indirin ve kayıt olun....

2- Daha sonra LİNKTEN uygulamayı indirin ve upgrade yapın....

Hesabınız 5 Gb'dan 50 Gb'a upgrade olsun
    31-12-2012 son geçerlilik süresiymiş ama acele edin....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fate86 -- 16 Ocak 2012; 22:00:05 >

• quote:

Orijinalden alıntı: fate86

Tüm android kullanıcıları için 50 GB'lık depolama alanı...

1- Marketten BOX uygulaması indirin ve kayıt olun....

2- Daha sonra linkten com.redphx.boxnet-1.1 uygulamasını indirin ve upgrade yapın....

Hesabınız 5 Gb'dan 50 Gb'a upgrade olsun
    31-12-2012 son geçerlilik süresiymiş ama acele edin....

hangi hesaptan bahsediliyor..?

• quote:

Orijinalden alıntı: turabitr

hangi hesaptan bahsediliyor..?

Box uygulaması Dropbox uygulaması gibi sanal depolama alanı sağlar....
    Box üyelerine ücretsiz olarak 5 Gb'lık bir alan verir. Verdiğim uygulama ile Sony Ericsson ve LG markalarına yapmış olduğu 50 Gb'lık kampanyadan bizler de yararlanabiliyoruz....
    Bahsettiğim hesap bu depolama hesabıdır....
  • süpersin sen yav. dropbox 50 gb için aylık 9.99$ istiyor. sayende ömür boyu beleş aldık. inşallah farkedip te üyeliği falan iptal etmezler
  • Acele etmeye gerek yokmuş yav, daha bir sene vakit var
  • tek dosya boyutu için upload sınırı yine 100MB mi? yani mesela 500mb'lik tek bir dosya atabiliyor muyuz ?

normalde 100mb'den büyük dosya atılmıyor box uygulamasında free acountlarda diye biliyorum..
  • o 50 gb in kullanim son gunu galiba . yani 1 yillik veriyor, omur boyu degil . ben oyle anladim en azindan :D
  • link olmus yeniden upload edin
  • Dropbox 3 hesabim var ve hepsi gerektiginde kullaniyorum, birincisi yedeklemek için, ikincisi medya dosyalar ve ücüncüsü ise günlük kullandigim dosyalar..
    Böyleikle 15 GB oluyor ve yetiyor.
  • Link yenilenmiştir....
  • quote:

Orijinalden alıntı: johonwayni

Dropbox 3 hesabim var ve hepsi gerektiginde kullaniyorum, birincisi yedeklemek için, ikincisi medya dosyalar ve ücüncüsü ise günlük kullandigim dosyalar..

3 hesap ile 15 GB > 1 hesap 50 Gb olduğu için, senin olay daha kullanışlı galiba....
  • quote:

quote:

Dropbox 3 hesabim var ve hepsi gerektiginde kullaniyorum, birincisi yedeklemek için, ikincisi medya dosyalar ve ücüncüsü ise günlük kullandigim dosyalar..

3 hesap ile 15 GB > 1 hesap 50 Gb olduğu için, senin olay daha kullanışlı galiba....

Bugün Dropbox interrnet sitesinden silinmiş bir dosyayi geri getirmek için girdigimde toplam kapasitenin 3.25 oldugunu görünce şok gecirdim. Resmen düşürmüşler ve kapasite doldu dolacak.. Acaba durumun farkına varmış olabilirler mi yoksa herkesin şuan kapasite boyutu mu 3.25GB? Normalde 2GB veriyorlar ama o kadar davetiye gönderdim, bazi uygulamalarına katilarak 5GB aldım şimdi keyfi düşürüyor iseler kapatirim hesaplari.. 8GB Yapmaya uğraşıyordum üstelik hesaplari..

Eğer bir süre sonra yükselmez ise rakip birçok firma var direkt geçiş yaparim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi johonwayni -- 16 Ocak 2012; 23:11:10 >

• quote:

quote:

quote:

Bugün Dropbox interrnet sitesinden silinmiş bir dosyayi geri getirmek için girdigimde toplam kapasitenin 3.25 oldugunu görünce şok gecirdim. Resmen düşürmüşler ve kapasite doldu dolacak.. Acaba durumun farkına varmış olabilirler mi yoksa herkesin şuan kapasite boyutu mu 3.25GB? Normalde 2GB veriyorlar ama o kadar davetiye gönderdim, bazi uygulamalarına katilarak 5GB aldım şimdi keyfi düşürüyor iseler kapatirim hesaplari.. 8GB Yapmaya uğraşıyordum üstelik hesaplari..

dropbox gibi başka kullanışlı neler var hacu vallaha okadar alıştım ki pc ye apk falan indiriyorum mesela direk atıyorum oraya sonra telefona kuruyorum. Birde wifi senkronizasyonu olsa mesela aynı ağda internete gerek duymasa daha da güzle olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

quote:

quote:

quote:

dropbox gibi başka kullanışlı neler var hacu vallaha okadar alıştım ki pc ye apk falan indiriyorum mesela direk atıyorum oraya sonra telefona kuruyorum. Birde wifi senkronizasyonu olsa mesela aynı ağda internete gerek duymasa daha da güzle olacak.

APK saklamana gerek yok ki Yazılımcım, yer imlerinde özel bir liste oluştur daha sonra marketteki ürünleri yer imlerine ekle.. Oradan yüklersin tek tek üstelik sürekli güncel versiyonunda

http://techpp.com/2010/07/05/dropbox-alternatives-sync-files-online/

bir göz at istersen

• vitaminli apk bizimkiler hacu markette yok onlar
  • Sandisk memory zone app'i kullanıyorum. Box hesabını tanıttıktan sonra teldeki contacts, app ve belgeleri geri planda çalışarak upload ediyor. İstediğin zaman otomatikte yapabiliyor. İstersen backup içine resim ve videolarıda eklemek mümkün.
  • Yaptım oldu. 50 gb iyiymiş :) Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: euzun72

Sandisk memory zone app'i kullanıyorum. Box hesabını tanıttıktan sonra teldeki contacts, app ve belgeleri geri planda çalışarak upload ediyor. İstediğin zaman otomatikte yapabiliyor. İstersen backup içine resim ve videolarıda eklemek mümkün.

Verdiğin bilgi için teşekkürler. Çok süper bir uygulama.
  • Arkadaşlar fırsatı kaçıranlar için çok
    sayıda "ömür boyu 50 gb" hesabı
    almış bulunmaktayım. İsteyen olursa
    ücreti karşılığı satabilirim. Ücretli
    satarım çünkü hesapları almak için
    epey bir zaman harcadım. iletişim için
    özel mesaj atabilirsiniz. Hesabı teslim
    alınca sisteme kendi mail adresinizi ve
    yeni şifrenizi gireceksiniz hepsi bu
    kadar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.