Şimdi Ara

### IntelliscreenX ortak satin alma basligi ### (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
836
Cevap
6
Favori
24.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Pm attim ama sana ulasmadi sanirim.

Garantibank
    Isbank
    Sekerbank hesaplarim var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: m_1907

Var bı numara ama anlamadım. Valla her söyleneni yaptım ama ben download purchased dediğim zaman trial lisansı indiriyor hala çözemedim sorunu kafayı yiyeceğim arkadaslar. Çoklu kuranlardan biri neler yaptığını anlatabilir mı ağladığım bisey mı var acaba?(Ahmet hocam ile görüştüm konuyu ama çözemedik, var mı fikri olan?)

Bunda lisans sorunu Corona ile çözülüyordu. Bir deneyin, belki çözüm olur

• Photoalbum+ paylaşabilecek varmi ücret karşılığı ios5 destegi var sanirsam
  • quote:

Orijinalden alıntı: kutri

Ben burdayim ghost.

Garantibank
    Isbank

İlk sayfada ilk mesajda size ait olarak belirtilen Iban numarası hangi bankaya ait?

3. Grup icin banka hesap bilgileri ;

Hayri Mutluoğlu
    Iban: TR80 0006 4000 0018 4001 7958 88
    Paypal : hayrimutluoglu@hotmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tremonster -- 1 Ocak 2012; 20:04:07 >
  • birşey sormak istiyorumbu konuyu gordukten sonra ben bır gmaıl ve paypal hesabı actım sonra anasayfadan ıntelscreen dosyasını ındırdım ucretını odedım paypal hesabımdada ucretın odendıgı gozukuyor ancak telefonun ekranında bulunan ıntelscreen 'a gırdıgımde hıcbırseye basamıyorum bastıgım zamanda daemon connection failed hatası alıyorum ne yapmam gereklı yardımcı olabılecek varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseyinss

quote:

Var bı numara ama anlamadım. Valla her söyleneni yaptım ama ben download purchased dediğim zaman trial lisansı indiriyor hala çözemedim sorunu kafayı yiyeceğim arkadaslar. Çoklu kuranlardan biri neler yaptığını anlatabilir mı ağladığım bisey mı var acaba?(Ahmet hocam ile görüştüm konuyu ama çözemedik, var mı fikri olan?)

Bunda lisans sorunu Corona ile çözülüyordu. Bir deneyin, belki çözüm olur

Onuda yaptım hocam, birşey farketmedi
    Edit: kendi kendine düzeldi valla su anda full oldu, sabahtan beri uğraşıyorum ayıp ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m_1907 -- 1 Ocak 2012; 20:13:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: dogac22

birşey sormak istiyorumbu konuyu gordukten sonra ben bır gmaıl ve paypal hesabı actım sonra anasayfadan ıntelscreen dosyasını ındırdım ucretını odedım paypal hesabımdada ucretın odendıgı gozukuyor ancak telefonun ekranında bulunan ıntelscreen 'a gırdıgımde hıcbırseye basamıyorum bastıgım zamanda daemon connection failed hatası alıyorum ne yapmam gereklı yardımcı olabılecek varmı?

Cydia'dan Corona'yı kurarsanız sorununuz çözülecektir.
  • Teşkkürler hocam onu hallettim bu programın lisansının aktif olup olmadıgnı nasıl anlayabılrım acaba:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: GhostBalaclava

quote:

Orijinalden alıntı: kutri

Ben burdayim ghost.

Garantibank
    Isbank

İlk sayfada ilk mesajda size ait olarak belirtilen Iban numarası hangi bankaya ait?

3. Grup icin banka hesap bilgileri ;

Hayri Mutluoğlu
    Iban: TR80 0006 4000 0018 4001 7958 88
    Paypal : hayrimutluoglu@hotmail.com

Ilk sayfadaki isbankasina ait.
  • quote:

Teşkkürler hocam onu hallettim bu programın lisansının aktif olup olmadıgnı nasıl anlayabılrım acaba:)

Menüdeki ISX simgesine dokunup açtığınızda lisans bilgilerinizi görebilirsiniz galiba

• quote:

Teşkkürler hocam onu hallettim bu programın lisansının aktif olup olmadıgnı nasıl anlayabılrım acaba:)

Programı açtığınız zaman purchase felan gibi birşey gelmiyorsa, direk programa giriyorsanız lisanslı olmuştur en basit açıklaması ile
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseyinss

quote:

Menüdeki ISX simgesine dokunup açtığınızda lisans bilgilerinizi görebilirsiniz galiba

Yardımlarınızdan dolayı ikinizede çok teşekkürler
  • Ücreti yatırdım ve lisansı indirdim. İlk sayfadaki 3. grup güncellenirse sevinirim.

"Peki gruptaki diğer kişiler nasıl lisanslı hale getirecek ?" kısmı için de küçük bir yazı yazdım. Çünkü ilk sayfada yazan işlem bende bir türlü işe yaramıyordu. Giriş sayfası gelmiyordu, her seferinde "deneme lisansı indirildi" şeklinde uyarı veriyordu.

Cydia'yı açın. Manage Accounts'a girin. Gerekli bilgileri girin (beni hatırla seçeneğini İŞARETLEMEYİN) ve oturum aç'a tıklayın.
    "Link..." yazan yere tıklayın ve hesap ile telefonunuzu eşleştirin. Sonrasında Installable Purchases'a girin, IntelliScreenX'e tıklayın.
    Karşınızda yeşil bir kutu içinde "Package officially purchased" yazısı gelecektir. Bunun altındaki kutucukta da "eğer intelliscreenx'i daha önceden indirdiyseniz, buraya tıklayarak yeni lisansın indirilmesini sağlayınız" yazar, bu kutucuğa tıklayarak işlemi sonlandırabilirsiniz. Hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tremonster -- 1 Ocak 2012; 22:02:48 >

• quote:

3 günlük trialden sonra lisansınız aktif hale gelecek çünkü satın alırken lisans+3 gün trial tarzı bir şey yazıyordu.

Listeler güncel.

• Arkadaşlar kimler ödedi kimler aldı bi özet geçerseniz güncelleyeceğim. Bi kısmını güncelledim ama eksik var gibi. Dışarı çıkayım dedim herkesler toplaşmış ne güzel . (:
  • bende kullandım cihazda bazen takılmalar yaşansada güzel bi uygulama
  • quote:

Orijinalden alıntı: jadgo

Arkadslar ne kadar vericem 2 dolarmi

Evet 2 dolar. Takriben 3.90 TL'ye tekabül ediyor.
  • Ben de gruba dahil olmak istiyorum. PayPal ile ödeme yapabilirim. Kaydımı kim alıyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gri

Ben de gruba dahil olmak istiyorum. PayPal ile ödeme yapabilirim. Kaydımı kim alıyor :)

5. grup icin odeme yapabilcek yok mu :(

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakan.Turan

quote:

Orijinalden alıntı: Gri

Ben de gruba dahil olmak istiyorum. PayPal ile ödeme yapabilirim. Kaydımı kim alıyor :)

5. grup icin odeme yapabilcek yok mu :(

5. grup için birini bulursanız bilgileri yenilerim hocam. Bilgilendirmeyi ilk mesajda yaptım.
    @Gri sizi de 6. gruba ekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nikola Tesla -- 2 Ocak 2012; 0:10:27 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.