Şimdi Ara

EXPER EASYPAD (P10AN/G) ve VIEWSONIC VIEWPAD 10s ROM YÜKLEME REHBERİ (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.092
Cevap
12
Favori
92.911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Vay lan ben de eski günlere gittim bir an :) expere yeni rom geldi mi diye sürekli bakıyordum. Tablet konusunda exper de, donanım haber de ilk göz ağrım gerçi experden kurtuldum ama forumdan kurtulmaya niyetim yok iş yoğunluğundan bir kurtulayım ara ara muhabbete gelirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gercekelektronik738 -- 19 Kasım 2013; 21:37:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gercekelektronik738

Vay lan ben de eski günlere gittim bir an :) expere yeni rom geldi mi diye sürekli bakıyordum. Tablet konusunda exper de, donanım haber de ilk göz ağrım gerçi experden kurtuldum ama forumdan kurtulmaya niyetim yok iş yoğunluğundan bir kurtulayım ara ara muhabbete gelirim

Biz işte böyle bir milletiz. Sadece çıkar için değil, gönül bağı ile bağlanıyoruz hemen. Kardeşime selam ve özlemelerimi bildiriyor hayırlı geceler diliyorum.
  • nevruz.ahmet N kullanıcısına yanıt
    Aynen kardeş, ben de selam ve sevgilerimi yolluyorum size. Şu yoğunluğu atlatayım bir muhabbet çeviririz gayri
  • Exper Easypad P10AN tabletimi (yanında USB veri kablosu, elektrik adaptörü) satıyorum arkadaşlar. Deri kılıflı klavyesini de hediye vereceğim. Dokunmatik kısmı epey geç algılıyor, 20 dakika sonra. İsteyen olursa haberlerinizi bekliyorum.
  • ide İ kullanıcısına yanıt
    Bu işlemi yapabilmek için SHIFT tuşuna basılı tutarak Ayarlar/Güç/Yeniden başlatı seçiyoruz. Bu arada elinizi SHIFT tuşundan çekmeyin mavi bir ekran gelecek buradan imzalanmamış sürücüleri yüklemenize izin veren bir alan olacak, 7. işlem olması lazım sonrasında usb driver yüklenebilir.
  • breda kullanıcısına yanıt
    teşekkürler, ben de adı sanırım gelişmiş yeniden başlat olan bir seçenekle sürücüyü yüklemiştim, açıklamasını yabancı bir android geliştiricileri sitesinde görmüştüm
  • var mı güzel bir rom?
  • tableti uzun zamandır kullanmıyordum hangi rom var ne yüklü bilmiyorum yanlız çok çok yavaş sürekli bellek doluyor sizden ricam şu an sıfırdan yükleyip sadece face ve internette rahat kullanacağım ve sıkıntısız bir rom tavsiye edermisiniz..sayfalarda dolaşırken çok kafam karıştı ne yükleyeceğimide bilemedim yardımlarınızı bekliyorum
  • exper P10MAN arkadaşlar hangi android surumu yukleyebilirim nvflash ile ?
    yardımlar download linkleri felan
  • quote:

Orijinalden alıntı: applem26

arkadaşlar usb sorunu olmayan bir rom arıyorum çok acil, şu ana kadar hangi romu denediysem hiçbirinde usb çalışmadı. Lütfen yardım edin

quote:

arkadaşlar usb sorunu olmayan bir rom arıyorum çok acil, şu ana kadar hangi romu denediysem hiçbirinde usb çalışmadı. Lütfen yardım edin

VEGACOMB 3.2 Build 9n rom u yükle. Bide shuttle tools diye bir program var onu yükle. programı aç USB Mode yazan yere tıkla çalışır. Bu güne kadar kullandığım en stabil romdur ayrıca
  • quote:

Orijinalden alıntı: payne46

quote:

quote:

VEGACOMB 3.2 Build 9n rom u yükle. Bide shuttle tools diye bir program var onu yükle. programı aç USB Mode yazan yere tıkla çalışır. Bu güne kadar kullandığım en stabil romdur ayrıca

dostum ben çok anlamam tabletlerden ama elimde exper p10an02 var VEGACOMB 3.2 Build 9n güncellemesiyle birlite yaptım hatta tam istediğim hariciyi dahili hafıza olarakta gördü gayet güzel ama sorun şu
    1 sol alt köşede pencere butonlarında açık pencereleri sürükleyip kapatmıyor
    2. marketten uygulama indiremiyorum bağlantı hatası veriyor Google Play RPC:S-7:AEC-7

nette birkça araştırma yaptım kimisi 2. kullanıcı ekle kimisi sil yeniden ekle başka ekle vsvs gibi
    ve diğer çözümlerde dns ayarı ve hizmetlerin verilerini silme ama ne yaptıysam olmadı sorun nedir acaba başka stabil rom yokmu bunun ayarında
    formatlarken hariciyi dahili gömeside lazım bunun gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türk Teknik -- 16 Aralık 2015; 19:16:39 >

• 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.